Hráč Körschner Miroslav

Körschner Miroslav

User Pic
Jméno: Körschner Miroslav
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2062
Elo mezinárodní: 2073
ID: 26600
FIDE ID: 305057
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Pankrác D 2084 2067 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2034 2039 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Pankrác D 2084 2067 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Pankrác D 2084 2067 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Pankrác D 2084 2067 Fica Alexander DDM Praha 6 A 1775 1764 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Pankrác D 2084 2067 Mičánek Tomáš GROP - B 2059 2051 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Pankrác D 2084 2067 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Pankrác D 2084 2067 Procházka Jiří Sokol Vršovice A 2108 2103 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Pankrác D 2084 2067 Šplíchal Petr Unichess D 1906 1914 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Pankrác D 2084 2067 Hejsek Lukáš TJ Bohemians C 1958 1927 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Pankrác F 2084 2067 Král Petr Sokol Vršovice D 0 1767 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2082 2055 Kawulok Marek TJ Neratovice "C" 2162 2153 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2069 2055 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2181 2153 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Neratovice "B" 2070 2046 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Neratovice "B" 2070 2046 Mikeš Jan ŠK Teplice 2189 2235 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Neratovice "B" 2070 2046 Fráňa Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 0 soutěž
2014/2015 7 NERATOVICE 2078 2059 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 1 soutěž
2014/2015 4 NERATOVICE 2078 2059 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 0 soutěž
2014/2015 9 Cayman Pharma Neratovice B 2078 2059 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2154 2150 ½ soutěž
2014/2015 8 Cayman Pharma Neratovice B 2078 2059 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Neratovice B 2077 2052 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2135 2188 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Neratovice B 2077 2052 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 2042 1 soutěž
2012/2013 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 Kozák Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 0 soutěž
2012/2013 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 Palas Aleš Káva Longberry Kralupy 2020 2010 ½ soutěž
2012/2013 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 Polák Benedikt Desko Liberec 2177 2180 ½ soutěž
2012/2013 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín “B“ 2164 2173 0 soutěž
2012/2013 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 Mudra Pavel TJ Neratovice 2222 2255 0 soutěž
2012/2013 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 ½ soutěž
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna B 2117 2135 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 ½ soutěž
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna B 2117 2135 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 1 soutěž
2011/2012 5 ERA-Poštovní spořitelna B 2117 2135 Cuhra Martin OAZA Praha 2169 2182 0 soutěž
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna B 2117 2135 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2176 2175 1 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2221 2223 0 soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 ½ soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Chmelík Jiří MARTY Baník Most 2040 2061 1 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2117 2110 0 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2304 2276 0 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2099 2114 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 1 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 Liuba Volodymyr Sokol Praha Vršovice 2099 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 Valenta Petr DDM Most"B" 1915 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 Balín Kamil ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2062 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 Kurka František ŠK Viamont Teplice"B" 2069 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 1 soutěž
2010/2011 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Tuma Jakub ŠK Viamont Teplice 2305 ½ soutěž
2010/2011 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 0 soutěž
2010/2011 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Orság Milan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 0 soutěž
2010/2011 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Natsidis Christoph TJ Krásná Lípa 2329 0 soutěž
2010/2011 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Vágner Tomáš MARTY BANÍK Most 2271 0 soutěž
2010/2011 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 ½ soutěž
2010/2011 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 ½ soutěž
2010/2011 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Most 2137 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Most 2137 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2165 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Forman Štěpán Sokol Praha Kobylisy 2332 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK C 2097 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2181 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Růžička Václav ŠK Kladno A 2082 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Lorenc Tomáš Karlovarský Tietz A 2159 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2145 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Most 2137 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Most 2137 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Most 2137 Jančařík Joel TJ Desko Liberec 2165 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Most 2137 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Most 2137 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Teplice 2137 Pešout Jan TJ Pankrác 2248 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Teplice 2137 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2194 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Teplice 2137 Nováček Jan Poštovní spořitelna B"" 2089 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Teplice 