Hráč Janda Pavel

Janda Pavel

User Pic
Jméno: Janda Pavel
Oddíl: TJ Spartak Sezimovo Ústí
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2120
Elo mezinárodní: 2096
ID: 1122
FIDE ID: 307807
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2096 2120 Stinka Jakub ŠACHklub NN Písek B 2117 2200 0
2018/2019 10 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2112 2120 Šťastná Martina VŠTE České Budějovice B 1660 1813 1
2018/2019 9 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2112 2120 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2273 2238 0
2018/2019 8 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2120 2120 Brom Jiří ŠS Mild Bivoj Bechyně 2010 2011 1
2018/2019 7 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2120 2120 Janovský Martin DDM Písek B 1933 1935 0
2018/2019 6 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2125 2120 Nagy Ladislav QCC České Budějovice B 1875 1902 ½
2018/2019 5 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2125 2120 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2152 2149 ½
2018/2019 4 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2119 2115 Rolinek Dominik VŠTE České Budějovice A 1960 1958 ½
2018/2019 3 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2118 2115 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2403 2384 0
2018/2019 2 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2118 2115 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1870 1908 1
2018/2019 1 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2118 2115 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2113 2106 ½
2018/2019 10 Sokol Tábor 2112 2120 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2041 1992 0
2018/2019 4 Sokol Tábor 2119 2115 Kandrik Antonín Šachový klub Příbram-Baník 2144 2148 1
2018/2019 11 USK Praha A 2096 2120 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2014 1987 1
2018/2019 10 USK Praha A 2096 2120 Jelínek Michal SK OAZA Praha C 2100 2090 1
2018/2019 9 USK Praha A 2096 2120 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2109 2092 1
2018/2019 8 USK Praha A 2096 2120 Valeš Václav Šachový klub Bohnice - A 2157 2125 0
2018/2019 6 USK Praha A 2096 2120 Papáček Štěpán LISA A 2257 2231 0
2018/2019 5 USK Praha A 2096 2120 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2243 2252 ½
2018/2019 4 USK Praha A 2096 2120 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2149 2147 0
2018/2019 3 USK Praha A 2096 2120 Melmuk Petr Dukla C 2031 2035 ½
2018/2019 2 USK Praha A 2096 2120 Mičánek Tomáš GROP Classical Chess 2154 2129 1
2018/2019 1 USK Praha A 2096 2120 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2417 2412 1
2017/2018 11 Spartak Sezimovo Ústí 2114 2081 Chval Petr Sn Jindřichův Hradec 1885 1924 1
2017/2018 10 Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2269 2224 ½
2017/2018 9 Spartak Sezimovo Ústí 2094 2081 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně 2038 2047 1
2017/2018 8 Spartak Sezimovo Ústí 2094 2081 Lamser Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2139 2125 0
2017/2018 7 Spartak Sezimovo Ústí 2076 2081 Šimek Petr QCC České Budějovice B 2287 2322 ½
2017/2018 6 Spartak Sezimovo Ústí 2076 2081 Dolanský Lukáš ŠK Český Krumlov 2083 2091 ½
2017/2018 5 Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1834 1817 1
2017/2018 4 Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 Havlík Jan Tatran Prachatice 2398 2376 0
2017/2018 3 Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2113 2098 ½
2017/2018 2 Spartak Sezimovo Ústí 2084 2088 Janovský Martin DDM Písek 2029 1970 1
2017/2018 1 Spartak Sezimovo Ústí 2084 2088 Grill Roman Šachklub Písek B 2093 2100 0
2017/2018 10 Sokol Tabor 2100 2081 Husárik Braňko Eurovia Praha 2101 2098 1
2017/2018 8 Sokol Tabor 2094 2081 Šplíchal Petr Unichess Vyletna 1967 1983 1
2017/2018 6 Sokol Tabor 2076 2081 Skalický Tomáš Klub sachistu Ricany 1925 2155 2147 1
2017/2018 2 Sokol Tabor 2100 2081 Vičar Petr TJ Pankrac B 2135 2131 0
2016/2017 11 DDM Praha 6 A 2135 2120 Šlampa Jan Unichess C 2149 2162 0
2016/2017 10 DDM Praha 6 A 2135 2120 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 0
2016/2017 8 DDM Praha 6 A 2135 2120 Trepka Jan ŠO Praga Praha A 2128 2144 0
2016/2017 7 DDM Praha 6 A 2135 2120 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 ½
2016/2017 6 DDM Praha 6 A 2135 2120 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 ½
2016/2017 5 DDM Praha 6 A 2135 2120 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 ½
2016/2017 4 DDM Praha 6 A 2135 2120 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 1
2016/2017 3 DDM Praha 6 A 2135 2120 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 0
2016/2017 2 DDM Praha 6 A 2135 2120 Nováček Josef TJ Pankrác D 2167 2203 0
