Hráč Novotný Michal

Novotný Michal

User Pic
Jméno: Novotný Michal
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2233
Elo mezinárodní: 2243
ID: 3918
FIDE ID: 310980
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠACHklub Písek 2267 2255 Sokolov Alexander TJ Pankrác "B" 2376 2376 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠACHklub Písek 2268 2255 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad "B 2310 2311 1 soutěž
2019/2020 6 ŠACHklub Písek 2268 2255 Horák Martin TJ Spartak Vlašim "B" 2331 2300 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠACHklub Písek 2256 2244 Lacina Adolf ČZ Strakonice 2271 2251 1 soutěž
2019/2020 11 QCC České Budějovice 2246 2255 Schula Michal TJ Neratovice 2238 2275 ½ soutěž
2019/2020 10 QCC České Budějovice 2246 2255 Ištoňa Martin TJ Pankrác 2257 0 ½ soutěž
2019/2020 7 QCC České Budějovice 2267 2255 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2218 2216 1 soutěž
2019/2020 6 QCC České Budějovice 2268 2255 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2143 2159 ½ soutěž
2019/2020 5 QCC České Budějovice 2268 2244 Neckář Lubomír ŠK Města Lysá nad Labem 2264 2238 0 soutěž
2019/2020 4 QCC České Budějovice 2266 2244 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2342 2342 ½ soutěž
2019/2020 3 QCC České Budějovice 2266 2244 Michálek Jan ŠK Líně 2253 2242 ½ soutěž
2019/2020 9 VŠTE České Budějovice 2267 2255 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2096 2087 1 soutěž
2019/2020 7 VŠTE České Budějovice 2267 2255 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2089 2102 1 soutěž
2018/2019 7 QCC Ceske Budejovice 2312 2301 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2272 2257 1 soutěž
2018/2019 6 QCC Ceske Budejovice 2317 2301 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny 2023 2163 ½ soutěž
2018/2019 5 QCC Ceske Budejovice 2317 2301 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2214 2205 ½ soutěž
2018/2019 4 QCC Ceske Budejovice 2328 2307 Pešout Jan TJ Pankrac 2161 2171 ½ soutěž
2018/2019 3 QCC Ceske Budejovice 2323 2307 Česal Jaroslav TJ Sakal Kozolupy 2167 2176 1 soutěž
2018/2019 1 QCC Ceske Budejovice 2328 2307 Forman Štěpán TJ Neratovice 2274 2298 ½ soutěž
2018/2019 11 VŠTE České Budějovice A 2276 2301 Mazur David ŠS Mild Bivoj Bechyně 1940 1906 1 soutěž
2018/2019 10 VŠTE České Budějovice A 2302 2301 Landa Jiří DDM Písek B 1910 1928 ½ soutěž
2018/2019 9 VŠTE České Budějovice A 2302 2301 Placer Sebastian QCC České Budějovice B 1947 1924 0 soutěž
2018/2019 8 VŠTE České Budějovice A 2312 2301 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov 1898 1867 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠACHklub NN Písek 2302 2301 Malý Filip KŠ Říčany 1925 „B“ 1913 1933 1 soutěž
2018/2019 9 ŠACHklub NN Písek 2312 2301 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2265 2270 0 soutěž
2018/2019 8 ŠACHklub NN Písek 2312 2301 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2361 2339 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠACHklub NN Písek 2317 2301 Bujak Michal Šachový klub Líně 2173 2174 1 soutěž
2018/2019 6 ŠACHklub NN Písek 2317 2301 Borkovec Milan Sokol Tábor 2270 2254 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠACHklub NN Písek 2328 2307 Biolek Richard Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2447 2449 0 soutěž
2018/2019 3 ŠACHklub NN Písek 2323 2307 Spal Milan ČZ Strakonice 2168 2156 1 soutěž
2018/2019 2 ŠACHklub NN Písek 2323 2307 Koubová Anna Marie Unichess Underground 2022 2058 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠACHklub NN Písek 2328 2307 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2214 2202 ½ soutěž
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice B 2308 2276 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2046 2030 ½ soutěž
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Krbúšik Marián SK Sezimovo Ústí 1899 1889 1 soutěž
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 2325 2276 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1855 1856 1 soutěž
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 2325 2276 Hák David Šachklub Tábor 1890 1889 1 soutěž
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Lauko Marián Spartak Kaplice 1844 1851 1 soutěž
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2080 2067 1 soutěž
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Spal Milan ČZ Strakonice C 2166 2159 1 soutěž
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Lauko Marián Spartak Kaplice 1844 1851 1 soutěž
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Spal Milan ČZ Strakonice C 2165 2159 1 soutěž
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1842 1837 1 soutěž
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2063 2067 1 soutěž
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 2283 2270 Landa Jiří DDM Písek 1917 1913 1 soutěž
2017/2018 11 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2308 2276 Baláček Tadeáš Klub sachistu Ricany 1925 2292 2315 ½ soutěž
2017/2018 10 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Jansa Vlastimil SACHklub Pisek 2447 2440 0 soutěž
2017/2018 9 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2325 2276 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2216 2217 0 soutěž
2017/2018 8 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2325 2276 Vanka Miloslav TJ Dukla Praha 2132 2142 1 soutěž
2017/2018 7 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2294 2276 Soural Jan TJ Pankrac B 2227 2215 1 soutěž
2017/2018 6 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2294 2276 Horák Martin Sparta Kutna Hora 2272 2225 1 soutěž
2017/2018 5 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Růžička Aleš Sokol Tabor 2089 2068 1 soutěž
2017/2018 4 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Košnář Martin Eurovia Praha 2145 2110 0 soutěž
2017/2018 3 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Hora Milan Sokol Kolin 2189 2162 1 soutěž
2017/2018 2 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Bartoš Jan Unichess Vyletna 2205 2192 1 soutěž
2017/2018 1 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2283 2270 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2307 2317 0 soutěž
2017/2018 11 QCC Ceske Budejovice 2308 2276 Sergeev Vladimir SK Dopravni podnik Praha 2406 0 ½ soutěž
2017/2018 10 QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Munk Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2112 2117 ½ soutěž
