Hráč Fric Pavel

Fric Pavel

User Pic
Jméno: Fric Pavel
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2046
Elo mezinárodní: 2029
ID: 7537
FIDE ID: 336343
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2020 2005 Minařík Petr ŠK Kladno 1773 1740 1 soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2020 2005 Průdek Jiří SK Děčín 2023 2003 ½ soutěž
2019/2020 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2017 2005 Václavík Jan ŠK Teplice 1785 1751 1 soutěž
2019/2020 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2017 2005 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2061 2052 0 soutěž
2019/2020 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2005 2005 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2035 2047 ½ soutěž
2019/2020 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2005 2005 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2025 2020 1 soutěž
2019/2020 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2001 2000 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. 1892 1892 1 soutěž
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1994 2000 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 2028 2022 0 soutěž
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1994 2000 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy "A" 1948 1946 1 soutěž
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1994 2000 Cozl David Český Lev Kolešovice 1965 1965 0 soutěž
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1997 2000 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2084 2090 0 soutěž
2019/2020 11 KŠ Tietz C 2020 2005 Šimeček Jan ŠK Valdštějn Cheb A 1827 1783 1 soutěž
2019/2020 10 KŠ Tietz C 2016 2005 TJ Spartak Horní Slavkov A 1 soutěž
2019/2020 9 KŠ Tietz C 2017 2005 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně A 1793 1810 1 soutěž
2019/2020 8 KŠ Tietz C 2017 2005 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín A 1546 1579 1 soutěž
2019/2020 7 KŠ Tietz C 2017 2005 Kotlár Adrian Global Sokolov A 1626 1666 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Tietz C 2005 2005 Ježek Josef TJ Baník Habartov A 1850 1804 ½ soutěž
2019/2020 5 KŠ Tietz C 2005 2000 Toncar Jan TJ Baník Sokolov A 1805 1804 1 soutěž
2019/2020 4 KŠ Tietz C 2001 2000 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1877 1881 1 soutěž
2019/2020 2 KŠ Tietz C 1994 2000 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary A 1968 1929 1 soutěž
2019/2020 1 KŠ Tietz C 1997 2000 Hajšman Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1766 1749 1 soutěž
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2002 2019 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2223 2165 ½ soutěž
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2002 2019 Kšána Václav ŠK UNION Louny 2061 2090 0 soutěž
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2009 2019 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2084 2106 0 soutěž
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2009 2019 Haman Jakub ŠK Kladno 2232 2225 0 soutěž
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 2019 Chrz Pavel ŠK Teplice 1967 1987 0 soutěž
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 2019 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2238 2232 0 soutěž
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2010 2020 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2316 2214 0 soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2010 2020 Sochor Jiří SK Děčín 2217 2213 ½ soutěž
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2022 2020 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2095 0 soutěž
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2022 2020 Sahidi Samir ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 0 0 soutěž
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2030 2020 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2231 2240 0 soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2002 2019 Kaigl Arnošt AVZO Frant. Lázně A 1778 1807 ½ soutěž
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2002 2019 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role A 1705 1763 1 soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2009 2019 Šimeček Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1813 1821 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2026 2019 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO A 1994 1997 ½ soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2010 2020 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2132 2118 1 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2022 2020 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1882 1864 ½ soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2022 2020 Staněk Jaroslav TJ Sp.Horní Slavkov 1774 1782 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2030 2020 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1905 1890 ½ soutěž
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2036 2064 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1869 0 soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2032 2064 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1923 1920 1 soutěž
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1827 1719 ½ soutěž
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 Peuker František AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1736 1765 1 soutěž
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2036 2064 Wiedermann Jan Baník Habartov A 1838 1820 1 soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2036 2064 Zoufalý Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1659 1675 ½ soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2060 2064 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1675 1688 ½ soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 Čornyj Milan TJ Ostrov 1662 1690 1 soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2026 1999 ½ soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 Vávra David ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 1 soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2052 2064 Panoš Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1821 1829 1 soutěž
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2017 2064 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2057 2057 1 soutěž
