Hráč Klement Lukáš

Klement Lukáš

User Pic
Jméno: Klement Lukáš
Oddíl: TJ Tatran Podbořany z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2222
Elo mezinárodní: 2224
ID: 26171
FIDE ID: 305049
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK 64 Plzeň A 2255 2241 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2168 2192 0
2018/2019 8 ŠK 64 Plzeň A 2238 2241 Spěváček Ivo Loko Plzeň A 1893 1924 1
2018/2019 7 ŠK 64 Plzeň A 2238 2241 Jánská Jitka Sokol Plzeň - Letná A 2143 2124 ½
2018/2019 4 ŠK 64 Plzeň A 2254 2245 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 2055 2050 1
2018/2019 3 ŠK 64 Plzeň A 2249 2245 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2096 2082 ½
2018/2019 2 ŠK 64 Plzeň A 2249 2245 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy B 2087 2097 1
2018/2019 1 ŠK 64 Plzeň A 2254 2245 Houška Jiří SK Petřín 2169 2179 0
2018/2019 11 TJ Tatran Podbořany 2255 2241 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2163 2152 0
2018/2019 10 TJ Tatran Podbořany 2255 2241 Hrabuša Matej ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2386 0 0
2018/2019 9 TJ Tatran Podbořany 2238 2241 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2333 2256 1
2018/2019 8 TJ Tatran Podbořany 2238 2241 Babička Michal SK Děčín 2042 2049 1
2018/2019 7 TJ Tatran Podbořany 2247 2241 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2203 2185 ½
2018/2019 6 TJ Tatran Podbořany 2247 2241 Špička Jan Karlovarský šachklub Tietz "B" 1915 1925 ½
2018/2019 5 TJ Tatran Podbořany 2254 2245 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2233 2240 0
2018/2019 4 TJ Tatran Podbořany 2254 2245 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2224 2162 ½
2018/2019 3 TJ Tatran Podbořany 2249 2245 Kšána Václav ŠK UNION Louny 2072 2069 ½
2018/2019 2 TJ Tatran Podbořany 2249 2245 Vágner Tomáš CHESS Most 2187 2182 1
2018/2019 1 TJ Tatran Podbořany 2254 2245 Kotyk Václav ŠK Kladno 2172 2157 1
2017/2018 11 ŠK 64 Plzeň A 2264 2218 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy B 2248 2230 ½
2017/2018 9 ŠK 64 Plzeň A 2260 2218 Kupka František ŠK Líně B 2106 2094 ½
2017/2018 8 ŠK 64 Plzeň A 2237 2218 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2142 2132 1
2017/2018 7 ŠK 64 Plzeň A 2237 2218 Spěváček Ivo Lokomotiva Plzeň A 1910 1923 1
2017/2018 6 ŠK 64 Plzeň A 2226 2218 Ježek Jan ŠK Líně A 2187 2200 1
2017/2018 4 ŠK 64 Plzeň A 2260 2218 Jakl Aleš ŠK Tachov 1976 2040 1
2017/2018 3 ŠK 64 Plzeň A 2260 2218 Česal Jaroslav ŠK Dvorec A 2176 2175 0
2017/2018 2 ŠK 64 Plzeň A 2260 2218 Kopřiva Martin TJ Košutka A 2088 2080 1
2017/2018 1 ŠK 64 Plzeň A 2262 2248 Houška Jiří SK Petřín 2207 2207 0
2017/2018 11 TJ Tatran Podbořany z.s. 2264 2218 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2294 0 0
2017/2018 10 TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2208 2206 1
2017/2018 9 TJ Tatran Podbořany z.s. 2237 2218 Petr Jan ŠK Praha-Smíchov 2309 2290 1
2017/2018 8 TJ Tatran Podbořany z.s. 2237 2218 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2285 0 ½
2017/2018 7 TJ Tatran Podbořany z.s. 2226 2218 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2249 2224 0
2017/2018 6 TJ Tatran Podbořany z.s. 2226 2218 Ištoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2280 0 1
2017/2018 5 TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 Wimmer Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2170 2156 0
2017/2018 4 TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 Kotyk Václav ŠK Kladno 2163 2154 1
2017/2018 3 TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 ½
2017/2018 2 TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 0
2017/2018 1 TJ Tatran Podbořany z.s. 2262 2248 Bujak Michal TJ Bohemians Praha "B" 2164 2162 0
2016/2017 11 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Turner Radek Šachový klub Líně A 2077 2067 1
2016/2017 10 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Turner Jan ŠK Tachov 2393 2398 ½
2016/2017 9 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Vašíček Martin ŠK Kdyně 2121 2140 1
2016/2017 8 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Kopřiva Martin Sokol Plzeň "Letná" - A 2020 1987 0
2016/2017 7 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Spěváček Ivo Loko Plzeň - A 1931 1941 1
2016/2017 6 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Ježek Jan Šachový klub Líně B 2203 2215 1
2016/2017 5 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy A 2082 2073 0
2016/2017 4 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Houška Jiří SK Petřín 2194 2247 1
2016/2017 2 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy B 2280 2278 1
2016/2017 1 Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1924 1997 1
2016/2017 11 TJ Tatran Podbořany 2264 2218 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 1
2016/2017 10 TJ Tatran Podbořany 2260 2218 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2073 2070 1
