Hráč Kotrba Tomáš

Kotrba Tomáš

User Pic
Jméno: Kotrba Tomáš
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1968
Elo mezinárodní: 2013
ID: 762
FIDE ID: 302210
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 A 1634 1761 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Matocha Pavel GROP - B 1970 1988 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Plášek Zdeněk Sokol Vršovice A 1934 1949 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Fišer Jiří Unichess D 1935 1909 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Franěk Jan TJ Bohemians C 1906 1986 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2161 2166 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Salač Jiří TJ Pankrác C 1840 1853 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2009 2003 Nedoma Marek ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla C 1708 1714 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Lhotský František TJ Pankrác F 1959 1920 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Erban Jiří SK OAZA Praha D 1808 1825 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2136 2131 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Nosek Filip TJ Bohemians F 1995 1968 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1933 1953 1 soutěž
2019/2020 8 LISA A 2009 2003 Krotký David Kbel.šach. reprezentace A 1763 1788 ½ soutěž
2019/2020 7 LISA A 2009 2003 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 0 soutěž
2019/2020 6 LISA A 2009 2003 Rexa Martin Dukla E 1850 1848 1 soutěž
2019/2020 5 LISA A 2009 2003 Husa Daniel Unichess E 1841 1825 0 soutěž
2019/2020 4 LISA A 2009 2003 Dušek Richard SK Rapid Praha 1805 1846 ½ soutěž
2019/2020 2 LISA A 2009 2003 Fuchs Lukáš USK Praha B 1776 1776 0 soutěž
2018/2019 3 LISA A 2005 2014 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 2093 2064 ½ soutěž
2018/2019 1 LISA A 2005 2014 Musil Miroslav SK OAZA Praha C 2046 2027 ½ soutěž
2018/2019 13 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1990 1980 ½ soutěž
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Holub Jan TJ Bohemians Praha B 1879 1909 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Sýkora Petr Dukla B 1914 1916 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1931 1948 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Skála Kamil TJ Pankrác C 1947 1941 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Cantier Jean-Francois GROP - B 1950 1930 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha C 1679 1682 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2106 2122 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Šorm Daniel GROP - D 2308 2326 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha F 1994 1997 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Lhotský František TJ Pankrác F 1929 1943 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Kindler Mikhail Steinitz-Makabi Praha 2123 2148 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1855 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Hulín Petr SK OAZA Praha D 2001 2016 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Kůs Petr Kbel.šach. reprezentace A 1979 1964 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2216 2244 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov C 2005 2014 Stojković Andreja ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 ½ soutěž
2017/2018 10 LISA A 2020 2024 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1935 1907 1 soutěž
2017/2018 9 LISA A 2020 2024 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1881 1891 ½ soutěž
2017/2018 7 LISA A 2020 2024 Katsap Vitaly Steinitz - Makabi 0 1467 ½ soutěž
2017/2018 6 LISA A 2020 2024 Hykš Martin Unichess E 1909 1934 0 soutěž
2017/2018 5 LISA A 2020 2024 Malý Filip SK OAZA Praha D 1945 1939 0 soutěž
2017/2018 3 LISA A 2020 2024 Němec Jan DDM Praha 6 B 2016 1990 1 soutěž
2017/2018 2 LISA A 2020 2024 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 1 soutěž
2017/2018 1 LISA A 2020 2024 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1776 1794 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Sandvik Thomas GROP D 2037 0 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1941 1944 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Dvořák Aleš USK Praha B 1717 1757 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 0 1787 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Rývová Anna ŠO Praga Praha B 1906 1864 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace B 1861 1882 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2004 2024 Janouš Petr ŠK SLAVIA Liberec 2038 1986 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2012 2024 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2072 2085 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 2020 2024 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2097 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 2004 2024 Bargel Martin TJ Neratovice "C" 2101 2123 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 2004 2024 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2181 2153 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2004 2024 Routner Jakub TJ Kobylisy 2101 2136 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov C 2099 2089 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov B 2017 2016 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov C 2099 2089 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1949 1971 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov C 2099 2089 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov C 2099 2089 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2012 1975 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 Plašil Petr Sokol Kobylisy B 2094 2039 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 Vrbata Zbyněk Unichess C 2327 2302 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2099 2089 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Babička Michal Unichess E 1978 2063 ½ soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2012 1975 0 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Rývová Anna TJ Praga Praha D 1945 1909 1 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 ½ soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 1 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 1 soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 B 1923 1973 1 soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov C 2099 2089 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1990 1994 ½ soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Háse Pavel TJ Praga Praha A 2056 2054 0 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 ½ soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Illetško Jaroslav GROP B 2171 2174 ½ soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2063 2037 0 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2198 2211 0 soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 ½ soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy C 1828 1920 1 soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov A 2099 2089 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad C 2113 2101 1 soutěž
