Hráč Hüttner Miloš

Hüttner Miloš

User Pic
Jméno: Hüttner Miloš
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1990
Elo mezinárodní: 2015
ID: 15493
FIDE ID: 324663
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2029 1995 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2033 2029 0
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2029 1995 Kozák Karel ŠK UNION Louny 1885 1929 ½
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2037 1995 Volf Jaromír ŠK Kladno 2091 2041 0
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 1995 Král David ŠK Teplice 1994 1992 ½
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 1995 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2089 2098 1
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2025 1985 Málek Martin TJ Kobylisy 2047 2032 0
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2025 1985 Havránek Tomáš SK Děčín 2048 2043 1
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2019 1985 Kotek Daniel ŠK Slavoj Litoměřice 2189 2202 0
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2019 1985 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2083 1997 1
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2016 1985 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2113 2085 ½
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2026 1999 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín 1945 1955 0
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2040 1999 Radics Robert ŠK Spartak Chodov 1755 1789 1
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2026 1999 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1876 1904 1
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2026 1999 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1764 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 1999 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1647 1751 ½
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 1999 Hlaváč František Baník Habartov A 1943 1929 ½
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2030 1999 Radics Robert ŠK Caissa Nová Role A 1769 1789 ½
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2030 1999 Panoš Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1845 1829 ½
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2040 1999 Eliáš Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2055 2050 0
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 1999 Kaigl Arnošt AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1787 1810 1
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 1999 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 ½
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 1999 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1872 1903 1
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2033 1981 Ondreját Miroslav TJ Tašovice A 1974 1976 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz 2030 1999 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1937 1925 1
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1999 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2352 2344 0
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2026 1999 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2243 2230 0
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2030 1999 Palek Miroslav Sokol Domažlice 2145 0 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2030 1999 Eret Jonáš TJ Plzeň Košutka 2217 2227 0
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 1999 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2344 2324 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 1999 Čáp Adam ŠK Kladno 2199 2201 0
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2026 1999 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2249 2265 0
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2026 1999 Moller Kock Morten TJ Praha - Pankrác B 2227 0 0
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2026 1999 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha Kobylisy 2370 2390 0
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2026 1999 Frolov Artur ŠK DP Praha 2412 0 0
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2033 1981 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2370 2354 0
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1913 1944 0
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1833 1831 ½
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Zbořil Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1994 1977 1
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1904 1897 ½
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Rangl Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1765 1
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Folta Václav AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 ½
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary B 2182 2151 0
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov A 1879 1933 1
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1955 1960 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2058 2052 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2152 2138 0
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 0
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 ½
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Bretšnajdr Vladimír Unichess C 2263 2255 ½
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2020 1987 0
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2087 2117 ½
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2086 2078 1
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 1988 1997 0
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2091 2094 0
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary E 2058 2052 David Ladislav TJ Tašovice B 1701 1748 1
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary E 2058 2052 Kočí Vladimír KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 ½
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2065 2061 Vanko Jiří TJ Tašovice 1976 1976 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2065 2061 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 2068 2092 ½
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2065 2061 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2115 2101 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2065 2061 Blodig Reinhard AVZO Františkovy Lázně 2206 2232 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2065 2061 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1801 1840 1
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2065 2061 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 2023 1969 ½
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 Hradecký Ivo TJ Spartak Vlašim 2102 2100 ½
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2135 2128 1
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2075 2072 0
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2196 2191 1
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Čáp Adam ŠK Kladno 2113 2101 0
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Srba Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2145 2131 0
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Přibylová Růžena ŠK Holdia DP Praha 1932 1864 1
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2128 2128 ½
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Folková Martina TJ Šakal Kozolupy 2166 2208 1
