Hráč Rývová Anna

Rývová Anna

User Pic
Jméno: Rývová Anna
Oddíl: ŠO Praga Praha
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 1826
Elo mezinárodní: 1832
ID: 5815
FIDE ID: 309931
Rok narození: 1970
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 ŠO Praga Praha B 1838 1837 Krňák Vladimír Sokol Vršovice D 1708 1728 ½
2019/2020 7 ŠO Praga Praha B 1838 1837 Skála Kamil TJ Pankrác F 1931 1923 ½
2019/2020 5 ŠO Praga Praha B 1838 1837 Chmelík Ladislav TJ Bohemians F 1755 1756 0
2019/2020 4 ŠO Praga Praha B 1838 1837 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad G 1920 1937 ½
2019/2020 2 ŠO Praga Praha B 1838 1837 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1882 1889 ½
2019/2020 1 ŠO Praga Praha B 1838 1837 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1852 1821 ½
2019/2020 9 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Kosina Jakub ŠK DP Praha D - EA Hotels 0 1821 ½
2019/2020 8 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Kovář Jan Sokol Vršovice C 1819 1862 0
2019/2020 7 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1845 1816 1
2019/2020 6 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Pták Pavel Dukla C 2047 2062 ½
2019/2020 5 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Čermák Jan ŠK Smíchov A 1922 1936 0
2019/2020 4 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Klaus Jan GROP Classical Chess 1885 1912 0
2019/2020 3 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1939 1965 ½
2019/2020 2 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 B 2003 2016 0
2019/2020 1 ŠO Praga Praha A 1838 1837 Paulovič Milan ŠK Sokol Vyšehrad E 1756 1751 1
2018/2019 11 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha G 2061 2037 0
2018/2019 10 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Kunc Jan ŠK Smíchov B 1907 1895 ½
2018/2019 9 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Pesr Jaromír ŠK DP Praha D - EA Hotels 1978 2001 0
2018/2019 8 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1757 1796 1
2018/2019 7 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Žváček Antonín Kbel.šach. reprezentace B 1900 1987 ½
2018/2019 6 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Štross František DDM Praha 6 B 2270 2277 0
2018/2019 5 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1895 1883 ½
2018/2019 3 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 "A" 1707 1775 ½
2018/2019 2 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Reichel Tomáš Unichess E 1895 1942 0
2018/2019 1 ŠO Praga Praha B 1850 1826 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1851 1833 ½
2018/2019 9 ŠO Praga Praha A 1850 1826 Hampel Rudolf TJ Kobylisy E 1678 1632 1
2018/2019 7 ŠO Praga Praha A 1850 1826 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 ½
2018/2019 5 ŠO Praga Praha A 1850 1826 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1940 1986 0
2018/2019 4 ŠO Praga Praha A 1850 1826 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1855 1852 1
2018/2019 3 ŠO Praga Praha A 1850 1826 Strnad Josef ŠK Mahrla B 1897 1889 ½
2018/2019 1 ŠO Praga Praha A 1850 1826 Klíma Matěj Unichess D 1928 1896 0
2017/2018 10 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Hodová Lucie Unichess Ž 2044 2052 ½
2017/2018 9 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1982 1980 ½
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 1854 1854 ½
2017/2018 7 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1934 1917 ½
2017/2018 6 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1885 1858 ½
2017/2018 4 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Školoud Barnabáš ŠK Praha - Smíchov C 0 1638 0
2017/2018 2 ŠO Praga Praha B 1906 1864 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 0
2017/2018 11 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1935 1927 1
2017/2018 10 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 0
2017/2018 8 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace A 1814 1818 ½
2017/2018 6 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2112 2105 0
2017/2018 5 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1889 1875 ½
2017/2018 4 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1956 0
2017/2018 3 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1913 1926 ½
2017/2018 1 ŠO Praga Praha A 1906 1864 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2034 2045 0
2017/2018 11 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Přibylová Růžena ŠK DP Praha G 1874 1830 ½
2017/2018 9 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Mrázek Václav ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 1
2017/2018 7 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Holý Filip TJ Bohemians Praha G 2011 1992 0
2017/2018 5 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Hrubý Jan ŠK Praha - Smíchov D 0 1663 ½
2017/2018 3 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Židů Jan ŠK Mlejn A 1913 1901 0
2017/2018 2 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Procházka Ivan USK Praha C 0 1689 ½
2017/2018 1 ŠO Praga Praha C 1906 1864 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1970 1961 ½
2016/2017 10 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2164 0
2016/2017 9 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice F 1741 ½
2016/2017 8 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 0
2016/2017 7 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 0
2016/2017 5 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1945 1982 ½
2016/2017 4 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad I 1000 1
2016/2017 2 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1929 1931 ½
2016/2017 1 ŠO Praga Praha C 1945 1909 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1761 1
2016/2017 8 ŠO Praga Praha B 1945 1909 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác F 2167 2150 ½