2016/2017 9 TJ Tatran Podbořany 2237 2218 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2254 2255 ½
2016/2017 8 TJ Tatran Podbořany 2237 2218 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2259 2265 0
2016/2017 7 TJ Tatran Podbořany 2226 2218 Formánek Martin Sokol Praha Kobylisy 2286 2264 ½
2016/2017 6 TJ Tatran Podbořany 2226 2218 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz A 2373 2362 0
2016/2017 5 TJ Tatran Podbořany 2260 2218 Turner Jan TJ Šakal Kozolupy 2344 2358 ½
2016/2017 4 TJ Tatran Podbořany 2260 2218 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2181 2151 1
2016/2017 2 TJ Tatran Podbořany 2260 2218 Postupa Pavel TJ Praha - Pankrác B 2253 2228 1
2016/2017 1 TJ Tatran Podbořany 2262 2248 Přibyl Josef ŠK DP Praha 2263 2237 1
2015/2016 11 Sokol Údlice"A" 2210 2234 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2208 2218 ½
2015/2016 10 Sokol Údlice"A" 2210 2234 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 1
2015/2016 8 Sokol Údlice"A" 2210 2234 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 0
2015/2016 11 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2280 2278 ½
2015/2016 10 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2203 2219 0
2015/2016 9 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 ½
2015/2016 8 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 0
2015/2016 7 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 1
2015/2016 6 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2154 2147 0
2015/2016 5 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 0
2015/2016 4 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Houška Jiří ŠK Líně 2194 2247 1
2015/2016 3 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 0
2015/2016 2 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 0
2015/2016 1 TJ Tatran Podbořany 2210 2234 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 ½
2014/2015 11 ŠK Teplice 2235 2230 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 ½
2014/2015 9 ŠK Teplice 2235 2230 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2322 2323 1
2014/2015 8 ŠK Teplice 2235 2230 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2008 2005 1
2014/2015 5 ŠK Teplice 2235 2230 Gregor Jiří NERATOVICE 2200 2252 1
2014/2015 1 ŠK Teplice 2235 2230 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 0
2014/2015 10 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 1
2014/2015 8 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 0
2014/2015 7 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1966 1879 1
2014/2015 6 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2206 2221 1
2014/2015 4 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 1
2014/2015 2 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 1
2014/2015 1 TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 Sochor Jiří Šachy Povrly 2243 2236 1
2013/2014 11 ŠK Teplice 2223 2223 Mikeš Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 ½
2013/2014 10 ŠK Teplice 2223 2223 Přibyl Josef TJ NERATOVICE 2308 2310 ½
2013/2014 9 ŠK Teplice 2223 2223 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 ½
2013/2014 7 ŠK Teplice 2223 2223 Táborský Rostislav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2270 2270 1
2013/2014 5 ŠK Teplice 2223 2223 Braun Marek Desko Liberec 2229 2227 0
2013/2014 4 ŠK Teplice 2223 2223 Šlampa Jan TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2097 2126 1
2013/2014 2 ŠK Teplice 2223 2223 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 0
2012/2013 11 ŠK Teplice 2262 2259 Pokrupa Marek ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 1
2012/2013 10 ŠK Teplice 2262 2259 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2154 2178 0
2012/2013 9 ŠK Teplice 2262 2259 Haman Jakub ŠK Kladno 2129 2143 ½
2012/2013 8 ŠK Teplice 2262 2259 Ta Van Duy Chess Most B 2023 2035 1
2012/2013 7 ŠK Teplice 2262 2259 Horák Michal Chess Most A 2291 2280 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice 2262 2259 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň-Letná 2130 2139 0
2012/2013 5 ŠK Teplice 2262 2259 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2158 2160 1
2012/2013 4 ŠK Teplice 2262 2259 Palek Miroslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2250 2261 0
2012/2013 2 ŠK Teplice 2262 2259 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2352 2400 0
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 Pirklová Hana OAZA Praha 2107 2106 1
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 ½
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2235 2238 ½
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 Petr Jan TJ Pankrác 2203 2215 ½
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2158 2157 ½
