Hráč Kriebel Tadeáš

Kriebel Tadeáš

User Pic
Jméno: Kriebel Tadeáš
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2467
Elo mezinárodní: 2515
ID: 25317
FIDE ID: 330027
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B 1. Novoborsky SK 2515 2467 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2352 2324 1
2018/2019 1 Č 1. Novoborsky SK 2515 2467 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava 2136 2154 ½
2017/2018 9 B GROP Classical Chess 2515 2467 Frolov Artur ŠK Aurora 2393 0 0
2017/2018 8 Č GROP Classical Chess 2515 2467 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2017 2026 1
2017/2018 7 B GROP Classical Chess 2515 2467 Bartoš Jan Unichess D 2173 2196 1
2017/2018 6 Č GROP Classical Chess 2515 2467 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov A 2081 2098 1
2017/2018 5 Č GROP Classical Chess 2515 2467 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2235 2226 1
2017/2018 4 B GROP Classical Chess 2515 2467 Slovák Kilián TJ Kobylisy D 2305 2274 1
2017/2018 3 Č GROP Classical Chess 2515 2467 Seifarth Robert ŠK DP Praha D - VŠFS II 2185 2160 1
2017/2018 11 Č 1. Novoborsky SK 2493 2467 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2237 2268 ½
2017/2018 10 B 1. Novoborsky SK 2493 2467 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 1
2017/2018 9 Č 1. Novoborsky SK 2493 2467 Kovář Vojtěch Unichess 2237 2266 0
2017/2018 8 B 1. Novoborsky SK 2513 2467 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov 2351 2349 1
2017/2018 7 Č 1. Novoborsky SK 2513 2467 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2455 2443 ½
2017/2018 6 Č 1. Novoborsky SK 2505 2467 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2310 2301 ½
2017/2018 4 Č 1. Novoborsky SK 2520 2467 SK Slavoj Poruba 1
2017/2018 3 B 1. Novoborsky SK 2520 2467 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2402 2401 ½
2017/2018 2 B 1. Novoborsky SK 2520 2467 Pán Vladimír Tatran Litovel 2052 2047 1
2017/2018 1 Č 1. Novoborsky SK 2520 2467 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2285 2253 1
2017/2018 7 B ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2467 2438 Butkiewicz Lukasz TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2408 1
2017/2018 1 Č ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2467 2438 Mroziak Maciej Šachový klub Karviná 2306 1
2016/2017 11 B GROP Praha 2467 2438 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 ½
2016/2017 7 B GROP Praha 2467 2438 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 ½
2016/2017 6 Č GROP Praha 2467 2438 Petr Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2315 2255 1
2016/2017 5 B GROP Praha 2467 2438 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2337 2314 1
2016/2017 4 Č GROP Praha 2467 2438 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 0
2016/2017 2 Č GROP Praha 2467 2438 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 1
2016/2017 11 Č 1. Novoborsky SK 2467 2438 Kolář Pavel SK mesta Lysa nad Labem 2221 2197 1
2016/2017 9 Č 1. Novoborsky SK 2467 2438 Pokorný Petr Prestige Photo Unichess 2181 2158 1
2016/2017 6 B 1. Novoborsky SK 2467 2438 Rabatin Jakub BSS Frydek Mistek 2299 2291 0
2016/2017 5 Č 1. Novoborsky SK 2467 2438 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½
2016/2017 4 Č 1. Novoborsky SK 2467 2438 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin 2391 2434 ½
2016/2017 2 B 1. Novoborsky SK 2467 2438 Nepomucký Ondřej SK DURAS BVK Kralovo Pole 2239 2233 1
2016/2017 1 Č 1. Novoborsky SK 2467 2438 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2205 2213 1
2015/2016 11 Č GROP D 2467 2438 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2003 2020 1
2015/2016 10 B GROP D 2467 2438 Kouba Libor Unichess F 1865 1872 1
2015/2016 9 Č GROP D 2467 2438 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov C 2017 2089 1
2015/2016 8 B GROP D 2467 2438 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2113 1
2015/2016 7 Č GROP D 2467 2438 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 1
2015/2016 6 B GROP D 2467 2438 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 1
2015/2016 5 Č GROP D 2467 2438 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace B 1895 1902 1
2015/2016 4 B GROP D 2467 2438 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 ½
2015/2016 3 Č GROP D 2467 2438 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2064 2026 1
2015/2016 2 B GROP D 2467 2438 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 1
2015/2016 1 Č GROP D 2467 2438 Mašek Miroslav TJ Pankrác F 2140 2156 1
2015/2016 10 B 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 ½
2015/2016 9 Č 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 ½
2015/2016 8 B 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Kraus Tomáš AD Jičín 2426 2429 1
2015/2016 7 Č 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 1
2015/2016 4 Č 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 ½
2015/2016 3 B 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 ½
2015/2016 2 Č 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 Svatoš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2268 2260 1
2015/2016 10 B 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Hausner Ivan ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 1
