Hráč Kotrba Matěj

Kotrba Matěj

User Pic
Jméno: Kotrba Matěj
Oddíl: TJ Sokol Údlice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2022
Elo mezinárodní: 2016
ID: 16308
FIDE ID: 330957
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Sokol Údlice 2020 2026 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny 1866 1866 ½
2018/2019 6 TJ Sokol Údlice 2020 2026 Němec David ŠK Kladno 2014 2015 ½
2018/2019 4 TJ Sokol Údlice 2026 2022 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany 2153 0 0
2018/2019 2 TJ Sokol Údlice 2015 2022 Havránek Tomáš SK Děčín 2057 2043 1
2015/2016 7 ŠK Teplice 2015 2019 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "C" 2127 2145 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice 2015 2019 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2214 2198 ½
2015/2016 2 ŠK Teplice 2015 2019 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2103 0
2014/2015 10 ŠK Teplice 1992 2007 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2015 2011 ½
2014/2015 9 ŠK Teplice 1992 2007 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 1
2014/2015 8 ŠK Teplice 1992 2007 Fráňa Tomáš TJ Lokomotiva Liberec 1982 2061 ½
2014/2015 5 ŠK Teplice 1992 2007 Vanka Miloslav NERATOVICE 2164 2156 0
2014/2015 4 ŠK Teplice 1992 2007 Janda Zdeněk SK Děčín 2178 2163 ½
2014/2015 2 ŠK Teplice 1992 2007 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2047 2046 1
2014/2015 1 ŠK Teplice 1992 2007 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 1
2014/2015 10 Teplice "B" 1992 2007 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1922 1907 0
2014/2015 6 Teplice "B" 1992 2007 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1847 1856 ½
2013/2014 11 ŠK Teplice 1952 1969 Kotek Daniel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 1
2013/2014 10 ŠK Teplice 1952 1969 Bargel Martin TJ NERATOVICE 2112 2105 0
2013/2014 9 ŠK Teplice 1952 1969 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 1
2013/2014 8 ŠK Teplice 1952 1969 Kameník Martin CHESS MOST 2035 2045 0
2013/2014 7 ŠK Teplice 1952 1969 Lampíř Tomáš TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 1
2013/2014 6 ŠK Teplice 1952 1969 Kánský Pavel SK Děčín 2103 2108 0
2013/2014 3 ŠK Teplice 1952 1969 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2052 2033 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice 1952 1969 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2254 2252 ½
2013/2014 1 ŠK Teplice 1952 1969 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK "C" 2103 2103 ½
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 1952 1969 Zima Tomáš ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1850 1860 1
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 1952 1969 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1895 1877 1
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 1952 1969 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1881 1881 1
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 1952 1969 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 ½
2012/2013 7 ŠK Teplice 1965 1983 Mrnka Jan Chess Most A 2052 2053 0
2012/2013 1 ŠK Teplice 1965 1983 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 0
2011/2012 10 ŠK Teplice B 1942 1965 Majerik Vladimír ŠK Union Louny A 1914 1882 ½
2011/2012 8 ŠK Teplice B 1942 1965 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov A 2109 2065 ½
2011/2012 4 ŠK Teplice B 1942 1965 Matoušek Aleš TJ Chlumec A 1679 1938 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice B 1942 1965 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 1
2011/2012 1 ŠK Teplice B 1942 1965 Pecka František Slovan Jirkov A 2064 2059 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice 1942 1965 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 0
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 1948 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 1948 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 0
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 1948 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2171 0
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 1948 Vanko Jiří TJ Baník Hexion Sokolov 2039 ½
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 1948 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1875 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 1948 Lamser Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2191 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 1948 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1920 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 1948 Chmelík Jiří MARTY BANÍK Most 2068 0
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 ½
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Šebesta Jan Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1847 1
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Král David ŠK Teplice"B" 1983 ½
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1934 ½
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Kapoun Pavel TJ Chlumec"A" 1816 1
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1526 1
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1810 ½
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1990 1
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Hanzlík David ŠK Most"A" 1525 1
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň 1891 1
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina "A" 1971 1
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov "B" 1840 0
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1834 1
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Dusbaba Karel ŠK Teplice "D" 2012 1
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1881 ½
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1948 ½
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice 1831 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1901 1
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice 1831 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice 1831 Náplava Pavel SK Boršice 1968 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice 1831 Pospíšil Martin Biomedica Říčany 1819 0
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice 1831 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 1