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Turner Radek ŠK Líně 2049 2048 1
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2096 2111 ½
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2106 2115 1
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Novák Petr TJ Dukla Praha 2205 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Šperl Hynek ŠK Tachov 2043 2051 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 1
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Vanko Jiří TJ Tašovice 1991 1988 ½
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Dub Miroslav TJ Baník Habartov 1935 1971 1
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2096 2087 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Chlebuš Miroslav TJ Baník Habartov 2012 2006 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1727 1785 1
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov 2002 2022 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Vanko Jiří TJ Tašovice 1991 1988 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 2017 1983 Šimandl Libor ŠK Global Sokolov 1908 ½
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy 1829 1830 ½
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Vácha Jaroslav ŠK Tachov 1952 1944 ½
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 0
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Gutman Petr ŠK Kladno 2116 2112 ½
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2093 2091 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Janeba Petr TJ ČZ Strakonice 1890 1906 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2098 2106 1
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy 2039 1998 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1909 1905 1
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz 2017 1983 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2115 2123 ½
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz 2017 1983 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2085 2091 0
2012/2013 11 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov C 1322 1
2012/2013 10 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1453 1
2012/2013 9 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Halla Josef Karlovarský šachklub D 1698 ½
2012/2013 7 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1755 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 ½
2012/2013 5 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 1
2012/2013 4 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Zmeškal Jan TJ Ostrov B 1463 1
2012/2013 2 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Míšek Jan TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub E 2002 1976 Dudek Jan TJ Tašovice B 1000 1
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Hrbolka Ladislav Chess Most A 2173 2186 0
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 0
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň-Letná 2191 2183 ½
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Pokrupa Marek ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 1
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2158 2160 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2219 2223 0
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Palek Miroslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2250 2261 0
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2190 2246 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Ráliš Petr ŠK Teplice 2223 2219 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Ta Van Duy Chess Most B 2023 2035 ½
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2147 2135 ½
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov A 1820 1693 1
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Makaj Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 2009 2043 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov A 1822 ½
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1710 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 David Ladislav TJ Tašovice A 1672 1
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Šíbl Václav Baník Habartov 1959 1937 1
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1948 0
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 ½
2011/2012 11 Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 1947 1911 0
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 Friml Antonín ŠK Teplice 2126 2124 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 Jeníček Emil CHESS MOST 2101 2117 0
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2017 2024 0
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 Burda Roman TJ Neratovice 2149 2105 ½
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Zbořil Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2013 ½
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1908 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Pokora Lubomír Baník Habartov A 1895 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Vítek Václav Lokomotiva Cheb A 2009 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Drienovský Stanislav TJ Jiskra Aš 1000 1
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1951 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1810 1
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Hlaváč František ŠK Global Sokolov A 1970 0
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2048 Krupař Petr TJ Tašovice 1810 1
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz 2048 Ungr Daniel TJ Baník Hexion Sokolov 2115 0
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz 2048 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1875 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz 2048 Vávra Karel ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1828 1
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz 2048 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 ½
2009/2010 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1985 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov 1780 1
2009/2010 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1985 Makaj Jiří Baník HEXION Sokolov 2018 0
2009/2010 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1985 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1683 1
2009/2010 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1985 David Ladislav TJ Tašovice 1706 1
2009/2010 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1985 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1684 0
2009/2010 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1985 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1920 1
2009/2010 11 Karlovarský Tietz B 1985 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 ½
2009/2010 10 Karlovarský Tietz B 1985 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2220 1
2009/2010 9 Karlovarský Tietz B 1985 Šišák Richard Slovan Jirkov 2060 ½
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 1985 Černý Martin 1. Novoborský ŠK C 2175 ½
2009/2010 7 Karlovarský Tietz B 1985 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2056 1
2009/2010 6 Karlovarský Tietz B 1985 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2072 ½
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 1985 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 0
