Hráč Bauma Jiří

Bauma Jiří

User Pic
Jméno: Bauma Jiří
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2230
Elo mezinárodní: 2213
ID: 383
FIDE ID: 306649
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2213 2230 Seifarth Robert ŠK DP Praha D - VŠFS II 2173 2160 0
2017/2018 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 2213 2230 Hostička František TJ Pankrác E 2087 2093 1
2017/2018 1 B ŠO TJ Dukla Praha C 2213 2230 Tričkov Vasil GROP Classical Chess 2312 2307 0
2017/2018 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2288 2281 0
2017/2018 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2346 2342 0
2017/2018 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2223 2218 ½
2017/2018 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha A 2364 2356 ½
2017/2018 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2264 2277 ½
2017/2018 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Šimek Petr TJ Kobylisy B 2338 2368 0
2017/2018 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad C 2280 0 0
2017/2018 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha C 2339 2366 ½
2017/2018 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha B - EA Hotels 2186 2193 1
2017/2018 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2393 2426 0
2017/2018 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 Štross František DDM Praha 6 A 2270 2277 ½
2017/2018 11 B TJ Dukla Praha 2262 2265 Bartoš Jan Unichess Vyletna 2198 2192 ½
2017/2018 10 Č TJ Dukla Praha 2249 2265 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlasim 2342 2336 1
2017/2018 9 B TJ Dukla Praha 2259 2265 Skalický Tomáš Klub sachistu Ricany 1925 2136 2147 ½
2017/2018 8 Č TJ Dukla Praha 2259 2265 Vokáč Marek Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2393 2370 0
2017/2018 7 B TJ Dukla Praha 2266 2265 Umanec Filip Gambit Jihlava 2256 2256 0
2017/2018 6 Č TJ Dukla Praha 2266 2265 Havlík Jan SACHklub Pisek 2395 2376 ½
2017/2018 5 Č TJ Dukla Praha 2249 2265 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2387 0 0
2017/2018 4 B TJ Dukla Praha 2249 2265 Daneš Jaroslav Sparta Kutna Hora 2250 2240 0
2017/2018 2 B TJ Dukla Praha 2249 2265 Neckář Lubomír Eurovia Praha 2281 2282 ½
2017/2018 1 Č TJ Dukla Praha 2296 2287 Moravec Michal Sokol Kolin 2214 2228 0
2016/2017 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2400 2414 ½
2016/2017 10 B ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha A 2373 2362 ½
2016/2017 9 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Formánek Martin Sokol Kobylisy B 2154 2155 0
2016/2017 8 B ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Slovák Kilián Sokol Kobylisy C 1899 2062 0
2016/2017 7 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Jelínek Michal ŠK Viktoria Žižkov A 2158 2156 1
2016/2017 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 ½
2016/2017 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 1
2016/2017 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 1
2016/2017 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Sharashenidze Akaki GROP B 2337 2317 ½
2016/2017 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 ½
2016/2017 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2310 2295 ½
2016/2017 11 Č TJ DUKLA Praha 2262 2265 Kotyk Václav ŠK Kladno 2170 2154 1
2016/2017 10 B TJ DUKLA Praha 2249 2265 Constantinou Peter TJ Praha - Pankrác B 2268 0 1
2016/2017 9 Č TJ DUKLA Praha 2259 2265 Plischki Sebastian ŠK DP Praha 2400 0 0
2016/2017 8 B TJ DUKLA Praha 2259 2265 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2237 2218 1
2016/2017 7 Č TJ DUKLA Praha 2266 2265 Palek Miroslav Sokol Domažlice 2147 0 0
2016/2017 6 B TJ DUKLA Praha 2266 2265 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2229 2213 ½
2016/2017 5 B TJ DUKLA Praha 2249 2265 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2026 1999 1
2016/2017 4 Č TJ DUKLA Praha 2249 2265 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 2209 2118 1
2016/2017 3 B TJ DUKLA Praha 2249 2265 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz A 2383 2362 0
2016/2017 2 Č TJ DUKLA Praha 2249 2265 Turner Jan TJ Šakal Kozolupy 2344 2358 1
2016/2017 1 B TJ DUKLA Praha 2296 2287 Eret Jonáš TJ Plzeň Košutka 2210 2231 1
2015/2016 11 Č TJ DUKLA Praha 2281 2269 Haman Jakub ŠK Kladno 2151 2152 0
2015/2016 10 B TJ DUKLA Praha 2281 2269 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2347 2326 0
