Hráč Hlaváč Rudolf

Hlaváč Rudolf

User Pic
Jméno: Hlaváč Rudolf
Oddíl: TJ Olympie Hroznětín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1971
Elo mezinárodní: 1957
ID: 639
FIDE ID: 304891
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Olympie Hroznet�n B 1957 1971 Procházka Bedřich TJ Ban�k Habartov B 1978 1954 1
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 1957 1971 Kopta Pavel TJ Kobylisy "A" 2225 2207 0
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "A" 1987 1997 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1959 1946 0
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "A" 1994 1997 Šmíd Pavel ŠK Teplice 1879 1860 0
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2002 1957 Lešák Jiří SK Děčín 1952 1964 1
2018/2019 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 1987 1997 Maglia Pavel TJ Tašovice A 1911 1877 0
2018/2019 7 TJ Baník Sokolov ŠO A 1982 1997 Kaigl Arnošt AVZO Frant. Lázně A 1783 1807 1
2018/2019 5 TJ Baník Sokolov ŠO A 1994 1997 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary C 2026 2019 ½
2018/2019 4 TJ Baník Sokolov ŠO A 1996 1957 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb A 1919 1916 ½
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín A 1982 1997 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2126 2150 ½
2018/2019 4 TJ Olympie Hroznětín A 1996 1957 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1901 1874 1
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín A 2002 1957 Krůta Jaroslav TJ Sokol Teplá 1891 1867 1
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 2002 1957 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1779 ½
2017/2018 11 TJ Baník Sokolov ŠO 1989 1971 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2192 2170 0
2017/2018 8 TJ Baník Sokolov ŠO 1978 1971 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2009 2019 1
2017/2018 7 TJ Baník Sokolov ŠO 1973 1971 Pivoňka Michael ŠK Praha-Smíchov 1770 1782 1
2017/2018 6 TJ Baník Sokolov ŠO 1973 1971 CHESS Most 1
2017/2018 5 TJ Baník Sokolov ŠO 1989 1971 Volek Radomír TJ Tatran Podbořany z.s. 2135 2121 0
2017/2018 4 TJ Baník Sokolov ŠO 1989 1971 Tochor Jiří ŠK Sokol Klatovy 2077 2086 0
2017/2018 3 TJ Baník Sokolov ŠO 1989 1971 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 1988 1989 ½
2017/2018 2 TJ Baník Sokolov ŠO 1989 1971 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1931 1925 1
2017/2018 1 TJ Baník Sokolov ŠO 1951 1950 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2053 2030 1
2016/2017 9 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1784 1758 1
2016/2017 8 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1858 1828 1
2016/2017 7 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1820 1829 ½
2016/2017 5 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1682 1
2016/2017 4 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 ½
2016/2017 2 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz D 1760 1815 0
2015/2016 10 Baník Sokolov ŠO A 1968 1996 Peuker František AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1780 1807 1
2015/2016 9 Baník Sokolov ŠO A 1968 1996 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 0
2015/2016 8 Baník Sokolov ŠO A 1968 1996 Koller Martin ŠK Spartak Chodov A 1858 1828 0
2015/2016 4 Baník Sokolov ŠO A 1968 1996 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov A 1754 1936 1
2015/2016 2 Baník Sokolov ŠO A 1968 1996 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1912 1876 1
2015/2016 11 ŠK Karlovy Vary 1968 1996 Soukup Alois TJ Plzeň Košutka 2157 2133 ½
2015/2016 6 ŠK Karlovy Vary 1968 1996 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2184 2196 0
2015/2016 2 ŠK Karlovy Vary 1968 1996 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 0
2015/2016 1 ŠK Karlovy Vary 1968 1996 Kuba Jindřich Unichess C 2264 2249 0
2015/2016 11 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Vastl Oldřich TJ Ostrov B 1772 1819 1
2015/2016 10 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1749 1
2015/2016 7 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Šmíd Radek KŠ Tietz Karlovy Vary E 1904 1897 1
2015/2016 5 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary C 1981 1945 1
2015/2016 4 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1955 1960 ½
2015/2016 3 TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 Vlasák Lukáš ŠK Spartak Chodov B 2375 2368 0
2014/2015 10 TJ Baník Sokolov ŠO A 2027 2051 Baumann Roland TJ Ostrov A 1666 1
2014/2015 9 TJ Baník Sokolov ŠO A 2027 2051 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1811 1812 1
2014/2015 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 2027 2051 Špererová Kateřina ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 1
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1921 1891 0
2014/2015 6 TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz D 1801 1840 0
2014/2015 4 TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1761 1
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 Heinrich František TJ Jiskra Aš A 1889 ½
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 Vlasák Lukáš ŠK Spartak Chodov B 2366 2357 0
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1796 1
2013/2014 6 TJ Baník Sokolov 1997 1988 Havlíček František ŠK Global Sokolov 1740 1
