Hráč Vojta Tomáš

Vojta Tomáš

User Pic
Jméno: Vojta Tomáš
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2339
Elo mezinárodní: 2366
ID: 526
FIDE ID: 308781
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Spartak Vlašim B 2366 2339 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou B 2283 2270 ½
2018/2019 9 Spartak Vlašim B 2366 2339 Hánl František TJ Kralupy nad Vltavou A 2137 2097 1
2018/2019 7 Spartak Vlašim B 2361 2339 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2019 2033 1
2018/2019 6 Spartak Vlašim B 2351 2339 Hora Milan DDM Sokol Nymburk A 2154 2152 1
2018/2019 5 Spartak Vlašim B 2351 2339 Kawulok Marek Cayman Pharma Neratovice C 2204 2193 1
2018/2019 4 Spartak Vlašim B 2350 2342 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2396 2400 ½
2018/2019 3 Spartak Vlašim B 2348 2342 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 2139 2135 1
2018/2019 1 Spartak Vlašim B 2354 2342 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice A 2091 2087 0
2018/2019 10 TJ Spartak Vlašim 2366 2339 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2087 0 1
2018/2019 9 TJ Spartak Vlašim 2361 2339 Kuba Jindřich Unichess Underground 2310 2310 1
2018/2019 8 TJ Spartak Vlašim 2361 2339 Novotný Michal ŠACHklub NN Písek 2312 2301 ½
2018/2019 7 TJ Spartak Vlašim 2351 2339 Malý Filip KŠ Říčany 1925 „B“ 1908 1933 1
2018/2019 5 TJ Spartak Vlašim 2350 2342 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2222 2201 1
2018/2019 3 TJ Spartak Vlašim 2348 2342 Bujak Michal Šachový klub Líně 2177 2184 ½
2018/2019 1 TJ Spartak Vlašim 2354 2342 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2189 2183 1
2018/2019 4 Moravska Slavia Brno 2350 2342 Bureš Jaroslav SK Slavoj Poruba 2388 2401 0
2018/2019 3 Moravska Slavia Brno 2348 2342 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2457 2458 ½
2018/2019 2 Moravska Slavia Brno 2348 2342 Jaracz Pavel SK ZIKUDA Turnov 2453 0 ½
2017/2018 11 Spartak Vlašim B 2339 2336 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2170 2155 1
2017/2018 9 Spartak Vlašim B 2342 2336 Hora Milan Sokol Nymburk A 2189 2162 1
2017/2018 7 Spartak Vlašim B 2351 2336 Bodický Michal Příbram Baník A 2022 2059 1
2017/2018 6 Spartak Vlašim B 2347 2336 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1963 1
2017/2018 5 Spartak Vlašim B 2347 2336 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2151 2142 1
2017/2018 3 Spartak Vlašim B 2342 2336 Nový Filip Kostelec nad Černými lesy A 2143 2201 ½
2017/2018 2 Spartak Vlašim B 2342 2336 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 1
2017/2018 1 Spartak Vlašim B 2364 2340 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2065 2068 1
2017/2018 10 TJ Spartak Vlasim 2342 2336 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2249 2265 0
2017/2018 9 TJ Spartak Vlasim 2351 2336 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2245 2228 0
2017/2018 8 TJ Spartak Vlasim 2351 2336 Horák Martin Sparta Kutna Hora 2272 2225 ½
2017/2018 5 TJ Spartak Vlasim 2342 2336 Hora Milan Sokol Kolin 2189 2162 1
2017/2018 4 TJ Spartak Vlasim 2342 2336 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2306 2301 0
2017/2018 2 TJ Spartak Vlasim 2342 2336 Stárek Stanislav Klub sachistu Ricany 1925 2171 2155 1
2017/2018 11 Moravska Slavia Brno 2339 2336 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2426 2438 ½
2017/2018 9 Moravska Slavia Brno 2339 2336 Paszewski Mateusz SK DURAS BVK Kralovo Pole 2316 0 ½
2017/2018 8 Moravska Slavia Brno 2351 2336 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2291 2334 0
2017/2018 7 Moravska Slavia Brno 2351 2336 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2502 0 ½
2017/2018 6 Moravska Slavia Brno 2347 2336 Svoboda Svatopluk Unichess 2402 2392 ½
2017/2018 2 Moravska Slavia Brno 2342 2336 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 ½
2017/2018 1 Moravska Slavia Brno 2342 2336 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 0
2015/2016 11 Spartak Vlašim 2377 2365 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2324 2343 ½
2015/2016 10 Spartak Vlašim 2377 2365 Matsenko Andrei AD Jičín 2327 2442 ½
2015/2016 9 Spartak Vlašim 2377 2365 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2341 2327 0
2015/2016 8 Spartak Vlašim 2377 2365 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 1
2015/2016 7 Spartak Vlašim 2377 2365 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 0
2015/2016 6 Spartak Vlašim 2377 2365 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 1
2015/2016 5 Spartak Vlašim 2377 2365 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2280 2260 1
2015/2016 4 Spartak Vlašim 2377 2365 Rubeš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 ½
2015/2016 3 Spartak Vlašim 2377 2365 Jirka Jiří Unichess 2420 2411 0
2015/2016 2 Spartak Vlašim 2377 2365 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 1
2015/2016 1 Spartak Vlašim 2377 2365 Gregor Jiří TJ Neratovice 2223 2226 1
2015/2016 11 Spartak Vlašim C 2377 2365 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 1
2015/2016 10 Spartak Vlašim C 2377 2365 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2072 2082 1
