Hráč Kudrlička Ladislav

Kudrlička Ladislav

User Pic
Jméno: Kudrlička Ladislav
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2038
Elo mezinárodní: 2023
ID: 1046
FIDE ID: 315990
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Teplice"B" 2033 2038 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice"B" 2036 2033 ½
2019/2020 2 ŠK Teplice"B" 2033 2038 Vágner Tomáš Chess Most"A" 2215 2210 0
2019/2020 4 ŠK Teplice 2033 2038 Česal Jaroslav TJ Tatran Podbořany 2177 2170 1
2019/2020 3 ŠK Teplice 2033 2038 Staszko Martin TJ Dukla Praha 2057 2056 0
2019/2020 2 ŠK Teplice 2033 2038 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2226 2226 ½
2019/2020 1 ŠK Teplice 2033 2038 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n. L. 2050 2032 ½
2018/2019 11 ŠK Teplice 2060 2038 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany 2153 0 ½
2018/2019 10 ŠK Teplice 2060 2038 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2206 2209 ½
2018/2019 9 ŠK Teplice 2049 2038 Janda Zdeněk SK Děčín 2080 2072 ½
2018/2019 8 ŠK Teplice 2049 2038 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2063 2069 1
2018/2019 7 ŠK Teplice 2036 2038 Kalousek Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz "B" 2028 2044 1
2018/2019 6 ŠK Teplice 2036 2038 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2149 2118 ½
2018/2019 5 ŠK Teplice 2018 2028 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2015 2034 1
2018/2019 4 ŠK Teplice 2018 2028 Reitinger Petr ŠK UNION Louny 1950 2015 1
2018/2019 3 ŠK Teplice 2014 2028 Krajíc Karel CHESS Most 2044 2051 ½
2018/2019 2 ŠK Teplice 2014 2028 Gutman Petr ŠK Kladno 2125 2118 ½
2018/2019 1 ŠK Teplice 2023 2028 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2069 2057 0
2017/2018 11 ŠK Teplice 2028 2047 Janda Zdeněk SK Děčín 2146 2103 ½
2017/2018 10 ŠK Teplice 2034 2047 Kopta Pavel TJ Kobylisy 2186 2191 0
2017/2018 9 ŠK Teplice 2029 2047 Hozda David ŠK Spartak Ústí n. L. 1930 1929 ½
2017/2018 8 ŠK Teplice 2029 2047 Kučera Jaroslav ŠK SLAVIA Liberec 1937 1934 1
2017/2018 7 ŠK Teplice 2042 2047 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2278 2278 0
2017/2018 6 ŠK Teplice 2042 2047 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2068 2066 0
2017/2018 5 ŠK Teplice 2034 2047 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 1994 2023 ½
2017/2018 3 ŠK Teplice 2034 2047 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov 2063 2019 ½
2017/2018 2 ŠK Teplice 2034 2047 Bargel Martin TJ Neratovice "C" 2101 2123 1
2017/2018 1 ŠK Teplice 2039 2045 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín 2016 2011 0
2016/2017 11 ŠK Teplice 2049 2035 Hučín Jan Bartoš Unichess "B" 2120 2160 ½
2016/2017 10 ŠK Teplice 2049 2035 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 ½
2016/2017 9 ŠK Teplice 2049 2035 Buchar Petr ŠK AD Jičín "D" 1967 1991 ½
2016/2017 8 ŠK Teplice 2049 2035 Burda Roman ŠK Spartak Ústí n. L. 2061 2059 ½
2016/2017 7 ŠK Teplice 2049 2035 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2104 2114 ½
2016/2017 6 ŠK Teplice 2049 2035 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1930 1969 1
2016/2017 5 ŠK Teplice 2049 2035 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2059 2058 ½
2016/2017 4 ŠK Teplice 2049 2035 Jínová Lucie Sokol Bakov nad Jizerou 2089 2062 ½
2016/2017 3 ŠK Teplice 2049 2035 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½
2016/2017 2 ŠK Teplice 2049 2035 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 1
2016/2017 1 ŠK Teplice 2049 2035 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 0
2015/2016 4 ŠK Teplice 2049 2035 Burda Roman TJ Neratovice "B" 2061 2059 1
2015/2016 11 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1882 1912 1
2015/2016 10 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 0
2015/2016 9 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Šlampa Jan Sokol Údlice"A" 2149 2162 1
2015/2016 8 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Wichs Jakub Šachy Povrly 2070 2057 1
2015/2016 7 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2155 2103 ½
2015/2016 6 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Kuchař Tomáš Chess Most"C" 1979 1996 ½
2015/2016 5 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Kameník Martin Chess Most"B" 1937 1983 ½
2015/2016 4 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Bartoš Václav ŠK Teplice"C" 2008 2018 0
2015/2016 3 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Kindl František Sokol Údlice"B" 1829 1841 1
2015/2016 2 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Pecka František Slovan Jirkov 2067 2059 ½
