Hráč Neuman Petr

Neuman Petr

User Pic
Jméno: Neuman Petr
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2413
Elo mezinárodní: 2427
ID: 110
FIDE ID: 305243
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠK Praha - Smíchov A 2427 2413 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2017 2026 1
2017/2018 7 Č ŠK Praha - Smíchov A 2427 2413 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2073 2101 1
2017/2018 1 Č ŠK Praha - Smíchov A 2427 2413 Sharashenidze Akaki ŠK Aurora 2354 2347 0
2017/2018 11 B SK Dopravni podnik Praha 2443 2428 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2261 2285 0
2017/2018 10 Č SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2333 2288 ½
2017/2018 9 B SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2341 2324 1
2017/2018 8 Č SK Dopravni podnik Praha 2440 2428 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2448 2421 ½
2017/2018 6 B SK Dopravni podnik Praha 2452 2428 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2339 2336 ½
2017/2018 4 B SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 Vykouk Jan TJ Neratovice A 2445 2438 ½
2017/2018 3 Č SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 ½
2017/2018 1 Č SK Dopravni podnik Praha 2440 2420 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny B 2399 2416 ½
2017/2018 11 B TJ Šakal Kozolupy 2443 2428 Bujupi Fatmir ŠK Praha-Smíchov 2121 2124 1
2017/2018 10 Č TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2246 2224 1
2017/2018 8 Č TJ Šakal Kozolupy 2440 2428 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2217 2227 ½
2017/2018 7 B TJ Šakal Kozolupy 2452 2428 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2264 2255 ½
2017/2018 6 Č TJ Šakal Kozolupy 2452 2428 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2204 2189 ½
2017/2018 5 B TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2215 2197 1
2017/2018 3 B TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Čáp Adam ŠK Kladno 2227 2201 1
2017/2018 2 Č TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 1
2017/2018 1 Č TJ Šakal Kozolupy 2440 2420 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2434 2409 ½
2016/2017 7 B GROP Praha 2443 2400 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 0
2016/2017 6 Č GROP Praha 2443 2400 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 1
2016/2017 5 B GROP Praha 2443 2400 Votava Jan 2222 SK Polabiny 2522 2506 ½
2016/2017 4 Č GROP Praha 2443 2400 Rašík Vítězslav SK AD Jicin B 2451 2452 ½
2016/2017 2 Č GROP Praha 2443 2400 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2311 1
2016/2017 11 B TJ Šakal Kozolupy 2443 2428 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2360 2344 1
2016/2017 9 Č TJ Šakal Kozolupy 2440 2428 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2181 2177 1
2016/2017 8 B TJ Šakal Kozolupy 2440 2428 Kotyk Václav ŠK Kladno 2171 2154 1
2016/2017 7 Č TJ Šakal Kozolupy 2452 2428 Doležal Radoslav TJ Praha - Pankrác B 2381 2371 ½
2016/2017 6 B TJ Šakal Kozolupy 2452 2428 Carlsson Pontus ŠK DP Praha 2450 0 ½
2016/2017 5 Č TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2237 2220 1
2016/2017 4 B TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Jánská Jitka Sokol Domažlice 2144 2117 0
2016/2017 3 Č TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2341 2324 1
2016/2017 2 B TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2327 2361 ½
2016/2017 1 Č TJ Šakal Kozolupy 2440 2420 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha Kobylisy 2363 2381 1
2015/2016 10 Č ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 1
2015/2016 8 Č ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 Umanec Filip TJ Neratovice "B" 2249 2252 1
2015/2016 6 Č ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 1
2015/2016 3 B ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1
2015/2016 1 B ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 Hinks-Edwards Thomas ŠK AD Jičín "B" 2375 2429 1
2015/2016 11 B ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2066 2072 1
2015/2016 10 Č ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2117 2116 1
2015/2016 8 B ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 1
2015/2016 7 Č ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2145 2117 0
2015/2016 6 B ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 1
2015/2016 5 Č ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Papáček Štěpán LISA A 2238 2195 1
2015/2016 4 B ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Rous Daniel ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 1
2015/2016 3 Č ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 1
2015/2016 2 B ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 1
2015/2016 1 Č ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 1
2015/2016 11 B Rapid Pardubice 2443 2400 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 ½
2015/2016 10 Č Rapid Pardubice 2443 2400 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2487 2451 0
2015/2016 9 B Rapid Pardubice 2443 2400 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 ½
2015/2016 8 Č Rapid Pardubice 2443 2400 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2573 2502 0
2015/2016 7 B Rapid Pardubice 2443 2400 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 1
