Hráč Bicek Richard

Bicek Richard

User Pic
Jméno: Bicek Richard
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2123
Elo mezinárodní: 2134
ID: 13234
FIDE ID: 328472
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2101 2092 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2033 2029 1
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2100 2092 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny 1866 1866 1
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2100 2092 Pešek Radomír CHESS Most 1972 1979 ½
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2100 2092 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2096 2101 ½
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2102 2108 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2030 2014 ½
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2123 2108 Průdek Jiří SK Děčín 2028 2026 0
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2123 2108 Kotek Daniel ŠK Slavoj Litoměřice 2189 2202 0
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Profant Tibor LISA A 2157 0 0
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2118 2099 ½
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Janda Pavel USK Praha A 2115 2112 0
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Melmuk Petr Dukla C 2029 2031 1
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Špaček Michal GROP Classical Chess 1962 1985 1
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad F 2423 2417 0
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2037 2052 1
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2052 2067 ½
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - A 1952 1978 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Movsesian Julia ŠK AURORA 2324 0 1
2018/2019 11 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1804 1840 1
2018/2019 10 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Legkostup Maxim Sokol Praha Vršovice E 1740 1770 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 0
2018/2019 6 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1838 1870 1
2018/2019 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1847 1
2018/2019 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Hykš Martin Unichess E 1885 1919 ½
2018/2019 3 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1890 1864 1
2018/2019 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 2134 2123 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha G 2043 1993 1
2017/2018 11 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 0
2017/2018 8 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Jirman Pavel �K Sokol Vy�ehrad E 2012 2022 ½
2017/2018 6 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Horký Pavel Kbel.�ach. reprezentace A 1984 2024 1
2017/2018 5 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Pesr Jaromír �K DP Praha C - V�FS I 1961 1985 ½
2017/2018 4 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2250 2226 1
2017/2018 3 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Valeš Václav �K Bohnice A 2133 2158 0
2017/2018 1 �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 Novák Václav �K Loko Praha B 2048 2027 0
2017/2018 8 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2134 2123 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2107 2132 1
2017/2018 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2134 2123 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 2048 2054 1
2017/2018 6 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2134 2123 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2229 2218 1
2017/2018 5 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2134 2123 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2037 2007 ½
2017/2018 3 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2134 2123 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2038 ½
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2110 2093 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 1968 1979 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz 2111 2093 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 2104 2088 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz 2111 2093 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany z.s. 2090 2096 0
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2110 2093 Seifarth Robert TJ Sokol Praha-Vršovice 2156 2143 0
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz 2110 2093 Volf Jaromír ŠK Kladno 2099 2061 1
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz 2110 2093 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2206 2194 0
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz 2110 2093 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2067 2072 1
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2104 2087 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1953 1950 1
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1984 2024 1
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS I 1961 1985 ½
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2250 2226 1
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2133 2158 0
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2048 2027 0
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2193 2216 1
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2219 2240 1
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2111 2093 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2072 2070 0
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2111 2093 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2169 2151 0
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2229 2213 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Haman Jakub ŠK Kladno 2200 2211 0
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Vanka Miloslav TJ DUKLA Praha 2132 2142 1
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Vičar Petr TJ Praha - Pankrác B 2135 2131 ½
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Kopta Pavel Sokol Praha Kobylisy 2186 2191 0
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2110 2093 Sahidi Samir ŠK DP Praha 2259 0 ½
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2104 2087 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz A 2123 2095 0
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Krupař Petr TJ Tašovice A 1894 1838 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Špička Jan ŠK Karlovy Vary B 1804 1781 1
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Kvasňovský Pavel TJ Spartak Horní Slavkov 1728 1719 1
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1866 1840 ½
