Hráč Švarc Roman

Švarc Roman

User Pic
Jméno: Švarc Roman
Oddíl: ŠK Střelnice Kadaň
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2003
Elo mezinárodní: 2007
ID: 7911
FIDE ID: 310174
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Klášterec n.O"A" 1996 1995 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2022 2010 1
2018/2019 10 TJ Klášterec n.O"A" 2002 1995 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2124 2108 0
2018/2019 9 TJ Klášterec n.O"A" 2002 1995 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice"B" 2033 2029 ½
2018/2019 8 TJ Klášterec n.O"A" 2012 1995 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2017 2045 0
2018/2019 6 TJ Klášterec n.O"A" 1998 1995 Soukal Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1899 1965 1
2018/2019 5 TJ Klášterec n.O"A" 1998 1995 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1892 1
2018/2019 4 TJ Klášterec n.O"A" 1989 1993 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1959 1953 1
2018/2019 3 TJ Klášterec n.O"A" 1998 1993 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2084 2100 ½
2018/2019 2 TJ Klášterec n.O"A" 1998 1993 Reitinger Petr ŠK Union Louny"B" 1952 2015 0
2018/2019 1 TJ Klášterec n.O"A" 2000 1993 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2005 2004 ½
2018/2019 9 TJ Sokol Údlice 2012 1995 Pachmann Aleš ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2279 2276 1
2017/2018 11 ŠO TJ Klášterec n.O 2009 2016 Hanzlík Tomáš TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1835 1806 1
2017/2018 8 ŠO TJ Klášterec n.O 2001 2016 Němec Václav ŠK Magic Žatec"A" 1571 1521 1
2017/2018 7 ŠO TJ Klášterec n.O 2001 2016 Hlavatý Radek Sportis Svádov-Olšinky"A" 1875 1913 1
2017/2018 5 ŠO TJ Klášterec n.O 2025 2016 Balín Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1639 1715 0
2017/2018 2 ŠO TJ Klášterec n.O 2009 2016 Francl Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1845 1850 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Údlice 2025 2016 Haman Jakub ŠK Kladno 2200 2211 0
2015/2016 9 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Tain Ladislav Slovan Jirkov C 1522 1
2015/2016 8 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Douša Václav ŠK UNION Louny C 1627 1698 1
2015/2016 7 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov- Lom C 1589 1640 1
2015/2016 6 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Šatra Šimon CHESS Most E 1523 1413 1
2015/2016 5 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Volf Michal ŠK Magic Žatec B 1707 1651 ½
2015/2016 4 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Protiva Miloslav ŠK UNION Louny-Opočno 1715 1688 1
2015/2016 2 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany B 1802 1762 1
2015/2016 1 ŠK Střelnice Kadaň 2047 2036 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice E 1747 1713 1
2014/2015 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1998 1964 0
2014/2015 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1988 1988 ½
2014/2015 9 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2102 2110 ½
2014/2015 8 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1962 1959 0
2014/2015 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Kadlec Daniel CHESS Most "E" 1807 1839 1
2014/2015 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Pichert Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1812 1813 1
2014/2015 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Koblasa Josef Sokol Údlice "C" 1000 1
2014/2015 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1998 2025 1
2014/2015 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 ½
2014/2015 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 1
2014/2015 7 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 1
2014/2015 6 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany "A" 2228 2224 0
2014/2015 5 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 Hons Tomáš Union Louny "A" 1652 1709 0
2014/2015 4 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 Salaba Václav Sokol Údlice "A" 1892 1902 1
2014/2015 2 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1934 1980 1
2014/2015 1 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 Šulc Jaromír ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2022 2024 0
2013/2014 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2006 1957 ½
2013/2014 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Hons Tomáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1412 ½
2013/2014 9 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2054 2070 0
2013/2014 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Srkal Miroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1826 1801 1
2013/2014 7 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1985 1979 ½
2013/2014 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1736 1731 ½
2013/2014 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Hamala Miroslav CHESS Most "D" 1978 1981 0
2013/2014 3 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Popper Tomáš CHESS Most "E" 1989 2023 ½
2013/2014 2 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1938 1900 1
2013/2014 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1971 1984 1
