Hráč Beneš Petr

Beneš Petr

User Pic
Jméno: Beneš Petr
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2064
Elo mezinárodní: 2084
ID: 536
FIDE ID: 311812
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2073 2065 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice"B" 1959 1946 1
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2073 2065 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1953 1954 1
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2092 2065 Šala Dalibor Chess Most"B" 1931 1926 0
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2092 2065 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1926 1899 1
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2088 2065 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1815 1796 1
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2088 2065 Král Jaromír Sportis Svádov/Olšinky"A" 1539 1563 1
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2084 2057 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"B" 1902 1920 1
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2072 2057 Dlouhý Martin TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 0 2059 0
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2069 2057 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1842 1858 ½
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2092 2065 Krásný Drahomír ŠK Rakovník A 1946 1941 0
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2088 2065 Zvolenský David JAWA Brodce A 2061 2062 0
2018/2019 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2084 2057 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2118 2131 0
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2072 2057 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2172 2167 0
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2072 2057 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2073 2057 1
2018/2019 11 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2073 2065 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2014 1920 0
2018/2019 10 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2073 2065 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2065 2098 1
2018/2019 8 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2092 2065 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2220 2209 ½
2018/2019 6 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2088 2065 Janda Zdeněk SK Děčín 2088 2072 1
2018/2019 5 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2084 2057 Šváb Jan CHESS Most 1993 2003 1
2018/2019 1 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2069 2057 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2023 2028 1
2017/2018 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2089 2036 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1917 1842 1
2017/2018 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2091 2036 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 ½
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2066 2036 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1873 1901 1
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2066 2036 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2181 2168 1
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2047 2036 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2070 2059 1
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2091 2036 Sedlák Luděk Caissa Roztoky B 1902 1897 0
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2039 2030 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2114 2107 1
2017/2018 7 ASK Lovosice "A" 2047 2036 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1912 1904 ½
2017/2018 4 ASK Lovosice "A" 2091 2036 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 1
2017/2018 2 ASK Lovosice "A" 2091 2036 Papay Marek SK Děčín "C" 1950 1990 1
2017/2018 7 SK Dopravni podnik Praha 2066 2036 Švondr Michal SK JOLY Lysa nad Labem C 1961 1939 1
2017/2018 5 SK Dopravni podnik Praha 2047 2036 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2112 2105 1
2017/2018 2 SK Dopravni podnik Praha 2091 2036 Šlampa Jan Bartos Unichess 2196 2189 0
2016/2017 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Černoch Vít TJ Neratovice D 1706 0
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 1970 1935 ½
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 1
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2054 2066 ½
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1934 1928 0
2016/2017 10 ŠK DP Praha 2091 2036 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2172 2134 ½
2016/2017 8 ŠK DP Praha 2066 2036 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2166 2164 0
2016/2017 6 ŠK DP Praha 2047 2036 Folková Martina TJ Šakal Kozolupy 1999 2057 ½
2016/2017 4 ŠK DP Praha 2091 2036 Gutman Petr ŠK Kladno 2138 2144 1
2016/2017 2 ŠK DP Praha 2091 2036 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 ½
2015/2016 9 ASK Lovosice "A" 2058 2027 Mareš Otakar SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 1
2015/2016 7 ASK Lovosice "A" 2058 2027 Dusbaba Karel SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 1
2015/2016 4 ASK Lovosice "A" 2058 2027 Hrabal Ivan SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 1
2015/2016 1 ASK Lovosice "A" 2058 2027 Strauss Jindřich SK Slavie Decin 1946 2001 ½
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno B 1947 1873 1
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad D 1853 1902 1
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1713 1667 1
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Bauer Ondřej TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 ½
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Otruba Pavel Caissa Úholičky C 1970 1935 0
