Hráč Novák Jindřich

Novák Jindřich

User Pic
Jméno: Novák Jindřich
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2091
Elo mezinárodní: 2088
ID: 2247
FIDE ID: 307874
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Postupa Martin GROP Classical Chess 2073 2078 0
2017/2018 10 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2044 2037 1
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy D 1874 1875 1
2017/2018 8 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Jarrah Kamal ŠK DP Praha D - VŠFS II 2021 2030 ½
2017/2018 7 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2029 2009 1
2017/2018 6 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 1980 1995 1
2017/2018 5 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 ŠK Praha - Smíchov A 1
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 1955 1972 ½
2017/2018 3 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Mukashev Assan ŠK Aurora 2259 2246 ½
2017/2018 2 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Hostička František TJ Pankrác E 2093 2084 1
2017/2018 1 ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 Bartoš Jan Unichess D 2157 2154 ½
2017/2018 11 Kostelec nad Černými lesy A 2055 2092 Popelka Pavel ŠK Kralupy A 1896 1875 ½
2017/2018 10 Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 B 1970 1972 1
2017/2018 8 Kostelec nad Černými lesy A 2082 2092 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2034 2027 0
2017/2018 7 Kostelec nad Černými lesy A 2082 2092 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 1972 1984 ½
2017/2018 6 Kostelec nad Černými lesy A 2081 2092 Strejc Josef Příbram Baník A 2134 2134 1
2017/2018 4 Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1950 1927 ½
2017/2018 3 Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 2083 1932 1
2017/2018 2 Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2041 1983 ½
2017/2018 1 Kostelec nad Černými lesy A 2118 2122 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav B 2062 2058 0
2017/2018 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2055 2092 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1893 1895 ½
2017/2018 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2050 2092 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1943 1928 ½
2017/2018 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2082 2092 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1905 1877 0
2017/2018 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2082 2092 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1979 1960 ½
2017/2018 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2081 2092 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk B 1885 1895 0
2017/2018 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2081 2092 Černoch Vít ŠK Spartak Čelákovice A 1886 1904 1
2017/2018 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2050 2092 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1870 1855 ½
2017/2018 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2050 2092 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice D 2103 2050 0
2017/2018 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2050 2092 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 1
2017/2018 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2050 2092 Richter Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 1992 1978 0
2017/2018 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2118 2122 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2015 2016 1
2016/2017 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Hála Viktor Sokol Kolín B 2048 2047 1
2016/2017 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Grečný Karol Sparta Kutná Hora B 1918 1889 1
2016/2017 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1855 1871 1
2016/2017 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 0
2016/2017 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Doležal Karel Bohemia Poděbrady A 1952 1979 0
2016/2017 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 1
2016/2017 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 1
2016/2017 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Čermák Jan ŠK Český Brod A 1954 1994 ½
2016/2017 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 ½
2016/2017 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.Jiz. B 2004 1992 1
2016/2017 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 Žigmund David DDM Sokol Nymburk B 1886 1897 ½
2015/2016 11 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1897 1922 1
2015/2016 10 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Pick Štěpán TJ Pankrác F 2046 2052 1
2015/2016 9 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Šplíchal Petr Unichess F 1968 1980 ½
2015/2016 8 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Boleslav Petr GROP D 2042 2015 1
2015/2016 7 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 1
2015/2016 6 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 1808 1987 1
2015/2016 5 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Vaněk Tomáš Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 1
2015/2016 4 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha E 1919 1940 ½
