Hráč Šura Jaroslav

Šura Jaroslav

User Pic
Jméno: Šura Jaroslav
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2019
Elo mezinárodní: 2008
ID: 1365
FIDE ID: 315079
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2000 2019 Mühlfeit Radek ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1707 1662 1
2019/2020 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2000 2019 Werner Hong Quan Dan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1626 1714 1
2019/2020 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2000 2019 Mašek Daniel SK Děčín "C" 1653 1591 1
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2017 2019 Volek Radomír TJ Tatran Podbořany 2101 2101 0
2019/2020 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2000 2019 Kšána Václav ŠK Louny"A" 2103 2083 ½
2019/2020 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2000 2019 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2023 2010 ½
2019/2020 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2017 2019 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2032 0
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1998 1997 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2137 2108 ½
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2005 1997 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice"B" 2097 0 ½
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2005 1997 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2024 2038 ½
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1986 1997 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1924 1931 1
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1988 1997 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1879 1860 ½
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1988 1997 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1827 1845 ½
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2003 2005 Krásný Drahomír TJ Klášterec n.O"A" 1910 1908 0
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2003 2005 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2033 2048 1
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1996 2005 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2030 2024 ½
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1986 1997 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 1999 2013 1
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2003 2005 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1797 1821 ½
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2005 1997 Kozák Karel ŠK UNION Louny 1885 1929 ½
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2005 1997 Čenkovič Tomáš CHESS Most 1997 1983 0
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 1988 1997 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2089 2098 ½
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1988 1997 Routner Jakub TJ Kobylisy 2073 2105 ½
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 1996 2005 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2076 1997 0
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 1996 2005 Kindl František TJ Sokol Údlice 1861 1855 1
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2007 2018 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1938 1981 1
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2007 2018 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1957 1988 ½
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1997 2018 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1860 1870 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2016 2018 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O 1801 1797 0
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2016 2018 Hlavatý Radek Sportis Svádov-Olšinky"A" 1892 1913 1
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2007 2018 Burda Roman ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2069 2068 0
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2007 2018 Černý Jakub SK Děčín"B" 1973 1953 ½
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2007 2018 Pecka František Slovan Jirkov"A" 1973 1993 ½
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2031 2030 Francl Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1818 1831 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1997 2018 Bublík František ŠK Teplice "B" 1822 1851 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2031 2030 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1797 1812 ½
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1997 2018 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 1933 1965 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2016 2018 Baran Peter TJ Neratovice "C" 2023 2032 0
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2007 2018 Železný Jiří ŠK Teplice 1992 1979 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2007 2018 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. 1993 1978 ½
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1980 1999 ½
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 0
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2172 2207 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Král David ŠK Teplice 1965 1942 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 ŠK AD Jičín "D" 1
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 0
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Novotný Roman TJ Neratovice "B" 2023 2034 0
2015/2016 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2245 2203 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2103 0
2015/2016 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 ½
2015/2016 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Šplíchal Petr Unichess "B" 1964 1980 ½
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2041 2048 1
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 Kšána Václav CHESS Most 2050 2064 1
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 Horák Aleš Sokol Údlice"A" 2064 1972 0
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 Černíková Alena Šachy Povrly 1978 1963 ½
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 Babička Michal SK Děčín"B" 1978 2063 1
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2050 2064 1
