Hráč Pokorný Petr

Pokorný Petr

User Pic
Jméno: Pokorný Petr
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2200
Elo mezinárodní: 2219
ID: 455
FIDE ID: 311561
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Unichess Underground 2227 2187 Hájek Jiří ŠK Sokol Klatovy 2055 2050 1
2018/2019 3 Unichess Underground 2214 2187 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2217 2202 1
2018/2019 1 Unichess Underground 2211 2187 Kolašín Jan KŠ Říčany 1925 „B“ 2014 2023 ½
2018/2019 6 Siesta Solution Unichess B 2219 2200 Studnička Tomáš SK ZIKUDA Turnov 2312 2302 ½
2018/2019 5 Siesta Solution Unichess B 2219 2200 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2419 2424 0
2018/2019 4 Siesta Solution Unichess B 2227 2187 Bernášek Jan Siesta Solution Unichess A 2473 2461 0
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess B 2214 2187 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2530 2515 0
2018/2019 2 Siesta Solution Unichess B 2214 2187 Rojíček Vojtěch Beskydska sachova skola 2387 2387 0
2018/2019 4 ŠK Kuřim 2227 2187 Handl Martin Spartak Adamov 2035 2052 ½
2018/2019 3 ŠK Kuřim 2214 2187 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 1979 1984 1
2018/2019 2 ŠK Kuřim 2214 2187 Pešák Roman ŠK Hodonín 1998 1956 1
2018/2019 1 ŠK Kuřim 2211 2187 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2120 2111 1
2017/2018 11 Unichess D 2219 2200 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2033 2042 1
2017/2018 10 Unichess D 2219 2200 Mukashev Assan ŠK Aurora 2233 2226 ½
2017/2018 8 Unichess D 2219 2200 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1995 1993 ½
2017/2018 7 Unichess D 2219 2200 Tričkov Vasil GROP Classical Chess 2311 2306 ½
2017/2018 6 Unichess D 2219 2200 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2061 2050 1
2017/2018 3 Unichess D 2219 2200 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2432 2412 ½
2017/2018 2 Unichess D 2219 2200 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2073 2101 1
2017/2018 1 Unichess D 2219 2200 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2047 2047 1
2017/2018 9 Unichess Vyletna 2187 2160 Vala Filip Sparta Kutna Hora 2237 2208 1
2017/2018 8 Unichess Vyletna 2187 2160 Blažek Jiří Sokol Tabor 2200 2186 1
2017/2018 7 Unichess Vyletna 2180 2160 Hejda Antonín Eurovia Praha 2084 2035 1
2017/2018 6 Unichess Vyletna 2180 2160 Hora Milan Sokol Kolin 2171 2162 ½
2017/2018 5 Unichess Vyletna 2209 2160 Stinka Jakub SACHklub Pisek 2137 2050 1
2017/2018 4 Unichess Vyletna 2209 2160 Hrdina Robin TJ Spartak Vlasim 2170 2147 1
2017/2018 2 Unichess Vyletna 2209 2160 Kotál Václav Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2125 2210 ½
2017/2018 1 Unichess Vyletna 2138 2127 Škoda Martin Gambit Jihlava 2126 2135 ½
2017/2018 6 Bartos Unichess 2180 2160 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 2165 2097 ½
2017/2018 4 Bartos Unichess 2209 2160 Drábek Vojtěch TJ Neratovice B 2121 2121 ½
2016/2017 11 Unichess C 2181 2158 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 0
2016/2017 10 Unichess C 2181 2158 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2183 2183 0
2016/2017 9 Unichess C 2181 2158 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2195 2196 1
2016/2017 8 Unichess C 2181 2158 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 ½
2016/2017 7 Unichess C 2181 2158 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 ½
2016/2017 6 Unichess C 2181 2158 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 1
2016/2017 5 Unichess C 2181 2158 Moller Kock Morten TJ Pankrác D ½
2016/2017 4 Unichess C 2181 2158 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 0
2016/2017 3 Unichess C 2181 2158 Kindler Mikhail ŠO Praga Praha A 2164 ½
2016/2017 2 Unichess C 2181 2158 Umanec Filip GROP B 2249 2252 ½
2016/2017 1 Unichess C 2181 2158 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 ½
2016/2017 11 Prestige Photo Unichess 2181 2158 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 0
2016/2017 9 Prestige Photo Unichess 2181 2158 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2467 2438 0
2016/2017 10 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 ½
2016/2017 9 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Burda Roman ŠK Spartak Ústí n. L. 2061 2059 1
2016/2017 7 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2040 2029 ½
2016/2017 6 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2100 2083 0
2016/2017 5 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2142 2090 1
2016/2017 4 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2041 2048 ½
2016/2017 3 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 1