2015/2016 3 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Terpstra Wiep ŠK Smíchov C 1950 1
2015/2016 2 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 1
2015/2016 1 ŠK Černý Baron A 2158 2094 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 0
2015/2016 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2062 2091 1
2015/2016 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 1
2015/2016 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Švach Jan ŠK Řevnice 1884 1881 1
2015/2016 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Rigo Imrich Sokol Mladá Boleslav B 1980 1999 ½
2015/2016 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Vevera Radek Caissa Úholičky 1997 2014 ½
2015/2016 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Vrecion Jiří Šachový klub Zdice 1957 1924 1
2015/2016 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 1
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 1
2015/2016 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2144 2138 0
2015/2016 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2003 1984 ½
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem E 2307 2294 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Vojta Tomáš Spartak Vlašim C 2377 2365 0
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1880 1913 0
2015/2016 9 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 1
2015/2016 8 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Mašín Luboš Sokol Sendražice A 1959 2107 1
2015/2016 7 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Soural Karel Sokol Struhařov A 2062 2023 ½
2015/2016 6 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 0
2015/2016 5 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1981 2003 1
2015/2016 4 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2010 1980 1
2015/2016 3 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 0
2015/2016 1 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2072 2082 1
2014/2015 11 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Pařízek Vojtěch Sokol Kobylisy D 1699 1822 1
2014/2015 10 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 2020 ½
2014/2015 9 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Wiener Richard Sokol Vršovice D 2005 1926 1
2014/2015 8 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Pinkas Jiří ŠK Smíchov M 1898 1
2014/2015 7 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Šobotník Petr Bohemians Praha E 2000 2020 0
2014/2015 6 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Kalvach Ladislav SK Loko Praha C 1802 ½
2014/2015 5 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1892 1
2014/2015 4 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 1
2014/2015 3 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1882 1
2014/2015 2 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 1
2014/2015 1 ŠK Černý Baron A 2094 2089 Hackel Luděk GROP D 1979 0
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1921 1880 ½
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Horák Martin Sokol Český Brod A 2066 1978 ½
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Velík Jan Sokol Struhařov A 2024 2037 1
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1992 1958 ½
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2060 2103 1
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 ½
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Musil Martin JOLY Lysá n.L. E 2022 2018 1
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 ½
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 1
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 2027 2033 1
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 Hlína Miloš KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 1
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2022 2018 1
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 1
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2275 2285 1
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2206 2209 ½
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2016 2016 1
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2085 2094 ½
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 1
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2130 2129 1
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Dungl Martin Caissa Úholičky 2105 2104 0
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice B 2101 2095 0
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2006 1989 1
2013/2014 11 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Strnad Václav SK OAZA Praha C 2140 2112 0
2013/2014 10 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 ½
2013/2014 9 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 0
2013/2014 8 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 0
2013/2014 7 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha B 2170 2090 0
2013/2014 6 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 0
2013/2014 5 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 0
2013/2014 4 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Vaculík Martin ŠK PORG B 2242 2240 ½
2013/2014 3 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2188 ½