2015/2016 6 B Rapid Pardubice 2443 2400 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 ½
2015/2016 5 Č Rapid Pardubice 2443 2400 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2634 2617 0
2015/2016 4 Č Rapid Pardubice 2443 2400 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 0
2015/2016 3 B Rapid Pardubice 2443 2400 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 1
2015/2016 2 B Rapid Pardubice 2443 2400 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 ½
2015/2016 1 Č Rapid Pardubice 2443 2400 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 0
2014/2015 11 B ŠK AD Jičín 2465 2447 Svatoš Jan Unichess B 2226 2225 1
2014/2015 10 Č ŠK AD Jičín 2465 2447 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 ½
2014/2015 9 B ŠK AD Jičín 2465 2447 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 0
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín 2465 2447 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2718 2726 0
2014/2015 5 B ŠK AD Jičín 2465 2447 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 1
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín 2465 2447 Konopka Michal TJ Spartak Vlašim 2424 2415 ½
2014/2015 11 Č Rapid Pardubice 2465 2447 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 ½
2014/2015 10 B Rapid Pardubice 2465 2447 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 1
2014/2015 9 B Rapid Pardubice 2465 2447 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 ½
2014/2015 8 Č Rapid Pardubice 2465 2447 Štross František AD Mahrla Praha 2305 2315 1
2014/2015 7 B Rapid Pardubice 2465 2447 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 1
2014/2015 6 B Rapid Pardubice 2465 2447 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 1
2014/2015 5 Č Rapid Pardubice 2465 2447 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 0
2014/2015 4 Č Rapid Pardubice 2465 2447 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2364 2352 1
2014/2015 3 B Rapid Pardubice 2465 2447 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 ½
2014/2015 2 B Rapid Pardubice 2465 2447 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 ½
2014/2015 1 Č Rapid Pardubice 2465 2447 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 ½
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín 2497 2496 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov B 2412 2419 ½
2013/2014 9 B ŠK AD Jičín 2497 2496 Carlsson Pontus AD Mahrla 2499 ½
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín 2497 2496 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 0
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín 2497 2496 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2478 2472 ½
2013/2014 5 B ŠK AD Jičín 2497 2496 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2705 2716 0
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín 2497 2496 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2427 2428 ½
2013/2014 11 Č Rapid Pardubice 2497 2496 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 0
2013/2014 10 B Rapid Pardubice 2497 2496 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 1
2013/2014 9 Č Rapid Pardubice 2497 2496 Bělunek Vladimír ANCORA Tatran Litovel 2256 2269 ½
2013/2014 8 B Rapid Pardubice 2497 2496 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 ½
2013/2014 7 Č Rapid Pardubice 2497 2496 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2291 2310 1
2013/2014 6 Č Rapid Pardubice 2497 2496 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 ½
2013/2014 5 B Rapid Pardubice 2497 2496 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2342 2335 ½
2013/2014 4 Č Rapid Pardubice 2497 2496 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1
2013/2014 3 B Rapid Pardubice 2497 2496 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 1
2013/2014 2 B Rapid Pardubice 2497 2496 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 ½
2013/2014 1 Č Rapid Pardubice 2497 2496 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2574 2562 ½
2012/2013 6 B ŠAKAL Kozolupy 2471 2463 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2190 2246 1
2012/2013 5 Č ŠAKAL Kozolupy 2471 2463 Vykouk Jan Chess Most B 1962 1985 1
2012/2013 3 Č ŠAKAL Kozolupy 2471 2463 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň-Letná 2130 2139 1
2012/2013 11 B ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 ½
2012/2013 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 1
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2529 2542 ½
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 ½
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Kuchynka Lukáš TJ Tatran Litovel 2310 2350 1
2012/2013 6 B ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 1
2012/2013 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 1
2012/2013 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 ½
2012/2013 3 B ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2506 2510 0
2012/2013 2 B ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Chytilek Roman TŽ Třinec 2397 2406 ½
2012/2013 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 ½
2011/2012 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2352 2326 1
