Hráč Váchal Josef

Váchal Josef

User Pic
Jméno: Váchal Josef
Oddíl: TJ Šakal Kozolupy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2099
Elo mezinárodní: 2082
ID: 538
FIDE ID: 311600
Rok narození: 1964
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 ŠAKAL Kozolupy 2092 2099 Hájek Jiří Sokol Plzeň - Letná A 2050 2068 0 soutěž
2021/2022 3 ŠAKAL Kozolupy 2092 2099 Toman Jan ŠK Tachov A 2103 2093 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠAKAL Kozolupy 2097 2099 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2152 2159 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠAKAL Kozolupy 2097 2099 Spěváček Ivo Loko A 1909 1923 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠAKAL Kozolupy 2098 2100 Holý Filip Sokol Plzeň - Letná A 2058 2042 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠAKAL Kozolupy 2096 2085 Kupka František ŠK Líně C 2081 2074 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠAKAL Kozolupy 2096 2085 Houška Jiří SK Petřín 2196 2172 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠAKAL Kozolupy 2091 2085 Klement Lukáš ŠK 64 Plzeň A 2255 2242 1 soutěž
2019/2020 8 ŠAKAL Kozolupy 2091 2085 Gschwendtner Stanislav ŠK Kdyně 2043 2062 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠAKAL Kozolupy 2091 2085 Česal Jaroslav ŠK Dvorec A 2133 2154 0 soutěž
2019/2020 6 ŠAKAL Kozolupy 2079 2085 Bujak Michal ŠK Líně B 2165 2167 1 soutěž
2019/2020 4 ŠAKAL Kozolupy 2089 2093 Holý Filip Sokol Plzeň - Letná A 2081 2046 0 soutěž
2019/2020 3 ŠAKAL Kozolupy 2081 2093 Kadeřávek Jan Košutka A 2141 2133 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠAKAL Kozolupy 2081 2093 Baumruk Josef ŠK Přeštice A 1965 1959 1 soutěž
2019/2020 1 ŠAKAL Kozolupy 2090 2093 Galíček Stanislav ŠK Tachov A 2142 2136 0 soutěž
2018/2019 10 ŠAKAL Kozolupy B 2080 2083 Kříž Luboš HeřNýř A 2080 2036 1 soutěž
2018/2019 6 ŠAKAL Kozolupy B 2077 2083 Houška Jiří SK Petřín 2181 2188 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠAKAL Kozolupy B 2087 2097 Hladík Pavel TJ Košutka A 1936 1977 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠAKAL Kozolupy B 2087 2097 Klement Lukáš ŠK 64 Plzeň A 2249 2245 0 soutěž
2018/2019 1 ŠAKAL Kozolupy B 2096 2097 Falout Luboš Sokol Plzeň - Letná A 2146 2131 0 soutěž
2017/2018 11 ŠAKAL Kozolupy B 2093 2095 Herejk Petr ŠK 64 Plzeň A 2188 2161 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠAKAL Kozolupy B 2105 2095 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2073 2070 0 soutěž
2017/2018 9 ŠAKAL Kozolupy B 2105 2095 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2077 2092 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠAKAL Kozolupy B 2095 2095 Racek Jiří SK Petřín 2016 2011 1 soutěž
2017/2018 5 ŠAKAL Kozolupy B 2095 2095 Ježek Jan ŠK Líně A 2187 2200 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠAKAL Kozolupy B 2105 2095 Mička Vladislav ŠK Líně B 1996 2007 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠAKAL Kozolupy B 2105 2095 Holý Filip Sokol Plzeň Letná A 2017 1992 1 soutěž
2016/2017 11 TJ Šakal Kozolupy 2093 2095 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz A 2102 2091 ½ soutěž
2015/2016 11 Šakal Kozolupy 2087 2117 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2106 2091 ½ soutěž
2015/2016 8 Šakal Kozolupy 2087 2117 Oreský Jan SK OAZA Praha 2207 2163 0 soutěž
2015/2016 6 Šakal Kozolupy 2087 2117 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 ½ soutěž
2015/2016 4 Šakal Kozolupy 2087 2117 Liška Karel TJ Plzeň Košutka 2095 2115 ½ soutěž
2015/2016 2 Šakal Kozolupy 2087 2117 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2086 2078 0 soutěž
2015/2016 1 Šakal Kozolupy 2087 2117 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2131 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠAKAL KOZOLUPY B 2087 2117 Kuba Stanislav ŠK Kdyně 2151 2127 0 soutěž
2015/2016 7 ŠAKAL KOZOLUPY B 2087 2117 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř A 1974 1977 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠAKAL KOZOLUPY B 2087 2117 Eret Jonáš Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2082 2073 0 soutěž
2015/2016 4 ŠAKAL KOZOLUPY B 2087 2117 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1895 1935 1 soutěž