2137 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2273 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Teplice 2137 Bartoš Jan Poštovní spořitelna A"" 2249 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Teplice 2137 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2056 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Teplice 2137 Jurásek Miroslav Výstaviště Lysá nad Labem 2298 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Teplice 2137 Bednář Marcel Holdia DP Praha B"" 2159 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Most"A" 2201 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí"B" 2136 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Most"A" 2201 Lácha Jan Sj.Litoměřice"B" 1971 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Most"A" 2201 Rubeš Jan ŠK Teplice"C" 1937 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most"A" 2201 Machala Vladislav ŠK Teplice"B" 2014 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Most"A" 2201 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2086 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most"A" 2201 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice"A" 2083 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most"A" 2201 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2067 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Most"A" 2201 Sejkora Vlastimil SK Děčín"A" 2181 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 2201 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 2246 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 2201 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 2201 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 2201 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 2201 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Teplice 2201 Gutman Petr ŠK Kladno"A" 2097 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Teplice 2201 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Teplice 2201 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Teplice 2201 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Teplice 2201 Reitingerová Iveta TJ SSZŠ Litvínov 2008 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Teplice 2201 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 2024 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Teplice 2201 Burda Roman TJ Neratovice 2067 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Teplice 2201 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha"B" 2124 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Teplice 2201 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK"C" 2097 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 2201 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 2201 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 2201 Kouba Václav Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 2201 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 2201 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 2201 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most A 2134 Fiala Václav SK Boršice A 2039 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Most A 2134 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Most A 2134 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2295 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 2134 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most A 2134 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Most A 2134 Plát Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy A 2282 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most A 2134 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Most A 2134 Sochor Jiří TJ Svádov-Olšinky A 2271 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Most A 2134 Louček Vlastimil ŠK Louny A 2293 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Most A 2134 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice B 2259 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most A 2134 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Most A 2134 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.B 2152 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 2134 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Most A 2134 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2211 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Most A 2134 Hula Lukáš TJ Sj.Litoměřice A 2128 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most A 2134 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Ústí n.L Bartoš Jan ŠK ČSOB "B" 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Ústí n.L Dusbaba Karel TJ Bonex Teplice 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Ústí n.L Mrnka Jan Marty Baník Most ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Ústí n.L Erneker Josef Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Ústí n.L Vojtěch Jaroslav ŠK Karlovy Vary A 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Ústí n.L Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Ústí n.L Klakurka Stanislav TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Ústí n.L Routner Jakub TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Ústí n.L Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most A 2134 Plát Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy A 2282 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Most A 2134 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Most A 2134 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1793 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 2134 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Most A 2134 Rosenbaum Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Most A 2134 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Most A 2134 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 2072 0 soutěž
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1878 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1878 Bartas Pavel SK Boršice A 1717 0 soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1878 Krejčí Jan BŠS Frýdek-Místek A 2117 0 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1878 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 0 soutěž
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1878 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 0 soutěž