2015/2016 9 B 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 1
2015/2016 7 Č 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Babula Milan TŽ Třinec 2192 2228 ½
2015/2016 4 B 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Mohapl Petr Tatran Litovel 2101 2109 1
2015/2016 3 Č 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Chytilek Roman ŠK Duras BVK 2328 2337 1
2015/2016 2 Č 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 1
2015/2016 1 B 1. Novoborský ŠK 2467 2438 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 0
2014/2015 11 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 ½
2014/2015 9 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 1
2014/2015 8 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 1
2014/2015 7 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 1
2014/2015 5 B KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 1
2014/2015 2 Č KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 0
2014/2015 11 B 1. ŠK Novoborský 2428 2412 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 1
2014/2015 10 Č 1. ŠK Novoborský 2428 2412 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 1
2014/2015 8 Č 1. ŠK Novoborský 2428 2412 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 1
2014/2015 7 B 1. ŠK Novoborský 2428 2412 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2213 2221 ½
2014/2015 4 B 1. ŠK Novoborský 2428 2412 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 ½
2014/2015 3 Č 1. ŠK Novoborský 2428 2412 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 1
2014/2015 11 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2428 2412 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2024 2043 1
2014/2015 6 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2428 2412 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1848 1
2014/2015 1 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2428 2412 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2021 2066 1
2013/2014 4 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2381 2359 Kárník Pavel ŠK Bruntál "A" 2282 2271 1
2013/2014 1 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2381 2359 Harazim Richard Slezan Opava "C" 1823 1
2013/2014 9 B SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2275 2296 1
2013/2014 7 B SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 1
2013/2014 5 Č SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 ½
2013/2014 3 Č SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 1
2013/2014 1 Č SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 Sremaňák Slavomír Lokomotiva Brno “A“ 2191 1
2013/2014 11 Č 1. Novoborský ŠK 2381 2359 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2209 2209 0
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK 2381 2359 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 ½
2013/2014 7 Č 1. Novoborský ŠK 2381 2359 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 1
2013/2014 3 Č 1. Novoborský ŠK 2381 2359 Kašpárek Ivo Slavoj Ostrava - Poruba 1743 1
2012/2013 11 B SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 Pisk Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2389 2371 ½
2012/2013 10 Č SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 ½
2012/2013 9 B SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2333 2332 0
2012/2013 8 Č SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 Vaněk Ladislav Tatran Litovel “B“ 2181 2190 1
2012/2013 5 B SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2100 2093 1
2012/2013 11 B 1. Novoborský ŠK 2359 2366 Schula Michal AD Mahrla Praha 2291 2286 ½
2012/2013 9 Č 1. Novoborský ŠK 2359 2366 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 0
2012/2013 8 Č 1. Novoborský ŠK 2359 2366 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2263 2286 0
2012/2013 7 B 1. Novoborský ŠK 2359 2366 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2292 2296 0
2012/2013 5 Č 1. Novoborský ŠK 2359 2366 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2257 2270 0
2012/2013 1 Č 1. Novoborský ŠK 2359 2366 Sikora Jan TŽ Třinec 2200 2197 ½
2011/2012 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 1
2011/2012 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 1
2011/2012 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 1
2011/2012 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 1
2011/2012 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 1
2011/2012 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Pagerka Martin SK Boršice 2200 0
2011/2012 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 1
2011/2012 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 1
2011/2012 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 ½
2011/2012 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 1
2011/2012 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2627 2617 0
2011/2012 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 1
2011/2012 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2285 2283 ½
2011/2012 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Sosna Jan ŠK Zlín 2398 2407 1
2011/2012 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 ½
2011/2012 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2357 2322 0
2011/2012 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2392 2416 0