2013/2014 2 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Svačina Petr TJ Pankrác E 2035 2075 0
2013/2014 1 ŠK Černý Baron A 1965 1949 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2209 2209 1
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1950 1987 1
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2049 2068 1
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1970 1
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Soural Karel Sokol Struhařov A 1967 1968 ½
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 0
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2030 2022 1
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Doležal Vít Cayman Pharma C 1974 2001 0
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 1970 1975 1
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Sobotka Jiří Sokol Pečky A 1953 1923 1
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1983 1936 1
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2050 2045 1
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1966 1962 1
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2069 2055 1
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1875 1881 1
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1985 1973 1
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 2005 1990 ½
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 1
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1987 1984 1
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1951 1967 1
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1943 1971 0
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2151 2152 1
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 Makeš Martin Dolní Kralovice 2079 2046 1
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2028 2006 0
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Štolba Miloš Sokol Kolín A 2149 2155 0
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1903 1912 ½
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2199 2200 1
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 0
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2133 2115 ½
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1910 1910 0
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1911 1929 0
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2107 2096 1
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 2043 2037 1
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 Soural Karel TJ Sokol Struhařov 2000 2008 ½
2011/2012 11 ŠK Kladno B 2063 2086 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1923 1916 1
2011/2012 9 ŠK Kladno B 2063 2086 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 1961 1992 0
2011/2012 8 ŠK Kladno B 2063 2086 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1863 1871 1
2011/2012 7 ŠK Kladno B 2063 2086 Tesař Martin Šachklub Města Dobrovice B 1759 ½
2011/2012 6 ŠK Kladno B 2063 2086 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1921 1921 ½
2011/2012 5 ŠK Kladno B 2063 2086 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1872 0
2011/2012 4 ŠK Kladno B 2063 2086 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2070 2024 ½
2011/2012 3 ŠK Kladno B 2063 2086 Martinec Karel ŠK Kralupy n.Vlt.B 1971 1939 1
2011/2012 2 ŠK Kladno B 2063 2086 Petruň Milan Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 ½
2011/2012 1 ŠK Kladno B 2063 2086 Burda Roman TJ Neratovice B 2149 2105 1
2010/2011 11 Caissa Úholičky 2185 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2102 1
2010/2011 10 Caissa Úholičky 2185 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav 2142 0
2010/2011 9 Caissa Úholičky 2185 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2198 ½
2010/2011 8 Caissa Úholičky 2185 Vávra Jan JAWA Brodce 2074 ½
2010/2011 7 Caissa Úholičky 2185 Plíva Vojtěch Šachový klub Rakovník 2024 ½
2010/2011 6 Caissa Úholičky 2185 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2110 ½
2010/2011 5 Caissa Úholičky 2185 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 ½
2010/2011 4 Caissa Úholičky 2185 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1943 ½
2010/2011 3 Caissa Úholičky 2185 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem C 2041 1
2010/2011 2 Caissa Úholičky 2185 Souček Milan Sokol Kolín B 2188 0
2010/2011 1 Caissa Úholičky 2185 Růžička Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 0
2009/2010 11 Caissa Úholičky B 2146 Němec David Slovan Velvary 1986 ½
2009/2010 10 Caissa Úholičky B 2146 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1922 1
2009/2010 9 Caissa Úholičky B 2146 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1827 1
2009/2010 8 Caissa Úholičky B 2146 Hrdlička Jan Šachový klub Zlonice 1821 1
2009/2010 7 Caissa Úholičky B 2146 Staněk Václav TJ AERO Odolena Voda 1932 1
2009/2010 6 Caissa Úholičky B 2146 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce B 2013 1
2009/2010 5 Caissa Úholičky B 2146 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 2019 0
2009/2010 4 Caissa Úholičky B 2146 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky C 1810 1
2009/2010 2 Caissa Úholičky B 2146 Burda Roman TJ Neratovice B 2074 1
2009/2010 1 Caissa Úholičky B 2146 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2342 0