2016/2017 1 DDM Praha 6 A 2135 2120 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 0
2015/2016 7 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Stinka Jakub Šachklub Písek C 1962 1906 1
2015/2016 6 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2108 2119 1
2015/2016 5 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Pavlanin Zdeněk Spartak Kaplice 1961 1
2015/2016 4 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Šimeček Alexej DDM Písek 2038 2097 1
2015/2016 3 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2075 2026 0
2015/2016 2 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 1
2015/2016 1 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Žilavý Jan Šachklub Tábor 2016 2033 1
2015/2016 7 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Ptáčník Pavel Slovan Jindř. Hradec B 2075 2026 0
2015/2016 6 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Váhala Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1851 1853 1
2015/2016 5 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 0
2015/2016 4 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2246 2195 0
2015/2016 3 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 0
2015/2016 2 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Vlach Martin Silon Sezimovo Ústí 1928 1904 0
2015/2016 1 Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor 2016 2033 0
2014/2015 5 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1968 1
2014/2015 4 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2221 2235 1
2014/2015 3 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec B 2080 2095 0
2014/2015 2 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Maříková Jana Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 0
2014/2015 1 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Lauko Marián Spartak Kaplice 1893 1900 1
2014/2015 9 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Bartoš Alois ŠK Týn n. Vlt. 2072 2067 1
2014/2015 8 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Jandl Vojtěch ŠS Reality Horňák Bechyně B 1890 1955 1
2014/2015 7 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec B 2080 2095 0
2014/2015 6 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Maříková Jana Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 0
2014/2015 5 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Havlůj Zdeněk Silon Sezimovo Ústí 1971 1951 0
2014/2015 4 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2009 2001 ½
2014/2015 3 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1954 1
2014/2015 1 Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 Melmuk Petr Spartak Počátky 2035 2052 0
2013/2014 11 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2029 2018 1
2013/2014 10 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 1
2013/2014 9 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Janovský Martin DDM Písek B 2003 2006 ½
2013/2014 8 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 0
2013/2014 7 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Škorpík Martin Šk Český Krumlov 2185 2180 0
2013/2014 6 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2094 2090 0
2013/2014 5 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Vacek Miroslav Qcc České Budějovice B 2033 2042 0
2013/2014 4 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Grill Roman Šachklub Písek B 2148 2147 0
2013/2014 3 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2078 2108 0
2013/2014 2 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Houdek Pavel Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 1
2013/2014 1 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 ½
2013/2014 10 Sokol Tábor 2141 2128 Jurásek Miroslav ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 0
2013/2014 9 Sokol Tábor 2141 2128 Lácha Josef ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2002 2004 1
2013/2014 7 Sokol Tábor 2141 2128 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 0
2013/2014 5 Sokol Tábor 2141 2128 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 0
2013/2014 1 Sokol Tábor 2141 2128 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2196 2193 ½
2012/2013 11 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2084 2084 ½
2012/2013 10 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Hovorka Pavel QCC České Budějovice "B" 2025 1950 1
2012/2013 9 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Pravdík Kamil Šk Týn nad Vltavou 2103 2085 1
2012/2013 8 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Němec Roman ČZ Strakonice "B" 1960 1960 1
2012/2013 7 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Matějka Radek Šachklub Písek "B" 2011 2019 1
2012/2013 6 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1959 1957 0
2012/2013 5 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Janovský Martin Spartak Soběslav 1984 1987 0