2015/2016 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1901 1896 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Kšána Václav CHESS MOST "A" 2107 2104 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Vanka Miloslav NERATOVICE 2164 2156 0
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2006 2023 ½
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Boreš Roman SK Děčín 2093 2093 ½
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2233 2231 0
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 0
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1942 1957 ½
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 2006 1989 1
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Hamala Miroslav CHESS MOST "B" 1954 1957 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2230 2225 ½
2014/2015 9 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2104 2098 Hons Tomáš Union Louny "A" 1652 1709 ½
2014/2015 5 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2104 2098 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 0
2014/2015 1 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2104 2098 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 1
2014/2015 10 Unichess B 2104 2098 Stoklasa Jan TJ Spartak Vlašim 2162 2156 0
2014/2015 4 Unichess B 2104 2098 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2212 1
2014/2015 3 Unichess B 2104 2098 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 ½
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2056 2055 Valenz Miroslav Sokol Domažlice 2182 2120 1
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2056 2055 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň Letná 2117 2124 ½
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Matějka Petr TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2088 2083 1
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Toman Ondřej ŠK Teplice 2080 2057 ½
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2094 2125 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Dvořák Jaroslav TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2058 2049 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2029 2033 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2055 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK "C" 2103 2103 ½
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 ½
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2150 2152 1
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Kuznetsov Mikhail Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1973 1954 ½
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2128 2141 0
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Žamboch Roman Káva Longberry Kralupy 2101 2101 1
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Janda Zdeněk SK Děčín 2097 2113 0
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2007 2025 0
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2165 2167 0
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2223 2219 0
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2034 2015 0
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 ½
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2097 2113 0
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 1992 2012 0
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2064 2071 ½
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Horák Michal Chess Most"C" 2291 2280 0
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2047 2013 1
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Plešek Jiří TJ Pankrác 2168 2210 0
2011/2012 10 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Hinks-Edwards Thomas R J ŠK Mahrla Praha 2391 2383 0
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 0
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2332 2330 0
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2318 2318 0
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 ½
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2337 2342 0
2011/2012 11 MARTY Baník Most 2187 2171 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 ½
2011/2012 9 MARTY Baník Most 2187 2171 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2136 0
2011/2012 6 MARTY Baník Most 2187 2171 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 0
2011/2012 5 MARTY Baník Most 2187 2171 Gutman Petr ŠK Kladno 2122 2118 ½
2011/2012 4 MARTY Baník Most 2187 2171 Liuba Volodymyr Sokol Praha Vršovice 2099 0
2011/2012 3 MARTY Baník Most 2187 2171 Slapnička Karel ŠK Kralupy 1994 2004 1
2011/2012 2 MARTY Baník Most 2187 2171 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2225 2218 ½
2011/2012 1 MARTY Baník Most 2187 2171 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 0
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2060 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2089 ½
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2198 1
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Rozšafný Michal DDM Most"B" 1981 0
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 0
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Krutina Ivan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2102 ½
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Klímek Petr TJ Baník Hexion Sokolov 1927 1
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa 1729 1
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Čenkovič Tomáš MARTY BANÍK Most 2056 1
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Kolář Daniel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1881 1
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Mišičko Ján ŠK Kladno 2026 1
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Reitinger Petr SK Děčín 2118 ½
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2025 1
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Vavřinec Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2010 1
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 Červinka Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1834 1
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2149 Machala Vladislav TJ Sokol Litvínov "A" 2067 1
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2149 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice "C" 1882 1
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 2149 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2197 1
