Hráč Trejbal Stanislav

Trejbal Stanislav

User Pic
Jméno: Trejbal Stanislav
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2120
Elo mezinárodní: 2126
ID: 11163
FIDE ID: 316733
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2128 2123 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2127 2144 ½
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2130 2123 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1947 1936 1
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2123 Kšána Václav ŠK UNION Louny 2061 2090 ½
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2123 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2107 2106 1
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2127 2123 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2148 2133 ½
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2127 2123 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2157 2152 0
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2130 2123 Kopta Pavel TJ Kobylisy 2201 2194 0
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2121 2128 Janda Zdeněk SK Děčín 2094 2073 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2134 2128 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2039 2075 0
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2134 2128 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2116 2085 ½
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2136 2128 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2045 2040 ½
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2144 2131 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1840 1855 1
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2141 2131 Král David Sportis Svádov-Olšinky"A" 2017 2006 ½
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2147 2133 Soukal Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1912 1979 ½
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2218 2207 0
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2037 2021 ½
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Janda Zdeněk SK Děčín 2140 2103 ½
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2141 2131 Koníček Petr ŠK Viktoria Žižkov 1992 1995 1
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2141 2131 Kawulok Marek TJ Neratovice "C" 2153 2153 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Fráňa Tomáš ŠK AD Jičín 2129 2122 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2098 2128 0
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Kopta Pavel TJ Kobylisy 2186 2191 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 Polanský Adam Luboš ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2147 2133 Jareš Jiří ŠK SLAVIA Liberec 1978 1975 1
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 ½
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Vágner Tomáš CHESS MOST 2208 2218 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2057 2058 0
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2100 2083 ½
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 ½
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2214 2198 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Pokorný Petr Bartoš Unichess "B" 2181 2158 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 ½
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Buchar Petr ŠK AD Jičín "D" 1967 1991 ½
2015/2016 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 0
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Richterová Nataša ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 1
2015/2016 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2262 2273 ½
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Vozka Pavel SK Děčín 2246 2256 ½
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Bargel Martin TJ Neratovice "B" 2151 2134 1
2015/2016 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Cakl Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2083 0
2015/2016 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Plašil Petr Unichess "B" 2094 2039 ½
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2193 2182 0
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2066 2074 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Balín Kamil ŠK Spartak Ústí nad Labem 2091 2087 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Purnoch Josef NERATOVICE 2188 2185 1
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2128 2127 1
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Valeš Václav SK Děčín 2164 2158 ½
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Kadeřábek Jiří Šachklub AD Jičín "C" 2119 2134 1
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Kučera Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec 1929 1945 1
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2047 2046 ½
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Škuthan Jiří CHESS MOST "B" 1940 2013 1
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 Ráliš Petr ŠK Teplice 2228 2224 ½
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Vágner Tomáš CHESS MOST 2316 2313 ½
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Šmíd Miroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2131 2122 ½
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2235 2222 ½
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Kučera Petr Desko Liberec 2224 2215 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Jeníček Emil TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2132 2139 0
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Crha Ondřej Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2151 2152 0
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2191 2193 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Makevich Pavel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2119 2057 1
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Přibyl Josef TJ NERATOVICE 2308 2310 0
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 Havránek Miroslav SK Děčín 2165 2163 ½
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 0
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 Horák Jiří Slovan Jirkov 2175 2176 0
2013/2014 6 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2234 2220 ½
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. 2080 2057 0
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 1
2012/2013 10 ŠK Teplice 2119 2105 Jakl Aleš ŠK Tachov 2061 2056 1
2012/2013 9 ŠK Teplice 2119 2105 Čáp Adam ŠK Kladno 2028 2006 ½
2012/2013 8 ŠK Teplice 2119 2105 Pešek Radomír Chess Most B 2043 2057 ½
2012/2013 7 ŠK Teplice 2119 2105 Hrbolka Ladislav Chess Most A 2173 2186 0
2012/2013 5 ŠK Teplice 2119 2105 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1975 1976 ½
2012/2013 4 ŠK Teplice 2119 2105 Kracík Dobroslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2059 2054 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice 2119 2105 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2151 2144 1
2012/2013 11 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 ½
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 0
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 ½
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2068 2063 1
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice"A" 2267 2268 0
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2237 2239 0
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2192 2189 ½
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2102 2100 1
