Hráč Illetško Jaroslav

Illetško Jaroslav

User Pic
Jméno: Illetško Jaroslav
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2164
Elo mezinárodní: 2159
ID: 231
FIDE ID: 301795
Rok narození: 1942
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2110 2105 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Musil Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2017 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Daniel Martin TJ Bohemians B 2056 2057 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Vičar Petr TJ Pankrác D 2088 2094 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Postupa Pavel GROP - B 2206 2198 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2046 2061 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 2177 2180 Mašek Jan Dukla D 1883 1879 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2177 2180 Štolba Miloš ŠK Mahrla B 2050 2053 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2177 2180 Bujak Michal TJ Bohemians Praha E 2173 2174 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2177 2180 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2110 2114 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 Novotný Jaroslav Dukla B 2103 2098 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2175 2161 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2133 2137 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2219 2232 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 Umanec Filip GROP - B 2216 2224 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 Seifarth Robert Sokol Praha Vršovice B 2189 2174 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2149 2164 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2156 2147 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2149 2134 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Seifarth Robert ŠK DP Praha B - EA Hotels 2156 2143 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Nováček Josef TJ Pankrác D 2142 2159 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1922 1931 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2182 2170 0 soutěž
2017/2018 2 SK Sokol Vysehrad 2215 2208 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2207 2200 0 soutěž
2017/2018 1 SK Sokol Vysehrad 2228 2217 Havelka Jan TJ Neratovice B 2156 2168 ½ soutěž
2016/2017 7 GROP B 2171 2174 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 0 soutěž
2016/2017 6 GROP B 2171 2174 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2111 2107 1 soutěž
2016/2017 3 GROP B 2171 2174 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 ½ soutěž
2016/2017 2 GROP B 2171 2174 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 1 soutěž
2016/2017 1 GROP B 2171 2174 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2025 2004 1 soutěž
2016/2017 9 GROP Praha 2171 2174 Richterová Nataša SK AD JC Smichov 2187 2104 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2203 2165 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha B 2383 2368 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Smutný Jan LISA A 2232 2200 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2153 2149 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Sharashenidze Akaki GROP Classical Chess 2337 2317 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2111 2116 ½ soutěž
2015/2016 11 GROP B 2171 2174 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2123 2118 ½ soutěž
2015/2016 10 GROP B 2171 2174 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2341 2327 0 soutěž
2015/2016 9 GROP B 2171 2174 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2063 2037 1 soutěž
2015/2016 8 GROP B 2171 2174 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha B 2331 2272 ½ soutěž
2015/2016 7 GROP B 2171 2174 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2099 2089 ½ soutěž
2015/2016 6 GROP B 2171 2174 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy B 2113 2109 1 soutěž
2015/2016 5 GROP B 2171 2174 Bartoš Jan Sokol Praha-Kobylisy C 2176 2175 1 soutěž
2015/2016 4 GROP B 2171 2174 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad C 2113 2101 1 soutěž
2015/2016 3 GROP B 2171 2174 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2073 2076 1 soutěž
2015/2016 2 GROP B 2171 2174 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 ½ soutěž
2015/2016 1 GROP B 2171 2174 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2195 2196 0 soutěž
2015/2016 9 GROP Praha 2171 2174 Fajman Petr AD Jičín 2203 2219 1 soutěž
2015/2016 8 GROP Praha 2171 2174 Pýchová Nela Spartak Vlašim 2074 2054 ½ soutěž
2015/2016 7 GROP Praha 2171 2174 Kratochvíl Jakub TJ Praha-Pankrác 2073 2084 1 soutěž
2015/2016 6 GROP Praha 2171 2174 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2215 1 soutěž
2015/2016 5 GROP Praha 2171 2174 Nídl Petr QCC České Budějovice 2168 2177 1 soutěž
2015/2016 3 GROP Praha 2171 2174 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 0 soutěž
2015/2016 1 GROP Praha 2171 2174 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2157 2161 ½ soutěž
2014/2015 11 GROP Classic.Chess 2185 2186 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0 soutěž
2014/2015 10 GROP Classic.Chess 2185 2186 Matras Ondřej Sokol Vršovice B 2210 2222 0 soutěž
2014/2015 9 GROP Classic.Chess 2185 2186 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha B 2121 2123 1 soutěž
2014/2015 8 GROP Classic.Chess 2185 2186 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2129 2128 1 soutěž
2014/2015 7 GROP Classic.Chess 2185 2186 Kusalík Roman ŠK Bohnice B 1968 2005 1 soutěž
2014/2015 6 GROP Classic.Chess 2185 2186 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2119 2122 1 soutěž
2014/2015 5 GROP Classic.Chess 2185 2186 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2111 ½ soutěž
2014/2015 4 GROP Classic.Chess 2185 2186 Svačina Petr TJ Pankrác E 2045 2079 ½ soutěž
2014/2015 2 GROP Classic.Chess 2185 2186 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 ½ soutěž
