Hráč Korsa Jindřich

Korsa Jindřich

User Pic
Jméno: Korsa Jindřich
Oddíl: TJ Tatran Podbořany z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2066
Elo mezinárodní: 2063
ID: 2487
FIDE ID: 312568
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 TJ Bohemians C 2042 2052 Sandvik Thomas GROP - B 2089 0 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Bohemians C 2042 2052 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Bohemians C 2042 2052 Dvořák Jan Sokol Vršovice A 2174 2170 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Bohemians C 2042 2052 Pokorný Petr Unichess D 2234 2196 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Bohemians C 2042 2052 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2182 2172 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Bohemians C 2042 2052 Vičar Petr TJ Pankrác D 2088 2094 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Bohemians D 2042 2052 Světlý Jiří Dukla D 1874 1875 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Bohemians D 2042 2052 Neuman Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 2371 2333 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Bohemians D 2042 2052 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2166 2167 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Bohemians D 2042 2052 Janda Pavel USK Praha A 2103 2102 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Bohemians D 2042 2052 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2031 2059 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Bohemians D 2042 2052 Bauma Jiří Dukla B 2159 2175 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Bohemians D 2042 2052 Hnilo Jiří Steinitz-Makabi Praha 2066 2077 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Tatran Podbořany 2071 2052 ŠK Spartak Ústí n. L. 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Tatran Podbořany 2071 2052 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2046 2032 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Tatran Podbořany 2061 2052 Chmel Kristián TJ Kobylisy "A" 2098 2115 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Tatran Podbořany 2061 2052 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 2017 2005 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Tatran Podbořany 2042 2052 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 1978 1920 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Tatran Podbořany 2042 2052 Volf Jaromír ŠK Kladno 2086 2040 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Tatran Podbořany 2034 2052 Janda Zdeněk SK Děčín 2090 2067 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Tatran Podbořany 2035 2052 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1891 1809 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Tatran Podbořany 2035 2052 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice 2030 2030 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Tatran Podbořany 2035 2052 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2019 2038 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Tatran Podbořany 2037 2052 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 1978 1991 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Wasserbauer Radek USK Praha A 2159 2155 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Pták Pavel Dukla C 2109 2111 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Mičánek Tomáš GROP Classical Chess 2145 2129 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2023 2031 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2349 2321 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2100 2092 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Valeš Václav Šachový klub Bohnice - A 2134 2125 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Movsesian Julia ŠK AURORA 2324 0 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha D 2089 2098 Profant Tibor LISA A 2157 0 0 soutěž
2018/2019 13 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Novotný Jaroslav Dukla B 2103 2098 1 soutěž
2018/2019 12 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2175 2161 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Vičar Petr TJ Pankrác D 2112 2111 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Svačina Petr TJ Pankrác C 2077 2097 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Postupa Pavel GROP - B 2218 2212 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2201 2191 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2210 2209 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha C 2089 2098 Němec Jan DDM Praha 6 A 2017 1983 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Tatran Podbořany 2065 2098 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1785 1719 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Tatran Podbořany 2065 2098 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2073 2065 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Tatran Podbořany 2074 2098 Janda Jiří TJ Kobylisy 2098 2122 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Tatran Podbořany 2074 2098 Janda Zdeněk SK Děčín 2080 2072 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Tatran Podbořany 2089 2098 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 1988 1997 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Tatran Podbořany 2089 2098 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 1995 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Tatran Podbořany 2093 2084 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2136 2085 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Tatran Podbořany 2093 2084 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1876 1886 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Tatran Podbořany 2081 2084 Košťál Jindřich ŠK UNION Louny 1843 1852 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Tatran Podbořany 2081 2084 Čenkovič Tomáš CHESS Most 2002 1991 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Tatran Podbořany 2069 2084 Gutman Petr ŠK Kladno 2137 2118 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Smutný Jan LISA A 2170 2175 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 1988 2011 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Limberský Pavel ŠK Praha - Smíchov B 0 1764 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1909 1962 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Petras Milan ŠK Bohnice B 2035 2016 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1881 1891 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2041 2040 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 1954 1932 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Hykš Martin Unichess E 1909 1934 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha E 2073 2096 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1877 1879 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace A 1854 1854 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2138 2121 