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 ½
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Vágner Tomáš Chess Most"C" 2314 2314 0
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2242 2228 0
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2136 2119 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1976 2004 ½
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2136 2119 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 ½
2011/2012 11 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2008 1990 0
2011/2012 10 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 ½
2011/2012 9 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 ½
2011/2012 8 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Ta Van Duy Chess Most B 1882 2035 ½
2011/2012 7 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 ½
2011/2012 6 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 1
2011/2012 5 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 ½
2011/2012 4 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2077 2094 1
2011/2012 3 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Pecka František Slovan Jirkov A 2064 2059 ½
2011/2012 2 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Janda Zdeněk Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 ½
2011/2012 1 Sj.Litoměřice A 2136 2119 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 ½
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 ½
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Vozka Pavel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 ½
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Kudrlička Ladislav ŠK Viamont Teplice"B" 2048 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Horák Michal DDM Most"A" 2219 0
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Papay Marek DDM Most"B" 2029 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2143 ½
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2092 0
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2246 ½
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Havránek Tomáš Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 ½
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Kurka František ŠK Teplice"B" 2095 1
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2104 ½
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 1
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 1
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 ½
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 0
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2261 ½
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1894 1
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 2083 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 2083 Rubeš Jan ŠK Teplice"C" 1937 1
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 2083 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 0
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 2083 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2086 ½
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 2083 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 ½
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 2083 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1995 1
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 2083 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 2201 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 2083 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany"A" 2253 ½
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 2083 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí"B" 2196 ½
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 2083 Lácha Jan Sj.Litoměřice"B" 1971 1
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Havránek Tomáš SK Děčín B 1976 0
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice B 2259 0
2007/2008 9 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 0
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.B 2152 0
2007/2008 7 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Bláha Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 2112 0
2007/2008 6 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 ½
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2211 ½
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky A 2002 1
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 2099 Louček Vlastimil ŠK Louny A 2293 ½
2006/2007 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Vanka Miloslav Bohemians Praha "B" 2192 0
2006/2007 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Purnoch Josef TJ Neratovice 2170 ½
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Spirin Oleg KŠ Tietz Karlovy Vary 0
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2058 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Dvořák Stanislav Bonex Teplice"A" 2015 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2030 ½
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Vanko Jiří Baník Chemakryl Sokolov 2118 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Gutman Petr ŠK Rakovník 2165 0
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Kozák Miloš ČSOB"B" 2257 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 Krsek Tomáš ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2103 1
2005/2006 10 ŠK ČSOBB"" 2100 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA"" 2056 1
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Budil Zdeněk Loko MostB"" 1933 ½
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Tichý Vladimír Sokol Údlice 2022 ½
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Čeněk Miroslav CHP Litvínov 2062 ½
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Novák František Sp.Ustí n.L.B"" 2024 1
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2066 ½
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Vrchotka Josef Bonex TepliceB"" 2074 0
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceA"" 2100 Rouč Michal Sp.Ústí n.LC"" 1837 0
2004/2005 11 ŠK ČSOBB" 2095 Dufek Vladimír 1.Novoborský ŠKA" 1887 1
2004/2005 10 Sj.Litoměřice "A" 2095 Marsa Jan Loko Most "B" 2024 ½
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 2095 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín "A" 1961 ½
2004/2005 8 Sj.Litoměřice "A" 2095 Tachovský Pavel Bystřanští jezd "A" 1812 0
2004/2005 7 Sj.Litoměřice "A" 2095 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2133 ½
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 2095 Vrchotka Josef Bonex Teplice "B" 2095 1
2004/2005 3 Sj.Litoměřice "A" 2095 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2171 0
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 2095 Machálek Bedřich Sp.Ústí n.L. "B" 2061 1
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 2095 Mazánek Kamil Union Louny "A" 2177 0
2003/2004 10 Sj.Litoměřice 2102 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2101 ½
2003/2004 9 Sj.Litoměřice 2102 Mittelbach Zdeněk Loko Ústí n.L. 1952 1
2003/2004 8 Sj.Litoměřice 2102 Kurka František Bonex Teplice 2138 ½
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 2102 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2081 1
2003/2004 4 Sj.Litoměřice 2102 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 ½
2003/2004 2 Sj.Litoměřice 2102 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 0
2003/2004 1 Sj.Litoměřice 2102 Vágner Tomáš CHP Litvínov 2155 0