2011/2012 10 B ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 ½
2011/2012 8 B ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 ½
2011/2012 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 1
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Lipka Juraj ŠK Zlín 2443 2414 ½
2011/2012 5 B ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Rausis Igors ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 ½
2011/2012 4 B ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 ½
2011/2012 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2319 2326 1
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2415 2379 ½
2011/2012 1 B ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 ½
2011/2012 7 B ŠK Zikuda Turnov B 2463 2472 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 1
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov B 2463 2472 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2351 2335 ½
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov B 2463 2472 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2313 2321 ½
2010/2011 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 ½
2010/2011 10 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 0
2010/2011 9 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2479 ½
2010/2011 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Čech Pavel ŠK Zlín 2410 1
2010/2011 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2350 1
2010/2011 6 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2533 ½
2010/2011 5 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 0
2010/2011 4 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2482 0
2010/2011 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½
2010/2011 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2387 ½
2010/2011 1 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2527 ½
2010/2011 11 Č Šakal Kozolupy 2471 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2379 ½
2010/2011 7 B Šakal Kozolupy 2471 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2424 1
2010/2011 5 B Šakal Kozolupy 2471 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2383 ½
2010/2011 4 Č Šakal Kozolupy 2471 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2456 ½
2010/2011 2 Č Šakal Kozolupy 2471 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK "B" 2471 ½
2009/2010 9 Č Sokol Plzeň 1 A 2439 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2198 0
2009/2010 6 B Sokol Plzeň 1 A 2439 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2309 ½
2009/2010 3 Č Sokol Plzeň 1 A 2439 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2260 1
2009/2010 11 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 1
2009/2010 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Jaworski Miroslaw ŠK Geofin Ostrava 2320 ½
2009/2010 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 1
2009/2010 8 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 ½
2009/2010 7 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2558 ½
2009/2010 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2009/2010 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 0
2009/2010 3 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1
2009/2010 2 B ŠK Zikuda Turnov 2439 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2574 ½
2009/2010 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2439 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2381 ½
2008/2009 5 B Líně A 2455 Vlk Miloslav HeřNýř 2019 ½
2008/2009 2 Č Líně A 2455 Kracík Dobroslav Líně B 2028 1
2008/2009 1 B Líně A 2455 Škut Michal Sokol Plzeň 1 C 2048 1
2008/2009 11 Č TJ Bohemians Praha 2455 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2519 ½
2008/2009 10 B TJ Bohemians Praha 2455 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2613 0
2008/2009 9 B TJ Bohemians Praha 2455 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2553 ½
2008/2009 8 Č TJ Bohemians Praha 2455 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2608 ½
2008/2009 7 Č TJ Bohemians Praha 2455 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2595 ½
2008/2009 6 B TJ Bohemians Praha 2455 Černoušek Lukáš Space" Poštovní spořitelna" 2435 0
2008/2009 5 Č TJ Bohemians Praha 2455 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 0
2008/2009 4 B TJ Bohemians Praha 2455 Murdzia Piotr TŽ Třinec A 2479 0
2008/2009 3 Č TJ Bohemians Praha 2455 Červený Petr TŽ Třinec B 2342 ½
2008/2009 2 Č TJ Bohemians Praha 2455 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2612 0
2008/2009 1 B TJ Bohemians Praha 2455 Jakubiec Artur ŠK GEOFIN Ostrava 2528 1
2007/2008 10 Č Sokol Plzeň I B"" 2415 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 1
2007/2008 5 B Sokol Plzeň I B"" 2415 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 1
2007/2008 1 B Sokol Plzeň I B"" 2415 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2405 ½
2007/2008 11 Č TJ Bohemians Praha 2415 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 0
2007/2008 10 B TJ Bohemians Praha 2415 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½
2007/2008 9 B TJ Bohemians Praha 2415 Mišta Alexander TŽ Třinec 2543 ½
2007/2008 8 Č TJ Bohemians Praha 2415 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 0
