Hráč Pletánek Jan

Pletánek Jan

User Pic
Jméno: Pletánek Jan
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2191
Elo mezinárodní: 2189
ID: 152
FIDE ID: 303470
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 8 SK Děčín 2179 2177 TJ Neratovice 1
2012/2013 7 SK Děčín 2179 2177 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2058 2053 1
2012/2013 6 SK Děčín 2179 2177 Hrabal Ivan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1913 1946 ½
2012/2013 2 SK Děčín 2179 2177 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 1
2012/2013 1 SK Děčín 2179 2177 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2109 2103 1
2011/2012 11 SK Děčín 2223 2221 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2095 2057 ½
2011/2012 9 SK Děčín 2223 2221 Umanec Filip TJ Neratovice 2186 2207 0
2011/2012 8 SK Děčín 2223 2221 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 ½
2011/2012 7 SK Děčín 2223 2221 Kameník Martin MARTY Baník Most 2011 2020 ½
2011/2012 6 SK Děčín 2223 2221 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2117 2110 ½
2011/2012 3 SK Děčín 2223 2221 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2099 2114 0
2011/2012 2 SK Děčín 2223 2221 Paganik Pavel CHESS MOST 2246 2247 0
2011/2012 1 SK Děčín 2223 2221 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 0
2010/2011 11 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 ½
2010/2011 10 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 1
2010/2011 9 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 Nováček Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 1
2010/2011 8 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 1
2010/2011 7 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 Kurka František ŠK Viamont Teplice"B" 2069 ½
2010/2011 6 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 1
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 ½
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 1
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1920 1
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Chmelík Jiří MARTY BANÍK Most 2068 1
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Bažantová Marie Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 1
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Kánský Pavel SK Děčín 2127 ½
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2111 ½
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Friml Antonín ŠK Viamont Teplice 2138 1
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2184 ½
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 Volek Radomír ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 0
2009/2010 9 SK Děčín A 2242 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2235 ½
2009/2010 8 SK Děčín A 2242 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2261 1
2009/2010 7 SK Děčín A 2242 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 0
2009/2010 6 SK Děčín A 2242 Cichý Miroslav MARTY Baník Most 2149 1
2009/2010 5 SK Děčín A 2242 Bargel Martin TJ Neratovice 2177 ½
2009/2010 4 SK Děčín A 2242 Kozák Miloš ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 ½
2009/2010 3 SK Děčín A 2242 Soukup Jiří Karlovarský Tietz A 2332 0
2009/2010 1 SK Děčín A 2242 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha Kobylisy 2393 0
2009/2010 11 Poštovní spořitelna B"" 2242 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 0
2009/2010 9 Poštovní spořitelna B"" 2242 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2247 0
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 2242 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 1
2009/2010 7 Poštovní spořitelna B"" 2242 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2312 0
2009/2010 6 Poštovní spořitelna B"" 2242 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2296 ½
2009/2010 5 Poštovní spořitelna B"" 2242 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2261 0
2009/2010 4 Poštovní spořitelna B"" 2242 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2413 0
2009/2010 3 Poštovní spořitelna B"" 2242 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 0
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2242 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2282 0
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2242 Kovář Vojtěch Poštovní spořitelna A"" 2347 ½
2008/2009 9 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Zaťko Michal Slavie SČE Děčín "A" 1768 0
2008/2009 8 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Pekař František SK Děčín "C" 1859 1
2008/2009 5 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Kolář Daniel Spartak UL "D" 1792 1
2008/2009 4 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2055 0
2008/2009 3 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2115 1
2008/2009 2 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Kapoun Pavel TJ Chlumec "B" 1794 1
2008/2009 1 TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky "B" 1817 1
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2354 0
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2246 1
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2288 1
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2347 0
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 1
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2308 0
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň - Letná 2159 0
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2288 ½
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 1
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2007/2008 9 ŠK ČSOB "B" Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2007/2008 8 ŠK ČSOB "B" Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 7 ŠK ČSOB "B" Grulich Jiří ŠK Rakovník 1
2007/2008 6 ŠK ČSOB "B" Dusbaba Karel TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 5 ŠK ČSOB "B" Mrnka Jan Marty Baník Most 1
2007/2008 4 ŠK ČSOB "B" Vanka Miloslav Bohemians Praha B 1
2007/2008 3 ŠK ČSOB "B" Mašek Miroslav ŠK DA Praha A 0
2007/2008 1 ŠK ČSOB "B" Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 1
2006/2007 5 ČSOB"B" 2212 Šindler Michal Bohemians Praha "B" 2150 1
2006/2007 1 ČSOB"B" 2212 Novák Zbyněk Bonex Teplice"A" 1983 1
2005/2006 9 ŠK ČSOBB"" 2226 Boreš Roman 1.Novoborský B"" 2207 0
2005/2006 7 ŠK ČSOBB"" 2226 Kšána Václav Marty Most 2079 ½
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2226 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 2130 1
2005/2006 3 ŠK ČSOBB"" 2226 Mazánek Kamil ŠK Louny 2187 ½
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 2226 Cichý Miroslav TJ Loko MostA"" 2096 ½
2005/2006 4 ŠK ČSOB 2226 Pokrupa Marek Sokol Plzeň I C 2154 ½
2004/2005 9 ŠK ČSOBB" 2191 Macháček Martin Caissa Úholičky 2101 1
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 2191 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1981 1
2004/2005 7 ŠK ČSOBB" 2191 Jeníček Michal TJ SSZŠ Litvínov 2118 1
2004/2005 6 ŠK ČSOBB" 2191 Korsa Jindřich TJ Bohemians B" 2099 1
2004/2005 5 ŠK ČSOBB" 2191 Malijevský Alexander TJ PankrácB" 2163 1
2004/2005 4 ŠK ČSOBB" 2191 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2057 0
2004/2005 3 ŠK ČSOBB" 2191 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 1
2004/2005 2 ŠK ČSOBB" 2191 Hlaváč Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 ½
2004/2005 1 ŠK ČSOBB" 2191 Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice A 1985 1
2004/2005 10 ŠK ČSOB "A" 2191 Kořínek Ondřej Sl.Hrad.Králové 2195 1
2004/2005 8 ŠK ČSOB "A" 2191 Schula Michal TJ Pankrác "A" 2245 1
2004/2005 7 ŠK ČSOB "A" 2191 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad "C" 2159 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOB "A" 2191 Folková Martina Sokol Plzeň I "B" 2144 ½
2004/2005 2 ŠK ČSOB "A" 2191 Dlouhý Martin Loko Most 2056 ½
2003/2004 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2210 Kameník Martin Marty Baník Most 2050 0
2003/2004 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2210 Vágner Tomáš TJ Loko MostA" 2155 0
2003/2004 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2210 Hadraba Vladimír Bonex TepliceA" 2205 ½
2003/2004 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2210 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2171 ½
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2210 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2258 0
2003/2004 1 ŠK ČSOB A 2210 Plšek Pavel ŠK čSOB B 2092 ½