Hráč Vlček Dalibor

Vlček Dalibor

User Pic
Jméno: Vlček Dalibor
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1956
Elo mezinárodní: 1944
ID: 3025
FIDE ID: 354260
Rok narození: 1974
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Bohnice A 1944 1955 Mihál Sergej GROP - D 1870 1906 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice A 1944 1955 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1852 1821 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice A 1944 1955 Štohanzl Nikola ŠK Viktoria Žižkov C 1763 1761 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice A 1944 1955 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1909 1911 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1944 1955 Sochor Tomáš TJ Kobylisy E 1786 1787 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1944 1955 Krňák Vladimír Sokol Vršovice D 1708 1728 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice A 1944 1955 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2117 2090 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Anaškin Arsenij ŠK AURORA 2201 2176 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Heyda Jan LISA A 2039 2018 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2124 2103 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Veselský Michal USK Praha A 2094 2090 0 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Framberk Jan Dukla C 1978 1971 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Spurný Ondřej GROP Classical Chess 2086 2085 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1921 1939 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2093 2100 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - A 1951 1961 Lizner Jaroslav TJ Pankrác E 1914 1924 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice A 1955 1967 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2127 2117 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice A 1955 1967 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1992 1988 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice A 1955 1967 Poborský Josef USK Praha A 1939 1895 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice A 1955 1967 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1856 1888 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice A 1955 1967 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1935 1927 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice A 1955 1967 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice A 1955 1967 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1996 2003 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice A 1955 1967 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1825 1828 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice A 1955 1967 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2041 2065 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice A 1955 1967 Strnad Václav SK OAZA Praha B 2154 2143 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice A 1955 1967 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS I 1951 1964 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice A 1941 1965 Gašpar Zdeněk Sokol Kobylisy D 1787 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice A 1941 1965 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice A 1941 1965 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice A 1941 1965 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1900 1920 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice A 1941 1965 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS II 1985 1930 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice A 1941 1965 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2106 2091 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1941 1965 Krejbich Miloslav LISA A 2020 2015 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1941 1965 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2087 2062 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1941 1965 Pinkas Jiří ŠK Praha - Smíchov A 1860 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1941 1965 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1941 1965 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice A 1941 1965 Klaus Václav GROP Classical Chess 1917 1944 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice A 1941 1965 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice A 1941 1965 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice A 1941 1965 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice A 1941 1965 Bílek Martin SK OAZA Praha B 2018 2002 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 1941 1965 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1941 1965 Kučera Jan LISA A 1938 1939 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1941 1965 Pesr Jaromír ŠK DP Praha - VŠFS I 2067 2064 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice A 1941 1965 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice A 1969 1971 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha B 1955 1964 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice A 1969 1971 Horyna Josef Sokol Vršovice C 1866 1864 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice A 1969 1971 Vogl Milan USK Praha A 1856 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice A 1969 1971 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov B 1946 2001 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice A 1969 1971 Keprta Stanislav Bohemians Praha D 1901 1916 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice A 1969 1971 Lizner Milan TJ Pankrác D 1874 1901 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice A 1969 1971 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1911 1922 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice A 1969 1971 Hruška Pavel Unichess ČSOB E 1947 1967 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1969 1971 Paulovič Milan TJ Praga Praha B 1857 1854 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1949 1965 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1947 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1949 1965 Fišer Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2001 1999 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice A 1949 1965 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2064 2061 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1949 1965 Eckstein Michael SK LISA A 1942 1960 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1949 1965 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1888 1886 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1949 1965 Paulovič Milan TJ Praga Praha B 1901 1900 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1949 1965 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1949 1965 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2097 2104 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1949 1965 Kučera Tomáš ŠK PORG B 2012 2010 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1949 1965 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1889 ½ soutěž