2013/2014 11 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Šišák Richard ŠK Union Louny "A" 2031 2021 ½
2013/2014 10 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Horák Aleš Slovan Jirkov 1989 2043 0
2013/2014 8 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Goč Vlastimil SK Děčín "B" 1892 1948 1
2013/2014 7 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1820 1726 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "A" 2003 2011 0
2013/2014 5 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 0
2013/2014 4 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 0
2013/2014 3 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice "B" 2054 2058 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 1
2013/2014 1 ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 0
2012/2013 11 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Kubík Miroslav CHESS MOST "F" 1725 1694 1
2012/2013 10 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1463 1
2012/2013 9 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1903 1875 1
2012/2013 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1818 1801 1
2012/2013 7 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Douša Václav ŠK Union Louny "B" 1450 1
2012/2013 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Kastl Daniel CHESS MOST "E" 1706 1839 0
2012/2013 5 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1831 1835 0
2012/2013 4 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 1
2012/2013 2 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 1
2012/2013 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1553 1
2012/2013 11 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Tain Ladislav Slovan Jirkov C 1558 1
2012/2013 10 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Hakl Dominik ŠK Střelnice Kadaň B 1000 1
2012/2013 9 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Pešek Radomír CHESS Most G 2043 2057 0
2012/2013 8 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Štich Jan CHESS Most K 1530 1566 1
2012/2013 7 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Benešová Martina CHESS Most H 1452 1560 1
2012/2013 6 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom C 1602 1591 1
2012/2013 4 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří B 1680 1
2012/2013 3 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Reitinger Petr ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 1
2012/2013 2 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice C 1554 1
2012/2013 1 ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 Němec Václav ŠK Magic Žatec B 1412 1
2011/2012 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "B" 1956 1964 1
2011/2012 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Rozšafný Michal CHESS MOST "D" 1921 1936 1
2011/2012 9 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Valenta Petr CHESS MOST "C" 1946 1962 1
2011/2012 8 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Srkal Miroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1808 1822 0
2011/2012 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1951 2050 1
2011/2012 6 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 1
2011/2012 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1914 1882 1
2011/2012 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2029 1986 ½
2011/2012 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek DDM "A" 1859 1868 1
2011/2012 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Paluch Rostislav TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 1
2011/2012 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1829 1763 1
2011/2012 11 Slovan Jirkov A 2093 2073 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2077 2094 ½
2011/2012 10 Slovan Jirkov A 2093 2073 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 ½
2011/2012 9 Slovan Jirkov A 2093 2073 Janda Zdeněk Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 0
2011/2012 8 Slovan Jirkov A 2093 2073 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 0
2011/2012 7 Slovan Jirkov A 2093 2073 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2008 1990 ½
2011/2012 6 Slovan Jirkov A 2093 2073 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 0
2011/2012 5 Slovan Jirkov A 2093 2073 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2237 2234 ½
2011/2012 4 Slovan Jirkov A 2093 2073 Ta Van Duy Chess Most B 1882 2035 0
2011/2012 3 Slovan Jirkov A 2093 2073 Vágner Tomáš Sj.Litoměřice A 2314 2314 0
2011/2012 2 Slovan Jirkov A 2093 2073 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 1
2011/2012 1 Slovan Jirkov A 2093 2073 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 0
2010/2011 11 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1958 1
2010/2011 10 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Kovář Jan Slovan Jirkov"A" 1945 ½
2010/2011 9 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 1
2010/2011 8 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1753 1
2010/2011 7 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Šura Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 ½
2010/2011 6 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2047 ½
2010/2011 5 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Vrchotka Josef ŠK Viamont Teplice"B" 2021 1