2017/2018 9 QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Soural Jan TJ Pankrac 2193 2215 1 soutěž
2017/2018 8 QCC Ceske Budejovice 2325 2276 Výprachtický David SK OAZA Praha 2274 2259 ½ soutěž
2017/2018 7 QCC Ceske Budejovice 2325 2276 Kourousis Epameinondas TJ Neratovice A 2387 2418 0 soutěž
2017/2018 6 QCC Ceske Budejovice 2294 2276 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2278 ½ soutěž
2017/2018 5 QCC Ceske Budejovice 2294 2276 Šimek Petr Bartos Unichess 2357 2359 1 soutěž
2017/2018 4 QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny B 2099 2120 1 soutěž
2017/2018 3 QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2383 2362 0 soutěž
2017/2018 2 QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Studnička Tomáš TJ Neratovice B 2302 2288 1 soutěž
2017/2018 1 QCC Ceske Budejovice 2283 2270 Svatoš Jan TJ Bohemians Praha 2250 2249 0 soutěž
2016/2017 11 2222 SK Polabiny 2276 2290 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 0 soutěž
2016/2017 10 2222 SK Polabiny 2276 2290 Gregor Jiří TJ Neratovice 2223 2226 1 soutěž
2016/2017 9 2222 SK Polabiny 2276 2290 Kourousis Epameinondas SK AD Jicin B 2391 2434 ½ soutěž
2016/2017 8 2222 SK Polabiny 2276 2290 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2218 2232 1 soutěž
2016/2017 7 2222 SK Polabiny 2276 2290 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 0 soutěž
2016/2017 6 2222 SK Polabiny 2276 2290 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2093 2117 1 soutěž
2016/2017 5 2222 SK Polabiny 2276 2290 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 0 soutěž
2016/2017 4 2222 SK Polabiny 2276 2290 Plešek Jiří TJ Pankrac 2183 2183 1 soutěž
2016/2017 3 2222 SK Polabiny 2276 2290 Zanikov Konstantin SK AD JC Smichov 2153 2155 1 soutěž
2016/2017 2 2222 SK Polabiny 2276 2290 Tuma Jakub SK Sokol Vysehrad 2296 2304 1 soutěž
2016/2017 1 2222 SK Polabiny 2276 2290 Jaracz Pavel SK ZIKUDA Turnov 2485 2543 0 soutěž
2016/2017 10 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 ½ soutěž
2016/2017 9 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 1 soutěž
2016/2017 8 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2254 2181 0 soutěž
2016/2017 7 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Horáček Michal SK Vysoke Myto 2113 2101 0 soutěž
2016/2017 6 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2211 2173 ½ soutěž
2016/2017 5 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 ½ soutěž
2016/2017 4 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny C 1938 1923 ½ soutěž
2016/2017 3 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2218 2232 0 soutěž
2016/2017 2 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 ½ soutěž
2016/2017 1 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 1 soutěž
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 1 soutěž
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Kovář Vojtěch Unichess 2346 2341 ½ soutěž
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2327 2316 ½ soutěž
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 0 soutěž
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 1 soutěž
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Schula Michal AD Jičín 2315 2286 0 soutěž
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Jurásek Miroslav GROP Praha 2314 2281 ½ soutěž
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2280 2262 ½ soutěž
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2093 2117 1 soutěž
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Constantinou Peter TJ Praha-Pankrác 2288 0 soutěž
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 ½ soutěž
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 1 soutěž
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 ½ soutěž
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 ½ soutěž
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 1 soutěž
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 1 soutěž
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 ½ soutěž
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 1 soutěž
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 1 soutěž
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 1 soutěž
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Kriebel Tadeáš KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 0 soutěž
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 1 soutěž
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 1 soutěž
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Michalík Peter ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 0 soutěž
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová „A“ 2482 2498 0 soutěž
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 1 soutěž
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 0 soutěž
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Roško Luboš ŠK Karviná 2358 2338 ½ soutěž
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 1 soutěž
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 0 soutěž
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 0 soutěž
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½ soutěž
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Stachowiak Kamil Ancora Tatran Litovel 2448 2404 0 soutěž
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 0 soutěž
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 0 soutěž
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 1 soutěž
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½ soutěž
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Shirov Alexej 1. ŠK Novoborský 2683 0 soutěž
2013/2014 11 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 1 soutěž
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 0 soutěž
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 1 soutěž
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 1 soutěž
2013/2014 7 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Adámek Jiří Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 ½ soutěž
2013/2014 6 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 1 soutěž
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 1 soutěž
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 ½ soutěž
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Kaňovský David ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 1 soutěž
2013/2014 2 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 1 soutěž
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2228 2231 1 soutěž
2013/2014 11 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1 soutěž