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B 2293 2290 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice 2239 2251 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice 2295 2291 0
2011/2012 10 ŠK Teplice 2239 2251 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice 2239 2251 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2127 2143 1
2011/2012 8 ŠK Teplice 2239 2251 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2133 2113 ½
2011/2012 7 ŠK Teplice 2239 2251 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 1
2011/2012 6 ŠK Teplice 2239 2251 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 1
2011/2012 5 ŠK Teplice 2239 2251 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2221 2223 0
2011/2012 4 ŠK Teplice 2239 2251 Umanec Filip TJ Neratovice 2186 2207 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice 2239 2251 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 1
2011/2012 2 ŠK Teplice 2239 2251 Kšána Václav MARTY Baník Most 2136 2126 1
2011/2012 1 ŠK Teplice 2239 2251 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2117 2110 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2205 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2293 1
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 2205 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2260 1
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2205 Janda Zdeněk SK Děčín 2114 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2205 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz 2231 0
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2205 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2205 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2246 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2205 Balín Kamil ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2062 ½
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2205 Háse Pavel Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2117 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2205 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 0
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2205 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2005 1
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2205 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 1
2009/2010 11 ŠK Most"A" 2130 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 ½
2009/2010 10 ŠK Most"A" 2130 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 ½
2009/2010 9 ŠK Most"A" 2130 Janda Zdeněk Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 1
2009/2010 8 ŠK Most"A" 2130 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2145 1
2009/2010 11 MARTY Baník Most 2130 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 1
2009/2010 10 MARTY Baník Most 2130 Nudčenko Karel TJ SSZŠ Litvínov 2100 0
2009/2010 9 MARTY Baník Most 2130 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 ½
2009/2010 8 MARTY Baník Most 2130 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 ½
2009/2010 6 MARTY Baník Most 2130 Janda Zdeněk SK Děčín A 2161 0
2009/2010 5 MARTY Baník Most 2130 Čontoš Václav Karlovarský Tietz A 2106 1
2009/2010 3 MARTY Baník Most 2130 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2220 ½
2009/2010 2 MARTY Baník Most 2130 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov 2056 1
2009/2010 1 MARTY Baník Most 2130 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK C 2097 1
2008/2009 11 ŠK Most"A" 2097 Novák František ŠK Sp.Ústí"B" 1958 0
2008/2009 10 ŠK Most"A" 2097 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"B" 1780 1
2008/2009 9 ŠK Most"A" 2097 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 0
2008/2009 7 ŠK Most"A" 2097 Kurka František ŠK Teplice"B" 2070 0
2008/2009 6 ŠK Most"A" 2097 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2074 0
2008/2009 5 ŠK Most"A" 2097 Hula Lukáš Sj.Litoměřice"A" 2099 1
2008/2009 4 ŠK Most"A" 2097 Šulc Jaromír ŠK Sp.Ústí"C" 1983 0
2008/2009 2 ŠK Most"A" 2097 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany"A" 2253 1
2008/2009 1 ŠK Most"A" 2097 Kánský Pavel SK Děčín"A" 2162 0
2008/2009 7 ŠK Most 2097 Plát Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 2411 0
2008/2009 6 ŠK Most 2097 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek 2397 0
2008/2009 5 ŠK Most 2097 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2280 ½
2008/2009 4 ŠK Most 2097 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1
2008/2009 3 ŠK Most 2097 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 ½
2008/2009 2 ŠK Most 2097 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 1
2008/2009 1 ŠK Most 2097 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 ½
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Boreš Miroslav 1.Novoborský ŠK"C" 2205 0
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Růžička Václav ŠK Kladno"A" 2043 1
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 ½
