Hráč Machlowski Slawomir

Machlowski Slawomir

User Pic
Jméno: Machlowski Slawomir
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2154
Elo mezinárodní: 2121
ID: 29406
FIDE ID: 1110403
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Panda Rychnov n. K. 2126 2145 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová 2281 0 0
2018/2019 10 Panda Rychnov n. K. 2109 2145 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2383 2349 1
2018/2019 9 Panda Rychnov n. K. 2109 2145 Tauš Martin BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2117 2104 ½
2018/2019 8 Panda Rychnov n. K. 2104 2145 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2187 2174 1
2018/2019 7 Panda Rychnov n. K. 2104 2145 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2222 2235 0
2018/2019 6 Panda Rychnov n. K. 2103 2145 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2228 2201 ½
2018/2019 5 Panda Rychnov n. K. 2103 2145 Kaňovský David ŠK Staré Město 2427 2426 0
2018/2019 4 Panda Rychnov n. K. 2100 2138 Mrva Marek TJ Ostrava 2115 2161 1
2018/2019 2 Panda Rychnov n. K. 2095 2138 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2177 2169 ½
2018/2019 1 Panda Rychnov n. K. 2097 2138 Černý David 2222 ŠK Polabiny "C" 2039 2020 ½
2017/2018 11 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2105 2165 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2178 2183 0
2017/2018 9 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2091 2165 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2240 2222 1
2017/2018 8 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2104 2165 Mrázek Lumír Slavoj Český Těšín 2305 2281 0
2017/2018 7 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2104 2165 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2169 2192 0
2017/2018 6 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2124 2165 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2225 2205 0
2017/2018 5 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2124 2165 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2004 2001 0
2017/2018 4 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2091 2165 Fargač Martin TŽ Třinec 2227 2249 ½
2017/2018 3 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2091 2165 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2116 2099 0
2017/2018 2 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2091 2165 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2292 2268 0
2017/2018 1 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2137 2178 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2184 2208 ½
2016/2017 11 Region Panda 2096 2159 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 ½
2016/2017 10 Region Panda 2096 2159 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2262 2237 ½
2016/2017 9 Region Panda 2096 2159 Vrána František ŠK Staré Město 2207 2185 1
2016/2017 8 Region Panda 2096 2159 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2099 2107 ½
2016/2017 7 Region Panda 2096 2159 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 1
2016/2017 6 Region Panda 2096 2159 Blatný Pavel Moravská Slavia Brno 2370 2418 0
2016/2017 5 Region Panda 2096 2159 Pavera Vít KVS EKODIVIZE Opava 1980 1995 1
2016/2017 4 Region Panda 2096 2159 Růžička Petr TJ Ostrava 2210 2275 ½
2016/2017 3 Region Panda 2096 2159 Paszewski Mateusz BŠŠ Frýdek-Místek "B" 0
2016/2017 2 Region Panda 2096 2159 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2201 2196 0
2015/2016 11 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice B 2241 2223 ½
2015/2016 9 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 ½
2015/2016 7 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 0
2015/2016 6 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 1
2015/2016 4 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 ½
2015/2016 3 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Králové B 2279 2293 0
2015/2016 2 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2101 2109 1
2015/2016 1 Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 11 Region Panda B 2096 2159 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 ½
2015/2016 8 Region Panda B 2096 2159 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř A 1925 1923 1
2015/2016 3 Region Panda B 2096 2159 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem A 2073 2077 ½
2014/2015 10 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava "A" 2174 2203 0
2014/2015 9 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Fusková Martina Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2145 2033 1
2014/2015 8 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Kratochvíl Karel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 0
2014/2015 7 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 1
2014/2015 6 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 ½
2014/2015 5 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Novák Jiří SK Slavia Orlová „A“ 1996 2005 1
2014/2015 4 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Musil Vítězslav Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 1
2014/2015 2 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 Stachoň Martin Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 ½
2013/2014 11 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1932 1943 1
2013/2014 10 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 ½
2013/2014 9 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 ½
2013/2014 7 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1857 1953 1
2013/2014 6 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2092 2094 1
2013/2014 5 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 0
2013/2014 4 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2138 2133 ½
2013/2014 3 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny C 2006 2040 1
2013/2014 2 Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 0
2012/2013 11 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 ½
2012/2013 10 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 0
2012/2013 9 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 0