2009/2010 11 Caissa Úholičky 2146 Jarrah Kamal Kralupy n.Vltavou A 2034 1
2009/2010 10 Caissa Úholičky 2146 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 1996 1
2009/2010 9 Caissa Úholičky 2146 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2045 1
2009/2010 8 Caissa Úholičky 2146 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1904 1
2009/2010 7 Caissa Úholičky 2146 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1994 1
2009/2010 6 Caissa Úholičky 2146 Havrlík Pavel JAWA Brodce 1944 1
2009/2010 4 Caissa Úholičky 2146 Krejčí Martin Biomedica Říčany C 1846 1
2009/2010 3 Caissa Úholičky 2146 Stluka Petr Pyrit Příbram 2183 0
2009/2010 2 Caissa Úholičky 2146 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1900 0
2009/2010 1 Caissa Úholičky 2146 Volf Jaromír Rakovník 2105 ½
2008/2009 11 Caissa Úholičky "B" 2065 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1995 ½
2008/2009 10 Caissa Úholičky "B" 2065 Minařík Petr ŠK Kladno "B" 1756 1
2008/2009 9 Caissa Úholičky "B" 2065 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1967 ½
2008/2009 8 Caissa Úholičky "B" 2065 Holovčák Jiří NOVA Kladno "A" 1860 1
2008/2009 7 Caissa Úholičky "B" 2065 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2343 0
2008/2009 6 Caissa Úholičky "B" 2065 Němec David Slovan Velvary 1967 0
2008/2009 5 Caissa Úholičky "B" 2065 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1930 1
2008/2009 4 Caissa Úholičky "B" 2065 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad "A" 1992 ½
2008/2009 3 Caissa Úholičky "B" 2065 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 ½
2008/2009 2 Caissa Úholičky "B" 2065 Framberk Jan Caissa Úholičky "C" 2024 ½
2008/2009 1 Caissa Úholičky "B" 2065 Vaněček Jiří SK DDM Slaný "A" 2011 0
2008/2009 11 Caissa Úholičky 2065 Wasserbauer Radek Rakovník 1887 1
2008/2009 10 Caissa Úholičky 2065 Havlík František Biomedica Říčany B 2049 1
2008/2009 9 Caissa Úholičky 2065 Skácel Jan JAWA Brodce A 2057 1
2008/2009 8 Caissa Úholičky 2065 Žamboch Roman ŠK Kralupy 2005 ½
2008/2009 7 Caissa Úholičky 2065 Kalivoda Libor Pyrit Příbram B 1940 ½
2008/2009 6 Caissa Úholičky 2065 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1844 1
2008/2009 5 Caissa Úholičky 2065 Grečný Karol Sokol Struhařov 2018 0
2008/2009 4 Caissa Úholičky 2065 Košata František Biomedica Říčany C 1900 1
2008/2009 3 Caissa Úholičky 2065 Vitouš Milan Biomedica Říčany D 1917 1
2008/2009 2 Caissa Úholičky 2065 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2073 0
2008/2009 1 Caissa Úholičky 2065 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2200 1
2007/2008 11 Caissa Úholičky 2038 Kalivoda Libor Alva Příbram B 1866 ½
2007/2008 10 Caissa Úholičky 2038 Vozábal Petr Sokol Struhařov 1907 0
2007/2008 9 Caissa Úholičky 2038 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2062 0
2007/2008 8 Caissa Úholičky 2038 Minařík Petr ŠK Kladno B 1735 1
2007/2008 7 Caissa Úholičky 2038 Bulva Stanislav MONTAKO Kralupy n.V. B 1909 1
2007/2008 6 Caissa Úholičky 2038 Cozl David Spartak Žebrák 1927 ½
2007/2008 5 Caissa Úholičky 2038 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2033 ½
2007/2008 4 Caissa Úholičky 2038 Procházka Petr JAWA Brodce 1972 0
2007/2008 3 Caissa Úholičky 2038 Malý Filip Biomedica Říčany C 2006 1
2007/2008 2 Caissa Úholičky 2038 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2069 ½
2007/2008 1 Caissa Úholičky 2038 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n.V. A 2021 0
2007/2008 10 Caissa Úholičky B 2038 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1790 ½
2007/2008 9 Caissa Úholičky B 2038 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 ½
2007/2008 8 Caissa Úholičky B 2038 Novák Milan Šachový klub Příbram-Baník A 1968 0
2007/2008 7 Caissa Úholičky B 2038 Vlk Miroslav ŠO Stochov 1
2007/2008 6 Caissa Úholičky B 2038 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1843 0
2007/2008 5 Caissa Úholičky B 2038 Cozl David ŠK Řevnice A 1927 1
2007/2008 4 Caissa Úholičky B 2038 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 1
2007/2008 3 Caissa Úholičky B 2038 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 1992 0
2007/2008 2 Caissa Úholičky B 2038 Forman Štěpán TJ Sokol Hostivice A 2277 1
2007/2008 1 Caissa Úholičky B 2038 Klein Eduard NOVA Kladno A 1823 1
2006/2007 11 Caissa Úholičky B 1986 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1829 1
2006/2007 10 Caissa Úholičky B 1986 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1928 1
2006/2007 9 Caissa Úholičky B 1986 Hinz František TJ Český lev Kolešovice 1946 1
2006/2007 8 Caissa Úholičky B 1986 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1627 1
2006/2007 7 Caissa Úholičky B 1986 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák B 1948 1
2006/2007 5 Caissa Úholičky B 1986 Abraham Karel ŠK Kladno D 1904 1
2006/2007 4 Caissa Úholičky B 1986 Polák Petr NOVA Kladno A 2023 1
2006/2007 3 Caissa Úholičky B 1986 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník A 1864 1
2006/2007 2 Caissa Úholičky B 1986 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1921 ½
2006/2007 1 Caissa Úholičky B 1986 Quach Hoang Binh ŠK Alva Pb Příbram C 1695 1