2010/2011 4 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2060 ½
2010/2011 3 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Horák Michal DDM Most"A" 2219 0
2010/2011 2 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Valenta Petr DDM Most"B" 1915 ½
2010/2011 1 ŠK Střelnice Kadaň 2089 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1979 0
2010/2011 10 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 1
2010/2011 8 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 1
2010/2011 7 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Valeš Václav SK Děčín 2193 1
2010/2011 6 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz 2231 0
2010/2011 4 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2213 ½
2010/2011 3 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Kratochvíl Jakub TJ Baník Hexion Sokolov 2102 ½
2010/2011 2 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 0
2010/2011 1 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 Vozka Pavel ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 ½
2009/2010 11 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Klement Lukáš ŠK Most"A" 2130 ½
2009/2010 10 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 ½
2009/2010 9 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2246 0
2009/2010 8 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Havránek Tomáš Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 ½
2009/2010 7 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Kurka František ŠK Teplice"B" 2095 1
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2104 ½
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 0
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2085 1
2009/2010 3 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 1
2009/2010 2 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 0
2009/2010 1 ŠK Střelnice Kadaň 2135 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 0
2009/2010 11 Slovan Jirkov 2135 Janda Zdeněk SK Děčín A 2161 1
2009/2010 10 Slovan Jirkov 2135 Krejčík Jiří Karlovarský Tietz A 2163 1
2009/2010 9 Slovan Jirkov 2135 Postl Petr Karlovarský Tietz B 1887 ½
2009/2010 8 Slovan Jirkov 2135 Forman Štěpán Sokol Praha Kobylisy 2332 0
2009/2010 7 Slovan Jirkov 2135 Sochor Jiří ŠK Spartak Ústí n.L. 2285 ½
2009/2010 6 Slovan Jirkov 2135 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK C 2133 0
2009/2010 5 Slovan Jirkov 2135 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2056 0
2009/2010 4 Slovan Jirkov 2135 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2153 1
2009/2010 3 Slovan Jirkov 2135 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2286 0
2009/2010 2 Slovan Jirkov 2135 Kameník Martin MARTY Baník Most 2029 0
2009/2010 1 Slovan Jirkov 2135 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2165 ½
2008/2009 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice"A" 2128 1
2008/2009 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí"C" 1979 1
2008/2009 9 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1959 ½
2008/2009 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany"A" 2253 0
2008/2009 7 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Sejkora Vlastimil SK Děčín"A" 2181 1
2008/2009 6 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí"B" 2084 ½
2008/2009 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"B" 1780 1
2008/2009 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 1
2008/2009 3 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Rubeš Jan ŠK Teplice"C" 1937 1
2008/2009 2 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Machala Vladislav ŠK Teplice"B" 2014 1
2008/2009 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2117 0
2008/2009 11 Slovan Jirkov"A" 2088 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 ½
2008/2009 10 Slovan Jirkov"A" 2088 Erneker Josef TJ Bohemians Praha"B" 2225 0
2008/2009 9 Slovan Jirkov"A" 2088 Vanko Jiří Baník Hexion Sokolov 2118 1
2008/2009 8 Slovan Jirkov"A" 2088 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK"C" 2143 1
2008/2009 7 Slovan Jirkov"A" 2088 Jeníček Jiří ŠK Kladno"A" 2112 0
2008/2009 6 Slovan Jirkov"A" 2088 Kameník Martin Marty Baník Most 2014 0
2008/2009 5 Slovan Jirkov"A" 2088 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2258 1
2008/2009 4 Slovan Jirkov"A" 2088 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 0
2008/2009 3 Slovan Jirkov"A" 2088 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2154 1
2008/2009 2 Slovan Jirkov"A" 2088 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2165 1
2007/2008 11 ŠK Louny A 2116 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 1
2007/2008 10 ŠK Louny A 2116 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 1
2007/2008 9 ŠK Louny A 2116 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 1
2007/2008 8 ŠK Louny A 2116 Železný Jiří SK Děčín B 1961 1
2007/2008 7 ŠK Louny A 2116 Friml Antonín TJ Bonex Teplice B 2120 ½
2007/2008 6 ŠK Louny A 2116 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1981 0
2007/2008 5 ŠK Louny A 2116 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 1
2007/2008 4 ŠK Louny A 2116 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 ½
2007/2008 3 ŠK Louny A 2116 Kánský Pavel SK Děčín A 2150 0
