Hráč Zeman Martin

Zeman Martin

User Pic
Jméno: Zeman Martin
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1988
Elo mezinárodní: 2002
ID: 13588
FIDE ID: 321311
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2063 2062 1
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2041 2044 1
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Novák Václav ŠK Loko Praha A 2048 2027 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Urbánek Štěpán TJ Pankrác C 2030 2030 ½
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha C 0 1783 1
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Molkanov Oleg TJ Kobylisy B 2185 2147 0
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1896 1918 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2003 2016 1
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Hulec Vladimír LISA A 1843 1876 ½
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Tomíšek Petr USK Praha A 1800 1735 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Sýkora Petr Dukla C 1910 1913 0
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1965 1926 ½
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha D 2017 1992 0
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1918 1943 0
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1977 2034 0
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Kučera Vladimír Šachový klub Bohnice - A 1881 1872 ½
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Bystrickiy Daniil ŠK AURORA 1899 1935 1
2017/2018 11 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Strahl Jiří USK Praha A 1922 1944 1
2017/2018 9 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Chmel Kristián TJ Kobylisy E 2119 2102 1
2017/2018 8 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Hašpl Miroslav �K Sokol Vy�ehrad E 2043 2038 1
2017/2018 7 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Padevět Pavel �O Praga Praha A 1919 1918 ½
2017/2018 5 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Barabas Aleš �K DP Praha C - V�FS I 1757 1820 1
2017/2018 4 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Sviták David SK OAZA Praha B 2023 2032 0
2017/2018 3 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Vavřinec Tomáš �K Bohnice A 1994 1996 1
2017/2018 2 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Brčák Marek �K Sokol Vy�ehrad D 1893 1949 0
2017/2018 1 �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 Kamlach Miroslav �K Loko Praha B 2050 2053 ½
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 1999 1971 Lašek František ŠK SLAVIA Liberec 1812 1836 0
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 1999 1971 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1903 1902 1
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1919 1918 ½
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1757 1820 1
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Sviták David SK OAZA Praha B 2023 2032 0
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1994 1996 1
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1949 0
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2050 2053 ½
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 2037 2025 1
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace 1706 1
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2043 2015 0
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 1942 1947 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 1
2015/2016 9 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Přívozník Luboš TJ Praga Praha D 1641 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Maršálek Luboš ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 0
2015/2016 7 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác E 1653 1
2015/2016 6 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 0
2015/2016 4 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1815 1826 0
2015/2016 3 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Radics Robert TJ Praga Praha C 1787 1773 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 1
2015/2016 1 Viktoria Žižkov C 1942 1947 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 0
2014/2015 11 SK Pyrit Příbram 1930 1938 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1933 1922 1
2014/2015 9 SK Pyrit Příbram 1930 1938 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2020 1987 0
2014/2015 7 SK Pyrit Příbram 1930 1938 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1932 1934 1
2013/2014 11 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Kotyk Václav Šachový klub Rakovník 1792 1840 0
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 0
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice 1984 2002 ½
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice 1793 1807 ½
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1924 1989 ½
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 0
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 0
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram 1978 1982 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1969 1989 1
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2121 2111 ½
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Vlček Marek Caissa Úholičky 1956 1948 ½
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Tomíšek Petr TJ Sokol Struhařov 1899 1874 ½
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 0
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Souček Milan Sokol Kolín A 2079 2096 1
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 1
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1882 1915 1
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 1938 1941 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1866 1874 1
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1723 1
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Franc Lubor Sokol Kolín B 1930 1868 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2018 2002 0
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 1935 1935 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1997 2015 0
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1935 1935 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1858 1923 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 1935 1935 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1916 1879 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram 1993 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 0
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram 1993 Dungl Martin Caissa Úholičky 1952 0
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram 1993 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram 1993 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 1
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram 1993 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2119 ½