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Latislav Milan TJ Ostrov A 1650 ½
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Ondreját Miroslav Baník Sokolov ŠO A 1980 1971 ½
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 1
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Růžek Martin AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1434 1661 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 2043 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov A 1777 1825 1
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2264 2260 0
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace 1895 1902 1
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Komprda Pavel USK Praha A 2051 2062 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Kovář Petr Sokol Praha-Kobylisy D 1943 1932 1
2015/2016 7 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2123 2108 1
2015/2016 6 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Bretšnajdr Vladimír Unichess D 2264 2255 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2120 2141 1
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1924 1917 1
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2053 2077 0
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2109 2111 0
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 2031 2043 Noha Michal SK OAZA Praha D 1961 1977 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 Kupka František ŠK Líně 2044 2054 ½
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 Hučín Jan Unichess C 2120 2160 0
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 Bartoníček Zdeněk TJ Plzeň Košutka 2042 2020 1
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2204 2168 0
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 Krutina Ivan TJ DUKLA Praha 1985 1989 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary 1803 1806 1
2014/2015 10 TJ Praga Praha A 2005 2028 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 0
2014/2015 8 TJ Praga Praha A 2005 2028 Kučera Josef Holdia DP Praha C 1781 1730 1
2014/2015 7 TJ Praga Praha A 2005 2028 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2069 2055 0
2014/2015 6 TJ Praga Praha A 2005 2028 Hála Martin TJ Pankrác C 2077 2078 ½
2014/2015 5 TJ Praga Praha A 2005 2028 Kovář Zdeněk Unichess ČSOB D 1804 1808 1
2014/2015 4 TJ Praga Praha A 2005 2028 Bretšnajdr Vladimír Unichess ČSOB C 2288 2274 0
2014/2015 3 TJ Praga Praha A 2005 2028 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2198 2189 0
2014/2015 2 TJ Praga Praha A 2005 2028 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2117 2137 ½
2014/2015 1 TJ Praga Praha A 2005 2028 Daniel Martin Bohemians Praha C 2087 2073 1
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Minařík Petr ŠK Kladno 1743 1
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Petras Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 1
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Haase Pavel ŠK Holdia DP Praha 1790 1834 1
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1996 2013 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2174 2170 0
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Palková Kateřina ŠK Líně 2035 2013 1
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Truksa Václav ŠK Tachov 1873 1864 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 Pokorný Petr Sokol Praha - Kobylisy 2187 2134 ½
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Němec František ŠK Sokol Klatovy 1881 ½
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2259 2271 0
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2215 2210 ½
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Vaindl Jaroslav Sokol Domažlice 2092 2108 ½
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň Letná 1907 1891 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Vlach Martin TJ ČZ Strakonice 1955 1933 1
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2027 2038 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Matějka Radek ŠACHklub Písek 1980 1973 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1983 2013 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad B 2024 2000 0
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz 1983 2013 Duczynski Martin ŠK AD Jičín 2145 2143 ½
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 2020 Kasal Radek Baník Habartov 1606 1
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 2020 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov 1759 1718 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 2020 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2014 1986 0
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1988 2020 Jenč Milan ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 1907 1944 ½
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1988 2020 Kovář Jan ŠK Teplice 2015 2021 ½
2011/2012 11 Karlovarský šachklub Tietz 1980 2022 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2066 2030 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz 1980 2022 Erban Tomáš Sokol Praha Vršovice 2130 2125 0
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz 1980 2022 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2091 2104 ½
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz 1980 2022 Bažantová Marie Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 ½
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz 1980 2022 Mišičko Ján ŠK Kladno 2058 2050 1
2010/2011 10 Karlovarský šachklub Tietz 2020 Papay Jindřich SK Děčín 2021 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz 2020 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 ½
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz 2020 Čenkovič Tomáš MARTY BANÍK Most 2056 0
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2020 Holeš Michal ŠK Global Sokolov A 1923 0
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2020 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2142 ½
2009/2010 9 Karlovarský Tietz A 2028 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK C 1993 0
2009/2010 8 Karlovarský Tietz A 2028 Haman Jakub ŠK Kladno A 2146 0
2009/2010 6 Karlovarský Tietz A 2028 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2150 1
2009/2010 5 Karlovarský Tietz A 2028 Mrnka Jan MARTY Baník Most 2101 1
2009/2010 4 Karlovarský Tietz A 2028 Novotný Roman TJ Neratovice 2058 0
2009/2010 2 Karlovarský Tietz A 2028 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 ½
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Hlaváč František ŠK Global Sokolov A 1969 1