2012/2013 4 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Žárský Kamil Sokol Tábor "C" 2033 2023 0
2012/2013 3 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Spal Milan ČZ Strakonice "A" 2221 2219 ½
2012/2013 2 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Růžička Aleš Traxler Veselí nad Lužnicí 2089 2089 1
2012/2013 1 TJ Spartak Sezimovo Ústí 2116 2097 Mazur David Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 1
2012/2013 11 Sokol Tábor A 2116 2097 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2027 2050 0
2012/2013 10 Sokol Tábor A 2116 2097 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 1896 1832 ½
2012/2013 8 Sokol Tábor A 2116 2097 Zemek Petr SFiala Gambit Jihlava 1937 1961 1
2012/2013 7 Sokol Tábor A 2116 2097 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 2041 2052 1
2012/2013 6 Sokol Tábor A 2116 2097 Franěk Jan TJ Bohemians Praha B 1976 1974 1
2012/2013 5 Sokol Tábor A 2116 2097 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 1
2012/2013 3 Sokol Tábor A 2116 2097 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2102 2097 1
2012/2013 1 Sokol Tábor A 2116 2097 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2023 2039 1
2011/2012 11 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Šperger Michal SK Royal České Budějovice 2038 2034 1
2011/2012 10 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Janovský Martin Spartak Soběslav 1975 1976 1
2011/2012 9 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Grill Roman Šachklub Písek B 2134 2130 0
2011/2012 8 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Spal Milan ČZ Strakonice A 2223 2218 ½
2011/2012 7 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Popelka Oldřich Traxler Veselí n.Lužn. 2111 2092 ½
2011/2012 6 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 1975 2021 ½
2011/2012 5 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Janeček Josef ŠS Bechyně 2091 2096 0
2011/2012 4 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2158 2164 1
2011/2012 3 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Němec Roman ČZ Strakonice B 1815 ½
2011/2012 2 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1980 1968 1
2011/2012 1 Spartak Sezimovo Ústí 2106 2088 Trnka Tomáš Spartak Počátky 1875 1
2010/2011 11 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Loskot Petr Silon Sezimovo Ústí 2060 ½
2010/2011 10 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Richtr Zdeněk Royal České Budějovice 2126 1
2010/2011 9 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1657 ½
2010/2011 8 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Melmuk Petr Spartak Počátky 2081 0
2010/2011 7 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2100 ½
2010/2011 6 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek B 2089 ½
2010/2011 5 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2028 1
2010/2011 4 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1944 1
2010/2011 3 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Spal Milan ČZ Strakonice 2275 1
2010/2011 2 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Hašek Václav Sokol Tábor C 2064 ½
2010/2011 1 Spartak Sezimovo Ústí 2076 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2108 0
2009/2010 9 TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2074 Lacina Adolf Sokol Platan Pisek B 2234 0
2009/2010 7 TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2074 Plášil Jiří Slovan Jindrichuv Hradec 2085 0
2009/2010 6 TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2074 Kovář Petr CZ Strakonice B 1976 1
2009/2010 3 TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2074 Trepka Jan Sokol Tabor C 2122 1
2009/2010 1 TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 2074 Glaser Jiří ROYAL Ceske Budejovice 2135 ½
2008/2009 8 Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 Borkovec Milan Sokol Tabor B 2230 0
2008/2009 4 Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 Cuhra Martin Royal Ceske Budejovice 2199 1
2008/2009 3 Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 Plášil Jiří Slovan Jindrichuv Hradec 2088 0
2008/2009 2 Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 Havlík Jan Tatran Prachatice 2287 0
2008/2009 1 Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 Korostenski František SK Cesky Krumlov 2162 1
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Vojtěch Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2170 ½
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK"C" 2084 0
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Plíva Vojtěch ŠK Kladno"A" 2025 1
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 1
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Bláha Jiří ŠK Teplice 2226 0
