Hráč Kudera Jiří

Kudera Jiří

User Pic
Jméno: Kudera Jiří
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1715
ID: 1885
FIDE ID: 337234
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1744 1769 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec"A" 1660 1622 0
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1752 1769 Mayer Daniel ŠO TJ Klášterec n.O 1717 1690 1
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1715 1769 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 0
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1715 1769 Věženský Jan Slovan Jirkov"A" 1703 1699 0
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1744 1769 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1707 1701 0
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1744 1769 Koval Nikita ŠK Teplice "B" 1529 1538 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1752 1769 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1687 1705 0
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1752 1769 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1926 1932 0
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1715 1769 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1832 1824 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1715 1769 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1846 1846 0
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1715 1769 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1674 1713 0
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1715 1769 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1571 1602 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1795 1807 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1754 1739 0
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 Matoušek Aleš SK ŠACHY Chlumec "B" 1829 1887 0
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 Šimovič Ludvík ŠK Stropnik Osek "A" 1765 1760 0
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1831 1796 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 Sláma Lukáš ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1840 1834 0
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 Jersák Jiří ŠK MOSAD Česká Kamenice 1711 1709 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1805 1832 Vágner Luboš ASK Lovosice "A" 1928 1
2015/2016 11 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Bělík Jan KŠ Štětí 1603 1648 1
2015/2016 10 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec"C" 1818 1712 1
2015/2016 7 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1558 1548 1
2015/2016 6 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Veselý Ladislav SK Děčín"D" 1663 1598 0
2015/2016 5 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1757 1811 0
2015/2016 4 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Diepold Jiří ŠK Stropnik Osek"B" 1464 1433 1
2015/2016 3 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky"C" 1663 1685 1
2015/2016 2 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1805 1832 Vodička Milan ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 0
2015/2016 9 SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 Krivoš Rudolf SVAH Vseborice 1856 1858 0
2015/2016 7 SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 Bažantová Marie SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 0
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1774 1740 0
2015/2016 5 SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 Vodehnal Václav Sportis Svadov-Olsinky "A" 1694 1745 1
2015/2016 4 SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 Vojtěchovský Vojtěch SK Slavie Decin 1653 1705 1
2015/2016 2 SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 Weiss Josef TJ CSAD Libouchec 1766 1775 ½
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Šmíd Pavel ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1526 1
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Zeman Filip ŠK Teplice "D" 1539 1542 1
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Veselý Ladislav SK Děčín "D" 1617 1607 1
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci "B" 1428 1
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Mrišová Eliška ASK Lovosice "B" 1446 1466 1
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropnik Osek "B" 1439 1452 ½
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1834 1844 Vydra Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice "D" 1629 1
2014/2015 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Brabec Herbert ŠK Mosad Česká Kamenice 1724 1709 1
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1712 1701 0
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Balvín Rudolf Sportis Svádov - Olšinky "B" 1663 1661 ½
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1841 1808 ½
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Kubánek Martin SVAH Všebořice 1906 1906 ½
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Malý Jiří Bystřanští jezdci "A" 1687 1696 ½
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1688 1714 1
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Nedoma Petr ASK Lovosice "A" 1756 1752 1
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1892 1910 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1834 1844 Diviš Jiří SK Děčín "C" 1782 1738 0
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Krivoš Rudolf TJ SVAH Všebořice 1871 1858 0
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1949 1916 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1730 1605 1
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Zaťko Michal ŠK Slávie Děčín 1937 1926 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2025 0