2015/2016 9 Spartak Vlašim C 2377 2365 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1880 1913 ½
2015/2016 8 Spartak Vlašim C 2377 2365 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1949 1981 1
2015/2016 7 Spartak Vlašim C 2377 2365 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2072 2078 1
2015/2016 6 Spartak Vlašim C 2377 2365 Soural Karel Sokol Struhařov A 2062 2023 1
2015/2016 5 Spartak Vlašim C 2377 2365 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 1
2015/2016 4 Spartak Vlašim C 2377 2365 Lochman Václav Sokol Bakov nad Jizerou B 2003 1984 1
2015/2016 3 Spartak Vlašim C 2377 2365 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2005 1999 0
2015/2016 2 Spartak Vlašim C 2377 2365 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 2013 2019 1
2015/2016 1 Spartak Vlašim C 2377 2365 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 1
2014/2015 11 Dolní Kralovice 2373 2382 Čížek Antonín Silko Gambit Jihlava 2252 2232 ½
2014/2015 9 Dolní Kralovice 2373 2382 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2344 2345 ½
2014/2015 8 Dolní Kralovice 2373 2382 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 0
2014/2015 6 Dolní Kralovice 2373 2382 Paulovič Tomáš Sokol Praha-Kobylisy B 2137 2076 1
2014/2015 5 Dolní Kralovice 2373 2382 Tričkov Vasil ŠK GROP Praha 2338 2345 ½
2014/2015 3 Dolní Kralovice 2373 2382 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 1
2014/2015 11 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 ½
2014/2015 10 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 ½
2014/2015 9 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2317 2314 ½
2014/2015 8 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Juřek Josef QCC České Budějovice 2301 2261 1
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Šuráň Jan ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 0
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 0
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2405 2412 1
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 ½
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2373 2382 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2265 2260 1
2013/2014 8 ŠK Pravonín A 2343 2331 Šimek Václav TJ Sokol Český Brod B 1766 1808 1
2013/2014 7 ŠK Pravonín A 2343 2331 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 1
2013/2014 5 ŠK Pravonín A 2343 2331 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 1
2013/2014 11 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Maříková Jana Sokol Tábor 2054 2047 1
2013/2014 10 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Čížek Antonín Gambit Jihlava 2264 2238 1
2013/2014 9 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2245 2249 ½
2013/2014 8 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2237 2238 ½
2013/2014 7 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 ½
2013/2014 6 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 1
2013/2014 5 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Fajman Petr ŠO TJ Dukla Praha 2267 2267 1
2013/2014 4 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 1
2013/2014 3 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 1
2013/2014 2 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 ½
2013/2014 1 TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 Forman Štěpán Klub šachistů Říčany 1925 2310 2291 ½
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2385 2428 ½
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 ½
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2366 2365 1
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2371 2369 1
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Česal Jaroslav ŠK Holdia DP Praha B 2246 2235 ½
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2282 1
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2321 2315 ½
2012/2013 11 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Jurek Miroslav SFiala Gambit Jihlava 2117 2112 1
2012/2013 10 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2250 2253 ½
2012/2013 9 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha B 2296 2298 1
2012/2013 8 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 ½
2012/2013 7 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Procházka Jiří Sokol Tábor B 2132 2137 1
2012/2013 6 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2334 2354 ½
2012/2013 5 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2187 2188 ½
2012/2013 4 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2219 2216 ½
2012/2013 2 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2212 2203 1
2012/2013 1 TRW autolektronika Vlašim 2351 2335 Šimeček Bohumil ŠK Český Krumlov 2122 2123 ½
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 0
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2385 2379 ½
2011/2012 7 ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 1
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2238 2235 1
2011/2012 11 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Hába Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 2207 2213 1
2011/2012 10 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín B 2493 2467 ½