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Trepka Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 2167 2161 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2118 2132 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha C - VŠFS I 2241 0 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha D 2073 2096 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2096 2077 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Tatran Podbořany z.s. 2094 2096 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2071 2072 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Tatran Podbořany z.s. 2104 2096 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice 2088 0 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Tatran Podbořany z.s. 2090 2096 Pokorný Pavel ŠK Praha-Smíchov 1835 1833 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Tatran Podbořany z.s. 2090 2096 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2111 2093 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Tatran Podbořany z.s. 2073 2096 Reitinger Petr CHESS Most 2017 2034 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Tatran Podbořany z.s. 2073 2096 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2013 2024 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Tatran Podbořany z.s. 2104 2096 Lorencová Věra TJ Baník Sokolov ŠO 1868 1893 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Tatran Podbořany z.s. 2104 2096 Gutman Petr ŠK Kladno 2138 2144 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Tatran Podbořany z.s. 2104 2096 Tochor Jiří ŠK Sokol Klatovy 2077 2086 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Tatran Podbořany z.s. 2104 2096 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2206 2194 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2087 2062 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2127 2145 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2033 2043 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2128 2111 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2126 2108 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Kubíková Alena Sokol Kobylisy D 2113 2109 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Tuma Jakub ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Vaněk Tomáš Sokol Kobylisy E 2245 2203 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Holub Jan ŠK Loko Praha B 2083 2086 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2253 2244 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Šplíchal Petr Unichess D 1964 1980 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Šmíd Miroslav Kbel.šach. reprezentace 2198 2211 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha E 2106 2091 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha D 2063 2066 Trepka Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 2137 2141 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha D 2063 2066 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2022 2048 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha D 2063 2066 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha C - VŠFS I 2234 0 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha D 2063 2066 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2069 2062 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Tatran Podbořany 2094 2096 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2034 2017 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Tatran Podbořany 2104 2096 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2077 2086 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Tatran Podbořany 2090 2096 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2161 2134 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Tatran Podbořany 2090 2096 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2156 2173 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Tatran Podbořany 2073 2096 Kopta Pavel Sokol Praha Kobylisy 2193 2191 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Tatran Podbořany 2073 2096 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz A 2217 2198 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Tatran Podbořany 2104 2096 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2243 2230 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Tatran Podbořany 2104 2096 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2088 2080 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Tatran Podbořany 2104 2096 Freisler Pavel ŠK Kladno 2265 2242 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Tatran Podbořany 2104 2096 Vokoun Jan TJ Praha - Pankrác B 2147 2162 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Tatran Podbořany 2073 2098 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha 2208 2212 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Petras Milan ŠK Bohnice B 1908 1912 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Rývová Anna TJ Praga Praha D 1945 1909 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1962 1955 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1904 1897 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov C 1961 1971 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2142 2090 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Skřivánek Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 2201 2167 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha F 2106 2091 Hula Lukáš Unichess E 2095 2094 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov A 2182 2184 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2154 2155 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy C 1899 2062 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2125 2148 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2341 2327 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2195 2196 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2310 2295 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha C 2106 2091 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2198 2211 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2087 2117 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Soukal Rudolf TJ DUKLA Praha 2022 1987 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Kotyk Václav ŠK Kladno 2175 2163 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Kovář Petr ŠK Karlovy Vary 1951 1958 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2081 2113 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Turner Radek ŠK Líně 2077 2067 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2079 2097 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Petrová Kristýna Unichess C 2310 2292 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Tatran Podbořany 2106 2091 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2132 2122 0 soutěž
2014/2015 11 Bohemians Praha F 2155 2148 Racik Marek Unichess ČSOB F 1 soutěž
2014/2015 10 Bohemians Praha F 2155 2148 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 0 soutěž