2016/2017 1 Bartoš Unichess "B" 2181 2158 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2236 2249 1
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Nosek Filip TJ Bohemians Praha C 1981 1970 1
2015/2016 8 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 ½
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Rývová Anna TJ Praga Praha A 1945 1909 1
2015/2016 5 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Krátký Jiří GROP B 2165 2155 ½
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Němec Jan DDM Praha 6 A 2024 2014 1
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2122 2135 ½
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy B 2128 2109 ½
2015/2016 11 Unichess 2181 2158 Borkovec Milan QCC České Budějovice 2226 2199 ½
2015/2016 10 Unichess 2181 2158 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 ½
2015/2016 11 Unichess C 2181 2158 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2081 2113 1
2015/2016 8 Unichess C 2181 2158 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 1
2015/2016 7 Unichess C 2181 2158 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2113 2101 ½
2015/2016 6 Unichess C 2181 2158 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2046 2035 ½
2015/2016 5 Unichess C 2181 2158 Jaroš Martin Šakal Kozolupy 2237 2234 ½
2015/2016 4 Unichess C 2181 2158 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2086 2078 ½
2015/2016 2 Unichess C 2181 2158 Korsa Jiří TJ Tatran Podbořany 1837 1826 1
2015/2016 1 Unichess C 2181 2158 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1843 1806 ½
2014/2015 11 Unichess ČSOB C 2187 2134 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 ½
2014/2015 9 Unichess ČSOB C 2187 2134 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2140 2160 0
2014/2015 7 Unichess ČSOB C 2187 2134 Krátký Jiří GROP B 2174 2158 1
2014/2015 6 Unichess ČSOB C 2187 2134 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2105 2120 0
2014/2015 5 Unichess ČSOB C 2187 2134 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2194 2199 0
2014/2015 4 Unichess ČSOB C 2187 2134 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2221 2216 ½
2014/2015 3 Unichess ČSOB C 2187 2134 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2135 2145 1
2014/2015 2 Unichess ČSOB C 2187 2134 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác C 2052 2063 0
2014/2015 1 Unichess ČSOB C 2187 2134 Sysel Jaroslav Unichess ČSOB D 1984 1909 1
2014/2015 4 Sokol Praha - Kobylisy 2187 2134 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 2036 2042 ½
2014/2015 1 Sokol Praha - Kobylisy 2187 2134 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 ½
2014/2015 10 Unichess A 2187 2134 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2148 2150 ½
2014/2015 5 Unichess A 2187 2134 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2106 2098 1
2014/2015 4 Unichess A 2187 2134 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2135 2128 ½
2014/2015 1 Unichess A 2187 2134 Klecker Tadeáš TJ Praha-Pankrác 2222 2210 ½
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2105 2109 ½
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Novák Josef Jan Stavby mostů Praha A 1977 1922 0
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Ševčák František SK Lokomotiva Radlice A 2106 2110 ½
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Špaček Michal ŠK PORG Classical Chess 2017 2012 1
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 ½
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Strahl Jiří USK Praha A 2114 2114 1
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2082 2079 1
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2092 2090 1
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 ½
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2132 2130 1
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Steinbauer Filip TJ ČZ Strakonice 1604 1778 0
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2136 2137 ½
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 1
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Kratochvíl Miloš ŠACHklub Písek 1977 1952 ½
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad B 2024 2000 ½
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Eret Matouš ŠK Sokol Klatovy 1725 1847 1
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Truksa Václav ŠK Tachov 1867 1850 1
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2160 2154 ½
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Gutman Petr ŠK Kladno 2116 2112 ½
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2080 2111 1
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2171 2169 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň Letná 2078 2057 1