2017/2018 10 Karlovarský šachklub Tietz 2032 2064 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 1988 1989 0 soutěž
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz 2036 2064 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2030 2029 ½ soutěž
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2060 2064 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2182 2170 0 soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2060 2064 Mišičko Ján ŠK Kladno 2072 2064 0 soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz 2032 2064 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2219 2240 1 soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2032 2064 Krupička Josef ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 1 soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz 2032 2064 Šala Dalibor CHESS Most 1865 1879 0 soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2052 2064 Srba Stanislav TJ Baník Sokolov ŠO 1964 1979 0 soutěž
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz D 2074 2054 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1955 1960 1 soutěž
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz D 2074 2054 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov 1879 1933 1 soutěž
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz D 2074 2054 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1682 1 soutěž
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz D 2074 2054 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 0 soutěž
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz D 2074 2054 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín 1842 1881 1 soutěž
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz A 2032 2064 Hořický Kamil TJ Plzeň Košutka 1834 1837 1 soutěž
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz A 2036 2064 Gutman Petr ŠK Kladno 2148 2144 0 soutěž
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz A 2036 2064 Kroužel Jaroslav TJ Praha - Pankrác B 2075 2080 0 soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz A 2060 2064 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany 1942 1925 1 soutěž
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz A 2032 2064 Vašíček Tomáš Sokol Domažlice 2055 2010 0 soutěž
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz A 2052 2064 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz B 1891 1900 1 soutěž
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 1 soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Tomášek Radek TJ Spartak Horní Slavkov 1715 1710 1 soutěž
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov A 1754 1936 1 soutěž
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Baumann Roland TJ Ostrov A 1638 1684 1 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Bechynský Jan Baník Sokolov ŠO A 1879 1902 1 soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1750 1820 ½ soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Panoš Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 1 soutěž
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1778 1805 1 soutěž
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2074 2054 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 1 soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2093 2117 1 soutěž
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Turner Radek ŠK Líně 2077 2067 0 soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2006 ½ soutěž
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Šneberger Josef TJ Plzeň Košutka 1978 1954 1 soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Mišičko Ján ŠK Kladno 2101 2069 0 soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany 1952 1914 0 soutěž
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz 2074 2054 Hrdlica Pavel ŠK Sokol Klatovy 1912 1941 1 soutěž
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2074 2054 Tomandl Vladimír TJ Ostrov B 1833 1831 1 soutěž
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2074 2054 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 1 soutěž
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2074 2054 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1913 1935 ½ soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz G 2074 2054 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1435 1 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2106 2098 0 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové 2104 2095 ½ soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2080 2077 0 soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Šplíchal Petr Unichess B 1990 2009 ½ soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Crha Ondřej TJ Praha-Pankrác 2160 2160 ½ soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Nejdl Eduard QCC České Budějovice 2004 2016 1 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2148 2150 ½ soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 0 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Královský Martin Unichess A 1990 1997 ½ soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2235 2223 1 soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2269 2267 1 soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Volf Jaromír ŠK Kladno 2058 2067 0 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha-Vršovice 2183 2189 0 soutěž
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 ½ soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2100 2104 ½ soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Mařík Petr ŠK Líně 2142 2134 0 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Grill Roman ŠACHklub Písek 2149 2149 ½ soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2080 2068 ½ soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2112 2111 1 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 Husák Antonín ŠK Tachov 1994 1999 1 soutěž
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov B 1991 1988 ½ soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1771 0 soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 0 soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 1 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1926 1903 1 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1950 1981 0 soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1972 2010 0 soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 Mestl Martin ŠK Spartak Chodov 1838 1852 1 soutěž