2015/2016 1 ŠK Teplice"B" 2049 2035 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2094 2090 0
2014/2015 7 ŠK Teplice 2035 2046 Štich Jan CHESS MOST "B" 1735 1778 0
2014/2015 11 Teplice "B" 2035 2046 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1868 1830 ½
2014/2015 10 Teplice "B" 2035 2046 Horák Aleš Slovan Jirkov 1998 2025 1
2014/2015 9 Teplice "B" 2035 2046 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany "A" 2228 2224 0
2014/2015 8 Teplice "B" 2035 2046 Reitingerová Iveta Union Louny "A" 1998 2004 1
2014/2015 7 Teplice "B" 2035 2046 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2042 2037 1
2014/2015 6 Teplice "B" 2035 2046 Klátil Karel Šachy Povrly 1949 1927 ½
2014/2015 5 Teplice "B" 2035 2046 Babička Michal SK Děčín "B" 1858 2071 1
2014/2015 4 Teplice "B" 2035 2046 Šulc Jaromír ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2022 2024 ½
2014/2015 3 Teplice "B" 2035 2046 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 ½
2014/2015 2 Teplice "B" 2035 2046 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1984 1912 0
2014/2015 1 Teplice "B" 2035 2046 Hamala Miroslav Chess Most "C" 1954 1957 ½
2013/2014 11 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 1
2013/2014 10 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1820 1726 0
2013/2014 9 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2246 2241 1
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 ½
2013/2014 7 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 0
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Horák Aleš Slovan Jirkov 1989 2043 1
2013/2014 5 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2012 1983 1
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2038 2032 ½
2013/2014 3 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "A" 2003 2011 1
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 2054 2058 Froněk Vítězslav ŠK Sj.Litoměřice "B" 2056 2072 ½
2012/2013 11 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2223 2219 ½
2012/2013 10 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1879 1894 1
2012/2013 8 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice"A" 2101 2164 0
2012/2013 7 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2036 2039 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Chmelík Jiří Slovan Jirkov"A" 2001 1960 0
2012/2013 5 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Ta Van Duy Chess Most"D" 2023 2035 1
2012/2013 4 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Šura Jaroslav Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 ½
2012/2013 2 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2047 2013 1
2012/2013 1 ŠK Teplice"B" 2064 2071 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2039 2027 1
2011/2012 11 ŠK Teplice B 2044 2060 Havránek Tomáš Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 ½
2011/2012 10 ŠK Teplice B 2044 2060 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 1
2011/2012 9 ŠK Teplice B 2044 2060 Magát Josef TJ Sokol Údlice 1995 1956 ½
2011/2012 8 ŠK Teplice B 2044 2060 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 0
2011/2012 7 ŠK Teplice B 2044 2060 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 0
2011/2012 6 ŠK Teplice B 2044 2060 Budil Zdeněk Chess Most B 2001 2001 ½
2011/2012 5 ŠK Teplice B 2044 2060 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½
2011/2012 4 ŠK Teplice B 2044 2060 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 1
2011/2012 3 ŠK Teplice B 2044 2060 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 1
2011/2012 2 ŠK Teplice B 2044 2060 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2077 2094 1
2011/2012 1 ŠK Teplice B 2044 2060 Švarc Roman Slovan Jirkov A 2093 2073 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2251 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 ½
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Vozka Pavel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 0
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 0
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice"B" 2048 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2143 ½
2009/2010 11 ŠK Teplice"B" 2056 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 ½
2009/2010 10 ŠK Teplice"B" 2056 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 1
2009/2010 9 ŠK Teplice"B" 2056 Reitinger Petr TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 0
2009/2010 8 ŠK Teplice"B" 2056 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1894 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice"B" 2056 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň 2081 ½
