Hráč Zeman Martin

Zeman Martin

User Pic
Jméno: Zeman Martin
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1963
Elo mezinárodní: 1966
ID: 13588
FIDE ID: 321311
Rok narození: 1984
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1919 1981 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2151 2142 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Markovič Milan Sokol Vršovice A 2151 2156 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Hruška Jan Unichess D 2059 2065 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Aubrecht Petr TJ Bohemians C 2043 1993 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2110 2105 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2102 2189 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Hulec Vladimír LISA A 1835 1879 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Tomíšek Petr USK Praha A 1819 1777 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Sýkora Petr Dukla C 1914 1916 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1945 1914 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha D 1994 1997 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1863 1918 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1935 2017 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Kučera Vladimír Šachový klub Bohnice - A 1883 1864 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 Bystrickiy Daniil ŠK AURORA 1891 1933 1 soutěž
2018/2019 13 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2096 2089 1 soutěž
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2045 2050 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Novák Václav ŠK Loko Praha A 2049 2024 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Urbánek Štěpán TJ Pankrác C 2045 2042 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha C 0 1777 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Molkanov Oleg TJ Kobylisy B 2034 2014 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1942 1933 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2026 2034 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Strahl Jiří USK Praha A 1966 1987 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Chmel Kristián TJ Kobylisy E 2126 2130 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2054 2045 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1917 1918 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Sviták David SK OAZA Praha B 2021 2040 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1985 1973 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1904 1903 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1999 1971 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2078 2080 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 1999 1971 Lašek František ŠK SLAVIA Liberec 1812 1836 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 1999 1971 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1903 1902 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Štros Milan Kbel.šach. reprezentace B 1810 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Lener Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1841 1948 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1932 1891 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1908 1935 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice A 1836 1813 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1942 1947 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2018 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Klaus Václav GROP Classical Chess 1917 1944 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1933 1933 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1848 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1779 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS II 1877 1839 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1912 1926 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1908 1899 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1745 1774 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 Sviták David SK OAZA Praha B 2023 2019 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1866 1914 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1917 1911 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2015 2023 ½ soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Přívozník Luboš TJ Praga Praha D 1641 1 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Maršálek Luboš ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 0 soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác E 1637 1653 1 soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 0 soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1837 1826 0 soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Radics Robert TJ Praga Praha C 1787 1773 ½ soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 1 soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 2028 2025 1 soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace 1706 1 soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2031 2015 0 soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 1 soutěž
2014/2015 11 SK Pyrit Příbram 1930 1938 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 1 soutěž
2014/2015 9 SK Pyrit Příbram 1930 1938 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2020 1987 0 soutěž
2014/2015 7 SK Pyrit Příbram 1930 1938 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1932 1934 1 soutěž
2013/2014 11 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Kotyk Václav Šachový klub Rakovník 1792 1840 0 soutěž
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 0 soutěž
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice 1984 2002 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice 1793 1807 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1924 1989 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 0 soutěž
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 0 soutěž
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1969 1989 1 soutěž
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2121 2111 ½ soutěž
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Vlček Marek Caissa Úholičky 1956 1948 ½ soutěž
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Tomíšek Petr TJ Sokol Struhařov 1899 1874 ½ soutěž
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 0 soutěž
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Souček Milan Sokol Kolín A 2079 2096 1 soutěž
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 1 soutěž
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1882 1915 1 soutěž
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1866 1874 1 soutěž
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1723 1 soutěž
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Franc Lubor Sokol Kolín B 1930 1868 ½ soutěž
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 0 soutěž
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1997 2015 0 soutěž
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1935 1935 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1858 1923 1 soutěž
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 1935 1935 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram 1993 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 0 soutěž
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram 1993 Dungl Martin Caissa Úholičky 1952 0 soutěž