2015/2016 9 Č TJ DUKLA Praha 2281 2269 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2135 2119 0
2015/2016 8 B TJ DUKLA Praha 2281 2269 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 2066 2043 ½
2015/2016 7 Č TJ DUKLA Praha 2281 2269 Hollan Martin SK OAZA Praha 2214 2171 1
2015/2016 6 B TJ DUKLA Praha 2281 2269 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2153 2160 ½
2015/2016 5 Č TJ DUKLA Praha 2281 2269 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 1
2015/2016 4 B TJ DUKLA Praha 2281 2269 Kuba Jindřich Unichess C 2264 2249 1
2015/2016 3 Č TJ DUKLA Praha 2281 2269 Šperl Hynek TJ Plzeň Košutka 1986 2008 1
2015/2016 2 B TJ DUKLA Praha 2281 2269 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2200 2214 1
2015/2016 1 B TJ DUKLA Praha 2281 2269 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 1
2015/2016 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Sharashenidze Akaki GROP B 2327 2317 ½
2015/2016 10 B ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Štross František DDM Praha 6 A 2327 2324 1
2015/2016 9 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2411 1
2015/2016 8 B ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2107 2124 0
2015/2016 7 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 ½
2015/2016 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2117 2107 1
2015/2016 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 ½
2015/2016 4 B ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2152 2161 1
2015/2016 3 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2168 2179 1
2015/2016 2 B ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2183 2194 1
2015/2016 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2407 2414 0
2014/2015 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2210 2222 1
2014/2015 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Nováček Josef TJ Pankrác D 2160 2203 ½
2014/2015 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2319 2308 ½
2014/2015 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Jaščenko Olga Unichess ČSOB E 2164 2107 0
2014/2015 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Trepka Jan TJ Praga Praha B 2207 2195 1
2014/2015 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Kopička Karel Bohemians Praha D 2092 2092 ½
2014/2015 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Vrabec Miloš Sokol Vršovice C 2169 2173 1
2014/2015 4 B ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 ½
2014/2015 3 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Veselský Michal USK Praha A 2091 2124 1
2014/2015 2 B ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Trapl Dalibor SK Loko Praha B 2174 2186 1
2014/2015 1 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 Štolc Martin Viktoria Žižkov B 2006 2011 ½
2014/2015 11 B TJ Dukla Praha 2225 2226 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2158 2139 1
2014/2015 10 Č TJ Dukla Praha 2225 2226 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2260 2253 ½
2014/2015 9 B TJ Dukla Praha 2225 2226 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2184 2172 1
2014/2015 8 Č TJ Dukla Praha 2225 2226 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2168 2152 1
2014/2015 7 B TJ Dukla Praha 2225 2226 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2106 2115 1
2014/2015 6 Č TJ Dukla Praha 2225 2226 Haman Jakub ŠK Kladno 2179 2169 0
2014/2015 5 Č TJ Dukla Praha 2225 2226 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2255 2257 1
2014/2015 4 B TJ Dukla Praha 2225 2226 Bartoš Jan Sokol Praha - Kobylisy 2194 2165 0
2014/2015 3 Č TJ Dukla Praha 2225 2226 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2104 2089 1
2014/2015 1 Č TJ Dukla Praha 2225 2226 Rous Daniel ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 0
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2188 1
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 ½
2013/2014 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 0
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 ½
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 1
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 0
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 ½
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Březovský Milan TJ Praga Praha B 2096 2055 1
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 1
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 ½