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2262 2234 ½ soutěž
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 1 soutěž
2013/2014 7 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 1 soutěž
2013/2014 6 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 1 soutěž
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2292 2297 ½ soutěž
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 0 soutěž
2013/2014 2 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 ½ soutěž
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 1 soutěž
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2221 2230 1 soutěž
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2224 2224 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2186 2186 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1 soutěž
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 0 soutěž
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 1 soutěž
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Pekař Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2157 2172 1 soutěž
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Siembab Bartosz Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2275 2292 1 soutěž
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2324 1 soutěž
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 ½ soutěž
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Matras Ondřej Sokol Praha - Vršovice 2260 2265 0 soutěž
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha - Kobylisy 2414 2493 ½ soutěž
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1 soutěž
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 1 soutěž
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Kourousis Epameinondas ŠK Holdia DP Praha B 2354 0 soutěž
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 0 soutěž
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2334 2354 0 soutěž
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 ½ soutěž
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 0 soutěž
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 0 soutěž
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2627 2617 ½ soutěž
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 0 soutěž
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 1 soutěž
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 ½ soutěž
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2609 0 soutěž
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 0 soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 0 soutěž
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 ½ soutěž
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0 soutěž
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2296 2271 1 soutěž
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Sedláček Oldřich ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2259 2244 1 soutěž
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2229 2230 ½ soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 1 soutěž
2010/2011 11 2222 SK Polabiny B 2255 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 1 soutěž
2010/2011 10 2222 SK Polabiny B 2255 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 1 soutěž
2010/2011 8 2222 SK Polabiny B 2255 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 1 soutěž
2010/2011 7 2222 SK Polabiny B 2255 Němec Pavel SK Chrudim 2255 ½ soutěž
2010/2011 6 2222 SK Polabiny B 2255 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 1 soutěž
2010/2011 5 2222 SK Polabiny B 2255 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1 soutěž
2010/2011 4 2222 SK Polabiny B 2255 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 ½ soutěž
2010/2011 3 2222 SK Polabiny B 2255 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 ½ soutěž
2010/2011 1 2222 SK Polabiny B 2255 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 1 soutěž
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny 2255 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2396 ½ soutěž
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny 2255 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 1 soutěž
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny 2255 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 1 soutěž
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny 2255 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2285 0 soutěž
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2255 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 ½ soutěž
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2255 Ondruš Martin ŠK Mahrla Praha 2284 0 soutěž
2009/2010 11 TJ ŠO Chrudim 2292 Košnář Martin Výstaviště Lysá nad Labem 2173 1 soutěž
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2292 Kovář Vojtěch Poštovní spořitelna A"" 2347 0 soutěž
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2292 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ ŠO Chrudim 2292 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2292 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 1 soutěž
2009/2010 5 TJ ŠO Chrudim 2292 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2312 0 soutěž
2009/2010 4 TJ ŠO Chrudim 2292 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2296 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ ŠO Chrudim 2292 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2283 1 soutěž
2009/2010 2 TJ ŠO Chrudim 2292 Vozka Pavel Poštovní spořitelna B"" 2245 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ ŠO Chrudim 2292 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 1 soutěž
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny 2292 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2236 1 soutěž
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny 2292 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 0 soutěž
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny 2292 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2235 1 soutěž
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny 2292 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2304 0 soutěž
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny 2292 Šklíba Martin SAGINA Pardubice 2285 0 soutěž
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny 2292 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 0 soutěž
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny 2292 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2343 1 soutěž
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny 2292 Růžička Petr TŽ Třinec 2283 ½ soutěž