2011/2012 8 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Moravec Michal Sokol Kolín 2296 2294 1
2011/2012 7 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 1
2011/2012 6 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov B 2463 2472 ½
2011/2012 5 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 1
2011/2012 4 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 ½
2011/2012 3 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2278 2283 ½
2011/2012 1 TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov 2370 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 0
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov 2370 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 ½
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov 2370 Ondruš Martin ŠK Mahrla Praha 2284 0
2010/2011 6 ŠK Zikuda Turnov 2370 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 1
2010/2011 5 ŠK Zikuda Turnov 2370 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2506 0
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov 2370 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 0
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov 2370 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 1
2010/2011 11 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 ½
2010/2011 10 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Moravec Michal Sokol Kolín 2305 0
2010/2011 9 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2241 1
2010/2011 8 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2280 1
2010/2011 7 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Jaracz Barbara ŠK Zikuda Turnov "B" 2274 ½
2010/2011 5 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2456 0
2010/2011 4 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Bednář Marcel Desko Liberec 2199 1
2010/2011 3 TRW autoelektronika Vlašim 2370 Oral Tomáš JOLY Lysá nad Labem "B" 2533 ½
2009/2010 11 TRW autoel. Vlašim 2370 Stluka František Pyrit Příbram 2158 1
2009/2010 10 TRW autoel. Vlašim 2370 Al Masani Abdul Sokol Hostivice 1983 1
2009/2010 9 TRW autoel. Vlašim 2370 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2153 1
2009/2010 8 TRW autoel. Vlašim 2370 Kopecký Jiří Kralupy n.Vltavou A 1974 ½
2009/2010 7 TRW autoel. Vlašim 2370 Šindler Michal Biomedica Říčany B 2164 1
2009/2010 6 TRW autoel. Vlašim 2370 Plíva Vojtěch Rakovník 2056 1
2009/2010 5 TRW autoel. Vlašim 2370 Nosek Filip Sokol Struhařov 2015 1
2009/2010 4 TRW autoel. Vlašim 2370 Růžička Václav ŠK Kladno B 2082 1
2009/2010 3 TRW autoel. Vlašim 2370 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 1
2009/2010 2 TRW autoel. Vlašim 2370 Palas Aleš Kralupy n.Vltavou B 2024 1
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov 2370 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2295 0
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov 2370 Kleberc Karel ŠK Geofin Ostrava 2318 ½
2009/2010 9 ŠK Zikuda Turnov 2370 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 ½
2009/2010 8 ŠK Zikuda Turnov 2370 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 0
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov 2370 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 ½
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov 2370 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 ½
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov 2370 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 ½
2009/2010 4 ŠK Zikuda Turnov 2370 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2390 ½
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov 2370 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2218 ½
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov 2370 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2459 ½
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov 2370 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1
2008/2009 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 ½
2008/2009 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2343 1
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 0
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2325 0
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Němcová Kateřina SK OAZA Praha 2369 ½
2008/2009 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2329 0
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 1
2008/2009 11 TRW autoel. Vlašim 2341 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2054 1
2008/2009 10 TRW autoel. Vlašim 2341 Vávra Jan JAWA Brodce A 2027 1
2008/2009 9 TRW autoel. Vlašim 2341 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 ½
2008/2009 8 TRW autoel. Vlašim 2341 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram B 2251 1
2008/2009 5 TRW autoel. Vlašim 2341 Růžička Václav Biomedica Říčany C 2043 0
2008/2009 4 TRW autoel. Vlašim 2341 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany D 2047 ½
2008/2009 3 TRW autoel. Vlašim 2341 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2000 1
2008/2009 2 TRW autoel. Vlašim 2341 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2179 1
2008/2009 1 TRW autoel. Vlašim 2341 Kozlovský Libor Rakovník 1994 1