2009/2010 5 Poštovní spořitelna B"" 2149 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2194 ½
2009/2010 4 Poštovní spořitelna B"" 2149 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2198 1
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2149 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2229 ½
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2149 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 2128 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 0
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 2128 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2086 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 2128 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 2128 Balín Jan TJ Tatran Podbořany"A" 2298 0
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 2128 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 ½
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2128 Dlábek Emil Sokol Vršovice 2171 ½
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2128 Turner Radek Sokol Plzeň I 2083 1
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2128 Zimák Karel Holdia DP Praha B 2081 1
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2128 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK B"" 2205 ½
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2115 Klátil Karel SK Děčín B 2016 1
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2115 Paganik Pavel Slovan Jirkov A 2277 0
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 2115 Vozka Pavel TJ Svádov-Olšinky A 2191 0
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 2115 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2146 ½
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 2115 Pešek Radomír ŠK Most A 2102 ½
2007/2008 5 ŠK ČSOB "B" Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 1
2007/2008 2 ŠK ČSOB "B" Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A ½
2007/2008 1 ŠK ČSOB "B" Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov 1
2006/2007 11 ČSOB"B" 2119 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2070 ½
2006/2007 8 ČSOB"B" 2119 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 1
2006/2007 7 ČSOB"B" 2119 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1952 ½
2006/2007 3 ČSOB"B" 2119 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 ½
2006/2007 1 ČSOB"B" 2119 Kurka František Bonex Teplice"A" 2139 0
2006/2007 2 ŠK ČSOB 2119 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2227 ½
2005/2006 10 ŠK ČSOBB"" 2132 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA"" 2168 1
2005/2006 9 ŠK ČSOBB"" 2132 Jínová Lucie 1.Novoborský B"" 2082 1
2005/2006 8 ŠK ČSOBB"" 2132 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2043 ½
2005/2006 7 ŠK ČSOBB"" 2132 Krajíc Karel Marty Most 1967 0
2005/2006 6 ŠK ČSOBB"" 2132 Bicek Richard KŠT K.VaryA"" 2106 ½
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2132 Kurka František TJ Bonex Teplice 2166 ½
2005/2006 3 ŠK ČSOBB"" 2132 Volek Radomír ŠK Louny 1988 1
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 2132 Svoboda Jan TJ Loko MostA"" 2054 1
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 ½
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Paganik Pavel Sokol Údlice 2307 0
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Chochol Libor Sp.Ustí n.L.B"" 2137 ½
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Horák Jiří Slovan Jirkov 2241 ½
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Košek Martin Sj.LitoměřiceB"" 1598 ½
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Wichs Jakub Sp.Ústí n.LC"" 2053 1
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Klakurka Stanislav Union LounyB"" 1989 1
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceA"" 2132 Jedlička Jan Slávia DěčínA"" 2013 ½
2004/2005 11 ŠK ČSOBB" 2084 Vrána Jan 1.Novoborský ŠKA" 2078 0
2004/2005 10 ŠK ČSOBB" 2084 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2196 0
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 2084 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2034 1
2004/2005 6 ŠK ČSOBB" 2084 Matějka Petr TJ Bohemians B" 2083 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOBB" 2084 Nudčenko Karel Marty Baník Most 2092 0
2004/2005 3 ŠK ČSOBB" 2084 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 1
2004/2005 1 ŠK ČSOBB" 2084 Kurka František TJ Bonex Teplice A 2166 ½
2004/2005 10 Sj.Litoměřice "A" 2084 Volák Jan Loko Most "B" 2005 1
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 2084 Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1885 0
2004/2005 8 Sj.Litoměřice "A" 2084 Jeřábek Jan Bystřanští jezd "A" 1831 ½
2004/2005 7 Sj.Litoměřice "A" 2084 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2086 1
2004/2005 6 Sj.Litoměřice "A" 2084 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 ½
2004/2005 5 Sj.Litoměřice "A" 2084 Kánský Pavel SK Demas Děčín "B" 2153 1
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 2084 Kovář Vojtěch Bonex Teplice "B" 2210 ½
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 2084 Krsek Tomáš Sp.Ústí n.L. "B" 2157 1
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 2084 Švarc Roman Union Louny "A" 2133 0
2003/2004 10 Sj.Litoměřice 2103 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2136 ½
2003/2004 9 Sj.Litoměřice 2103 Kunc Karel Loko Ústí n.L. 1952 ½
2003/2004 7 Sj.Litoměřice 2103 Vavruška David Tatran Podbořany 2260 1
2003/2004 6 Sj.Litoměřice 2103 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 0
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 2103 Pecka František Slovan Jirkov 2070 1
2003/2004 3 Sj.Litoměřice 2103 Horák Michal SSZŠ Litvínov 2316 0
2003/2004 1 Sj.Litoměřice 2103 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 ½
2003/2004 8 ŠK čSOB B 2103 Chmiel Pavel Sokol Kolín B 2275 0
2003/2004 7 ŠK čSOB B 2103 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2288 ½
2003/2004 5 ŠK čSOB B 2103 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B 2175 0
2003/2004 4 ŠK čSOB B 2103 Studnička Tomáš ŠK Dům armády 2320 0
2003/2004 3 ŠK čSOB B 2103 Špaček Petr TJ Slávie Turnov 2373 ½
2003/2004 2 ŠK čSOB B 2103 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 ½
2003/2004 1 ŠK čSOB B 2103 Řehořek Martin ŠK ČSOB A 2254 0