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2217 2210 0
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 ½
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 1
2012/2013 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 0
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2155 2221 ½
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 1
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Štursa Jan Káva Longberry Kralupy 2135 2134 ½
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Vozka Pavel SK Děčín 2271 2274 ½
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Polák Benedikt Desko Liberec 2177 2180 ½
2012/2013 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Novák Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2219 ½
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 0
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2191 2209 ½
2011/2012 10 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2205 2200 0
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2255 2250 1
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2337 2342 ½
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Pešout Jan TJ Pankrác 2249 2246 ½
2011/2012 5 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Schula Michal ŠK Mahrla Praha 2273 2271 ½
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna A 2262 2213 Folková Martina Šakal Kozolupy 2136 2155 ½
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 ½
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Lorenc Tomáš TJ Baník Hexion Sokolov 2141 1
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 ½
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 ½
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2024 ½
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 0
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 ½
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Klement Lukáš ŠK Viamont Teplice 2205 1
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 1
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2164 ½
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2233 0
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Bostl František QCC České Budějovice 2205 1
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2166 1
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2259 ½
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Braun Marek 1. Novoborský ŠK "B" 2153 1
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna 2239 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2305 ½
2009/2010 11 Poštovní spořitelna A"" 2191 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2199 ½
2009/2010 10 Poštovní spořitelna A"" 2191 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2190 ½
2009/2010 8 Poštovní spořitelna A"" 2191 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK B"" 2097 ½
2009/2010 7 Poštovní spořitelna A"" 2191 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2019 ½
2009/2010 6 Poštovní spořitelna A"" 2191 Chochol Libor ŠK Teplice 2182 1
2009/2010 5 Poštovní spořitelna A"" 2191 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2175 1
2009/2010 4 Poštovní spořitelna A"" 2191 Šimeček Alexej Holdia DP Praha B"" 2118 ½
2009/2010 3 Poštovní spořitelna A"" 2191 Viták Pavel TJ Pankrác 2231 ½
2009/2010 1 Poštovní spořitelna A"" 2191 Nováček Jan Poštovní spořitelna B"" 2089 ½
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2198 ½
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 1
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2173 1
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Vokoun Jan TJ Pankrác 2221 ½
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Šimůnek Filip Sokol Plzeň I 2149 1
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Kříž Daniel Holdia DP Praha B 1945 1
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2160 ½
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2199 Blecha Milan Sokol Plzeň - Letná 2164 1
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna" 2199 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 1
2007/2008 9 ŠK ČSOB 2228 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2073 ½
2007/2008 6 ŠK ČSOB 2228 Ptáček Luboš TJ Sokol Zaječice 2066 ½
2007/2008 4 ŠK ČSOB 2228 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2291 1
2007/2008 11 ŠK ČSOB "B" Chrz Pavel ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 10 ŠK ČSOB "B" Dvořák Jan TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 9 ŠK ČSOB "B" Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 8 ŠK ČSOB "B" Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 7 ŠK ČSOB "B" Volf Jaromír ŠK Rakovník ½