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2249 2277 0 soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2171 2164 ½ soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Polák Benedikt ŠK Zikuda Turnov B 2195 2196 ½ soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2068 2079 0 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Kadeřábek Jiří ŠK AD Jičín 2173 2185 1 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2258 2254 0 soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Plešek Jiří TJ Pankrác 2167 2158 ½ soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Šťastný Jan AD Mahrla 2246 2257 ½ soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 0 soutěž
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov 2027 2015 1 soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Tomáš Josef Baník Habartov 1755 1 soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1810 ½ soutěž
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Šimandl Libor ŠK Global Sokolov 1875 ½ soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 David Ladislav TJ Tašovice 1677 1 soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Wiedermann Jan Baník Habartov 1806 1785 ½ soutěž
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Sýkora Robert TJ Caissa Nová Role 1844 1788 1 soutěž
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1937 ½ soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov 1965 1945 ½ soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1911 1 soutěž
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 ½ soutěž
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy 2018 1966 0 soutěž
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Šperl Hynek ŠK Tachov 2021 2031 ½ soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 0 soutěž
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Hamala Miroslav Chess Most B 2000 2006 1 soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Šlampa Jan Chess Most A 2024 2065 1 soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2039 2051 1 soutěž
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1975 1976 0 soutěž
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Tužil Vítězslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2037 2069 ½ soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Bayer Radek ŠK Teplice 2072 2081 ½ soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 0 soutěž
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Koller Martin ŠK Global Sokolov A 1858 1703 ½ soutěž
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 0 soutěž
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov A 1871 ½ soutěž
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Vastl Oldřich TJ Ostrov A 1770 1 soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Pospíšil Adolf TJ Tašovice A 1766 1791 1 soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1886 1835 1 soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 2015 1975 0 soutěž
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1735 1786 1 soutěž
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2265 2252 ½ soutěž
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2153 2168 0 soutěž
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2091 1 soutěž
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2159 2176 ½ soutěž
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Buchcar Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 0 soutěž
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Kupšovský Václav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 ½ soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Kánský Pavel SK Děčín 2108 2118 ½ soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Purnoch Josef TJ Neratovice 2164 2166 1 soutěž
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 Kameník Martin MARTY Baník Most 2011 2020 0 soutěž
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Klímek Petr TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 ½ soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1824 1 soutěž
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Ježek Josef Baník Habartov A 1962 1 soutěž
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Míšek Jan Lokomotiva Cheb A 1938 ½ soutěž
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Koláček František TJ Jiskra Aš 1000 1 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1960 1 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Šimandl Libor ŠK Global Sokolov A 1911 1 soutěž
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 Varga Ivan TJ Tašovice 1767 1 soutěž
2010/2011 11 Karlovarský šachklub Tietz 2033 Volf Jaromír ŠK Kladno 2088 ½ soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz 2033 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice 2020 0 soutěž
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz 2033 Vavřinec Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2010 0 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz 2033 Nováček Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2127 1 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz 2033 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 1 soutěž
2009/2010 11 Karlovarský Tietz A 2017 Routner Jakub Sokol Praha Kobylisy 2055 1 soutěž
2009/2010 10 Karlovarský Tietz A 2017 Pecka František Slovan Jirkov 2081 0 soutěž
2009/2010 9 Karlovarský Tietz A 2017 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK C 1870 ½ soutěž
2009/2010 7 Karlovarský Tietz A 2017 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2138 0 soutěž
2009/2010 3 Karlovarský Tietz A 2017 Papay Jindřich SK Děčín A 2042 ½ soutěž
2009/2010 1 Karlovarský Tietz A 2017 Beneš Jan Karlovarský Tietz B 1804 1 soutěž
2009/2010 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Přibyl Jaroslav Baník HEXION Sokolov 2005 1 soutěž
2009/2010 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1869 ½ soutěž
2009/2010 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1780 1 soutěž
2009/2010 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Vítek Václav TJ Lokomotiva Cheb 2025 0 soutěž
2009/2010 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1705 1 soutěž
2009/2010 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary B 1650 1 soutěž