2014/2015 9 Bohemians Praha F 2155 2148 Skřivánek Jan GROP C 2160 2158 ½ soutěž
2014/2015 8 Bohemians Praha F 2155 2148 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1975 2014 ½ soutěž
2014/2015 7 Bohemians Praha F 2155 2148 Novák Václav SK Rapid Praha A 2027 2033 1 soutěž
2014/2015 6 Bohemians Praha F 2155 2148 Noha Michal SK OAZA Praha D 1982 1983 ½ soutěž
2014/2015 5 Bohemians Praha F 2155 2148 Šrámek Jiří TJ Praga Praha D 1943 1943 1 soutěž
2014/2015 4 Bohemians Praha F 2155 2148 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov C 1971 1959 1 soutěž
2014/2015 3 Bohemians Praha F 2155 2148 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2200 2252 ½ soutěž
2014/2015 2 Bohemians Praha F 2155 2148 Vondrášek Ondřej Sokol Vršovice E 1919 1950 ½ soutěž
2014/2015 1 Bohemians Praha F 2155 2148 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2032 2060 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Vrchotka Josef Teplice "B" 2017 2028 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1984 1912 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Kastl Daniel Chess Most "C" 1814 1804 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Horák Aleš Slovan Jirkov 1998 2025 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Krajíc Karel TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2036 2029 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Šišák Richard Union Louny "A" 1984 1990 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Kreissl Čestmír Sokol Údlice "A" 1917 1917 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2092 2066 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Londýn Radek ŠK GROP Praha 2340 2348 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2167 2166 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2212 2212 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Vojta Tomáš Dolní Kralovice 2373 2382 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2065 2100 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Hába Petr ŠK Gordic 2500 2483 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2344 2345 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2094 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2212 2202 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Bohemians Praha B 2155 2148 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2147 2130 1 soutěž
2013/2014 11 Bohemians Praha D 2160 2159 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 0 soutěž
2013/2014 10 Bohemians Praha D 2160 2159 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2043 2040 ½ soutěž
2013/2014 9 Bohemians Praha D 2160 2159 Sharashenidze Akaki ŠK PORG A 2346 2346 ½ soutěž
2013/2014 8 Bohemians Praha D 2160 2159 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2128 2134 ½ soutěž
2013/2014 7 Bohemians Praha D 2160 2159 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 ½ soutěž
2013/2014 6 Bohemians Praha D 2160 2159 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2170 2090 1 soutěž
2013/2014 5 Bohemians Praha D 2160 2159 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 ½ soutěž
2013/2014 4 Bohemians Praha D 2160 2159 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2184 2186 0 soutěž
2013/2014 3 Bohemians Praha D 2160 2159 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2087 2094 1 soutěž
2013/2014 2 Bohemians Praha D 2160 2159 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 0 soutěž
2013/2014 1 Bohemians Praha D 2160 2159 Zvára David Bohemians Praha C 2113 2122 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 0 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Horák Aleš Slovan Jirkov 1989 2043 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Říha Jaroslav TJ Šachy Povrly 2062 2025 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2123 2136 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "A" 2003 2011 1 soutěž
2013/2014 11 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Drábek Vojtěch TJ NERATOVICE 2218 2210 0 soutěž
2013/2014 10 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 1 soutěž
2013/2014 9 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2156 2166 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Sochor Jiří SK Děčín 2277 2267 1 soutěž
2013/2014 7 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2192 2187 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Bradáč Daniel Desko Liberec 1914 1920 0 soutěž
2013/2014 5 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Dvořák Jaroslav TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2058 2049 1 soutěž
2013/2014 4 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2017 2018 1 soutěž
2013/2014 3 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2206 2194 0 soutěž
2013/2014 2 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Malec Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2026 2055 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 Chochol Libor ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2177 2181 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2074 2080 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2130 2124 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Hrdina Robin TRW autolektronika Vlašim 2007 1988 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2167 2167 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Oreský Jan SK OAZA Praha 2255 2261 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2096 2084 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2178 2160 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Jurek Miroslav SFiala Gambit Jihlava 2117 2112 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 2041 2052 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Gdovin Ján ŠACHklub Písek 2062 2042 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Bohemians Praha B 2126 2124 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 0 soutěž
2011/2012 11 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 0 soutěž
2011/2012 10 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Hamala Miroslav Chess Most B 1952 1963 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec A 1908 1929 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 1 soutěž
2011/2012 6 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2020 1943 0 soutěž
2011/2012 5 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2017 2042 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Havránek Tomáš Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 1 soutěž
2011/2012 2 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 1 soutěž
2011/2012 1 ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 0 soutěž
2010/2011 11 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1 soutěž
2010/2011 10 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 0 soutěž
2010/2011 9 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Hrbolka Ladislav SK Děčín 2159 1 soutěž
2010/2011 6 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Nguyen Dinh Phong ŠK Viamont Teplice 2186 1 soutěž