2009/2010 4 Karlovarský Tietz B 1985 Kameník Martin MARTY Baník Most 2029 ½
2009/2010 3 Karlovarský Tietz B 1985 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 0
2009/2010 2 Karlovarský Tietz B 1985 Janda Zdeněk SK Děčín A 2161 1
2009/2010 1 Karlovarský Tietz B 1985 Čontoš Václav Karlovarský Tietz A 2106 0
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1904 ½
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1870 1
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Šebo Vitalij Lokomotiva Cheb A 1
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov 1770 1
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1676 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov B 1882 1
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1634 1
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Tomaščín Petr Baník Habartov A 1717 ½
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1980 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1685 ½
2008/2009 10 Karlovarský šachklub Tietz"A" 1980 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2040 1
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz"A" 1980 Reitingerová Iveta TJ SSZŠ Litvínov 2008 0
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1950 Štěch Vladimír Lokomotiva Cheb 1877 1
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1950 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 2030 1
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1950 Zikeš Václav TJ Tašovice 1999 0
2007/2008 6 Tietz Karlovy Vary B 1950 Most Zdeněk Global Sokolov 2149 1
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1950 Šíbl Václav TJ Slavoj Kynšperk 1966 ½
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1950 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1696 1
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1950 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1937 0
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1950 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2033 1
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1950 Nechyba Ilja TJ Ostrov 1932 1
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov C 1778 1
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1786 1
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1639 1
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1915 1
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Cee Stanislav TJ Spartak Chodov 1813 1
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Kornel Vlastimil Global Sokolov B 1726 ½
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary C 1650 ½
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1693 1
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1950 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1726 1
2006/2007 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Folta Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 2048 0
2006/2007 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 2044 1
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1837 1
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary C 1687 1
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Vojtěch Jaroslav TJ Tašovice 2166 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Rothanzl Pavel Baník Chemacryl Sokolov C 1920 0
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role 2100 ½
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1986 ½
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 1944 ½
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1948 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2008 0
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb 1762 1
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Lorenc Tomáš Šachový klub Karlovy Vary 2137 ½
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Rothanzl Pavel Baník Chemacryl Sokolov B 1920 1
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Maglia Pavel AVZO Františkovy Lázně 1963 1
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1765 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Pokora Lubomír Baník Habartov 1982 0
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 2002 1
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1948 Martinkovych Fr. Spartak Horní Slavkov 1803 1
2005/2006 11 Tietz K.Vary C 1971 Leiner Raimund ŠK Kar.Vary B 2018 0
2005/2006 10 Tietz K.Vary C 1971 Latislav Milan TJ Ostrov B 1789 1
2005/2006 8 Tietz K.Vary C 1971 Folta Václav Slavoj Kynšperk 2053 0
2005/2006 7 Tietz K.Vary C 1971 Zikeš Václav TJ Tašovice 1992 0
2005/2006 6 Tietz K.Vary C 1971 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1875 1
2005/2006 5 Tietz K.Vary C 1971 Eliáš Miroslav Chemacryl Sok. B 2080 ½
2005/2006 4 Tietz K.Vary C 1971 Most Zdeněk Baník Habartov B 2124 ½
2005/2006 3 Tietz K.Vary C 1971 Pokrupa Marek DDM Kar.Vary 2154 0
2005/2006 1 Tietz K.Vary C 1971 Šíbl Václav ŠK Mar.Lázně 1921 1
2005/2006 8 Tietz K.Vary B 1971 Čornyj Milan TJ Ostrov 1472 1
2005/2006 7 Tietz K.Vary B 1971 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary 1727 1
2005/2006 6 Tietz K.Vary B 1971 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1893 1
2005/2006 5 Tietz K.Vary B 1971 Hanzlík Mojmír Sp.H.Slavkov 1785 0
2005/2006 4 Tietz K.Vary B 1971 Zábrodský Zdeněk Global Sokolov 1
2005/2006 3 Tietz K.Vary B 1971 Makaj Jiří BCH Sokolov 2011 0
2005/2006 2 Tietz K.Vary B 1971 Uherek Jindřich AVZO Fr.Lázně 1595 1
2005/2006 1 Tietz K.Vary B 1971 Tomaščín Petr Baník Habartov 1768 1
2004/2005 10 Tietz K.Vary B 1780 Staněk Jaroslav Sp. H.Slavkov 1773 1
2004/2005 9 Tietz K.Vary B 1780 Strejc Pavel TJ Ostrov 1680 ½
2004/2005 8 Tietz K.Vary B 1780 Štádler Pavel SK Karlovy Vary 1919 0
2004/2005 7 Tietz K.Vary B 1780 Most Zdeněk Banik Eastman 2100 ½
2004/2005 6 Tietz K.Vary B 1780 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb 2089 0
2004/2005 5 Tietz K.Vary B 1780 Kohl Jaroslav AVZO Fr.Lazne 1996 1
2004/2005 4 Tietz K.Vary B 1780 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1694 ½
2004/2005 3 Tietz K.Vary B 1780 Jirka František SK Karlovy Vary 1872 1
2004/2005 2 Tietz K.Vary B 1780 Surňák Peter Tietz K.Vary A 1946 0
2004/2005 1 Tietz K.Vary B 1780 Janíček Josef Sp. H.Slavkov 1740 1
2004/2005 9 KŠ-Tietz C 1780 Čechie Dalovice 1
2004/2005 8 KŠ-Tietz C 1780 Fric Pavel Caissa Nová Role 1876 1
2004/2005 7 KŠ-Tietz C 1780 Folta Jaroslav TJ Slavoj Kynšperk 1949 ½
2004/2005 6 KŠ-Tietz C 1780 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 1968 0
2004/2005 5 KŠ-Tietz C 1780 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1762 ½
2004/2005 4 KŠ-Tietz C 1780 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 1936 ½
2004/2005 3 KŠ-Tietz C 1780 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1887 ½
2004/2005 2 KŠ-Tietz C 1780 Zikeš Václav TJ Tašovice 2011 1
2004/2005 1 KŠ-Tietz C 1780 Klímek Petr B Eastman SokolovB 2023 ½
2003/2004 9 KŠ-Tietz C 1804 Koutecký Jiří B Eastman SokolovC 1717 ½
2003/2004 7 KŠ-Tietz C 1804 Folta Václav Spartak Chodov 2046 0
2003/2004 6 KŠ-Tietz C 1804 Vítek Václav Slovan Mar.Lázně 1950 0
2003/2004 5 KŠ-Tietz C 1804 Kurfürst Oldřich Spartak H.SlavkovB 1893 1
2003/2004 4 KŠ-Tietz C 1804 Chlebuš Miroslav ŠK Global Sokolov 1919 0
2003/2004 3 KŠ-Tietz C 1804 Maglia Pavel TJ Tašovice 2032 0
2003/2004 2 KŠ-Tietz C 1804 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1870 1
2003/2004 1 KŠ-Tietz C 1804 Nový Daniel Caissa Nová Role 1927 ½