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2050 2044 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1739 1726 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1757 1803 1
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 Černý Jakub SK Děčín "C" 1843 1896 0
2013/2014 11 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 0
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 1
2013/2014 9 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 0
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Pecka František Slovan Jirkov 2048 2051 0
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1967 2000 0
2013/2014 6 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Lešák Ondřej SK Děčín "B" 1840 1802 1
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O. 1932 1951 0
2013/2014 4 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "A" 1899 1910 0
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Štich Jan Chess Most "C" 1654 1726 ½
2013/2014 2 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Hamala Miroslav Chess Most "B" 1978 1981 1
2013/2014 1 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 Kotrba Matěj ŠK Teplice "B" 1952 1969 ½
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Nedoma Petr ASK Lovosice 1687 1735 1
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Křivský Jiří Svádov-Olšinky "C" 1508 1
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Vojtěchovský Vojtěch Slavia SČE Děčín 1705 1
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Bezpalec Vratislav SK ŠACHY Chlumec "A" 1850 1902 ½
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Růžička Bohuslav SK ŠACHY Chlumec "B" 1539 1
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1620 1
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Vodehnal Václav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1638 0
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1488 ½
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Novotný Tomáš SK Děčín "C" 1887 1880 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 Štěpán Šimon SVAH Všebořice "A" 1661 ½
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1739 1763 ½
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Brýda Martin TJ Chlumec "B" 1624 1
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Ondřich Jan TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 ½
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Purkyt Jaroslav SK Děčín "B" 1773 1706 ½
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1681 1681 ½
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1799 1
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1657 1541 1
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Malina Josef TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1903 1912 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Jersák Jiří TJ Slavia SČE Děčín 1763 1
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 Köchert Bedřich ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1753 1668 ½
2011/2012 6 Sj.Litoměřice A 1847 1862 Svoboda Josef TJ Chlumec A 1691 1
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1915 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1915 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 1966 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1915 Ederer Karel TJ Šachy Povrly 1997 ½
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1686 0
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1713 ½
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Orsák Karel ŠK Viamont Teplice "C" 1770 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Vojtěchovský Vojtěch TJ Slavia SČE Děčín 1684 ½
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Rubeš Vít ŠK Viamont Teplice "D" 1579 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1734 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 1875 0
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1787 0
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1776 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 Novák Petr Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 1
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 1952 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 0
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 1952 Zima Jiří ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1701 1
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 1952 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň 1798 ½
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1782 1
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Šámal Jan KC Kaskáda Bílina "A" 1750 0
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov "B" 1547 ½
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1696 1
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Köchert Bedřich ŠK Teplice "D" 1762 0
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1576 1
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Vnouček Pavel ŠK Teplice "E" 1645 1
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1868 0
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1952 Weikert Ivan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"B" 1970 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí"C" 1780 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"B" 1970 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 1
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"B" 1970 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany"A" 2004 0
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"B" 1970 Reitinger Petr SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"B" 1970 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí"B" 1912 ½