2015/2016 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Němec David ŠK Velvary A 2082 2089 1
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2052 2058 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Votruba Petr TJ Hostivice B 1831 1944 1
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2095 2125 ½
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 0
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Sedlák Jiří ŠK Světlá nad Sázavou 1951 1900 ½
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 0
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice 2065 2080 0
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Žilavý Jan Sokol Tábor 2016 2033 1
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2167 2133 0
2015/2016 2 ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 Kožený Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2045 2053 ½
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2079 2080 ½
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2031 2025 1
2014/2015 9 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Otruba Pavel Caissa Úholičky C 2013 1996 1
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2113 2111 0
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Zdeněk Petr ŠK Kralupy B 2082 2054 1
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Fejtek Petr ŠK Merkur Kladno B 1855 1814 1
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Beneš Miroslav ŠK Rakovník C 1697 1
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1479 1
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Hofner František ŠK Velvary A 1838 1
2014/2015 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1694 1673 1
2014/2015 11 ASK Lovosice "A" 2055 2041 Wichs Jakub SVAH Všebořice 2097 2107 1
2014/2015 10 ASK Lovosice "A" 2055 2041 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 0
2014/2015 8 ASK Lovosice "A" 2055 2041 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 1
2014/2015 4 ASK Lovosice "A" 2055 2041 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 1
2014/2015 3 ASK Lovosice "A" 2055 2041 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 ½
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 2055 2041 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2104 2089 ½
2014/2015 6 ŠK Holdia DP Praha 2055 2041 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2054 2074 0
2014/2015 5 ŠK Holdia DP Praha 2055 2041 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2200 2206 0
2014/2015 2 ŠK Holdia DP Praha 2055 2041 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2106 2115 0
2014/2015 1 ŠK Holdia DP Praha 2055 2041 Novák Petr TJ Dukla Praha 2205 0
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 1
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 1
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2339 2349 0
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1909 2128 0
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2068 2075 1
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Vlach Karel Caissa Úholičky B 2142 2154 0
2013/2014 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 0
2013/2014 10 ASK Lovosice 2109 2100 Strauss Jindřich ŠK Slávie Děčín 1927 1980 1
2013/2014 7 ASK Lovosice 2109 2100 Hozda David SK ŠACHY Chlumec "A" 1968 1960 0
2013/2014 6 ASK Lovosice 2109 2100 Malinkovič Viktor SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1675 1741 1
2013/2014 4 ASK Lovosice 2109 2100 Klátil Karel SK Děčín "C" 2012 1983 1
2013/2014 1 ŠK Holdia DP Praha B 2109 2100 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2249 2235 0
2012/2013 11 ASK Lovosice 2105 2119 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2033 2081 ½
2012/2013 10 ASK Lovosice 2105 2119 Sochor Jiří SVAH Všebořice "A" 2242 2228 0
2012/2013 8 ASK Lovosice 2105 2119 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 1
2012/2013 7 ASK Lovosice 2105 2119 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1924 1948 ½
2012/2013 4 ASK Lovosice 2105 2119 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 1
2012/2013 3 ASK Lovosice 2105 2119 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1884 1875 ½
2011/2012 11 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 ½
2011/2012 10 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 1
2011/2012 9 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 1
2011/2012 8 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1
2011/2012 7 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 1
2011/2012 6 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1
2011/2012 5 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 1
2011/2012 3 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 1
2011/2012 2 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1815 1812 1
2011/2012 1 TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1976 2004 0
2011/2012 11 ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2158 2157 0
2011/2012 8 ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 Hadraba Vladimír ERA-Poštovní spořitelna A 2225 2218 ½
2011/2012 7 ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 Nováček Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 1
2011/2012 4 ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2133 2159 0
2011/2012 1 ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2207 2184 1
2010/2011 8 ŠK Holdia DP Praha "B" 2116 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2176 0
2010/2011 5 ŠK Holdia DP Praha "B" 2116 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2001 0
2010/2011 2 ŠK Holdia DP Praha "B" 2116 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2192 ½
2010/2011 11 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Okrouhlík Zdeněk ŠK Viamont Teplice "D" 1819 1