2011/2012 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Jirovský Miloš ŠK Rapid Pardubice 2466 2458 ½
2011/2012 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2289 2280 ½
2011/2012 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 ½
2011/2012 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 1
2011/2012 10 B MSA Dolní Benešov 2339 2330 Talla Vladimír BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2399 2417 ½
2011/2012 8 B MSA Dolní Benešov 2339 2330 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2285 2283 0
2011/2012 7 Č MSA Dolní Benešov 2339 2330 Worek Joanna TŽ Třinec 2265 2274 1
2011/2012 6 B MSA Dolní Benešov 2339 2330 Klíma Lukáš Mittal Ostrava 2370 2369 1
2011/2012 2 Č MSA Dolní Benešov 2339 2330 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2350 2336 0
2010/2011 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 2015 1
2010/2011 10 Č MSA Dolní Benešov 2321 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 0
2010/2011 7 B MSA Dolní Benešov 2321 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 1
2010/2011 5 B MSA Dolní Benešov 2321 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2178 0
2010/2011 4 Č MSA Dolní Benešov 2321 Lys Josef Sokol Dobrá 2194 0
2010/2011 3 Č MSA Dolní Benešov 2321 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2547 ½
2010/2011 1 Č MSA Dolní Benešov 2321 Kočiščák Jiří BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 1
2010/2011 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Polok Kacper SK Slavia Orlová 1000 1
2010/2011 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 2015 1
2010/2011 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2350 1
2010/2011 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 ½
2010/2011 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2255 0
2010/2011 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2305 1
2010/2011 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2348 0
2010/2011 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2339 1
2010/2011 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Sikora Jan TŽ Třinec 2240 1
2010/2011 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2275 0
2010/2011 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2321 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 1
2009/2010 7 Č TJ Slovan Havířov 2176 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 0
2009/2010 6 B TJ Slovan Havířov 2176 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 1
2009/2010 5 Č TJ Slovan Havířov 2176 Rubeš Jan ŠK Most 2047 ½
2009/2010 4 B TJ Slovan Havířov 2176 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 3 Č TJ Slovan Havířov 2176 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 1
2009/2010 2 B TJ Slovan Havířov 2176 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 1
2009/2010 1 Č TJ Slovan Havířov 2176 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 1
2009/2010 11 Č MSA Dolní Benešov B 2176 Langner Ladislav Slavia Havířov 2385 0
2009/2010 10 B MSA Dolní Benešov B 2176 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 ½
2009/2010 8 Č MSA Dolní Benešov B 2176 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2287 ½
2009/2010 7 B MSA Dolní Benešov B 2176 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2204 1
2009/2010 6 Č MSA Dolní Benešov B 2176 Didi Jan Mittal Ostrava C 2044 ½
2009/2010 5 B MSA Dolní Benešov B 2176 Růžička Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 1
2009/2010 1 B MSA Dolní Benešov B 2176 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba B 2119 ½
2009/2010 11 Č ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2268 1
2009/2010 10 B ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Kočiščák Jiří BŠŠ FM B 2279 1
2009/2010 9 B ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Babula Milan TŽ Třinec C 2297 1
2009/2010 8 Č ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2305 1
2009/2010 6 Č ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Lys Josef Sokol Dobrá 2237 1
2009/2010 5 B ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2179 ½
2009/2010 2 Č ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 0
2009/2010 1 B ŠK MSA Dolní Benešov A 2176 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 0
2009/2010 7 Č TJ Slovan Havířov 2176 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 1
2009/2010 6 B TJ Slovan Havířov 2176 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 ½
2009/2010 4 Č TJ Slovan Havířov 2176 Gabriel Adam SK Boršice 2049 ½
2009/2010 3 B TJ Slovan Havířov 2176 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 1
2009/2010 2 Č TJ Slovan Havířov 2176 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 1
2009/2010 1 B TJ Slovan Havířov 2176 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 1
2008/2009 11 Č ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Prášek Tomáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 1
2008/2009 10 B ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1629 1
2008/2009 9 B ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Skalka Jan TJ ŠK Veseli nad Moravou 1611 1
2008/2009 8 Č ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Pfeffer Dominik SK Borsice "B" 1757 1