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 Sharashenidze Akaki ŠK PORG B 2346 2346 0
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 ½
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2236 2217 ½
2013/2014 9 B ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Forman Štěpán Klub šachistů Říčany 1925 2310 2291 ½
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Blažek Jiří Sokol Tábor 2171 2164 0
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava 2074 2069 0
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2195 2202 1
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Rýdl Jiří TRW autoelektronika Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2237 2239 1
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 1
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2287 2281 ½
2012/2013 11 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Štursa Jan Káva Longberry Kralupy 2135 2134 1
2012/2013 10 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Boreš Roman SK Děčín 2163 2160 ½
2012/2013 9 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Polák Benedikt Desko Liberec 2177 2180 1
2012/2013 8 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Jedlička Luboš TJ Jiskra Hořice 2178 2175 ½
2012/2013 7 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín “B“ 2503 2467 0
2012/2013 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Trmal Jaroslav TJ Neratovice 2193 2199 1
2012/2013 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2226 2220 1
2012/2013 4 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2112 2057 1
2012/2013 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov “B“ 2229 2230 0
2012/2013 2 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2222 2161 1
2012/2013 1 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 ½
2011/2012 11 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 2225 2227 0
2011/2012 9 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Trepka Jan Sokol Tábor 2202 2205 0
2011/2012 8 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2288 2281 1
2011/2012 7 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Burdík Lubomír Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 1
2011/2012 6 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Turner Jan ŠK Líně 2395 2392 0
2011/2012 5 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2066 2034 1
2011/2012 4 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2183 2146 0
2011/2012 2 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2152 2159 ½
2011/2012 1 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2111 2092 1
2010/2011 11 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 ½
2010/2011 10 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2005 1
2010/2011 9 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 0
2010/2011 8 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 1
2010/2011 7 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2024 ½
2010/2011 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 1
2010/2011 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 1
2010/2011 4 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Hadraba Vladimír ŠK Viamont Teplice 2225 ½
2010/2011 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2184 1
2010/2011 2 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Švarc Roman ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 1
2010/2011 1 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2163 1
2009/2010 11 Č TJ Dukla Praha 2211 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2100 1
2009/2010 10 B TJ Dukla Praha 2211 Jareš Jiří Desko Liberec 1966 1
2009/2010 9 Č TJ Dukla Praha 2211 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2425 0
2009/2010 8 B TJ Dukla Praha 2211 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2056 ½
2009/2010 7 B TJ Dukla Praha 2211 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 0
2009/2010 6 Č TJ Dukla Praha 2211 Pospíšil Evžen TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 ½
2009/2010 5 B TJ Dukla Praha 2211 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 0
2009/2010 4 Č TJ Dukla Praha 2211 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 1
2009/2010 3 B TJ Dukla Praha 2211 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2208 ½
2009/2010 1 B TJ Dukla Praha 2211 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2200 0
2008/2009 11 Č TJ DUKLA Praha A 2284 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy A 2235 0