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Bláha Jiří ŠK Teplice 2226 ½
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz"A" 2155 ½
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 ½
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2153 1
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2282 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 0
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha"B" 2198 0
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 Vojtěch Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2170 ½
2008/2009 7 ŠK Most 2097 Wasserbauer Radek Biomedica Říčany 1887 1
2008/2009 6 ŠK Most 2097 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 ½
2008/2009 5 ŠK Most 2097 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 ½
2008/2009 4 ŠK Most 2097 Kracík Tomáš Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 ½
2008/2009 3 ŠK Most 2097 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 1
2008/2009 2 ŠK Most 2097 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 ½
2008/2009 1 ŠK Most 2097 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 1
2007/2008 7 ŠK Most A 2073 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1
2007/2008 6 ŠK Most A 2073 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová A 2049 0
2007/2008 5 ŠK Most A 2073 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1927 1
2007/2008 4 ŠK Most A 2073 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 0
2007/2008 3 ŠK Most A 2073 Reichel Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 1810 1
2007/2008 2 ŠK Most A 2073 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0
2007/2008 1 ŠK Most A 2073 Straka Vojtěch SK OAZA Praha A 1911 ½
2007/2008 11 ŠK Most A 2073 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky A 2002 0
2007/2008 10 ŠK Most A 2073 Nudčenko Karel ŠK Louny A 2061 0
2007/2008 7 ŠK Most A 2073 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2010 1
2007/2008 6 ŠK Most A 2073 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 1
2007/2008 5 ŠK Most A 2073 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 0
2007/2008 3 ŠK Most A 2073 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2075 0
2007/2008 2 ŠK Most A 2073 Nováček Jan TJ Sj.Litoměřice A 2071 1
2007/2008 1 ŠK Most A 2073 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 1
2007/2008 11 ŠK Ústí n.L Lamser Jan ŠK ČSOB "B" ½
2007/2008 10 ŠK Ústí n.L Wasserbauer Radek ŠK Rakovník 1
2007/2008 9 ŠK Ústí n.L Kurka František TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 8 ŠK Ústí n.L Tuma Jakub Marty Baník Most 1
2007/2008 7 ŠK Ústí n.L Korsa Jindřich Bohemians Praha B 1
2007/2008 6 ŠK Ústí n.L Nečada Martin ŠK DA Praha A 0
2007/2008 5 ŠK Ústí n.L Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 4 ŠK Ústí n.L Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov 0
2007/2008 3 ŠK Ústí n.L Machala Vladislav TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 2 ŠK Ústí n.L Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2007/2008 1 ŠK Ústí n.L Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 7 ŠK Most A 2073 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0
2007/2008 6 ŠK Most A 2073 Straka Vojtěch SK OAZA Praha A 1911 ½
2007/2008 5 ŠK Most A 2073 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1742 1
2007/2008 4 ŠK Most A 2073 Reichel Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 1810 1
2007/2008 3 ŠK Most A 2073 Moravec Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1965 1
2007/2008 2 ŠK Most A 2073 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1735 ½
2007/2008 1 ŠK Most A 2073 Šrejber Michal Jiskra Hořice 1926 0
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1819 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 1
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1819 Náplava Petr SK Boršice A 1686 1
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1819 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1819 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1819 Bílek Martin Sportovní klub OAZA Praha 1935 0
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1819 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 1
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1819 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2056 ½
2006/2007 11 ŠK Most"A" 1819 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2008 1
2006/2007 10 ŠK Most"A" 1819 Špírek Adam Marty Baník Most 2056 1
2006/2007 9 ŠK Most"A" 1819 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov 1900 0
2006/2007 8 ŠK Most"A" 1819 Mindoš Jan ŠK Chemopetrol Litvínov 1888 1
2006/2007 6 ŠK Most"A" 1819 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 0
2006/2007 5 ŠK Most"A" 1819 Kníže Václav TJ Bonex Teplice "B" 1876 0
2006/2007 4 ŠK Most"A" 1819 Liška Jiří Ing. TJ Sokol Údlice 1952 1