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"B" 1970 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2067 0
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"B" 1970 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 1
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"B" 1970 Žahour Ivan ŠK Teplice"C" 2108 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"B" 1970 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"B" 1970 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2074 0
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"B" 1970 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 0
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 1974 Schwarzbek Jan TJ Lokomotiva Most 1612 1
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 1
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Vnouček Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1730 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Laban Vladimír TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1736 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1875 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1781 ½
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1961 0
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1654 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1792 1
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 1
2006/2007 11 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2011 0
2006/2007 10 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Pecka František TJ Slovan Jirkov 2039 0
2006/2007 9 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Machala Vladislav ŠK Chemopetrol Litvínov 2010 1
2006/2007 7 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 0
2006/2007 6 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Král David TJ Bonex Teplice "B" 1941 1
2006/2007 5 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Kindl František TJ Sokol Údlice 1857 1
2006/2007 3 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 1878 0
2006/2007 2 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 1
2006/2007 1 TJ Lovochemie Lovosice 1990 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 0
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Procházka Václav ŠK Most "D" 1859 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 0
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Hoke Petr ŠK Štětí "A" 1785 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1748 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1842 ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 0
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1800 1
2005/2006 9 Lovoch. Lovosice 1993 Janoušek Petr Bonex TP C"" 1711 1
2005/2006 8 Lovoch. Lovosice 1993 Turek Tomáš Loko Most F"" 1512 1
2005/2006 7 Lovoch. Lovosice 1993 Vnouček Pavel Bystř. jezdci A"" 1692 1
2005/2006 6 Lovoch. Lovosice 1993 Rynda Vlastimil Slavoj LT C"" 1588 0
2005/2006 5 Lovoch. Lovosice 1993 Kudrlička Ladislav Glaverbel TP A"" 2020 1
2005/2006 4 Lovoch. Lovosice 1993 Šára Stanislav Loko Most E"" 1863 0
2005/2006 3 Lovoch. Lovosice 1993 Kaisler Martin Bystř. jezdci B"" 1995 1
2005/2006 2 Lovoch. Lovosice 1993 Drahý Jan Spartak UL E"" 1623 1
2005/2006 1 Lovoch. Lovosice 1993 Cvek Jaroslav KŠ Štětí A"" 1775 1
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Šťastný Petr Bonex TepliceB"" 1988 1
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Čeněk Miroslav CHP Litvínov 2062 1
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Rouč Michal Sp.Ústí n.LC"" 1837 1
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Košťál Jindřich Union LounyB"" 1948 0
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Mráz Jiří Slávia DěčínA"" 1870 1
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Marsa Jan Loko MostB"" 2072 0
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Magát Josef Sokol Údlice 1934 0
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Hula Lukáš Sj.LitoměřiceA"" 2101 0
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Krsek Tomáš Sp.Ustí n.L.B"" 2142 0
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Pecka František Slovan Jirkov 2025 ½
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceB"" 1993 Líbal František SK Demas DěčínB"" 2002 1
2004/2005 9 Sl Litoměřice B" 1988 Hrubý Václav Stropník Osek A" 1814 1
2004/2005 8 Sl Litoměřice B" 1988 Cigáň Karel Stropník Osek B" 1574 1
2004/2005 7 Sl Litoměřice B" 1988 Kamenský Antonín Bystř. jezdci B" 1424 1
2004/2005 6 Sl Litoměřice B" 1988 Kozák Jan Trend Roudnice 1788 1
2004/2005 4 Sl Litoměřice B" 1988 Marsa Jan Lokomot. Most F" 2024 0
2004/2005 3 Sl Litoměřice B" 1988 Brožek Vratislav Litoměřické dámy 1721 1
2004/2005 2 Sl Litoměřice B" 1988 Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1742 ½
2004/2005 1 Sl Litoměřice B" 1988 Šimovič Ludvík Bonex Teplice C" 1756 1
2003/2004 9 Sl. Litoměřice D" 2015 Svoboda Jan Loko Most F" 1772 1
2003/2004 5 Sl. Litoměřice D" 2015 Belan Michal Bystř. jezdci D" 1
2003/2004 4 Sl. Litoměřice D" 2015 Fiedlerová Marie Glav. Teplice B" 1
2003/2004 3 Sl. Litoměřice D" 2015 Macák Bernard Kaskáda Bílina B" 1
2003/2004 9 Sl. Litoměřice B Horecký Karel Trend Roudnice ½
2003/2004 7 Sl. Litoměřice B Hrubý Václav Stropník Osek A 0
2003/2004 6 Sl. Litoměřice B Šimovič Ludvík Bonex Teplice C 1
2003/2004 5 Sl. Litoměřice B Jeřábek Jan Bystř. jezdci A 1
2003/2004 4 Sl. Litoměřice B 2015 Vnouček Pavel Kaskáda Bílina A 1616 1
2003/2004 3 Sl. Litoměřice B 2015 Hartmann František Litoměřické dámy 1862 1
2003/2004 2 Sl. Litoměřice B 2015 Němeček Jan Stropník Osek B 1
2003/2004 1 Sl. Litoměřice B 2015 Pošva Jaroslav Lovochem Lovosice 1834 1