2008/2009 10 B TJ DUKLA Praha A 2284 Kopecký Pavel ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2155 0
2008/2009 9 Č TJ DUKLA Praha A 2284 Mezera Lukáš QCC České Budějovice B 2118 ½
2008/2009 8 B TJ DUKLA Praha A 2284 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2199 1
2008/2009 7 Č TJ DUKLA Praha A 2284 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2223 0
2008/2009 6 B TJ DUKLA Praha A 2284 Folk Petr Sokol Plzeň 1 B 2192 1
2008/2009 5 B TJ DUKLA Praha A 2284 Pinc Miroslav ŠK Pyrit Příbram A 2185 1
2008/2009 4 Č TJ DUKLA Praha A 2284 Kopta Pavel TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2297 ½
2008/2009 3 B TJ DUKLA Praha A 2284 Čedíková Kateřina Sokol Klatovy A 2168 1
2008/2009 2 Č TJ DUKLA Praha A 2284 Spal Milan Sokol Platan Písek A 2229 0
2008/2009 1 B TJ DUKLA Praha A 2284 Jandovský Viktor TJ Pankrác Praha B 2168 ½
2007/2008 11 Č ŠK DA Praha A Cichý Miroslav Marty Baník Most 0
2007/2008 10 B ŠK DA Praha A Šmíd Miroslav Bohemians Praha B 1
2007/2008 9 B ŠK DA Praha A Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 8 Č ŠK DA Praha A Štočková Zuzana ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 7 B ŠK DA Praha A Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 6 Č ŠK DA Praha A Bujak Michal ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 5 B ŠK DA Praha A Dvořák Jan TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 4 Č ŠK DA Praha A Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 2 Č ŠK DA Praha A Satranský Jaroslav ŠK Rakovník ½
2007/2008 1 B ŠK DA Praha A Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 1
2006/2007 11 Č ŠK Dům armády Praha 2237 Freisler Pavel Holdia DP Praha 2309 ½
2006/2007 10 B ŠK Dům armády Praha 2237 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 0
2006/2007 9 Č ŠK Dům armády Praha 2237 Zvára Petr Bohemians Praha 2417 1
2006/2007 8 B ŠK Dům armády Praha 2237 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 1
2006/2007 7 Č ŠK Dům armády Praha 2237 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2278 0
2006/2007 6 B ŠK Dům armády Praha 2237 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2336 1
2006/2007 5 Č ŠK Dům armády Praha 2237 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2277 0
2006/2007 4 B ŠK Dům armády Praha 2237 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2258 1
2006/2007 3 Č ŠK Dům armády Praha 2237 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2291 0
2006/2007 2 B ŠK Dům armády Praha 2237 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2250 1
2006/2007 1 Č ŠK Dům armády Praha 2237 Štočková Zuzana Sokol Plzeň I B"" 2389 ½
2005/2006 11 B ŠK Dům armády 2166 Šťastný Jan ŠO DDM Chrudim 2260 1
2005/2006 10 Č ŠK Dům armády 2166 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2106 1
2005/2006 9 B ŠK Dům armády 2166 Kozák Miloš ŠK ČSOB 2245 0
2005/2006 8 Č ŠK Dům armády 2166 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2068 1
2005/2006 7 B ŠK Dům armády 2166 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2226 1
2005/2006 6 Č ŠK Dům armády 2166 Efler Lukáš Synthesia Pardub. 2263 ½
2005/2006 5 Č ŠK Dům armády 2166 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Kr. 2253 1
2005/2006 4 B ŠK Dům armády 2166 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad B 2286 1
2005/2006 3 Č ŠK Dům armády 2166 Cífka Stanislav ŠK DP Holdia 2315 0
2005/2006 2 B ŠK Dům armády 2166 Vaculík Martin Novoborský ŠK 2263 ½
2005/2006 1 Č ŠK Dům armády 2166 Šott Pavel Sokol Plzeň I C 2103 ½
2004/2005 11 Č DA Praha 2163 Vozka Pavel ŠK ČSOB "A" 2231 1
2004/2005 10 B DA Praha 2163 Borik Otto ŠK Holdia DP B 2413 ½
2004/2005 9 Č DA Praha 2163 Folková Martina Sokol Plzeň I "B" 2144 ½
2004/2005 8 B DA Praha 2163 Mašek Miroslav Bohemians "A" 2220 0
2004/2005 7 Č DA Praha 2163 Špírek Adam Loko Most 2056 1
2004/2005 6 B DA Praha 2163 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad "B" 2290 ½
2004/2005 5 B DA Praha 2163 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2076 1
2004/2005 4 Č DA Praha 2163 Roj Miroslav Sl.Hrad.Králové 2218 0
2004/2005 3 B DA Praha 2163 Šilar Lubomír Synt.Pardubice 2123 ½
2004/2005 2 Č DA Praha 2163 Vokoun Jan TJ Pankrác "A" 2326 0
2003/2004 4 Č ŠK Dům armády 2181 Chrz Pavel ŠK čSOB B 2178 0
2003/2004 2 B ŠK Dům armády 2181 Chura Jan TJ Bohemians 2213 ½
2003/2004 1 Č ŠK Dům armády 2181 Hlaváček Robert ŠO+DDM Chrudim 2228 0