2014/2015 1 GROP Classic.Chess 2185 2186 Formánek Martin Sokol Kobylisy C 2216 2203 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2215 2211 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 Štolc Martin Viktoria Žižkov A 2006 2011 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 Lampíř Tomáš Bohemians Praha C 2080 2092 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2185 2186 Brychta David ŠK Gordic 2142 2134 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2259 2271 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Ševčák František SK Lokomotiva Radlice A 2106 2110 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Vrabec Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Holub Jan SK Loko Praha B 2026 2025 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Novák Josef Jan Stavby mostů Praha A 1977 1922 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1968 1970 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2188 2191 Šrámek Petr TJ ČZ Strakonice 1878 1903 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2188 2191 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz B 2018 2036 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha - Kobylisy 2373 2434 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Tůma Jiří Sparta Kutná Hora 2326 2327 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Moravec Michal Sokol Kolín 2258 2254 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Trepka Jan Sokol Tábor 2175 2174 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Čížek Antonín Gambit Jihlava 2264 2238 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2195 2202 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 Škoda Martin SFiala Gambit Jihlava 2017 2062 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2068 2065 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 Krch Lukáš Sokol Tábor B 1914 1916 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2089 2098 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2177 2185 Hradecký Ivo TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2160 2178 Trávník Petr ŠK Zikuda Turnov C 1810 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2160 2178 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2080 2053 1 soutěž
2010/2011 10 Sokol Vysehrad B 2144 Čmiko Jakub OAZA Praha 2053 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Vysehrad B 2144 Rödling Robert SK Cesky Krumlov 1842 1 soutěž
2010/2011 6 Sokol Vysehrad B 2144 Vacek Josef Sokol Tabor B 1766 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 2068 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Boreš Miroslav 1.Novoborský ŠK"C" 2205 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Mišičko Ján ŠK Kladno"A" 2138 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Kšána Václav Marty Baník Most 2061 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Klement Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz"A" 2093 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2091 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha"B" 2179 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Kozák Miloš ŠK ČSOB "B" ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Kšána Václav Marty Baník Most 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Pokorný Milan Bohemians Praha B ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Mašek Miroslav ŠK DA Praha A 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Toman Jaroslav ŠK Ústí n.L ½ soutěž
2006/2007 11 Praga Praha A 2155 Hlaváček Jiří Alva Pb Příbram A 2216 ½ soutěž
2006/2007 10 Praga Praha A 2155 Šimek Petr Sokol Kobylisy A 2259 0 soutěž
2006/2007 9 Praga Praha A 2155 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 ½ soutěž
2006/2007 7 Praga Praha A 2155 Richtrová Eliška QCC Č.Budějovice A 2249 0 soutěž
2006/2007 5 Praga Praha A 2155 Brom Jiří Sokol Tábor A 2101 1 soutěž
2006/2007 4 Praga Praha A 2155 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 2044 0 soutěž
2006/2007 2 Praga Praha A 2155 Háse Pavel Praga Praha B 2133 ½ soutěž
2005/2006 11 Praga Praha 2148 Vavřinec Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 1 soutěž
2005/2006 10 Praga Praha 2148 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice 2136 ½ soutěž
2005/2006 7 Praga Praha 2148 Pták Pavel Sokol Písek 2130 ½ soutěž
2005/2006 5 Praga Praha 2148 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 0 soutěž
2005/2006 4 Praga Praha 2148 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2066 1 soutěž
2005/2006 3 Praga Praha 2148 Cvikl Michal ŠAKAL Kozolupy 2083 1 soutěž
2005/2006 2 Praga Praha 2148 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2194 0 soutěž
2005/2006 1 Praga Praha 2148 Stluka Petr ŠK Alva Pb Příbram 2204 ½ soutěž
2004/2005 3 Bohemians "A" 2144 Vozka Pavel ŠK ČSOB "A" 2231 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Praga Praha 2144 Michálek František Sokol Kolín B 2115 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Praga Praha 2144 Lipták Pavel Sklípek Spartak Vrchlabí 2025 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Praga Praha 2144 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2018 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Praga Praha 2144 Klíma Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou 2012 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Praga Praha 2144 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Praga Praha 2144 Hoffmann Matěj Sokol Praha - Kobylisy 2101 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Praga Praha 2144 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny 2103 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Praga Praha 2144 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2259 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Praga Praha 2144 Kastner Kamil Synthesia Pardubice B 2026 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Praga Praha 2144 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora 1942 1 soutěž
2003/2004 11 Bohemians Praha B 2162 Gdovin Ján Sokol Písek 2231 0 soutěž
2003/2004 10 Bohemians Praha B 2162 Vávra Jan Sokol Vršovice 2123 ½ soutěž
2003/2004 8 Bohemians Praha B 2162 Lorenc Tomáš ŠK Tietz Karlovy Vary 2171 1 soutěž
2003/2004 7 Bohemians Praha B 2162 Císler Petr Sokol Domažlice 2192 ½ soutěž
2003/2004 6 Bohemians Praha B 2162 Tobyáš Miroslav DP Holdia Praha B 2283 0 soutěž
2003/2004 5 Bohemians Praha B 2162 Novák Michal Sokol Klatovy 2158 0 soutěž
2003/2004 4 Bohemians Praha B 2162 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2170 0 soutěž
2003/2004 2 Bohemians Praha B 2162 Ondreját Miroslav Baník Eastman Sokolov 2046 1 soutěž
2003/2004 1 Bohemians Praha B 2162 Gutman Petr ŠK Kladno 2102 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Bohemians 2162 Vaculík Martin TJ Slávie Turnov 2204 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Bohemians 2162 Navrátil František TJ Synthesia Pard. 2183 0 soutěž