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác C 2052 2063 ½ soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2236 2237 0 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 1 soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Postupa Pavel GROP B 2242 2255 0 soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad C 2325 2329 0 soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 0 soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2019 2024 ½ soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 2117 2100 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2271 2266 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Korsa Jindřich Bohemians Praha D 2160 2159 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Sharashenidze Akaki ŠK PORG A 2346 2346 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2167 2158 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2043 2040 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Hála Martin TJ Pankrác C 2096 2098 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Procházka Jiří TJ Praga Praha A 2162 2166 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2244 2244 0 soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Nídl Petr QCC České Budějovice 2198 2185 0 soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Riedl Max Sokol Domažlice 2037 2038 1 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1814 1905 0 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Orságová Silvie Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2182 2154 ½ soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2180 2175 ½ soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2075 2071 ½ soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2174 2183 1 soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Svoboda Miloš Sokol Plzeň 1 2198 2196 1 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Herejk Petr ŠK Líně 2169 2154 0 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Viktoria Žižkov 2116 2086 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy 1963 1954 1 soutěž
2010/2011 11 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Vaindl Jaroslav SK Line A 2126 0 soutěž
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Krch Lukáš Sokol Tabor B 1921 ½ soutěž
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Lacina Filip Sokol Vysehrad B 1992 1 soutěž
2010/2011 7 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Černý Václav Sokol Domazlice 1981 ½ soutěž
2010/2011 6 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Novák Michal Sokol Plzen 1 2165 ½ soutěž
2010/2011 5 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Kříž Daniel SSK HerNyr 1955 ½ soutěž
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Rosenzweig Vladimír Sokol Tabor A 2105 ½ soutěž
2010/2011 3 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Grill Roman Sokol Platan Pisek 2125 ½ soutěž
2010/2011 2 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2221 0 soutěž
2010/2011 1 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2135 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2147 ½ soutěž
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 2123 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 A 2209 0 soutěž
2009/2010 10 SK Viktoria Žižkov A 2123 Herejk Petr ŠK Líně A 2175 ½ soutěž
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2123 Hostička František TJ Spartak Žebrák A 2185 0 soutěž
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2123 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1985 ½ soutěž
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2123 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy A 2297 1 soutěž
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2123 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice A 2068 0 soutěž
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2123 Stluka František Sokol Platan Písek A 2158 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Viktoria Žižkov A 2123 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2186 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2123 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2151 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Sládek Jaroslav Sokol Plzeň 1 B 2036 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Krasnay Peter TJ DUKLA Praha A 2054 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Janda Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2162 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Palková Kateřina Sokol Klatovy A 2050 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Urbánek Štěpán TJ Pankrác Praha B 2075 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Maleček Jiří Šakal Kozolupy A 2085 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Hlaváček Karel ŠK Pyrit Příbram A 2088 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Škorpík Martin QCC České Budějovice B 2134 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice A 2054 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 Loskot Petr Sokol Tábor A 2014 1 soutěž
2007/2008 11 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2085 ½ soutěž
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Palková Kateřina ŠK Sokol Klatovy A 2080 ½ soutěž
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Sladovník Tomáš ŠK ALVA Pb Příbram A 1888 1 soutěž
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Bartoníček Zdeněk Sokol Plzeň 1 C 1876 1 soutěž
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Olejníček Jiří QCC České Budějovice A 1993 ½ soutěž
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Lacina Filip Sokol Platan Písek A 1779 1 soutěž
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Bernáth Štefan Sokol Tábor A 1970 1 soutěž
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1996 0 soutěž
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad Praha B 2221 ½ soutěž
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná A 2029 1 soutěž
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2086 Šimeček Alexej TJ Praga Praha A 2103 ½ soutěž
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2162 Skácel Tomáš ŠK Alva Pb Příbram 1803 1 soutěž
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2162 Balcar Martin Sokol Domažlice 2079 1 soutěž
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2162 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň I C 2155 1 soutěž
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2162 Nídl Petr Sokol Tábor A 2219 0 soutěž
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2162 Hrubý Milan Sokol Tábor B 2104 ½ soutěž
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2162 Mišičko Ján ŠK Kladno 2068 0 soutěž
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2162 Vávra Jan Sokol Vršovice 2100 ½ soutěž
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2162 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2098 1 soutěž
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2162 Hroch Jiří Sokol Plzeň Letná 2084 ½ soutěž
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2178 Janda Pavel Sokol Vyšehrad C 2118 ½ soutěž
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2178 Košnář Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 ½ soutěž
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2178 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2142 0 soutěž
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2178 Jaček Miloslav Emerge Mladá Boleslav 2157 1 soutěž
2003/2004 6 Viktoria Žižkov 2178 Marek Miroslav Sokol Kolín C 2111 ½ soutěž
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2178 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 ½ soutěž
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2178 Horák Vladimír Spartak Vlašim 2121 0 soutěž
2003/2004 3 Viktoria Žižkov 2178 Keller Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2119 ½ soutěž
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2178 Vávra Radim ŠK Polabiny Pardubice 2055 ½ soutěž
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2178 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2134 0 soutěž