Hráč Postl Petr

Postl Petr

User Pic
Jméno: Postl Petr
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1975
ID: 14203
FIDE ID: 320579
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 K� Tietz Karlovy Vary D 1975 1941 Procházka Bedřich TJ Ban�k Habartov B 1978 1954 1
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "A" 1975 1941 Chmel Kristián TJ Kobylisy "A" 2114 2125 0
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2010 1941 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz "B" 1664 1668 0
2019/2020 2 KŠ Tietz C 1975 1941 Špička Jan ŠK Karlovy Vary A 1890 1916 1
2019/2020 1 KŠ Tietz C 2010 1941 Vávra David ŠK Caissa Nová Role A 1726 1718 0
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2014 1920 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2073 2065 1
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "A" 2024 1920 Klakurka Stanislav ŠK UNION Louny 1893 1907 0
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2014 1920 Jungwirth Jindřich AVZO Frant. Lázně A 1660 1705 1
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2014 1920 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1662 1698 0
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2024 1920 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb A 1759 1750 1
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2021 1920 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO A 1733 1755 1
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2013 1903 Špička Jan ŠK Karlovy Vary A 1931 1914 1
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2006 1903 Pittermann Jan TJ Baník Habartov A 1831 1820 1
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2006 1903 Kacr Zbyněk TJ Sp.Horní Slavkov 1512 1529 1
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary C 2004 1903 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1641 1652 1
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2024 1920 Radics Robert ŠK Spartak Chodov A 1833 1884 1
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2013 1903 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1779 1
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2013 1903 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1401 1574 0
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2006 1903 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1599 1562 1
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2006 1903 Tiller Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 1
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 2004 1903 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary B 2210 2190 0
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role A 1784 1742 1
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2000 1889 Šimeček Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1828 1800 0
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2264 2218 0
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2206 2194 0
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Císler Petr Sokol Domažlice 2185 2184 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2205 2177 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Freisler Pavel ŠK Kladno 2259 2242 0
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2141 2173 ½
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Salač Jiří TJ Praha - Pankrác B 2026 2008 ½
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha 2219 2220 1
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2000 1889 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2148 2147 0
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Baumann Roland TJ Ostrov A 1638 1684 1
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Hlaváč Rudolf Baník Sokolov ŠO A 1968 1996 1
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2031 2016 0
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Šimeček Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1809 1831 0
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Jungwirth Jindřich AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 1
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1803 1806 ½
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1800 1
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Krupař Petr TJ Tašovice A 1894 1838 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2203 2185 0
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1997 1963 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1774 1776 1
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1872 1
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1995 1956 0
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1861 0
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1957 1972 0
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín 1842 1881 1
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 1
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1973 1963 0
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Šmid Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary D 1778 1805 1
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Baumann Roland TJ Ostrov B 1638 1684 1
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1913 1944 0
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1997 1963 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 0
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov A 1859 1848 1
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov A 1835 1
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Kopecký František TJ Tašovice 1768 1739 1
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 1961 1969 0
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1804 1768 1
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1849 1864 0
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1848 1815 1
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1849 1790 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1879 1809 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 1928 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1839 1869 ½
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 Wolf Vilém TJ Šakal Kozolupy 2057 2026 0
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 Jenč Milan ŠK Líně 1916 1926 1
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1651 1676 1
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 Lýsek Lukáš TJ Dukla Praha 2029 2001 ½
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2177 2174 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Krupař Petr TJ Tašovice 1780 1780 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Tomáš Josef TJ Baník Habartov 1785 0
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1831 1800 1
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2032 2006 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1978 1983 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Ungr Daniel TJ Baník Habartov 2112 2102 0
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Stuška Přemysl ŠK Caissa Nová Role 1790 1794 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov 1972 1952 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1984 1920 Krupař Petr TJ Tašovice 1780 1780 1
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1984 1920 Mišičko Ján ŠK Kladno 2064 2050 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1984 1920 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice 2076 2074 ½
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 David Ladislav TJ Tašovice 1677 1
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1887 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Kopecký František TJ Tašovice 1571 1
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Pokora Lubomír Baník Habartov 1918 1894 ½
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Pošvář Jiří TJ Caissa Nová Role 1741 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary 1792 1788 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1881 1880 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2015 1947 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1674 1685 0