2007/2008 2 ŠK Louny A 2116 Miškovský Pavel Slovan Jirkov A 2057 0
2007/2008 1 ŠK Louny A 2116 Hula Lukáš TJ Sj.Litoměřice A 2128 ½
2007/2008 9 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Hutař Josef TJ Klášterec n.O. A 1753 1
2007/2008 8 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Reitingerová Iveta ŠK Most B 1912 0
2007/2008 7 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice A 2277 0
2007/2008 6 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Kindl František TJ Sokol Údlice B 1854 1
2007/2008 5 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 1
2007/2008 4 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 ½
2007/2008 3 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Šišák Richard ŠK Union Louny B 2029 1
2007/2008 2 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Skála Kamil ŠK Most C 1909 1
2007/2008 1 ŠK Merkur Kadaň A 2116 Paluch Rostislav Slovan Jirkov B 2020 1
2006/2007 11 ŠK Union Louny"A" 2120 Vondra Zbyněk ŠK Rakovník 2142 ½
2006/2007 10 ŠK Union Louny"A" 2120 Krejčík Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 0
2006/2007 8 ŠK Union Louny"A" 2120 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 1
2006/2007 6 ŠK Union Louny"A" 2120 Vaněk Tomáš Bonex Teplice"A" 2221 0
2006/2007 5 ŠK Union Louny"A" 2120 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 1
2006/2007 4 ŠK Union Louny"A" 2120 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2257 1
2006/2007 3 ŠK Union Louny"A" 2120 Chura Jan Bohemians Praha "B" 2230 ½
2006/2007 2 ŠK Union Louny"A" 2120 Přibyl Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 2100 1
2006/2007 1 ŠK Union Louny"A" 2120 Bargel Martin TJ Neratovice 2147 0
2006/2007 6 Merkur Kadaň A 2120 Balín Jan Tatran Podbořany 2276 ½
2006/2007 3 Merkur Kadaň A 2120 Kozlovský Libor Magic Žatec A 2015 0
2005/2006 11 ŠK Louny 2145 Surňák Peter KŠT K.VaryA"" 1973 ½
2005/2006 10 ŠK Louny 2145 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 2130 0
2005/2006 9 ŠK Louny 2145 Purnoch Josef ŠK Rakovník 2148 ½
2005/2006 8 ŠK Louny 2145 Boreš Roman 1.Novoborský B"" 2207 ½
2005/2006 7 ŠK Louny 2145 Mišičko Ján ŠK Kladno 2069 1
2005/2006 6 ŠK Louny 2145 Cichý Miroslav TJ Loko MostA"" 2096 1
2005/2006 5 ŠK Louny 2145 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2142 1
2005/2006 4 ŠK Louny 2145 Kánský Pavel SK Demas DěčínA"" 2136 0
2005/2006 3 ŠK Louny 2145 Černý Martin ŠK ČSOBB"" 2217 ½
2005/2006 2 ŠK Louny 2145 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2189 ½
2005/2006 1 ŠK Louny 2145 Kšána Václav Marty Most 2079 1
2005/2006 7 ŠK MERKUR KADAŇA"" 2145 Valenta Petr KC KAS. BÍLINAA"" 1950 1
2005/2006 5 ŠK MERKUR KADAŇA"" 2145 Kindl František TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1981 1
2004/2005 11 Union Louny "A" 2133 Vašíček Milan Bystřanští jezd "A" 1687 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 2133 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 1
2004/2005 8 Union Louny "A" 2133 Líbal František SK Demas Děčín "B" 2009 0
2004/2005 7 Union Louny "A" 2133 Kovář Vojtěch Bonex Teplice "B" 2210 0
2004/2005 6 Union Louny "A" 2133 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2092 1
2004/2005 5 Union Louny "A" 2133 Novák František Sp.Ústí n.L. "B" 2031 1
2004/2005 4 Union Louny "A" 2133 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín "A" 1961 1
2004/2005 3 Union Louny "A" 2133 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2057 1
2004/2005 2 Union Louny "A" 2133 Pešek Radomír Loko Most "B" 1926 1
2004/2005 1 Union Louny "A" 2133 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice "A" 2084 1
2004/2005 6 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 2133 Kubů Martin SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2021 0
2004/2005 4 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 2133 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1789 0
2004/2005 2 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 2133 Spilka Jiří ŠK MAGIC ŽATECA" 2054 0
2004/2005 1 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 2133 Storčák Vladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1722 1
2003/2004 11 ŠK Kladno 2141 Krejčík Jiří ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 0
2003/2004 10 ŠK Kladno 2141 Smejkal Ladislav Sokol Domažlice 2177 1
2003/2004 9 ŠK Kladno 2141 Přibyl Martin DP Holdia Praha B 2316 0
2003/2004 8 ŠK Kladno 2141 Novák Pavel Sokol Klatovy 2319 0
2003/2004 7 ŠK Kladno 2141 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2196 0
2003/2004 6 ŠK Kladno 2141 Stluka Petr ŠK Alva Příbram 2224 ½
2003/2004 5 ŠK Kladno 2141 Vanko Jiří Baník Eastman Sokolov 2133 0
2003/2004 4 ŠK Kladno 2141 Borkovec Milan Sokol Tábor B 2200 ½
2003/2004 2 ŠK Kladno 2141 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2154 0
2003/2004 1 ŠK Kladno 2141 Vanka Miloslav Bohemians Praha B 2260 1
2003/2004 7 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2141 Marsa Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1993 1
2003/2004 5 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2141 Volek Radomír ŠK UNION LOUNY B 1889 1
2003/2004 3 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2141 Paluch Rostislav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 1