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny 2292 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 ½ soutěž
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny B 2263 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 ½ soutěž
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny B 2263 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 0 soutěž
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny B 2263 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½ soutěž
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny B 2263 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 0 soutěž
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny B 2263 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 0 soutěž
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 2263 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 1 soutěž
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny B 2263 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2289 ½ soutěž
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny B 2263 Buchníček Petr ŠK Caissa Třebíč A 2285 ½ soutěž
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny B 2263 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava B 2151 ½ soutěž
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny B 2263 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 1 soutěž
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny B 2263 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 1 soutěž
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny 2263 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2241 1 soutěž
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny 2263 Kříž Luboš Holdia DP Praha B 2177 1 soutěž
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny 2263 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2262 0 soutěž
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny 2263 Váchal Josef Sokol Plzeň - Letná 2172 1 soutěž
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny 2263 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2143 1 soutěž
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny 2263 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 ½ soutěž
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny 2263 Petr Jan TJ Pankrác 2199 1 soutěž
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny 2263 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2234 1 soutěž
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny 2263 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 0 soutěž
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny 2263 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2299 ½ soutěž
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny 2263 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2278 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2265 1 soutěž
2007/2008 10 TJ ŠO Chrudim 2278 Palek Miroslav Sokol Plzeň I B"" 2261 1 soutěž
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim 2278 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 1 soutěž
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim 2278 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2294 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim 2278 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2009 0 soutěž
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2278 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2213 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim 2278 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 0 soutěž
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2278 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2121 1 soutěž
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim 2278 Fraas Martin Holdia DP Praha B"" 2191 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim 2278 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2259 0 soutěž
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim 2278 Pačovský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2274 1 soutěž
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY B 2278 Kratochvíl Josef TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 ½ soutěž
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY B 2278 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 0 soutěž
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY B 2278 Číp Dalibor OREL OŘECHOV A 2195 1 soutěž
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY B 2278 Švihel Karel ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2028 1 soutěž
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY B 2278 Škaroupka Jiří ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2178 0 soutěž
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY B 2278 Komárková Magdaléna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2058 ½ soutěž
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY B 2278 Smištík Milan BYDO ZAKŘANY A 2305 1 soutěž
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY B 2278 Večeřa Pavel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2127 1 soutěž
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY B 2278 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2069 1 soutěž
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY B 2278 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 ½ soutěž
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY B 2278 Fiedler Bedřich ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 1 soutěž
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny B 2238 Kořenová Martina Biomedica Říčany 2218 ½ soutěž
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny B 2238 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 ½ soutěž
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny B 2238 Daneš Jaroslav Desko Liberec 2184 ½ soutěž
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny B 2238 Michálek František Sokol Kolín 2159 ½ soutěž
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny B 2238 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2173 1 soutěž
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2238 Mejzlík Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2200 0 soutěž
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny B 2238 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2311 ½ soutěž
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2238 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem 2314 ½ soutěž