2010/2011 10 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2040 ½
2010/2011 9 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Malinkovič Viktor Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1717 1
2010/2011 8 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "A" 1867 1
2010/2011 7 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 1
2010/2011 6 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Strašlipka Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1776 1
2010/2011 5 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1937 1
2010/2011 4 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 1
2010/2011 3 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 1
2010/2011 2 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1700 ½
2010/2011 1 TJ Lovochemie Lovosice 2116 Dusbaba Karel TJ Chlumec "A" 2105 0
2009/2010 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2159 Bach Markus TJ Krásná Lípa 1976 0
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 2159 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2025 1
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2159 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2025 0
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2159 Malec Jan 1. Novoborský ŠK "D" 1999 1
2009/2010 7 Holdia DP Praha B"" 2159 Nováček Jan Poštovní spořitelna B"" 2089 0
2009/2010 6 Holdia DP Praha B"" 2159 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2323 0
2009/2010 4 Holdia DP Praha B"" 2159 Šimek Petr Poštovní spořitelna A"" 2269 0
2009/2010 3 Holdia DP Praha B"" 2159 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2166 ½
2009/2010 2 Holdia DP Praha B"" 2159 Bostl František QCC České Budějovice 2188 0
2008/2009 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2141 Dolenský Milan ŠK Libštát 2088 0
2008/2009 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2141 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 2013 ½
2008/2009 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 2141 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1880 0
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2141 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2050 0
2007/2008 4 ŠK Zikuda Turnov 2146 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 ½
2007/2008 9 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Hozda David KC Kaskáda Bílina 2008 1
2007/2008 8 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1844 1
2007/2008 7 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 2000 1
2007/2008 6 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 1
2007/2008 5 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1855 1
2007/2008 4 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1736 1
2007/2008 2 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Černý Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 0
2007/2008 1 TJ Lovochemie Lovosice 2146 Pastva Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1844 1
2006/2007 11 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Vágner Tomáš Marty Baník Most 2250 ½
2006/2007 10 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Horák Jiří TJ Slovan Jirkov 2212 ½
2006/2007 9 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Friml Antonín ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 1
2006/2007 8 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Marsa Jan Lokomotiva Most "B" 2100 0
2006/2007 7 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2253 ½
2006/2007 6 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice "B" 2221 0
2006/2007 5 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2257 ½
2006/2007 4 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Louček Vlastimil TJ Lokomotiva Most "A" 2270 0
2006/2007 3 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Pešek Radomír ŠK Most"A" 2130 1
2006/2007 1 TJ Lovochemie Lovosice 2215 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2103 1
2005/2006 9 KŠ Štětí A"" 2206 Končel Karel Loko Most F"" 1693 0
2005/2006 8 KŠ Štětí A"" 2206 Chovanec Aleš Bystř. jezdci A"" 1443 1
2005/2006 7 KŠ Štětí A"" 2206 Šulc František Slavoj LT C"" 1712 1
2005/2006 6 KŠ Štětí A"" 2206 Porebski Stanislav Glaverbel TP A"" 2118 ½
2005/2006 5 KŠ Štětí A"" 2206 Marsa Jan Loko Most E"" 2072 1
2005/2006 3 KŠ Štětí A"" 2206 Krátký Antonín Spartak UL E"" 1657 1
2005/2006 2 KŠ Štětí A"" 2206 Pastva Zdeněk Bonex TP C"" 1871 1
2005/2006 1 KŠ Štětí A"" 2206 Beránek Miroslav Lovoch. Lovosice 1921 1
2005/2006 7 TJ Zikuda Turnov 2206 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2348 ½
2004/2005 9 Trend Roudnice 2134 Pastva Zdeněk Bonex Teplice C" 1869 1
2004/2005 8 Trend Roudnice 2134 Vlček Josef Stropník Osek A" 1943 1
2004/2005 7 Trend Roudnice 2134 Vyhnálek Jaroslav Stropník Osek B" 1466 1
2004/2005 6 Trend Roudnice 2134 Vocásek Václav Sl Litoměřice B" 1927 1
2004/2005 5 Trend Roudnice 2134 Vnouček Pavel Bystř. jezdci B" 1650 1
2004/2005 4 Trend Roudnice 2134 Hozda David Kaskáda Bílina A" 1830 1
2004/2005 3 Trend Roudnice 2134 Vágner Tomáš Lokomot. Most F" 2196 1
2004/2005 2 Trend Roudnice 2134 Plšek Pavel Litoměřické dámy 2120 1
2004/2005 1 Trend Roudnice 2134 Beránek Miroslav Lovochem Lovosice 1895 ½
2003/2004 9 Trend Roudnice Popper Tomáš Sl. Litoměřice B 1
2003/2004 8 Trend Roudnice Vrchotka Josef Stropník Osek A 0
2003/2004 7 Trend Roudnice Bubla Pavel Bonex Teplice C 1
2003/2004 6 Trend Roudnice Köchert Bedřich Bystř. jezdci A 1
2003/2004 5 Trend Roudnice Hamala Miroslav Kaskáda Bílina A 1
2003/2004 4 Trend Roudnice 2123 Plšek Pavel Litoměřické dámy 2092 1
2003/2004 3 Trend Roudnice 2123 Vyhnálek Jaroslav Stropník Osek B 1472 1
2003/2004 2 Trend Roudnice 2123 Froněk Vítězslav Lovochem Lovosice 1932 1
2003/2004 2 TJ Slávie Turnov 2123 Bartoš Jan ŠK ČSOB A 2177 0