2006/2007 3 ŠK Most"A" 1819 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1802 1
2006/2007 2 ŠK Most"A" 1819 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most "A" 2004 0
2006/2007 1 ŠK Most"A" 1819 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 0
2006/2007 9 ŠK Most C 1819 Vávra Karel Tatran Podbořany 1893 ½
2006/2007 7 ŠK Most C 1819 Špírek David Magic Žatec B 1602 0
2006/2007 6 ŠK Most C 1819 Horák Petr Magic Žatec A 1685 ½
2006/2007 4 ŠK Most C 1819 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov B 2023 1
2006/2007 3 ŠK Most C 1819 Barannikov Jaroslav Sokol Údlice B 1778 1
2006/2007 2 ŠK Most C 1819 Košťál Jindřich Union Louny B 1952 ½
2006/2007 1 ŠK Most C 1819 Reitinger Petr ŠK Most B 2108 0
2006/2007 4 Šachový klub Most D 1819 Šaffová Michaela Šachový klub Most E 1250 1
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1819 Válek Tomáš Sokol Tábor 1511 1
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1819 Růžička Václav Biomedica Říčany 1885 ½
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1819 Bílek Martin Sportovní klub OAZA Praha 1935 0
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1819 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 1
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1819 Kán Vojtěch Montako Kralupy 1616 1
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1819 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2056 ½
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1819 Burcal Miroslav TJ Union Plzeň 1626 1
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Mitura Karel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1947 0
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Krčál Michal ŠK ZLÍN 2121 0
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Horsák Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 0
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Rojíček Vojtěch BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 0
2005/2006 9 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Koloušek Petr KC KAS. BÍLINAA"" 1
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 1
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Kindl Jan TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1727 1
2005/2006 5 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Zelenka Petr ŠK STROP. OSEKA"" 1576 1
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Louda Oldřich TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1819 0
2005/2006 3 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Derner Adam TJ LOKO MOSTD"" 1372 1
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Lausmann Kurt ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 1
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTC"" 1764 Srkal Miroslav TJ T. PODBOŘANYA"" 1695 0
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Svoboda Václav OAZA PRAHA 1968 0
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Vaněk Jiří JOLY LYSÁ NAD LABEM 1611 1
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Braun Marek DESKO LIBEREC 1876 ½
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Gablech Imrich TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 0
2005/2006 3 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Cuhra Martin SOKOL TÁBOR 1996 ½
2005/2006 2 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Havlík Jindřich ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1862 1
2005/2006 1 TJ LOKOMOTIVA MOST 1764 Jonáš Václav ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1900 0
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Zmrzlý Vladimír TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 2088 0
2004/2005 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Lausmann Kurt ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 1
2004/2005 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Kubů Martin SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2021 0
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1789 ½
2004/2005 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Císař Jiří TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1898 ½
2004/2005 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Kozlovský Libor ŠK MAGIC ŽATECA" 1984 0
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1736 0
2004/2005 11 Lokomotiva Most A 1432 Michálek Jakub Bohemians Praha ½
2004/2005 10 Lokomotiva Most A 1432 Frýda Lukáš Desko Liberec B 1321 ½
2004/2005 9 Lokomotiva Most A 1432 Jakubíček Matouš Desko Liberec C 1
2004/2005 8 Lokomotiva Most A 1432 Mišičko Ján ŠK Kladno 1
2004/2005 7 Lokomotiva Most A 1432 Havelka Martin Sokol Buštěhrad 1
2004/2005 6 Lokomotiva Most A 1432 Suchý Vilém Lokomotiva Most B 1
2004/2005 4 Lokomotiva Most A 1432 Reich Adam DDM Karlovy Vary 1
2004/2005 3 Lokomotiva Most A 1432 Kolář Daniel Spartak Ústí n.L. 1424 1
2004/2005 1 Lokomotiva Most A 1432 Žamboch Jiří Easy Engl.Kralupy 1425 ½