2007/2008 11 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Krafka Jan ŠK Kladno B 1880 1
2007/2008 10 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 1
2007/2008 9 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2183 1
2007/2008 8 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2048 1
2007/2008 7 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Chmiel Pavel JAWA Brodce 2294 1
2007/2008 5 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2186 0
2007/2008 4 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Štursa Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2154 1
2007/2008 3 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Doležel Radovan Alva Příbram B 2124 1
2007/2008 2 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Soural Jan Sokol Struhařov 2234 1
2007/2008 1 TRW autoelektronika Vlašim 2317 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2047 1
2007/2008 9 Spartak Vlašim B 2317 Holub Milan JAWA Brodce B 2116 ½
2007/2008 5 Spartak Vlašim B 2317 Šindelář Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 1
2006/2007 11 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Zeberski Jakub Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2430 0
2006/2007 10 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Blümel Otto Biomedica Říčany 2270 ½
2006/2007 9 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Fiala Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2261 0
2006/2007 8 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 1
2006/2007 7 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Šuráň Jan Sokol Kolín 2359 0
2006/2007 6 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2256 0
2006/2007 5 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 0
2006/2007 4 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2382 0
2006/2007 3 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Voloshin Leonid JOLY Lysá nad Labem 2440 ½
2006/2007 2 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 0
2006/2007 1 TRW Autoelektronika Vlašim 2331 Prandstetter Eduard AVE-Kontakt Pardubice 2362 1
2005/2006 4 Spartak Vlašim B 2301 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. B 2026 1
2005/2006 2 Spartak Vlašim B 2301 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 1
2005/2006 1 Spartak Vlašim B 2301 Procházka Petr Sokol Neveklov 2023 1
2005/2006 11 Vlašim 2301 Ambrož Jan Říčany C 2376 ½
2005/2006 10 Vlašim 2301 Pankovič Ján SE Ml.Boleslav C 1968 1
2005/2006 9 Vlašim 2301 Hora Milan Nymburk 2113 1
2005/2006 8 Vlašim 2301 Holub Milan Brodce 2066 ½
2005/2006 7 Vlašim 2301 Krejčová Kateřina Kutná Hora 2033 1
2005/2006 6 Vlašim 2377 2365 Sodoma Jan Benešov 2337 2337 1
2005/2006 5 Vlašim 2301 Lizner Jaroslav Říčany B 2096 1
2005/2006 4 Vlašim 2301 Franc Lubor Kolín B 1899 ½
2005/2006 3 Vlašim 2301 Růžička Zdeněk Kostelec A 2145 1
2005/2006 2 Vlašim 2301 Vinklárek Ondřej Sendražice 2039 ½
2005/2006 1 Vlašim 2301 Doležal Karel Poděbrady 2030 1
2004/2005 11 TRW A. Vlašim A 2323 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2054 1
2004/2005 9 TRW A. Vlašim A 2323 Vrabec Miloš Kostelec n/ČL A 2146 1
2004/2005 8 TRW A. Vlašim A 2323 Valenta Zdeněk Sokol Nymburk A 2027 1
2004/2005 7 TRW A. Vlašim A 2323 Kaplan Daniel Bohemia PoděbradyA 2096 1
2004/2005 6 TRW A. Vlašim A 2323 Michálek František Sokol Pečky A 2115 1
2004/2005 5 TRW A. Vlašim A 2323 Černý Martin Biomedica Říčany A 2217 1
2004/2005 4 TRW A. Vlašim A 2323 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2111 1
2004/2005 3 TRW A. Vlašim A 2323 Srba Milan Sokol Benešov A 2222 ½
2004/2005 9 Dolní Kralovice A 2323 Novák Milan TJ SOU Příbram A 1951 1
2004/2005 4 Dolní Kralovice A 2323 Savkov František Spartak Žebrák A 2085 0
2003/2004 11 Spartak Vlašim 2267 Špaček Libor Spartak Vrchlabí 2174 ½
2003/2004 10 Spartak Vlašim 2267 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2157 1
2003/2004 9 Spartak Vlašim 2267 Petuchov Sergej AVE - Kontakt Pardubice 2268 1
2003/2004 8 Spartak Vlašim 2267 Jaček Martin Emerge Mladá Boleslav 2191 1
2003/2004 7 Spartak Vlašim 2267 Michálek František Sokol Kolín C 2130 ½
2003/2004 6 Spartak Vlašim 2267 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 ½
2003/2004 5 Spartak Vlašim 2267 Běloušek Michal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2115 1
2003/2004 4 Spartak Vlašim 2267 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 ½
2003/2004 3 Spartak Vlašim 2267 Černý Jan ŠK Polabiny Pardubice 2091 ½
2003/2004 2 Spartak Vlašim 2267 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2187 1
2003/2004 1 Spartak Vlašim 2267 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad C 2207 ½
2003/2004 10 Spartak Vlašim B 2267 Hora Milan Sokol Nymburk A 2135 ½
2003/2004 8 Spartak Vlašim B 2267 Michálek František Sokol Pečky A 2130 1
2003/2004 7 Spartak Vlašim B 2267 Doležal Radoslav Biomedica Říčany A 2396 1
2003/2004 6 Spartak Vlašim B 2267 Zdeněk Petr Sokol Benešov A 2118 ½
2003/2004 5 Spartak Vlašim B 2267 Vrabec Miloš Kostelec n/ČL A 2151 1
2003/2004 2 Spartak Vlašim B 2267 Fialka Miroslav Jawa Brodce A 2101 1
2003/2004 1 Spartak Vlašim B 2267 Ambrož Jan Biomedica Říčany B 2408 1