2007/2008 6 ŠK ČSOB "B" Sochor Jiří TJ Bonex Teplice ½
2007/2008 5 ŠK ČSOB "B" Krajíc Karel Marty Baník Most ½
2007/2008 3 ŠK ČSOB "B" Orságová Silvie ŠK DA Praha A ½
2007/2008 2 ŠK ČSOB "B" Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 1 ŠK ČSOB "B" Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 1
2006/2007 11 ČSOB"B" 2237 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2196 ½
2006/2007 10 ČSOB"B" 2237 Hlaváč Rudolf Baník Chemakryl Sokolov 2092 0
2006/2007 9 ČSOB"B" 2237 Gutman Petr ŠK Rakovník 2165 1
2006/2007 8 ČSOB"B" 2237 Janda Zdeněk SK Děčín "A" 2093 ½
2006/2007 7 ČSOB"B" 2237 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 1
2006/2007 6 ČSOB"B" 2237 Balín Jan ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 ½
2006/2007 5 ČSOB"B" 2237 Šišák Richard Bohemians Praha "B" 2037 ½
2006/2007 4 ČSOB"B" 2237 Baran Peter TJ Neratovice 2166 1
2006/2007 3 ČSOB"B" 2237 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary 2165 ½
2006/2007 2 ČSOB"B" 2237 Čížek Martin TJ Slavoj Litoměřice"A" 1996 1
2006/2007 1 ČSOB"B" 2237 Rödl Martin Bonex Teplice"A" 1978 1
2006/2007 8 ŠK ČSOB 2237 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK B"" 2203 1
2006/2007 6 ŠK ČSOB 2237 Sýkora Petr ŠK Dům armády Praha 2055 1
2006/2007 5 ŠK ČSOB 2237 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2243 ½
2005/2006 11 ŠK ČSOBB"" 2227 Balín Jan ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 ½
2005/2006 10 ŠK ČSOBB"" 2227 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA"" 2147 0
2005/2006 9 ŠK ČSOBB"" 2227 Vaculík Martin 1.Novoborský B"" 2263 ½
2005/2006 8 ŠK ČSOBB"" 2227 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2283 0
2005/2006 7 ŠK ČSOBB"" 2227 Kameník Martin Marty Most 2022 1
2005/2006 6 ŠK ČSOBB"" 2227 Krejčík Jiří KŠT K.VaryA"" 2159 1
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2227 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice 2151 0
2005/2006 4 ŠK ČSOBB"" 2227 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2143 1
2005/2006 3 ŠK ČSOBB"" 2227 Louček Vlastimil ŠK Louny 2192 ½
2005/2006 2 ŠK ČSOBB"" 2227 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 ½
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 2227 Herskovič Radek TJ Loko MostA"" 2165 ½
2005/2006 11 ŠK ČSOB 2227 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2168 ½
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2227 Vltavský Vladimír Slavia Hradec Kr. 2239 ½
2005/2006 6 ŠK ČSOB 2227 Štross František ŠK DP Holdia 2288 ½
2005/2006 4 ŠK ČSOB 2227 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2186 ½
2005/2006 3 ŠK ČSOB 2227 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2274 ½
2005/2006 2 ŠK ČSOB 2227 Mašín Luboš Sokol Kolín 2118 1
2004/2005 11 ŠK ČSOBB" 2281 Cvek Robert 1.Novoborský ŠKA" 2487 0
2004/2005 10 ŠK ČSOBB" 2281 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2247 ½
2004/2005 9 ŠK ČSOBB" 2281 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2263 ½
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 2281 Wokurka Karel TJ Krásná Lípa 2164 1
2004/2005 7 ŠK ČSOBB" 2281 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2208 ½
2004/2005 6 ŠK ČSOBB" 2281 Pokorný Milan TJ Bohemians B" 2202 0
2004/2005 5 ŠK ČSOBB" 2281 Schula Michal TJ PankrácB" 2245 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOBB" 2281 Paganik Pavel Marty Baník Most 2260 ½
2004/2005 3 ŠK ČSOBB" 2281 Černík Lukáš Neratovice Nazguls 2187 ½
2004/2005 2 ŠK ČSOBB" 2281 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2292 1
2004/2005 1 ŠK ČSOBB" 2281 Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice A 2183 1
2004/2005 10 ŠK ČSOB "A" 2281 Vltavský Vladimír Sl.Hrad.Králové 2266 0
2004/2005 9 ŠK ČSOB "A" 2281 Pačovský Jiří Synt.Pardubice 2288 ½
2004/2005 8 ŠK ČSOB "A" 2281 Řezníček Tomáš TJ Pankrác "A" 2291 ½
2004/2005 6 ŠK ČSOB "A" 2281 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2213 0
2004/2005 4 ŠK ČSOB "A" 2281 Štočková Zuzana Sokol Plzeň I "B" 2351 ½
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2281 Sodoma Jan Bohemians "A" 2243 1
2004/2005 2 ŠK ČSOB "A" 2281 Herskovič Radek Loko Most 2198 0
2003/2004 8 ŠK ČSOB A 2261 Němcová Miluše ŠK Dům armády 2246 0
2003/2004 7 ŠK ČSOB A 2261 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 1
2003/2004 6 ŠK ČSOB A 2261 Černoušek Lukáš TJ Bohemians 2302 1
2003/2004 5 ŠK ČSOB A 2261 Stehno Pavel ŠO+DDM Chrudim 2310 ½
2003/2004 4 ŠK ČSOB A 2261 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2288 ½
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2261 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2396 ½
2003/2004 1 ŠK ČSOB A 2261 Londýn Radek ŠK čSOB B 2212 0