2013/2014 5 TJ Baník Sokolov 1997 1988 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 1
2013/2014 4 TJ Baník Sokolov 1997 1988 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary 1000 0
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov 1997 1988 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1000 1
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov 1997 1988 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2032 2006 1
2013/2014 10 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1950 1981 ½
2013/2014 9 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1972 2010 ½
2013/2014 8 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz D 2031 2064 1
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2023 1993 1
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov B 1991 1988 ½
2013/2014 3 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2044 2037 ½
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín 1997 1988 Vojtěch Jaroslav ŠK Mariánské Lázně 2075 2094 ½
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 2027 2015 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2039 2040 0
2012/2013 7 TJ Baník Sokolov 2027 2015 Šíbl Václav Baník Habartov 1949 1921 ½
2012/2013 6 TJ Baník Sokolov 2027 2015 Molnár Ladislav TJ Caissa Nová Role 1830 1856 ½
2012/2013 5 TJ Baník Sokolov 2027 2015 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary 1792 1788 ½
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov 2027 2015 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1911 ½
2012/2013 1 TJ Baník Sokolov 2027 2015 Varga Ivan TJ Tašovice 1974 1965 1
2011/2012 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov A 1871 ½
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 1
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 Zmeškal Jan TJ Ostrov A 1100 1
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 Varga Ivan TJ Tašovice A 1952 1971 1
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 1
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 Gruss Horst ŠK Global Sokolov A 2082 2013 1
2011/2012 11 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Šura Jaroslav MARTY Baník Most 2187 2171 ½
2011/2012 10 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Palas Aleš ŠK Kralupy 2043 2046 1
2011/2012 9 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Friml Antonín ŠK Teplice 2126 2124 1
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 0
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Paganik Pavel CHESS MOST 2246 2247 0
2011/2012 5 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Buchcar Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 0
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 0
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 0
2011/2012 1 TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 Gutman Petr ŠK Kladno 2122 2118 0
2010/2011 9 TJ Tašovice 2103 Tiller Jaroslav Lokomotiva Cheb A 2095 ½
2010/2011 6 TJ Tašovice 2103 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2303 0
2010/2011 5 TJ Tašovice 2103 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2039 0
2010/2011 1 TJ Tašovice 2103 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 2064 0
2010/2011 10 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 0
2010/2011 9 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 ½
2010/2011 8 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1870 1
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 1
2010/2011 5 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2246 1
2010/2011 4 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 0
2010/2011 3 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Balín Kamil ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2062 ½
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 0
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov 2103 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2230 ½
2009/2010 9 Baník HEXION Sokolov 2087 Šulc Jiří TJ Lokomotiva Cheb 1913 1
2009/2010 7 Baník HEXION Sokolov 2087 Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2104 0
2009/2010 5 Baník HEXION Sokolov 2087 Holeš Michal ŠKGlobal Sokolov 1897 0
2009/2010 1 Baník HEXION Sokolov 2087 Maglia Pavel TJ Tašovice 1985 1
2008/2009 11 Baník Hexion Sokolov 2068 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 0
2008/2009 10 Baník Hexion Sokolov 2068 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2165 0
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov 2068 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2091 ½
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov 2068 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 ½
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov 2068 Erneker Josef TJ Bohemians Praha"B" 2225 0
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov 2068 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz"A" 2123 1
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov 2068 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK"C" 2170 ½
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov 2068 Mišičko Ján ŠK Kladno"A" 2138 1
2008/2009 3 Baník Hexion Sokolov 2068 Kameník Martin Marty Baník Most 2014 1
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov 2068 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2258 ½