2010/2011 4 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2184 0 soutěž
2010/2011 3 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Lorenc Tomáš TJ Baník Hexion Sokolov 2141 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Háse Pavel Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2117 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Bohemians Praha B 2068 Černý Václav TJ Sokol Domažlice A 1969 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Bohemians Praha B 2068 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2086 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Bohemians Praha B 2068 Vaindl Jaroslav ŠK Líně A 2162 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Bohemians Praha B 2068 Sedláček Jiří Sokol Plzeň Letná A 2052 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Bohemians Praha B 2068 Fiala Jan Sokol Tábor A 2094 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Bohemians Praha B 2068 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov A 2018 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Bohemians Praha B 2068 Tužil Vítězslav Sokol Plzeň 1 A 2181 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Bohemians Praha B 2068 Soukup Václav SK Viktoria Žižkov A 2124 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Bohemians Praha B 2068 Mrňa Vladimír TJ Spartak Žebrák A 2003 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Bohemians Praha B 2068 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy A 2114 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Bohemians Praha B 2068 Žigo Viktor TJ Šakal Kozolupy A 2248 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 2024 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov 2068 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Jínová Lucie 1.Novoborský ŠK"C" 2131 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Joukl Zdeněk ŠK Kladno"A" 2091 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Hozda David Marty Baník Most 2016 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2201 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Bohemians Praha"B" 2124 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 ½ soutěž
2007/2008 10 Bohemians Praha B Soukal Rudolf ŠK DA Praha A 1 soutěž
2007/2008 9 Bohemians Praha B Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1 soutěž
2007/2008 8 Bohemians Praha B Vanko Jiří Baník Hexion Sokolov 1 soutěž
2007/2008 7 Bohemians Praha B Klement Lukáš ŠK Ústí n.L 0 soutěž
2007/2008 6 Bohemians Praha B Grus Jan TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1 soutěž
2007/2008 5 Bohemians Praha B Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1 soutěž
2007/2008 4 Bohemians Praha B Nováček Jan ŠK ČSOB "B" 1 soutěž
2007/2008 2 Bohemians Praha B Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice 1 soutěž
2007/2008 1 Bohemians Praha B Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 1 soutěž
2006/2007 11 Bohemians Praha "B" 2048 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 1 soutěž
2006/2007 10 Bohemians Praha "B" 2048 Seliger Bedřich Bonex Teplice"A" 1935 0 soutěž
2006/2007 9 Bohemians Praha "B" 2048 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2060 0 soutěž
2006/2007 8 Bohemians Praha "B" 2048 Eliáš Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2093 ½ soutěž
2006/2007 7 Bohemians Praha "B" 2048 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2015 1 soutěž
2006/2007 5 Bohemians Praha "B" 2048 Večerka Pavel ČSOB"B" 2082 1 soutěž
2006/2007 4 Bohemians Praha "B" 2048 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 ½ soutěž
2006/2007 2 Bohemians Praha "B" 2048 Koubek Václav TJ Neratovice 2039 ½ soutěž
2006/2007 1 Bohemians Praha "B" 2048 Bicek Richard KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Bohemians Praha B 2110 Törvenyi Roman TJ Synthesia Pardubice B 2013 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Bohemians Praha B 2110 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Bohemians Praha B 2110 Gebert Marcel TJ Pankrác B 2070 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Bohemians Praha B 2110 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Bohemians Praha B 2110 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Bohemians Praha B 2110 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny 2094 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Bohemians Praha B 2110 Salač Jiří TJ Praga Praha B 2112 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Bohemians Praha B 2110 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2127 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Bohemians Praha B 2110 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Bohemians Praha B 2110 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2085 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Bohemians Praha B 2110 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 ½ soutěž
2004/2005 11 TJ Bohemians B" 2099 Dvořák Stanislav TJ Bonex Teplice A 2042 1 soutěž
2004/2005 10 TJ Bohemians B" 2099 Viták Pavel TJ PankrácB" 2194 0 soutěž
2004/2005 9 TJ Bohemians B" 2099 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2127 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ Bohemians B" 2099 Umanec Filip Neratovice Nazguls 2127 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Bohemians B" 2099 Hlaváč Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Bohemians B" 2099 Pletánek Jan ŠK ČSOBB" 2191 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Bohemians B" 2099 Boreš Miroslav 1.Novoborský ŠKA" 2197 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Bohemians B" 2099 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2196 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Bohemians B" 2099 Macháček Martin Caissa Úholičky 2101 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Bohemians B" 2099 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1932 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Bohemians B" 2099 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2121 ½ soutěž
2003/2004 11 Bohemians Praha B 2023 Ceplecha Tomáš Sokol Písek 1940 1 soutěž
2003/2004 10 Bohemians Praha B 2023 Nentvich Libor Sokol Vršovice 1886 0 soutěž
2003/2004 9 Bohemians Praha B 2023 Hašek Václav Sokol Tábor B 2091 ½ soutěž
2003/2004 8 Bohemians Praha B 2023 Goldobin Tomáš ŠK Tietz Karlovy Vary 1858 1 soutěž
2003/2004 7 Bohemians Praha B 2023 Chalupa Ivan Sokol Domažlice 2126 1 soutěž
2003/2004 6 Bohemians Praha B 2023 Hostička František DP Holdia Praha B 2174 ½ soutěž
2003/2004 5 Bohemians Praha B 2023 Gschwendtner Stanislav Sokol Klatovy 2070 0 soutěž
2003/2004 4 Bohemians Praha B 2023 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2010 0 soutěž
2003/2004 3 Bohemians Praha B 2023 Zeman Martin ŠK Alva Příbram 2028 1 soutěž
2003/2004 2 Bohemians Praha B 2023 Most Zdeněk Baník Eastman Sokolov 2143 ½ soutěž
2003/2004 1 Bohemians Praha B 2023 Žáček Petr ŠK Kladno 1998 1 soutěž