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb A 1870 ½
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1938 1
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1732 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1915 1
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Vachulka Miloslav Baník Habartov A 1797 1
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2021 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1
2008/2009 11 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 Hozda David Marty Baník Most 2016 ½
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 Matějka Petr TJ Bohemians Praha"B" 2128 0
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 0
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK"C" 2097 0
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 Joukl Zdeněk ŠK Kladno"A" 2091 ½
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Erban Tomáš Sokol Vršovice 2181 0
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Tilgner Jan 2222 ŠK Polabiny 1000 1
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Kovář Vojtěch ŠK ČSOB 2234 ½
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Turner Radek Sokol Plzeň I B"" 2098 ½
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2249 ½
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2163 0
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK B"" 2173 0
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2076 ½
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2218 0
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz 2080 Rous František Holdia DP Praha B"" 2111 1
2007/2008 11 ŠK Karlovy Vary A Dusbaba Karel TJ Bonex Teplice ½
2007/2008 10 ŠK Karlovy Vary A Krajíc Karel Marty Baník Most ½
2007/2008 9 ŠK Karlovy Vary A Šindler Michal Bohemians Praha B ½
2007/2008 8 ŠK Karlovy Vary A Fikr Lukáš ŠK DA Praha A ½
2007/2008 7 ŠK Karlovy Vary A Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 6 ŠK Karlovy Vary A Kovář Petr Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 4 ŠK Karlovy Vary A Paulovič Martin TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary A Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2007/2008 2 ŠK Karlovy Vary A Kovář Vojtěch ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 1 ŠK Karlovy Vary A Müller Jan ŠK Rakovník 1
2006/2007 11 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2070 ½
2006/2007 10 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1952 ½
2006/2007 8 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Rubeš Jan Bonex Teplice"A" 1611 1
2006/2007 7 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Pecka František TJ SSZŠ Litvínov 2039 1
2006/2007 6 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Ondreját Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2077 ½
2006/2007 2 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n.L."A" 1964 1
2006/2007 1 KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 Korsa Jindřich Bohemians Praha "B" 2048 0
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1994 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb 1737 1
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1994 Fryč Miroslav Šachový klub Karlovy Vary 2151 ½
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1994 Kratochvíl Jakub Baník Chemacryl Sokolov B 2050 ½
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1994 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1882 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1994 Ungr Daniel Baník Habartov 2117 ½
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1994 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 2044 0
2005/2006 10 KŠT K.VaryA"" 2106 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno 1948 0
2005/2006 9 KŠT K.VaryA"" 2106 Reitingerová Iveta TJ Loko MostA"" 2008 1
2005/2006 8 KŠT K.VaryA"" 2106 Chrz Pavel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 0
2005/2006 7 KŠT K.VaryA"" 2106 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA"" 2056 ½
2005/2006 6 KŠT K.VaryA"" 2106 Šura Jaroslav ŠK ČSOBB"" 2132 ½
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 2106 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2161 ½
2005/2006 4 KŠT K.VaryA"" 2106 Krajíc Karel Marty Most 1967 ½
2005/2006 3 KŠT K.VaryA"" 2106 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 1850 1
2005/2006 2 KŠT K.VaryA"" 2106 Kurka František TJ Bonex Teplice 2166 0
2005/2006 8 Tietz K.Vary B 2106 Husák Vasil TJ Ostrov 1598 1
2005/2006 7 Tietz K.Vary B 2106 Vlasák Lukáš ŠK Karlovy Vary 1875 0
2005/2006 6 Tietz K.Vary B 2106 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 1946 ½
2005/2006 5 Tietz K.Vary B 2106 Martinkovych Fr. Sp.H.Slavkov 1777 0
2005/2006 3 Tietz K.Vary B 2106 Vanko Jiří BCH Sokolov 2119 ½
2005/2006 2 Tietz K.Vary B 2106 Peuker František AVZO Fr.Lázně 1808 1
2005/2006 1 Tietz K.Vary B 2106 Dub Tomáš Baník Habartov 1855 0
2004/2005 10 Tietz K.Vary A 1873 Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb 1610 ½
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 1873 Zbořil Jaroslav Banik Eastman 1957 0
2004/2005 8 Tietz K.Vary A 1873 Uherek Jindřich AVZO Fr.Lazne 1580 1
2004/2005 7 Tietz K.Vary A 1873 Pospíšil Adolf SK Karlovy Vary 1762 1
2004/2005 6 Tietz K.Vary A 1873 Kohout Jiří AVZO Fr.Lazne 1721 1
2004/2005 5 Tietz K.Vary A 1873 Havlíček František Sp. H.Slavkov 1697 ½
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 1873 Zbořil Jaroslav Banik Eastman 1957 1
2004/2005 3 Tietz K.Vary A 1873 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1857 ½
2004/2005 2 Tietz K.Vary A 1873 Hajšman Martin Tietz K.Vary B 1671 1
2004/2005 1 Tietz K.Vary A 1873 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1801 1
2003/2004 9 KŠ-Tietz C 1773 Benda Jindřich B Eastman SokolovC 1677 1
2003/2004 7 KŠ-Tietz C 1773 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1732 1
2003/2004 6 KŠ-Tietz C 1773 Šimeček Jan Slovan Mar.Lázně 1860 1
2003/2004 5 KŠ-Tietz C 1773 Janek Drahomír Spartak H.SlavkovB 1
2003/2004 4 KŠ-Tietz C 1773 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1722 ½
2003/2004 3 KŠ-Tietz C 1773 Müller Vladimír TJ Tašovice 1608 1
2003/2004 2 KŠ-Tietz C 1773 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1704 1
2003/2004 1 KŠ-Tietz C 1773 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1782 1
2003/2004 10 KŠ Tietz B 1773 Kacr Zbyněk Sp.Horní Slavkov 1680 0
2003/2004 9 KŠ Tietz B 1773 Bambousek Zdeněk AVZO Fr.Lázně 1712 1
2003/2004 5 KŠ Tietz B 1773 Kohout Jiří AVZO Fr.Lázně 1746 1
2003/2004 4 KŠ Tietz B 1773 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb 1773 1