2008/2009 1 Baník Hexion Sokolov 2068 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 ½
2008/2009 7 AVZO Františkovy Lázně 2068 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1911 1
2008/2009 2 AVZO Františkovy Lázně 2068 Jirka František ŠK Karlovy Vary A 1898 ½
2008/2009 1 AVZO Františkovy Lázně 2068 Maglia Pavel TJ Tašovice A 2017 1
2007/2008 9 AVZO Františkovy Lázně 2100 Kuželka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1720 ½
2007/2008 7 AVZO Františkovy Lázně 2100 Hagarová Zuzana TJ Ostrov 2331 0
2007/2008 6 AVZO Františkovy Lázně 2100 Ungr Daniel Baník Habartov 2078 0
2007/2008 5 AVZO Františkovy Lázně 2100 Hlaváč František Global Sokolov 1992 ½
2007/2008 2 AVZO Františkovy Lázně 2100 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 2059 ½
2007/2008 1 AVZO Františkovy Lázně 2100 Trojáček Pavel TJ Tašovice 2085 ½
2007/2008 10 Baník Hexion Sokolov Kurka František TJ Bonex Teplice ½
2007/2008 9 Baník Hexion Sokolov Kšána Václav Marty Baník Most 0
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov Mašek Miroslav ŠK DA Praha A ½
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov Vojtěch Jaroslav ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 5 Baník Hexion Sokolov Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 4 Baník Hexion Sokolov Chochol Libor ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov Routner Jakub TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 1 Baník Hexion Sokolov Vozka Pavel ŠK ČSOB "B" 0
2006/2007 11 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Papay Jindřich SK Děčín "A" 2041 ½
2006/2007 10 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Pokorný Petr ČSOB"B" 2237 1
2006/2007 9 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2129 1
2006/2007 7 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Baran Peter TJ Neratovice 2166 0
2006/2007 6 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Nový Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 ½
2006/2007 5 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 0
2006/2007 4 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Novák Zbyněk Bonex Teplice"A" 1983 1
2006/2007 2 Baník Chemakryl Sokolov 2092 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2028 1
2006/2007 8 AVZO Františkovy Lázně 2092 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1954 ½
2006/2007 7 AVZO Františkovy Lázně 2092 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2048 1
2006/2007 5 AVZO Františkovy Lázně 2092 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2165 1
2006/2007 2 AVZO Františkovy Lázně 2092 Hagarová Zuzana TJ Ostrov 2389 ½
2005/2006 11 ŠK Rakovník 2135 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 2130 ½
2005/2006 8 ŠK Rakovník 2135 Kural Jaroslav ŠK Kladno 2048 1
2005/2006 7 ŠK Rakovník 2135 Cichý Miroslav TJ Loko MostA"" 2096 ½
2005/2006 5 ŠK Rakovník 2135 Kánský Pavel SK Demas DěčínA"" 2136 0
2005/2006 4 ŠK Rakovník 2135 Nováček Jan ŠK ČSOBB"" 2117 ½
2005/2006 3 ŠK Rakovník 2135 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2189 0
2005/2006 2 ŠK Rakovník 2135 Reitinger Petr Marty Most 2095 0
2005/2006 1 ŠK Rakovník 2135 Lorenc Tomáš KŠT K.VaryA"" 2125 ½
2005/2006 9 BCH Sokolov 2135 Folta Jaroslav Lokomotiva Cheb 1990 1
2005/2006 8 BCH Sokolov 2135 Lavička Miroslav Sp.H.Slavkov 1840 1
2005/2006 5 BCH Sokolov 2135 Kohout Jiří AVZO Fr.Lázně 1706 1
2005/2006 1 BCH Sokolov 2135 Vlasák Lukáš ŠK Karlovy Vary 1875 1
2004/2005 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2083 1
2004/2005 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa 2109 ½
2004/2005 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Jeníček Michal TJ SSZŠ Litvínov 2118 ½
2004/2005 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Korsa Jindřich TJ Bohemians B" 2099 1
2004/2005 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Kameník Martin Marty Baník Most 2040 1
2004/2005 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 ½
2004/2005 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice A 2060 0
2004/2005 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Pletánek Jan ŠK ČSOBB" 2191 ½
2004/2005 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠKA" 2239 0
2004/2005 9 Banik Eastman 2150 Soukup Jiří Tietz K.Vary A 2171 ½
2004/2005 8 Banik Eastman 2150 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2052 1
2004/2005 5 Banik Eastman 2150 Fuksa Miroslav SK Karlovy Vary 1925 ½
2004/2005 1 Banik Eastman 2150 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2052 0
2003/2004 11 Baník Eastman Sokolov 2192 Galíček Stanislav Sokol Domažlice 2156 1
2003/2004 10 Baník Eastman Sokolov 2192 Hausner Ivan DP Holdia Praha B 2408 0
2003/2004 8 Baník Eastman Sokolov 2192 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná 2331 0
2003/2004 7 Baník Eastman Sokolov 2192 Stluka Petr ŠK Alva Příbram 2224 ½
2003/2004 5 Baník Eastman Sokolov 2192 Skřivánek Jan ŠK Kladno 2141 ½
2003/2004 4 Baník Eastman Sokolov 2192 Spal Milan Sokol Písek 2308 0
2003/2004 2 Baník Eastman Sokolov 2192 Zvára Petr Bohemians Praha B 2347 0
2003/2004 7 AVZO Fr.Lázně 2192 Viták Pavel Lokomotiva Cheb 2160 ½
2003/2004 5 AVZO Fr.Lázně 2192 Skoupý Jiří KŠ Tietz B 1896 1
2003/2004 3 AVZO Fr.Lázně 2192 Breindl Petr TJ Ostrov 2087 0
2003/2004 2 AVZO Fr.Lázně 2192 Folta Václav Baník Habartov 2046 1
2003/2004 1 AVZO Fr.Lázně 2192 Kovář Petr Sp.Horní Slavkov 2005 ½