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1878 Souček Jakub RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1919 ½ soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1878 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Most"A" 1878 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Most"A" 1878 Krajíc Karel Marty Baník Most 2037 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Most"A" 1878 Pecka František TJ Slovan Jirkov 2039 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Most"A" 1878 Dvořák Jaroslav ŠK Chemopetrol Litvínov 1931 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Most"A" 1878 Hořan Tomáš Lokomotiva Most "B" 1781 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Most"A" 1878 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice "B" 2060 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Most"A" 1878 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2001 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Most"A" 1878 Kudera Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1990 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Most"A" 1878 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2026 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Most"A" 1878 Líbal František SK Děčín"B" 1975 ½ soutěž
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1878 Vacek Aleš Sokol Tábor 1636 1 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1878 Rosenbaum Vít Biomedica Říčany 1829 ½ soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1878 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 0 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1878 Souček Jakub RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1919 ½ soutěž
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1878 Alaverdyan Argam Montako Kralupy 1658 1 soutěž
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1878 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 1 soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1878 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 1 soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva Most B 1715 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domazlice 1516 ½ soutěž
2005/2006 10 Lokomotiva Most B 1715 Lamser Adam TJ Bohemians Praha 1329 ½ soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva Most B 1715 Slapnička Karel TJ Kralupy 1719 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Most B 1715 Derner Adam Lokomotiva Most C 1372 1 soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Most B 1715 Němcová Karolína OAZA Praha B 1702 ½ soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Most B 1715 Vandas Jakub SK Smichov 1745 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Most B 1715 Kalužný Michal TJ Bonex Teplice 1524 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Most B 1715 Buchar Jiří Spartak Usti/Lab. 1742 1 soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva Most B 1715 Vlasák Lukáš SO Spartak Chodov 1875 0 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Most B 1715 Kvěš Martin Banik Chem Sokolov 1643 1 soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Most B 1715 Švarc Karel SS Union Plzen B 1402 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Tichý Lukáš TJ T. PODBOŘANYA"" 1786 1 soutěž
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Hozda David KC KAS. BÍLINAA"" 2053 1 soutěž
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Sova Ondřej ŠK MAGIC ŽATECA"" 1 soutěž
2005/2006 6 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Kindl František TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1981 0 soutěž
2005/2006 5 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Drobný Zbyněk ŠK UNION LOUNYC"" 1935 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Richter Miroslav ŠK STROP. OSEKA"" 1808 0 soutěž
2005/2006 3 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Pešek Radomír TJ LOKO MOSTC"" 1928 1 soutěž
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Louda Oldřich TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1819 1 soutěž
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTD"" 1715 Kubů Martin ŠK MERKUR KADAŇA"" 2025 0 soutěž
2004/2005 9 Loko Most H" Krupka Tomáš Bonex Teplice D" 1649 1 soutěž
2004/2005 8 Loko Most H" Solnař Josef Loko Most G" 1338 1 soutěž
2004/2005 7 Loko Most H" Zrzavý Václav Union Louny C" 1841 0 soutěž
2004/2005 6 Loko Most H" Bidovský Petr DDM Postoloprty 1687 ½ soutěž
2004/2005 5 Loko Most H" Wilhelm Oldřich Sj Litoměřice C" 1683 ½ soutěž
2004/2005 4 Loko Most H" Kaskáda Bílina B" 1 soutěž
2004/2005 3 Loko Most H" Drobný Zbyněk Union Louny D" 1923 0 soutěž
2004/2005 1 Loko Most H" Chovanec Aleš Bystřan.jezdci C" 1460 0 soutěž
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Malý Jiří TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Liška Jiří Ing. ŠK MERKUR KADAŇ "A" 2071 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Darmovzal Jan SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1 soutěž
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Suchánek Jiří TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1763 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Louda Oldřich TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1773 0 soutěž
2004/2005 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATECA" 1687 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Švarc Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1592 ½ soutěž
2004/2005 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Svoboda Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2054 0 soutěž
2004/2005 11 Lokomotiva Most B Nejedlý Jiří Easy Engl.Kralupy 1369 1 soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Most B Braun Tomáš Desko Liberec C 1453 1 soutěž
2004/2005 9 Lokomotiva Most B Plener Tomáš Desko Liberec B 1410 1 soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Most B Schmalz Michal Sokol Buštěhrad ½ soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Most B Růžička Václav ŠK Kladno 1568 0 soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Most B Reitingerová Iveta Lokomotiva Most A 1871 ½ soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Most B Roubínek David DDM Karlovy Vary 1577 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Most B Kvěš Martin Spartak Chodov 1497 0 soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Most B Jodas Jan Bonex Teplice 1 soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Most B Hrnčíř Petr Spartak Ústí n.L. 1434 ½ soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Most B Rybka Jakub Bohemians Praha 1464 ½ soutěž