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram 1993 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 1906 0
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram 1993 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1919 ½
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram B 1993 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 1
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 1993 Hroník Petr JAWA Brodce B 2006 0
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 1993 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 1
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram B 1993 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2104 1
2009/2010 11 Pyrit Příbram 2015 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2045 ½
2009/2010 10 Pyrit Příbram 2015 Veselý Tomáš Sokol Struhařov 1
2009/2010 9 Pyrit Příbram 2015 Schmalz Michal ŠK Kladno B 2019 1
2009/2010 8 Pyrit Příbram 2015 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 1
2009/2010 6 Pyrit Příbram 2015 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany C 1892 0
2009/2010 5 Pyrit Příbram 2015 Cozl David Rakovník 2030 1
2009/2010 4 Pyrit Příbram 2015 Plháček Václav Sokol Hostivice 1841 ½
2009/2010 3 Pyrit Příbram 2015 Vlček Marek Caissa Úholičky 1925 0
2009/2010 2 Pyrit Příbram 2015 Kučera Tomáš Kralupy n.Vltavou A 1987 0
2009/2010 1 Pyrit Příbram 2015 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2075 1
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Hostička František QCC České Budějovice A 2180 0
2008/2009 10 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Hlavsa Filip Sokol Platan Písek A 1895 1
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Trepka Jan Sokol Tábor A 2154 1
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Mrkos Miroslav TJ Pankrác Praha B 2104 1
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Kejzlar Luboš Šakal Kozolupy A ½
2008/2009 3 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Janda Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2162 0
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram A 1985 Škut Michal Sokol Klatovy A 2048 ½
2008/2009 9 Pyrit Příbram B 1985 Petras Milan Biomedica Říčany D 2049 1
2008/2009 8 Pyrit Příbram B 1985 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 0
2008/2009 3 Pyrit Příbram B 1985 Palas Aleš ŠK Kralupy 2080 ½
2008/2009 2 Pyrit Příbram B 1985 Zdeněk Petr Spartak Žebrák 2093 ½
2007/2008 11 Alva Příbram B 1966 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1976 ½
2007/2008 10 Alva Příbram B 1966 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2070 1
2007/2008 8 Alva Příbram B 1966 Fojtů Jan Biomedica Říčany C 2129 0
2007/2008 7 Alva Příbram B 1966 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 0
2007/2008 3 Alva Příbram B 1966 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 0
2007/2008 1 Alva Příbram B 1966 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 1
2007/2008 11 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 1965 1
2007/2008 7 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2066 1
2007/2008 5 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Houdek Pavel Sokol Tábor B 2047 0
2007/2008 3 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná A 2108 0
2007/2008 2 ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 Kylar Miroslav TJ Praga Praha A 1994 1
2006/2007 9 Alva Pb Příbram A 1955 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň A 2052 0
2006/2007 8 Alva Pb Příbram A 1955 Krbúšik Marián Sokol Tábor A 1882 ½
2006/2007 7 Alva Pb Příbram A 1955 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2005 1
2006/2007 6 Alva Pb Příbram A 1955 Šnaidr Jiří Sokol Plzeň LetnáA 1979 ½
2006/2007 5 Alva Pb Příbram A 1955 Sýkora Robert Praga Praha B 2151 ½
2006/2007 3 Alva Pb Příbram A 1955 Dražský Roman Sokol Domažlice A 1971 ½
2006/2007 2 Alva Pb Příbram A 1955 Routner Jakub Sokol Kobylisy A 2160 0
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Mareš Jiří TJ Spartak Žebrák A 1850 1
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 0
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Křivánek Vladimír Caissa Úholičky A 2122 0
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2092 1
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Satranský Jaroslav ŠK Kladno "A" 2206 0
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2122 0
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 1
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Gdovin Ján Sokol Písek 2124 0
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Hriciniak Josef QCC DKV České Budějovice 1000 0
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Maurer Jochen Sokol Plzeň Letná 2142 0
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2153 1
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy 1925 1
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Kubíková Alena TJ Sokol Praha Kobylisy 2074 0
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha 2232 0
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Vavřinec Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 0
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice 2057 0
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Hadžala Daniel Praga Praha 2087 0
2004/2005 11 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Rybák Milan Viktoria Žižkov 2212 1
2004/2005 10 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná 2065 ½
2004/2005 9 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2057 0
2004/2005 7 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1953 1
2004/2005 6 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Nídl Petr Sokol Tábor A 2219 ½
2004/2005 4 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Jirkovský Tomáš ŠK Kladno 1994 0
2004/2005 3 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2136 ½
2004/2005 2 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Kellner Petr Sokol Rekol Písek 1936 0
2004/2005 1 ŠK Alva Pb Příbram 2009 Mareš Václav Šachklub Sokol Klatovy 1994 ½
2003/2004 11 ŠK Alva Příbram 2028 Forman Štěpán DP Holdia Praha B 2271 ½
2003/2004 10 ŠK Alva Příbram 2028 Gschwendtner Stanislav Sokol Klatovy 2070 ½
2003/2004 9 ŠK Alva Příbram 2028 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2170 0
2003/2004 8 ŠK Alva Příbram 2028 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2055 0
2003/2004 7 ŠK Alva Příbram 2028 Most Zdeněk Baník Eastman Sokolov 2143 0
2003/2004 6 ŠK Alva Příbram 2028 Kural Jaroslav ŠK Kladno 1998 0
2003/2004 5 ŠK Alva Příbram 2028 Grill Roman Sokol Písek 2115 0
2003/2004 4 ŠK Alva Příbram 2028 Wiener Richard Sokol Vršovice 2059 1
2003/2004 3 ŠK Alva Příbram 2028 Korsa Jindřich Bohemians Praha B 2023 0
2003/2004 2 ŠK Alva Příbram 2028 Surňák Peter ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 1
2003/2004 1 ŠK Alva Příbram 2028 Turner Radek Sokol Domažlice 2104 0