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice 1831 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 1831 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1825 1
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 1831 Král David ŠK Teplice"B" 1988 1
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 1831 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2000 0
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 1831 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 1831 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 1831 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí"B" 1912 1
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 1831 Vodička Milan Sj.Litoměřice"B" 1863 1
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice 1831 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 0
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice 1831 Pospíšil Martin Biomedica Říčany 1819 0
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice 1831 Bakajsa Libor ŠK Most 1959 1
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice 1831 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 0
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice 1831 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 1
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice 1831 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice 1831 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 ½
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice 1580 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1461 ½
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice 1580 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice 1580 Langner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek B 1794 1
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice 1580 Hošek Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1559 1
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice 1580 Schmalz Michal TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice 1580 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1772 1
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice 1580 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 1
2007/2008 5 Bonex Teplice D 1580 Lachman Jaroslav Bystřanští jezdci B 1481 0
2007/2008 3 Bonex Teplice D 1580 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 0
2007/2008 1 Bonex Teplice D 1580 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom 1841 ½
2007/2008 1 Bonex Teplice D 1580 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek B 1748 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1580 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1574 ½
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1580 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1788 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice 1580 Němcová Karolína SK OAZA Praha A 1918 1
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice 1580 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice 1580 Grussová Helena ŠK Most A 1754 0
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice 1580 Schmalz Michal TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 1
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice 1580 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 0
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice 1580 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1772 1
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice 1580 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 1
2006/2007 11 TJ Bonex Teplice A 1443 Sedněv Radek ŠO DDM Karlovy Vary 1100 1
2006/2007 10 TJ Bonex Teplice A 1443 Hladký Petr Baník CHZ Sokolov 1250 0
2006/2007 9 TJ Bonex Teplice A 1443 Kocandová Jana Šachklub Sokol Klatovy B 1383 0
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice A 1443 Vlasák Martin ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 1
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice A 1443 Fedor Ondřej TJ Sokol Údlice 1489 ½
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice A 1443 Klos Jiří Auto Škoda Mladá Boleslav 1479 0
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice A 1443 Šmídt Jiří TJ Sokol Domažlice 1454 1
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice A 1443 Frühauf David DDM Praha 6 1100 1
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice A 1443 Chmel Kristián TJ Sokol Kobylisy 1534 ½
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice C 1443 Papík Jaromír KŠ Štětí B 1413 0
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice C 1443 Lepeška Josef Bystřanští jezdci C ½
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice C 1443 Šachový klub Most F 1
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice C 1443 Koukolík Tomáš Šachový klub Most E 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1443 Černý Svatopluk ŠK Bystřanští Jezdci "A" 0
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1443 Bakajsa Luboš ŠK Most "D" 1
2005/2006 6 Slavoj LT C"" 1355 Krejčí Josef Lovoch. Lovosice 1665 ½
2005/2006 5 Slavoj LT C"" 1355 Rakušan Antonín Loko Most F"" 0
2005/2006 3 Slavoj LT C"" 1355 Rubeš Vít Bonex TP C"" 1302 1
2005/2006 2 Slavoj LT C"" 1355 Kirs Pavel Glaverbel TP A"" 1678 1
2004/2005 9 Trend Roudnice Mužík Václav Bonex Teplice C" 0
2004/2005 8 Trend Roudnice Zelenka Petr Stropník Osek A" 1556 0
2004/2005 7 Trend Roudnice Novotný Jiří Stropník Osek B" 1
2004/2005 6 Trend Roudnice Spejchal Josef Sl Litoměřice B" 1838 0
2004/2005 4 Trend Roudnice Ratmacher Erich Kaskáda Bílina A" 1
2004/2005 3 Trend Roudnice Tuma Josef Lokomot. Most F" 1755 0
2004/2005 2 Trend Roudnice Rychtařík Václav Litoměřické dámy 0
2004/2005 1 Trend Roudnice Třeska František Lovochem Lovosice 1860 0
2003/2004 9 Trend Roudnice Pospíšil Petr Sl. Litoměřice B 1
2003/2004 8 Trend Roudnice Salaďák Josef Stropník Osek A 0
2003/2004 7 Trend Roudnice Rubeš Vít Bonex Teplice C ½
2003/2004 6 Trend Roudnice Chovanec Aleš Bystř. jezdci A 0
2003/2004 5 Trend Roudnice Strejc Karel Kaskáda Bílina A 0
2003/2004 4 Trend Roudnice Michalčík Jan Litoměřické dámy 1
2003/2004 3 Trend Roudnice Kolář Tomáš Stropník Osek B 1
2003/2004 2 Trend Roudnice Krejčí Josef Lovochem Lovosice 1633 0