2016/2017 6 ŠO Praga Praha B 1945 1909 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 B 2045 2040 0
2016/2017 5 ŠO Praga Praha B 1945 1909 Novák Václav SK Rapid Praha A 1957 1964 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha B 1945 1909 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 0
2016/2017 1 ŠO Praga Praha B 1945 1909 Bicek Richard ŠK DP Praha - EA Hotels I 2033 2043 ½
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Strnad Jakub Sokol Kobylisy C 1828 1920 ½
2016/2017 10 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2232 2200 0
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 0
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Jurek Miroslav TJ Pankrác D 2071 2093 0
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 0
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 0
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Janda Jiří Sokol Kobylisy B 2209 2225 0
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 1945 1909 Postupa Martin GROP B 2096 2098 ½
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 1832 1826 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2102 2095 0
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 1832 1826 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1892 1884 ½
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 1832 1826 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1883 1895 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 1832 1826 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha B 1937 1987 ½
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 1832 1826 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2029 1999 0
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1945 1909 Felcman Jiří TJ Praga Praha B 1876 1886 1
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1945 1909 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 1000 0
2015/2016 11 TJ Praga Praha D 1945 1909 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1949 1971 0
2015/2016 10 TJ Praga Praha D 1945 1909 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2106 2091 ½
2015/2016 9 TJ Praga Praha D 1945 1909 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov C 2099 2089 0
2015/2016 7 TJ Praga Praha D 1945 1909 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 0
2015/2016 6 TJ Praga Praha D 1945 1909 Gáj Miloš Unichess E 1978 1992 0
2015/2016 5 TJ Praga Praha D 1945 1909 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2012 1975 0
2015/2016 4 TJ Praga Praha D 1945 1909 Hála Martin TJ Praga Praha C 1902 1908 1
2015/2016 3 TJ Praga Praha D 1945 1909 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1962 1955 1
2015/2016 2 TJ Praga Praha D 1945 1909 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2018 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha D 1945 1909 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov B 2018 2028 0
2015/2016 9 TJ Praga Praha A 1945 1909 Koníček Petr Viktoria Žižkov A 2029 2023 0
2015/2016 8 TJ Praga Praha A 1945 1909 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2094 2039 0
2015/2016 7 TJ Praga Praha A 1945 1909 Pokorný Petr Sokol Praha-Kobylisy C 2181 2158 0
2015/2016 6 TJ Praga Praha A 1945 1909 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 1998 2006 ½
2015/2016 5 TJ Praga Praha A 1945 1909 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 ½
2015/2016 4 TJ Praga Praha A 1945 1909 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2172 2176 0
2015/2016 3 TJ Praga Praha A 1945 1909 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 ½
2015/2016 2 TJ Praga Praha A 1945 1909 Červenka Jan ŠO TJ Dukla Praha B 1980 1975 1
2014/2015 11 ŠK Mahrla Praha B 1922 1864 Kaprálek Martin DDM Praha 6 B 1673 ½
2014/2015 4 ŠK Mahrla Praha B 1922 1864 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1968 ½
2014/2015 2 ŠK Mahrla Praha B 1922 1864 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 1837 1
2014/2015 1 ŠK Mahrla Praha B 1922 1864 Barabas Aleš GROP C 1811 1859 ½
2014/2015 10 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Hájek Jiří ŠK Praha 4 A 1809 ½
2014/2015 9 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Lukeš Martin SK OAZA Praha F 1360 1
2014/2015 8 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Novotný Miroslav TJ Praga Praha F 1770 1
2014/2015 7 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Žigala Štefan ŠK Teplárna A 1572 1
2014/2015 5 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Peka Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1678 1
2014/2015 4 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Trochta Vojtěch GROP G 1764 1792 1
2014/2015 3 ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 Kühnl Eduard ŠK Bohnice C 1721 ½
2013/2014 9 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Kalaidzidis Mikis Sokol Praha-Kobylisy E 1533 1
2013/2014 8 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2180 2114 0
2013/2014 5 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1736 1
2013/2014 4 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 1
2013/2014 3 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Bartoň Milan TJ Praga Praha F 1889 1823 ½
2013/2014 2 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov D 1770 ½
2013/2014 1 ŠK Mahrla Praha C 1922 1857 Bluma Bedřich ŠK PORG G 1504 1
2007/2008 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice "B" 1600 1
2007/2008 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1885 0
2007/2008 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1922 ½
2007/2008 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Kučera Tomáš DDM Mělník 1989 ½
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1982 0
2007/2008 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce 1960 ½
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Vítek Jan SK DDM Slaný 1761 ½
2007/2008 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1934 ½