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 0
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz"A" 2038 ½
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 2024 1
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Novotný Roman TJ Neratovice 2073 0
2008/2009 1 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha"B" 2124 ½
2007/2008 11 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Spal Milan ČZ Strakonice A 2222 0
2007/2008 10 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Richtr Zdeněk QCC Č. Budějovice C 2105 0
2007/2008 9 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Blažek Jiří Beseda Veselí n.Lužn. 2170 0
2007/2008 7 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Brom Jiří ŠK Týn n.Vlt. 2129 ½
2007/2008 6 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1798 1
2007/2008 3 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2169 1
2007/2008 1 Spartak MAS Sez. Ústí 2125 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek B 2180 1
2007/2008 10 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 7 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Sochor Jiří TJ Bonex Teplice 0
2007/2008 6 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Krajíc Karel Marty Baník Most ½
2007/2008 4 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Krasnay Peter ŠK DA Praha A 0
2007/2008 3 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Vojtěch Jaroslav ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 1 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Chrz Pavel ŠK Ústí n.L 1
2006/2007 11 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Bartoš Alois Reality Horňák Bechyně 1980 0
2006/2007 8 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Vlach Martin ČZ Strakonice 1899 1
2006/2007 7 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1887 1
2006/2007 6 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2012 0
2006/2007 5 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1945 1
2006/2007 4 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1994 0
2006/2007 3 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1997 0
2006/2007 2 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Rajnyš Vladimír ŠK Český Krumlov A 2088 1
2006/2007 1 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2115 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1726 1
2005/2006 10 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Brom Jiří Reality Horňák Bechyně 2123 1
2005/2006 9 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Vlach Martin ČZ Strakonice 1843 0
2005/2006 8 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Doležal Jiří Sokol Tábor B 2195 1
2005/2006 7 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Karlíček Pavel Koberce Kájov 1989 0
2005/2006 6 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Hůda Martin Slovan Jindřichův Hradec 2101 ½
2005/2006 5 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Gdovin Ján Sokol Písek B 2124 0
2005/2006 3 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Chval Zdeněk Loko DKV České Budějovice B 2093 1
2005/2006 2 Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí 2096 1
2005/2006 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2195 0
2005/2006 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1
2005/2006 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2254 ½
2005/2006 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 2102 0
2005/2006 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Urbánková Eva TJ Pankrác B 2168 ½
2005/2006 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 0
2005/2006 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2233 ½
2005/2006 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2090 1
2004/2005 6 Sokol Vyšehrad "C" 2150 Fraas Martin ŠK Holdia DP B 2194 0
2004/2005 3 Sokol Vyšehrad "C" 2150 Hrbolka Ladislav Loko Most 2174 ½
2004/2005 2 Sokol Vyšehrad "C" 2150 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 ½
2004/2005 1 Sokol Vyšehrad "C" 2150 Bujak Michal DA Praha 2188 0
2003/2004 11 Sokol Vyšehrad C 2118 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov 2178 ½
2003/2004 10 Sokol Vyšehrad C 2118 Novotný Michal ŠK Polabiny Pardubice 2191 1
2003/2004 9 Sokol Vyšehrad C 2118 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2098 1
2003/2004 8 Sokol Vyšehrad C 2118 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1808 1
2003/2004 7 Sokol Vyšehrad C 2118 Buchar Petr Spartak Vrchlabí 2057 1
2003/2004 5 Sokol Vyšehrad C 2118 Veselý Tomáš AVE - Kontakt Pardubice 2048 ½
2003/2004 4 Sokol Vyšehrad C 2118 Matouš Mário Emerge Mladá Boleslav 2035 1
2003/2004 2 Sokol Vyšehrad C 2118 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2082 1
2003/2004 1 Sokol Vyšehrad C 2118 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim 2064 1