2012/2013 8 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 ½
2012/2013 6 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 ½
2012/2013 5 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 ½
2012/2013 4 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 1
2012/2013 3 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Rybák Milan TJ Náchod 2211 2190 0
2012/2013 2 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 1
2012/2013 1 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 Lahner Jakub TJ ŠO Chrudim 2291 2277 ½
2011/2012 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2175 1
2011/2012 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2264 2262 ½
2011/2012 8 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 1
2011/2012 6 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 ½
2011/2012 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 1
2011/2012 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Vyskočil Neklan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2308 2311 0
2011/2012 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 0
2011/2012 1 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2184 2185 0
2011/2012 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2170 2162 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 ½
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2170 2162 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2031 2019 1
2011/2012 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2170 2162 Dostál Pavel Slovan Broumov 2087 2088 ½
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 2170 2162 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2268 2268 1
2010/2011 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Pala Vladimír SK Zlin B 2333 ½
2010/2011 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2213 0
2010/2011 9 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Nepomucký Ondřej SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2230 ½
2010/2011 8 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Olšarová Karolína Slavia Orlova 2181 0
2010/2011 7 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Didi Jan Mittal Ostrava 2061 1
2010/2011 6 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2243 ½
2010/2011 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Sluka Radek A64 Grygov B 2275 ½
2010/2011 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 Sharashenidze Akaki TJ TZ Trinec B 2285 0
2009/2010 11 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov 2070 1
2009/2010 10 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Lednický Martin ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2235 1
2009/2010 9 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Trhal Michal TJ SOKOL Zaječice 1958 1
2009/2010 7 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Smutný Jan AKIS Pardubice 2083 ½
2009/2010 6 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice 2085 0
2009/2010 5 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "B" 2131 1
2009/2010 4 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Milostný Miloš ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2065 1
2009/2010 3 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Petruška Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2008 1
2009/2010 2 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2121 1
2009/2010 1 Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2007 1
2009/2010 9 Panda Veolia ARTCO RnK B 2139 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2454 ½
2009/2010 3 Panda Veolia ARTCO RnK B 2139 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 ½
2009/2010 2 Panda Veolia ARTCO RnK B 2139 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2130 ½
2008/2009 9 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 Hájek Jiří ŠK Lípa A 2155 ½
2008/2009 7 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 Štěpán Michal Slovan Broumov 2084 0
2008/2009 5 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2149 ½
2008/2009 3 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2069 1
2008/2009 1 ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 ½
2007/2008 11 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 1
2007/2008 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 1
2007/2008 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2194 1
2007/2008 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1947 1
2007/2008 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Pražák Luděk TJ Hronov 1949 1
2007/2008 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1800 1
2007/2008 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1921 1
2007/2008 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2079 0
2006/2007 8 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2092 1
2006/2007 6 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Nováček Josef TJ Pankrác B 2164 ½
2006/2007 5 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Hrubant Ivan Biomedica Říčany 2120 ½
2006/2007 4 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Neuman Zákoucká Adéla TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 1
2006/2007 3 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Peníška Pavel Desko Liberec 1972 1
2006/2007 2 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Hála Viktor Sokol Kolín 2074 ½
2006/2007 1 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2060 1
2005/2006 9 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 ½
2005/2006 8 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2110 ½
2005/2006 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 0
2005/2006 6 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2156 ½
2005/2006 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Karaba David TJ Synthesia Pardubice B 2002 1
2005/2006 4 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2105 ½
2005/2006 3 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny 2094 ½
2005/2006 2 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2090 1
2005/2006 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2112 0