2009/2010 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2017 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2159 0 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Holeš Michal ŠK Global Sokolov A 1890 1 soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1959 ½ soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb A 1776 1 soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1895 1 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1769 1 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Makaj Jiří Baník Hexion Sokolov B 2021 0 soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 David Ladislav TJ Tašovice A 1694 1 soutěž
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2005 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz B 1931 1 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 0 soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 Kopička Karel TJ Bohemians Praha"B" 2152 ½ soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov 2068 0 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2064 1 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK"C" 2084 0 soutěž
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1934 ½ soutěž
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Markovič Milan Sokol Vršovice 2196 1 soutěž
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2240 0 soutěž
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Jaroš Martin Sokol Plzeň I B"" 2181 ½ soutěž
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2267 0 soutěž
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Pick Štěpán TJ Pankrác 2152 ½ soutěž
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK B"" 2239 0 soutěž
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2238 ½ soutěž
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2171 0 soutěž
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz 1993 Hromádko Martin TJ Sokol Zaječice 1998 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Caissa Nová Role 1993 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1797 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Caissa Nová Role 1993 Hroch Jiří ŠK Mariánské Lázně 2063 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Caissa Nová Role 1993 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov 1741 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Caissa Nová Role 1993 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1738 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Caissa Nová Role 1993 Holeš Michal Global Sokolov B 1741 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Caissa Nová Role 1993 Frydrýn Zdeněk ŠK Karlovy Vary C 1639 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Caissa Nová Role 1993 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov C 1672 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Caissa Nová Role 1993 Dub Miroslav Baník Habartov B 1925 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Caissa Nová Role 1993 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1685 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Caissa Nová Role 2039 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1986 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Caissa Nová Role 2039 Folta Jaroslav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1947 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Caissa Nová Role 2039 Latislav Milan TJ Ostrov B 1786 1 soutěž
2006/2007 10 KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 0 soutěž
2006/2007 9 KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 1 soutěž
2006/2007 7 KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2060 0 soutěž
2006/2007 5 KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2015 1 soutěž
2006/2007 4 KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 Nejedlo Josef SK Děčín "A" 1963 ½ soutěž
2006/2007 3 KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 Šura Jaroslav ČSOB"B" 2119 ½ soutěž
2005/2006 10 KŠT K.VaryA"" 1916 Habada Jindřich ŠK Kladno 1915 ½ soutěž
2005/2006 9 KŠT K.VaryA"" 1916 Volák Jan TJ Loko MostA"" 1966 0 soutěž
2005/2006 8 KŠT K.VaryA"" 1916 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 1 soutěž
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 1916 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2043 ½ soutěž
2005/2006 4 KŠT K.VaryA"" 1916 Svoboda Otto Marty Most 1855 1 soutěž
2005/2006 1 KŠT K.VaryA"" 1916 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2053 ½ soutěž
2005/2006 11 Caissa Nová Role 1916 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1979 1 soutěž
2005/2006 6 Caissa Nová Role 1916 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1671 1 soutěž
2005/2006 3 Caissa Nová Role 1916 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 1 soutěž
2005/2006 2 Caissa Nová Role 1916 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1756 1 soutěž
2004/2005 10 Tietz K.Vary A 1876 Knot Josef Lokomotiva Cheb 1277 1 soutěž
2004/2005 8 Tietz K.Vary A 1876 Peuker František AVZO Fr.Lazne 1814 1 soutěž
2004/2005 7 Tietz K.Vary A 1876 Košek Lubomír SK Karlovy Vary 1749 ½ soutěž
2004/2005 6 Tietz K.Vary A 1876 Koblížek Lubomír AVZO Fr.Lazne 1811 1 soutěž
2004/2005 5 Tietz K.Vary A 1876 Tomášek Radek Sp. H.Slavkov 1 soutěž
2004/2005 3 Tietz K.Vary A 1876 Mitáček Josef Lokomotiva Cheb 1753 ½ soutěž
2004/2005 1 Tietz K.Vary A 1876 Máca Aleš TJ Ostrov 1374 1 soutěž
2004/2005 9 Caissa Nová Role 1876 Kuželka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1679 ½ soutěž
2004/2005 8 Caissa Nová Role 1876 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1780 0 soutěž
2004/2005 6 Caissa Nová Role 1876 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary B 1629 0 soutěž
2004/2005 5 Caissa Nová Role 1876 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1920 ½ soutěž
2004/2005 3 Caissa Nová Role 1876 Krupař Petr TJ Tašovice 1713 ½ soutěž
2004/2005 2 Caissa Nová Role 1876 Zbořil Jaroslav B Eastman SokolovB 1957 0 soutěž
2004/2005 1 Caissa Nová Role 1876 Benda Petr Čechie Dalovice 1581 1 soutěž
2003/2004 9 Caissa Nová Role 1843 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1520 ½ soutěž
2003/2004 8 Caissa Nová Role 1843 Panoš Jan Slovan Mar.Lázně 1676 ½ soutěž
2003/2004 7 Caissa Nová Role 1843 Kurfürst Oldřich Spartak H.SlavkovB 1893 ½ soutěž
2003/2004 6 Caissa Nová Role 1843 Chlebuš Miroslav ŠK Global Sokolov 1919 0 soutěž
2003/2004 2 Caissa Nová Role 1843 Kocour Zdeněk B Eastman SokolovC 1850 1 soutěž
2003/2004 1 Caissa Nová Role 1843 Hlaváček Tomáš KŠ-Tietz C 1735 1 soutěž