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram 1993 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 0 soutěž
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram 1993 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 1 soutěž
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram 1993 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2119 ½ soutěž
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram 1993 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 1906 0 soutěž
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram 1993 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1919 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram B 1993 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 1 soutěž
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 1993 Hroník Petr JAWA Brodce B 2006 0 soutěž
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 1993 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 1 soutěž
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram B 1993 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 1 soutěž
2009/2010 11 Pyrit Příbram 2015 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2045 ½ soutěž
2009/2010 10 Pyrit Příbram 2015 Veselý Tomáš Sokol Struhařov 1 soutěž
2009/2010 9 Pyrit Příbram 2015 Schmalz Michal ŠK Kladno B 2019 1 soutěž
2009/2010 8 Pyrit Příbram 2015 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 1 soutěž
2009/2010 6 Pyrit Příbram 2015 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany C 1892 0 soutěž
2009/2010 5 Pyrit Příbram 2015 Cozl David Rakovník 2030 1 soutěž
2009/2010 4 Pyrit Příbram 2015 Plháček Václav Sokol Hostivice 1841 ½ soutěž
2009/2010 3 Pyrit Příbram 2015 Vlček Marek Caissa Úholičky 1925 0 soutěž
2009/2010 2 Pyrit Příbram 2015 Kučera Tomáš Kralupy n.Vltavou A 1987 0 soutěž
2009/2010 1 Pyrit Příbram 2015 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2075 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Hostička František QCC České Budějovice A 2180 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Hlavsa Filip Sokol Platan Písek A 1895 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Trepka Jan Sokol Tábor A 2154 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Mrkos Miroslav TJ Pankrác Praha B 2104 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Kejzlar Luboš Šakal Kozolupy A ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Janda Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2162 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Škut Michal Sokol Klatovy A 2048 ½ soutěž
2008/2009 9 Pyrit Příbram B 1985 Petras Milan Biomedica Říčany D 2049 1 soutěž
2008/2009 8 Pyrit Příbram B 1985 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 0 soutěž
2008/2009 3 Pyrit Příbram B 1985 Palas Aleš ŠK Kralupy 2080 ½ soutěž
2008/2009 2 Pyrit Příbram B 1985 Zdeněk Petr Spartak Žebrák 2093 ½ soutěž
2007/2008 11 Alva Příbram B 1966 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1976 ½ soutěž
2007/2008 10 Alva Příbram B 1966 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2070 1 soutěž
2007/2008 8 Alva Příbram B 1966 Fojtů Jan Biomedica Říčany C 2129 0 soutěž
2007/2008 7 Alva Příbram B 1966 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 0 soutěž
2007/2008 3 Alva Příbram B 1966 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 0 soutěž
2007/2008 1 Alva Příbram B 1966 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 1965 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2066 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Houdek Pavel Sokol Tábor B 2047 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná A 2108 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Kylar Miroslav TJ Praga Praha A 1994 1 soutěž
2006/2007 9 Alva Pb Příbram A 1955 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň A 2052 0 soutěž
2006/2007 8 Alva Pb Příbram A 1955 Krbúšik Marián Sokol Tábor A 1882 ½ soutěž
2006/2007 7 Alva Pb Příbram A 1955 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2005 1 soutěž
2006/2007 6 Alva Pb Příbram A 1955 Šnaidr Jiří Sokol Plzeň LetnáA 1979 ½ soutěž
2006/2007 5 Alva Pb Příbram A 1955 Sýkora Robert Praga Praha B 2151 ½ soutěž
2006/2007 3 Alva Pb Příbram A 1955 Dražský Roman Sokol Domažlice A 1971 ½ soutěž
2006/2007 2 Alva Pb Příbram A 1955 Routner Jakub Sokol Kobylisy A 2160 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Mareš Jiří TJ Spartak Žebrák A 1850 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Křivánek Vladimír Caissa Úholičky A 2122 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2092 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Satranský Jaroslav ŠK Kladno "A" 2206 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2122 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Gdovin Ján Sokol Písek 2124 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Hriciniak Josef QCC DKV České Budějovice 1000 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Maurer Jochen Sokol Plzeň Letná 2142 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2153 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy 1925 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Kubíková Alena TJ Sokol Praha Kobylisy 2074 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha 2232 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Vavřinec Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice 2057 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Hadžala Daniel Praga Praha 2087 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Rybák Milan Viktoria Žižkov 2212 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná 2065 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2057 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1953 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Nídl Petr Sokol Tábor A 2219 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Jirkovský Tomáš ŠK Kladno 1994 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2136 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Kellner Petr Sokol Rekol Písek 1936 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Mareš Václav Šachklub Sokol Klatovy 1994 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Alva Příbram 2028 Forman Štěpán DP Holdia Praha B 2271 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Alva Příbram 2028 Gschwendtner Stanislav Sokol Klatovy 2070 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Alva Příbram 2028 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2170 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Alva Příbram 2028 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2055 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Alva Příbram 2028 Most Zdeněk Baník Eastman Sokolov 2143 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Alva Příbram 2028 Kural Jaroslav ŠK Kladno 1998 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Alva Příbram 2028 Grill Roman Sokol Písek 2115 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Alva Příbram 2028 Wiener Richard Sokol Vršovice 2059 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Alva Příbram 2028 Korsa Jindřich Bohemians Praha B 2023 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Alva Příbram 2028 Surňák Peter ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Alva Příbram 2028 Turner Radek Sokol Domažlice 2104 0 soutěž