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2015 1947 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2005 1991 0
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2015 1947 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1658 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Hladký Petr ŠK Global Sokolov A 1793 1701 1
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2000 1971 1
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov A 1660 1658 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Krupař Petr TJ Tašovice A 1786 1
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Wiedermann Jan Baník Habartov 1775 1773 0
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1763 1865 1
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2063 1960 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1840 1800 1
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 Šťastný Petr ŠK Teplice 2072 2085 0
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice 2098 2088 0
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 1
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 Pešek Radomír CHESS MOST 2046 2058 0
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2077 2034 ½
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2064 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2002 1
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2064 Dub Miroslav Baník Habartov A 1938 0
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2064 Tiller Jaroslav Lokomotiva Cheb A 2095 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2064 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2064 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2039 0
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2064 Hlaváč Rudolf TJ Tašovice 2103 1
2009/2010 5 TJ Tašovice 1887 Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2104 1
2009/2010 4 TJ Tašovice 1887 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1768 ½
2009/2010 2 TJ Tašovice 1887 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov 1780 ½
2009/2010 1 TJ Tašovice 1887 Ondreját Miroslav Baník HEXION Sokolov 2060 ½
2009/2010 11 Karlovarský Tietz B 1887 Sochor Jiří ŠK Spartak Ústí n.L. 2285 1
2009/2010 10 Karlovarský Tietz B 1887 Schula Michal Sokol Praha Kobylisy 2275 ½
2009/2010 9 Karlovarský Tietz B 1887 Švarc Roman Slovan Jirkov 2135 ½
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 1887 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK C 2133 0
2009/2010 6 Karlovarský Tietz B 1887 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2153 ½
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 1887 Petr Jan TJ Pankrác B 2211 0
2009/2010 4 Karlovarský Tietz B 1887 Vágner Tomáš MARTY Baník Most 2305 1
2009/2010 3 Karlovarský Tietz B 1887 Umanec Filip TJ Neratovice 2171 0
2009/2010 2 Karlovarský Tietz B 1887 Havránek Miroslav SK Děčín A 2228 0
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1878 0
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1723 0
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Lokomotiva Cheb A 1
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1644 1
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Hatala Robert AVZO Františkovy Lázně 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov B 1745 1
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Vachulka Jiří Baník Habartov A 1574 0
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1878 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 1634 1
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz 1794 Daneš Jaroslav TJ ŠO Chrudim 2201 0
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1794 Tiller Jaroslav Lokomotiva Cheb 2084 0
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1794 Ungr Daniel Baník Habartov 2078 0
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1794 Wimmer Miroslav TJ Tašovice 2116 0
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1794 Folta Václav TJ Slavoj Kynšperk 2059 0
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1794 Kaboň Jan AVZO Františkovy Lázně 2026 0
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1794 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2087 ½
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1794 Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov B 2092 ½
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1794 Liška Jiří Ing. TJ Ostrov 1903 1
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Mitáček Josef Lokomotiva Cheb 1770 1
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Leiner Raimund Šachový klub Karlovy Vary 2008 1
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Toth Ludvík Baník Chemacryl Sokolov B 1842 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Bergmann Jiří AVZO Františkovy Lázně 1
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Husák Vasil TJ Ostrov 1562 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1869 1
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1857 1
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1747 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov 1770 1
2005/2006 11 KŠT K.VaryA"" 2034 Volek Radomír ŠK Louny 1988 ½
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 2034 Procházka Václav TJ SSZŠ Litvínov 1841 0
2005/2006 8 Tietz K.Vary B 2034 Ciprian Jiří TJ Ostrov 2060 ½
2005/2006 7 Tietz K.Vary B 2034 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2125 0
2005/2006 6 Tietz K.Vary B 2034 Tiller Jaroslav Lokomotiva Cheb 2052 0
2005/2006 5 Tietz K.Vary B 2034 Kurfürst Oldřich Sp.H.Slavkov 1926 0
2005/2006 4 Tietz K.Vary B 2034 Gruss Horst Global Sokolov 1987 0
2005/2006 3 Tietz K.Vary B 2034 Přibyl Jaroslav BCH Sokolov 2073 0
2005/2006 2 Tietz K.Vary B 2034 Turner Oldřich AVZO Fr.Lázně 1783 1
2005/2006 1 Tietz K.Vary B 2034 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1979 0
2004/2005 10 Tietz K.Vary B 1849 Kovář Petr Sp. H.Slavkov 2149 ½
2004/2005 9 Tietz K.Vary B 1849 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1908 0
2004/2005 8 Tietz K.Vary B 1849 Wimmer Miroslav SK Karlovy Vary 2056 0
2004/2005 7 Tietz K.Vary B 1849 Ungr Daniel Banik Eastman 2109 1
2004/2005 5 Tietz K.Vary B 1849 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lazne 2141 0
2004/2005 4 Tietz K.Vary B 1849 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1908 0
2004/2005 3 Tietz K.Vary B 1849 Wimmer Miroslav SK Karlovy Vary 2056 1
2004/2005 2 Tietz K.Vary B 1849 Soukup Jiří Tietz K.Vary A 2171 0
2004/2005 1 Tietz K.Vary B 1849 Kovář Petr Sp. H.Slavkov 2149 0
2003/2004 11 ŠK Tietz Karlovy Vary 1816 Kazimour František ŠK Kladno 2041 ½
2003/2004 9 ŠK Tietz Karlovy Vary 1816 Čmiko Jakub Sokol Vršovice 2085 0
2003/2004 8 ŠK Tietz Karlovy Vary 1816 Pokorný Milan Bohemians Praha B 2188 0
2003/2004 7 ŠK Tietz Karlovy Vary 1816 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1955 0
2003/2004 6 ŠK Tietz Karlovy Vary 1816 Balcar Martin Sokol Domažlice 2113 1
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 1816 Hlaváček Karel ŠK Alva Příbram 1959 0
2003/2004 10 KŠ Tietz B 1816 Martinkovych Fr. Sp.Horní Slavkov 1779 0
2003/2004 9 KŠ Tietz B 1816 Svoboda Václav AVZO Fr.Lázně 2068 1
2003/2004 8 KŠ Tietz B 1816 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 1950 0
2003/2004 7 KŠ Tietz B 1816 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1661 0
2003/2004 6 KŠ Tietz B 1816 Folta Jaroslav Baník Habartov 2037 1
2003/2004 5 KŠ Tietz B 1816 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lázně 2125 0
2003/2004 4 KŠ Tietz B 1816 Šíbl Václav Lokomotiva Cheb 1945 0
2003/2004 3 KŠ Tietz B 1816 Ondreját Miroslav Baník Eastman B 2046 0
2003/2004 2 KŠ Tietz B 1816 Kurfürst Oldřich Sp.Horní Slavkov 1893 1
2003/2004 1 KŠ Tietz B 1816 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary 1940 1