2007/2008 7 Č TJ Bohemians Praha 2415 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2553 0
2007/2008 6 B TJ Bohemians Praha 2415 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2598 ½
2007/2008 5 B TJ Bohemians Praha 2415 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 ½
2007/2008 4 B TJ Bohemians Praha 2415 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2610 0
2007/2008 3 Č TJ Bohemians Praha 2415 Gross David Sokol Plzeň I 2389 ½
2007/2008 2 Č TJ Bohemians Praha 2415 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2596 ½
2007/2008 1 B TJ Bohemians Praha 2415 Žůrek Milan Tatran Litovel 2388 1
2006/2007 11 Č ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 Vaněk Tomáš Bonex Teplice"A" 2221 ½
2006/2007 9 Č ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 Fryč Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2151 1
2006/2007 7 Č ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 Sejkora Vlastimil SK Děčín "A" 2176 1
2006/2007 6 B ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 Kozák Miloš ČSOB"B" 2257 1
2006/2007 11 B Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Babula Vlastimil A64 Valoz Grygov 2571 ½
2006/2007 10 B Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek ½
2006/2007 9 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Mista Aleksander TJ TŽ Třinec 1
2006/2007 8 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Wojtaszek Radoslaw Labortech Ostrava ½
2006/2007 7 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Movsesian Sergei RC Sport Pardubice 1
2006/2007 6 B Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2336 ½
2006/2007 5 B Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Navara David ŠK Mahrla Praha 2646 ½
2006/2007 4 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Markos Jan ŠK SK Zlín 0
2006/2007 3 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Polak Tomas Lokomotiva Brno 0
2006/2007 2 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 1
2006/2007 1 Č Sokol Plzeň I. Ingem 2416 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2581 ½
2005/2006 11 B Sokol Plzeň Ingem 2414 Oral Tomáš Lokomotiva Brno A 2550 0
2005/2006 10 B Sokol Plzeň Ingem 2414 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 ½
2005/2006 9 Č Sokol Plzeň Ingem 2414 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2470 0
2005/2006 8 Č Sokol Plzeň Ingem 2414 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 1
2005/2006 7 B Sokol Plzeň Ingem 2414 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2387 ½
2005/2006 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2414 Timoscenko Gennadij TŽ Třinec 2518 0
2005/2006 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2414 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 ½
2005/2006 4 B Sokol Plzeň Ingem 2414 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 1
2005/2006 3 B Sokol Plzeň Ingem 2414 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2517 ½
2005/2006 2 Č Sokol Plzeň Ingem 2414 Manik Mikulas A64 Hagemann Opava 2474 ½
2005/2006 1 Č Sokol Plzeň Ingem 2414 Petrík Tomáš ŠK SK Zlín 2473 1
2004/2005 11 Č Sokol Plzeň Ingem 2433 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2454 ½
2004/2005 10 Č Sokol Plzeň Ingem 2433 Kalod Radek Loko Brno-Slezan 2492 ½
2004/2005 9 B Sokol Plzeň Ingem 2433 Kantorík Marián Slavoj Ostrava 2324 ½
2004/2005 8 B Sokol Plzeň Ingem 2433 Velička Petr IPM Color Ostrava 2427 ½
2004/2005 7 B Sokol Plzeň Ingem 2433 Voloshin Leonid ŠK Sokol Vyšehrad 2479 ½
2004/2005 6 B Sokol Plzeň Ingem 2433 Ftáčník Lubomír ŠK Mahrla Praha 2533 0
2004/2005 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2433 Hagara Eduard Bauset Pardubice 2398 1
2004/2005 4 Č Sokol Plzeň Ingem 2433 Čech Pavel TJ Zikuda Turnov 2403 ½
2004/2005 3 Č Sokol Plzeň Ingem 2433 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2004/2005 2 B Sokol Plzeň Ingem 2433 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2424 ½
2004/2005 1 B Sokol Plzeň Ingem 2433 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2450 ½
2003/2004 11 Č Sokol Plzeň Ingem 2455 Voloshin Leonid Visus Vyšehrad 2503 ½
2003/2004 10 Č Sokol Plzeň Ingem 2455 Ftáčník Ľubomír ŠK Mahrla Praha 2585 0
2003/2004 9 B Sokol Plzeň Ingem 2455 Cicak Slavko IPM Color Ostrava 2530 0
2003/2004 8 B Sokol Plzeň Ingem 2455 Oral Tomáš Hagemann Opava 2550 ½
2003/2004 7 Č Sokol Plzeň Ingem 2455 Štohl Igor Bauset Pardubice 2556 ½
2003/2004 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2455 Kulhánek Tomáš Slavia Hr.Králové 2362 1
2003/2004 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2455 Přibyl Josef Sokol Kolín 2372 1
2003/2004 4 B Sokol Plzeň Ingem 2455 Rašík Vítězslav TŽ Třinec 2461 0
2003/2004 3 B Sokol Plzeň Ingem 2455 Bažant Petr TJ Jakl Karviná 2361 1
2003/2004 2 B Sokol Plzeň Ingem 2455 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2441 1
2003/2004 1 B Sokol Plzeň Ingem 2455 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 0
2003/2004 7 Č Sokol Plzeň I B 2455 Kulhánek Tomáš ŠO+DDM Chrudim 2362 ½
2003/2004 6 B Sokol Plzeň I B 2455 Hausner Ivan TJ Pankrác 2408 ½
2003/2004 4 Č Sokol Plzeň I B 2455 Lechtýnský Jiří TJ Slávie Turnov 2452 0
2003/2004 3 B Sokol Plzeň I B 2455 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB A 2270 ½