2015/2016 3 ŠAKAL KOZOLUPY B 2087 2117 Turner Jan ŠK Tachov A 2393 2398 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠAKAL Kozolupy B 2134 2124 Tochor Jiří ŠK Kdyně 2048 2045 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠAKAL Kozolupy B 2134 2124 Eret Jonáš Košutka A 2054 2074 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠAKAL Kozolupy B 2134 2124 Šperl Hynek Kšice A 2043 2051 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠAKAL Kozolupy B 2134 2124 Kříž Daniel SŠK HeřNýř A 2017 2061 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠAKAL Kozolupy B 2134 2124 Muk Ivo ŠK Přeštice A 2020 1991 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 Lýsek Lukáš TJ Dukla Praha 2029 2001 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 Toulec Stanislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2064 2061 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 Sova Ondřej ŠK Holdia DP Praha 1906 1878 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 0 soutěž
2013/2014 11 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Chloupek Jaroslav Sokol Domažlice 1841 1822 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad B 2024 2000 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 1 soutěž
2013/2014 7 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Šlapák Zdeněk TJ ČZ Strakonice 2100 2100 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Jakl Aleš ŠK Tachov 2043 2040 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2136 2137 0 soutěž
2013/2014 4 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2170 2161 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2096 2087 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Mišičko Ján ŠK Kladno 2064 2050 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1909 1905 1 soutěž
2013/2014 9 ŠAKAL Kozolupy B 2170 2159 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 2183 2178 0 soutěž
2013/2014 4 ŠAKAL Kozolupy B 2170 2159 Tochor Jiří Kdyně 2093 2091 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠAKAL Kozolupy B 2170 2159 Bujak Michal Šachový klub Líně 2145 2140 0 soutěž
2012/2013 10 ŠAKAL Kozolupy B 2178 2162 Kadeřávek Jan Košutka A 2113 2101 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠAKAL Kozolupy B 2178 2162 Císler Petr Domažlice A 2225 2225 1 soutěž
2012/2013 11 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Rubeš Jan ŠK Teplice 2130 2149 0 soutěž
2012/2013 10 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2082 2119 1 soutěž
2012/2013 8 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2151 2144 0 soutěž
2012/2013 7 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Toman Jan ŠK Tachov 2104 2063 0 soutěž
2012/2013 6 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2224 2235 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Hozda David Chess Most B 1969 1960 1 soutěž
2012/2013 4 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Hrbolka Ladislav Chess Most A 2143 2108 1 soutěž
2012/2013 3 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2063 2034 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Nový Václav ŠK Sokol Klatovy 2046 2021 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 Folková Martina ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2167 2182 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠAKAL Kozolupy B 2191 2172 Škut Michal ŠK Přeštice A 2050 2113 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠAKAL Kozolupy B 2191 2172 Toman Jaroslav ŠK Tachov A 2197 2200 0 soutěž
2011/2012 1 ŠAKAL Kozolupy B 2191 2172 Novák Michal Šachový klub Líně B 2125 2134 ½ soutěž
2011/2012 11 Šakal Kozolupy 2191 2172 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 0 soutěž
2011/2012 7 Šakal Kozolupy 2191 2172 Šuráň Jan JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 0 soutěž
2011/2012 4 Šakal Kozolupy 2191 2172 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2191 2209 0 soutěž
2011/2012 2 Šakal Kozolupy 2191 2172 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2296 2294 1 soutěž
2010/2011 9 ŠAKAL Kozolupy B 2164 Buldra Josef Sokol Plzeň 1 B 2027 1 soutěž
2010/2011 10 Šakal Kozolupy 2164 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna 2239 ½ soutěž
2010/2011 8 Šakal Kozolupy 2164 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 0 soutěž
2010/2011 7 Šakal Kozolupy 2164 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2233 ½ soutěž
2010/2011 6 Šakal Kozolupy 2164 Bostl František QCC České Budějovice 2205 0 soutěž