2009/2010 6 ŠK Teplice"B" 2056 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 ½
2009/2010 5 ŠK Teplice"B" 2056 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice"B" 2056 Šišák Richard ŠK Union Louny"A" 2060 ½
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 2056 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 1
2009/2010 1 ŠK Teplice"B" 2056 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1976 1
2008/2009 11 ŠK Teplice"B" 2061 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2096 1
2008/2009 10 ŠK Teplice"B" 2061 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2060 ½
2008/2009 9 ŠK Teplice"B" 2061 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice"A" 2074 1
2008/2009 8 ŠK Teplice"B" 2061 Wichs Jakub ŠK Sp.Ústí"C" 2055 0
2008/2009 7 ŠK Teplice"B" 2061 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1959 1
2008/2009 6 ŠK Teplice"B" 2061 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany"A" 2004 1
2008/2009 5 ŠK Teplice"B" 2061 Reitinger Petr SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 3 ŠK Teplice"B" 2061 Lácha Jan Sj.Litoměřice"B" 1971 0
2008/2009 2 ŠK Teplice"B" 2061 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 0
2008/2009 1 ŠK Teplice"B" 2061 Žahour Ivan ŠK Teplice"C" 2108 ½
2008/2009 1 ŠK Teplice 2061 Sirota Sergej 1.Novoborský ŠK"C" 2028 ½
2007/2008 11 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 ½
2007/2008 10 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Král Karel TJ Svádov-Olšinky A 1905 1
2007/2008 9 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Valeš Václav SK Děčín A 2170 0
2007/2008 8 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 ½
2007/2008 7 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Plšek Pavel TJ Sj.Litoměřice A 2041 1
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 2013 1
2007/2008 5 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Řehák Jakub ŠK Most A 1918 ½
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice B 2059 ½
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1981 1
2006/2007 9 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Rubeš Vít TJ Bonex Teplice "C" 1538 1
2006/2007 8 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Vnouček Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1707 ½
2006/2007 7 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Krist Ladislav ŠK Most "D" 1570 1
2006/2007 6 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Lenner Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1928 1
2006/2007 4 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Vejvoda Antonín ŠK Štětí "A" 1720 1
2006/2007 3 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek "A" 1498 1
2006/2007 2 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina 1810 1
2006/2007 1 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2025 Sanko Vincent TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1573 1
2005/2006 9 Glaverbel TP A"" 2020 Černík Vladimír Loko Most E"" 1849 1
2005/2006 8 Glaverbel TP A"" 2020 Bauer Pavel Bystř. jezdci B"" 1690 1
2005/2006 7 Glaverbel TP A"" 2020 Bartoš Miroslav Spartak UL E"" 1616 1
2005/2006 6 Glaverbel TP A"" 2020 Hoke Petr KŠ Štětí A"" 1780 1
2005/2006 5 Glaverbel TP A"" 2020 Kudera Jiří Lovoch. Lovosice 1993 0
2005/2006 2 Glaverbel TP A"" 2020 Rynda Vlastimil Slavoj LT C"" 1588 1
2005/2006 1 Glaverbel TP A"" 2020 Micka Lukáš Bonex TP C"" 1
2004/2005 11 Glaverbel Teplice 2018 Němec Petr Sp.Ústí n.L. "B" 2008 ½
2004/2005 10 Glaverbel Teplice 2018 Majerik Vladimír Union Louny "A" 2080 0
2004/2005 9 Glaverbel Teplice 2018 Kalina Jiří CHP Litvínov 2061 ½
2004/2005 8 Glaverbel Teplice 2018 Pešek Radomír Loko Most "B" 1926 1
2004/2005 7 Glaverbel Teplice 2018 Hula Lukáš Sj.Litoměřice "A" 2043 ½
2004/2005 3 Glaverbel Teplice 2018 Doubrava Jan SK Demas Děčín "B" 1959 0
2004/2005 2 Glaverbel Teplice 2018 Vaněk Tomáš Bonex Teplice "B" 2060 1
2004/2005 1 Glaverbel Teplice 2018 Jeníček Emil Slovan Jirkov 2059 ½
2003/2004 11 Glaverbel Teplice 2010 Ederer Karel Loko Ústí n.L. 1903 0
2003/2004 10 Glaverbel Teplice 2010 Hula Lukáš Sj.Litoměřice 2062 ½
2003/2004 9 Glaverbel Teplice 2010 Šťastný Petr Bonex Teplice 2014 1
2003/2004 8 Glaverbel Teplice 2010 Balín Kamil Tatran Podbořany 1973 1
2003/2004 6 Glaverbel Teplice 2010 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2081 ½
2003/2004 5 Glaverbel Teplice 2010 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 ½
2003/2004 4 Glaverbel Teplice 2010 Reitinger Petr SSZŠ Litvínov 2089 1
2003/2004 1 Glaverbel Teplice 2010 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1893 0