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny B 2238 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 ½ soutěž
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny B 2238 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2225 1 soutěž
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2238 Hudziak Pawel Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2245 1 soutěž
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2238 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2259 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2238 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2248 0 soutěž
2006/2007 9 TJ ŠO Chrudim 2238 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 0 soutěž
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2238 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2274 0 soutěž
2006/2007 7 TJ ŠO Chrudim 2238 Příborský Marek Sokol Plzeň I B"" 2160 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim 2238 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 1 soutěž
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2238 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2141 1 soutěž
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2238 Šimek Petr ŠK ČSOB 2259 0 soutěž
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2238 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2240 1 soutěž
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2238 Němcová Kateřina ŠK Dům armády Praha 2173 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2238 Fraas Martin Holdia DP Praha 2181 ½ soutěž
2005/2006 9 2222 ŠK Polabiny 2233 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 0 soutěž
2005/2006 7 2222 ŠK Polabiny 2233 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2254 0 soutěž
2005/2006 6 2222 ŠK Polabiny 2233 Zikmund Daniel TJ Bohemians Praha B 1966 1 soutěž
2005/2006 5 2222 ŠK Polabiny 2233 Petuchov Sergej AVE-Kontakt Pardubice 2205 0 soutěž
2005/2006 4 2222 ŠK Polabiny 2233 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2098 1 soutěž
2005/2006 3 2222 ŠK Polabiny 2233 Volf Jaroslav Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 1 soutěž
2005/2006 2 2222 ŠK Polabiny 2233 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 ½ soutěž
2005/2006 1 2222 ŠK Polabiny 2233 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pardubice B 2127 0 soutěž
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2233 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2260 0 soutěž
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2233 Freisler Pavel ŠK DP Holdia 2308 0 soutěž
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2233 Lechtýnský Jiří Novoborský ŠK 2439 0 soutěž
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2233 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 0 soutěž
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2233 Jedlička Aleš Synthesia Pardub. 2289 1 soutěž
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2233 Marek Miroslav Sokol Kolín 2128 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2233 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2283 0 soutěž
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2233 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 0 soutěž
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2233 Novák Pavel Sokol Plzeň I B 2345 0 soutěž
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2213 Táborský Rostislav Bohemians "A" 2204 1 soutěž
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2213 Pick Štěpán TJ Pankrác "A" 2244 0 soutěž
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2213 Vágner Tomáš Loko Most 2196 0 soutěž
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2213 Rozkovec Hynek Sokol Vyšehrad "C" 2203 1 soutěž
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2213 Pokorný Petr ŠK ČSOB "A" 2281 1 soutěž
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2213 Fajman Petr DA Praha 2275 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2213 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 0 soutěž
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2213 Hála Bohumil Sl.Hrad.Králové 2247 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2213 Příborský Ivo Sokol Plzeň I "B" 2188 1 soutěž
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2213 Hošek Milan Synt.Pardubice 2235 ½ soutěž
2004/2005 11 2222 ŠK Polabiny 2213 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2177 0 soutěž
2004/2005 9 2222 ŠK Polabiny 2213 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 1 soutěž
2004/2005 8 2222 ŠK Polabiny 2213 Michálek František Sokol Kolín B 2115 1 soutěž
2004/2005 7 2222 ŠK Polabiny 2213 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 1 soutěž
2004/2005 6 2222 ŠK Polabiny 2213 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 0 soutěž
2004/2005 5 2222 ŠK Polabiny 2213 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 0 soutěž
2004/2005 4 2222 ŠK Polabiny 2213 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 1 soutěž
2004/2005 3 2222 ŠK Polabiny 2213 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2220 0 soutěž
2004/2005 2 2222 ŠK Polabiny 2213 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 1 soutěž
2004/2005 1 2222 ŠK Polabiny 2213 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2259 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2134 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Janda Pavel Sokol Vyšehrad C 2118 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2180 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Horák Otakar Emerge Mladá Boleslav 2090 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Folková Martina Viktoria Žižkov 2182 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Polabiny Pardubice 2191 Jelínek Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2105 1 soutěž
2003/2004 10 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Sobek Jaroslav TJ NH Ostrava 2316 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Bažant Petr ŠK Staré Město 2361 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Pisk Petr Duras BVK Brno 2322 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Černín Radim Slezan Opava 2204 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Macharáček Šimon Garde Brno 2181 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Virostko Petr VP Frýdek-Místek 2313 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Náměšť n/Osl. 2191 Mudrák Josef Slavoj Poruba 2387 0 soutěž