2010/2011 5 Šakal Kozolupy 2164 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 1 soutěž
2010/2011 4 Šakal Kozolupy 2164 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2259 1 soutěž
2010/2011 2 Šakal Kozolupy 2164 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK "B" 2281 ½ soutěž
2010/2011 1 Šakal Kozolupy 2164 Vokoun Jan TJ Pankrác 2197 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2190 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2151 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov A 1929 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Folková Martina Sokol Plzeň 1 A 2126 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Jandečka Tomáš SK Viktoria Žižkov A 2169 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Hadžala Daniel TJ Spartak Žebrák A 2099 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Palková Kateřina ŠK Sokol Klatovy A 2010 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Kracík Dobroslav ŠK Líně A 2085 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Tochor Jiří TJ Sokol Domažlice A 2068 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Šakal Kozolupy A 2156 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2086 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Šakal Kozolupy A 2156 SZIRMAI Emil TJ Bohemians Praha B 2031 1 soutěž
2008/2009 9 Šakal Kozolupy A 2172 Eretová Jana Sokol Klatovy A 2138 1 soutěž
2008/2009 8 Šakal Kozolupy A 2172 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2160 1 soutěž
2008/2009 7 Šakal Kozolupy A 2172 Nováček Josef TJ Pankrác Praha B 2216 ½ soutěž
2008/2009 6 Šakal Kozolupy A 2172 Hlaváček Jiří ŠK Pyrit Příbram A 2202 ½ soutěž
2008/2009 4 Šakal Kozolupy A 2172 Plášil Jiří QCC České Budějovice B 2088 0 soutěž
2008/2009 3 Šakal Kozolupy A 2172 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2199 0 soutěž
2008/2009 2 Šakal Kozolupy A 2172 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 0 soutěž
2008/2009 1 Šakal Kozolupy A 2172 Příborský Marek Sokol Plzeň 1 B 2220 ½ soutěž
2008/2009 8 Sokol Plzeň - Letná 2172 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2263 0 soutěž
2008/2009 6 Sokol Plzeň - Letná 2172 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Plzeň - Letná 2172 Vozka Pavel Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 0 soutěž
2008/2009 3 Sokol Plzeň - Letná 2172 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Plzeň - Letná 2172 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B 2184 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Plzeň - Letná 2172 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2262 ½ soutěž
2007/2008 10 Kozolupy 2143 Racek Jiří ZČE Plzeň 2095 1 soutěž
2007/2008 9 Kozolupy 2143 Janočko Petr Lokomotiva Plzeň 2029 1 soutěž
2007/2008 8 Kozolupy 2143 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 D 2080 ½ soutěž
2007/2008 7 Kozolupy 2143 Turner Jan Tachov 2343 ½ soutěž
2007/2008 6 Kozolupy 2143 Císler Petr Domažlice A 2207 0 soutěž
2007/2008 5 Kozolupy 2143 Soukup Alois Košutka 2091 1 soutěž
2007/2008 4 Kozolupy 2143 Novák Michal Líně 2215 0 soutěž
2007/2008 3 Kozolupy 2143 Baumruk Josef Přeštice 2002 ½ soutěž
2007/2008 11 Sokol Plzeň Letná A 2143 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2139 1 soutěž
2007/2008 10 Sokol Plzeň Letná A 2143 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2182 ½ soutěž
2007/2008 8 Sokol Plzeň Letná A 2143 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad Praha B 2155 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Plzeň Letná A 2143 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2200 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Plzeň Letná A 2143 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2135 0 soutěž
2007/2008 5 Sokol Plzeň Letná A 2143 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2185 ½ soutěž
2007/2008 4 Sokol Plzeň Letná A 2143 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy A 2129 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Plzeň Letná A 2143 Stluka František ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Plzeň A 2148 Hlaváček Jiří Alva Pb Příbram A 2216 ½ soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Plzeň A 2148 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2278 ½ soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Plzeň A 2148 Procházka Dalibor Praga Praha A 2145 0 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Plzeň A 2148 Nídl Petr QCC Č.Budějovice A 2217 1 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Plzeň A 2148 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice A 2130 ½ soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Plzeň A 2148 Pekárek Petr Sokol Tábor A 2167 ½ soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Plzeň A 2148 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 2044 1 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Plzeň A 2148 Houška Jiří Sokol Plzeň LetnáA 2205 ½ soutěž