2008/2009 7 B ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Langnerová Karolína TZ Trinec 1876 1
2008/2009 6 Č ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1499 0
2008/2009 5 B ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Fusek Lukáš SK Stare Mesto "A" 1938 1
2008/2009 4 B ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Košťálek Filip SO TJ VOKD Poruba 1342 1
2008/2009 3 Č ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1650 ½
2008/2009 2 B ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Zapletal Jiří SK Rošáda Prostějov 1722 1
2008/2009 1 Č ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1591 1
2008/2009 10 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Weczerek Marek ŠK Kravaře 2075 1
2008/2009 9 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov "A" 2101 ½
2008/2009 7 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Máj Svatopluk TJ Slavoj Bruntál "B" 2040 ½
2008/2009 6 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Solný Michal ŠK West 1999 Opava "A" 1906 1
2008/2009 5 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2161 1
2008/2009 3 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov "B" 1811 1
2008/2009 1 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2106 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2277 0
2007/2008 11 Č SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Indra Josef TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 10 B SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Pfeffer Dominik SK Borsice B 1726 1
2007/2008 9 B SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Lapčík Václav SK SSS Stare Mesto B 1486 1
2007/2008 8 Č SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Borufka Roman TJ SK Veseli nad Moravou 1521 1
2007/2008 7 B SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Stachoň Martin TJ Sokol Postoupky A 1473 ½
2007/2008 6 Č SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Kazda Ondřej SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1341 1
2007/2008 5 Č SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Fiala Petr BSS Frydek-Mistek D 1736 1
2007/2008 4 B SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Kozel Jan BSS Frydek-Mistek C 1835 1
2007/2008 3 B SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Matuszczyk Przemyslaw TJ Slovan Havirov 1975 1
2007/2008 2 Č SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1276 1
2007/2008 1 B SK TJ MSA Dolni Benesov 1691 Hošek Martin SK Lokomotiva Brno B 1559 0
2007/2008 11 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 1
2007/2008 10 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1856 1
2007/2008 8 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1795 0
2007/2008 7 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1803 1
2007/2008 6 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Husár Ivo TJ Velká Polom 1820 1
2007/2008 5 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 ½
2007/2008 4 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1742 1
2007/2008 3 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1750 1
2007/2008 2 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1859 0
2007/2008 1 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1926 ½
2007/2008 11 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1691 Petřík Michal Lokomotiva Krnov "B" 1
2007/2008 9 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1691 Dostál Stanislav ŠK West 1999 Opava "B" 1651 1
2007/2008 8 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1691 Kepič Dávid TJ Sokol Háj 1529 1
2007/2008 6 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1691 Golka Jiří Slezan Opava "C" 1492 1
2007/2008 3 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1691 Gazda Pavel ŠK West 1999 Opava "A" 1
2006/2007 11 B MSA Dolní Benešov 1100 Šuťjak Martin Tatran Poštorná 1100 1
2006/2007 10 Č MSA Dolní Benešov 1100 Keda Michal BVK Duras Brno 1423 1
2006/2007 9 Č MSA Dolní Benešov 1100 Kouřil Jakub ŠK ZŠ Brankovice 1
2006/2007 8 B MSA Dolní Benešov 1100 Tomášů Robin SK Boršice B 1100 1
2006/2007 6 B MSA Dolní Benešov 1100 Jonášková Pavla Slavia Kroměříž 1250 1
2006/2007 5 B MSA Dolní Benešov 1100 Indra Luděk TJ Sokol Postoupky 1578 0
2006/2007 4 Č MSA Dolní Benešov 1100 Fusková Martina SŠŠ Staré Město B 1100 1
2006/2007 2 B MSA Dolní Benešov 1100 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1635 ½
2006/2007 1 Č MSA Dolní Benešov 1100 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba 1616 1
2006/2007 1 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1100 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1636 1
2006/2007 11 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1100 Harasim Jiří TJ Sokol Štěpánkovice 1
2006/2007 9 B ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1100 Glinz Roman TJ SK Kravaře "A" 0
2006/2007 4 Č ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1100 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1331 1
2005/2006 6 Č ŠK MSA Dolní Benešov F 1100 Hoangová Veronika TJ Sokol Jakartovice B 1
2005/2006 3 B ŠK MSA Dolní Benešov F 1100 Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně C 1458 0
2004/2005 5 B ŠK TJMSA D.Benešov Ryšavý Jan TJ Sok.Postoupky A 1283 0
2004/2005 4 Č ŠK TJMSA D.Benešov Zycháčková Pavlína TJ Sok.Postoupky B 0