2006/2007 10 Kozolupy 2148 Kubát Miroslav Klatovy B 1867 ½ soutěž
2006/2007 9 Kozolupy 2148 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 D 2081 1 soutěž
2006/2007 8 Kozolupy 2148 Čedíková Kateřina Klatovy A 2226 0 soutěž
2006/2007 6 Kozolupy 2148 Muk Ivo Přeštice 2086 ½ soutěž
2006/2007 5 Kozolupy 2148 Balhar Jan Líně 2225 0 soutěž
2006/2007 4 Kozolupy 2148 Bouda Jiří Košutka 2075 ½ soutěž
2006/2007 3 Kozolupy 2148 Houška Jiří Spálené Poříčí 2205 ½ soutěž
2006/2007 2 Kozolupy 2148 Falout Luboš Letná B 2184 ½ soutěž
2006/2007 1 Kozolupy 2148 Balcar Martin Domažlice B 2099 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠAKAL Kozolupy 2171 Tupý Martin QCC DKV České Budějovice 2235 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠAKAL Kozolupy 2171 Folk Petr Šachklub Sokol Klatovy 2233 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠAKAL Kozolupy 2171 Zvára Petr Bohemians Praha 2391 1 soutěž
2005/2006 7 ŠAKAL Kozolupy 2171 Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha Kobylisy 2275 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠAKAL Kozolupy 2171 Pinc Miroslav ŠK Alva Pb Příbram 2205 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠAKAL Kozolupy 2171 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2232 0 soutěž
2005/2006 4 ŠAKAL Kozolupy 2171 Turner Jan TJ Sokol Domažlice 2346 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠAKAL Kozolupy 2171 Hába Zdeněk Praga Praha 2273 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠAKAL Kozolupy 2171 Borkovec Milan Sokol Tábor 2263 ½ soutěž
2004/2005 10 Šakal Kozolupy 2164 Kupka František Loko Plzeň 2012 ½ soutěž
2004/2005 9 Šakal Kozolupy 2164 Galíček Stanislav Tachov A 2157 0 soutěž
2004/2005 4 Šakal Kozolupy 2164 Gschwendtner Stanislav Klatovy B 2165 1 soutěž
2004/2005 1 Šakal Kozolupy 2164 Šimůnek Filip Union Plzeň 2048 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Plzeň I C 2164 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram 2293 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Plzeň I C 2164 Hašek Václav Sokol Tábor A 2091 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Plzeň I C 2164 Vávra Jan Sokol Vršovice 2100 1 soutěž
2003/2004 11 Kozolupy Šakal A 2139 Šperl Hynek Kšice 1948 ½ soutěž
2003/2004 10 Kozolupy Šakal A 2139 Soukup Alois Plzeň Košutka 1917 ½ soutěž
2003/2004 9 Kozolupy Šakal A 2139 Kupka František Líně ŠK C 1992 ½ soutěž
2003/2004 8 Kozolupy Šakal A 2139 Pašek Martin Heřmanova Huť 1696 ½ soutěž
2003/2004 7 Kozolupy Šakal A 2139 Herčík Josef Plzeň ZČE 1920 1 soutěž
2003/2004 6 Kozolupy Šakal A 2139 Kříž Luboš Plzeň Loko B 2081 1 soutěž
2003/2004 5 Kozolupy Šakal A 2139 Jaroš Martin Plzeň Union B 2036 ½ soutěž
2003/2004 4 Kozolupy Šakal A 2139 Turner Jan Tachov B 2334 0 soutěž
2003/2004 3 Kozolupy Šakal A 2139 Kracík Dobroslav Líně ŠK D 1986 ½ soutěž
2003/2004 2 Kozolupy Šakal A 2139 Wolf Vilém Kozolupy Šakal B 1822 ½ soutěž
2003/2004 1 Kozolupy Šakal A 2139 Bartoníček Zdeněk Plzeň Sokol I D 2070 1 soutěž
2003/2004 10 Sokol Plzeň I C 2139 Adámek František Spálené Poříčí 2049 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol Plzeň I C 2139 Jaroš Martin Union Plzeň 2036 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Plzeň I C 2139 Mička Vladislav Líně B 2001 0 soutěž
2003/2004 7 Sokol Plzeň I C 2139 Přeštice A 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol Plzeň I C 2139 Štaif Martin Letná B 2041 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Plzeň I C 2139 Daněk Václav Loko Plzeň 1928 0 soutěž
2003/2004 4 Sokol Plzeň I C 2139 Galíček Stanislav Tachov 2156 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Plzeň I C 2139 Tochor Jiří Domažlice B 2009 1 soutěž
2003/2004 2 Sokol Plzeň I C 2139 Pokrupa Marek Líně A 2132 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Plzeň I C 2139 Janeček Petr Přeštice B 1774 ½ soutěž