Hráč Hozda David

Hozda David

User Pic
Jméno: Hozda David
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1895
Elo mezinárodní: 1867
ID: 7907
FIDE ID: 321516
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1883 1907 Císař Jiří TJ Klášterec n.O"A" 1866 1856 0
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1883 1907 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1782 1800 ½
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1882 1905 Šala Dalibor Chess Most"B" 1903 1886 ½
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1877 1905 Černý Vladimír Sportis Svádov/Olšinky"A" 1664 1676 1
2017/2018 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 1933 1929 Šilhan Petr TJ Neratovice "C" 2032 2036 0
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 1930 1929 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2029 2047 ½
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 1931 1929 Peníška Pavel ŠK SLAVIA Liberec 1912 1931 ½
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 1933 1929 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2040 2039 0
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 1933 1929 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2030 2021 ½
2017/2018 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 1936 1932 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov 1927 1914 ½
2015/2016 10 SK Šachy Chlumec"A" 1955 1962 Kalužný Jiří Sokol Údlice"A" 1843 1868 1
2015/2016 8 SK Šachy Chlumec"A" 1955 1962 Různa Jindřich SK Děčín"B" 1875 1879 0
2015/2016 5 SK Šachy Chlumec"A" 1955 1962 Maščák Milan ŠK Teplice"C" 1598 1631 1
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 Valenta Petr Chess Most "C" 1900 1894 1
2014/2015 10 SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1868 1830 1
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2042 2037 0
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 1
2014/2015 3 SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 0
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 Krajíc Karel TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2036 2029 0
2013/2014 7 SK ŠACHY Chlumec "A" 1968 1960 Beneš Petr ASK Lovosice 2109 2100 1
2013/2014 4 SK ŠACHY Chlumec "A" 1968 1960 Krivoš Rudolf TJ SVAH Všebořice 1871 1858 ½
2013/2014 3 SK ŠACHY Chlumec "A" 1968 1960 Tureček Václav SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 1
2013/2014 1 SK ŠACHY Chlumec "A" 1968 1960 Málek Jiří ŠK Slávie Děčín 1876 1845 1
2012/2013 11 Chess Most B 1969 1960 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2005 1991 ½
2012/2013 8 Chess Most B 1969 1960 Šťastný Petr ŠK Teplice 2075 2087 0
2012/2013 7 Chess Most B 1969 1960 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 0
2012/2013 5 Chess Most B 1969 1960 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 0
2012/2013 4 Chess Most B 1969 1960 Jakl Aleš ŠK Tachov 2061 2056 1
2012/2013 3 Chess Most B 1969 1960 Volf Jaromír ŠK Kladno 2110 2111 1
2012/2013 2 Chess Most B 1969 1960 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 ½
2012/2013 1 Chess Most B 1969 1960 Šlampa Jan Chess Most A 2024 2065 0
2011/2012 10 MARTY Baník Most 1974 1972 Šváb Jan CHESS MOST 2082 2079 ½
2011/2012 8 MARTY Baník Most 1974 1972 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 0
2010/2011 8 DDM Most"B" 2010 Kovář Jan Slovan Jirkov"A" 1945 0
2010/2011 2 DDM Most"B" 2010 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1946 ½
2009/2010 9 ŠK Most"A" 2039 Havránek Tomáš Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 ½
2009/2010 8 ŠK Most"A" 2039 Kurka František ŠK Teplice"B" 2095 0
2009/2010 7 ŠK Most"A" 2039 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 0
2009/2010 6 ŠK Most"A" 2039 Soukal Vladimír TJ Chlumec"A" 2012 1
2009/2010 5 ŠK Most"A" 2039 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2085 ½
2009/2010 4 ŠK Most"A" 2039 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 0
2009/2010 3 ŠK Most"A" 2039 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 0
2009/2010 2 ŠK Most"A" 2039 Soural Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 0
2009/2010 1 ŠK Most"A" 2039 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 0
2009/2010 7 MARTY Baník Most 2039 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2024 1
2008/2009 10 ŠK Most"A" 2016 Drbal Petr Sj.Litoměřice"B" 1692 1
2008/2009 8 ŠK Most"A" 2016 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1951 1
2008/2009 1 ŠK Most"A" 2016 Reitingerová Iveta SK Děčín"A" 2008 1
2008/2009 11 Marty Baník Most 2016 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 ½
2008/2009 10 Marty Baník Most 2016 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 0
2008/2009 9 Marty Baník Most 2016 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 ½
2008/2009 8 Marty Baník Most 2016 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 1
2008/2009 7 Marty Baník Most 2016 Reitingerová Iveta TJ SSZŠ Litvínov 2008 ½
2008/2009 6 Marty Baník Most 2016 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1934 1
2008/2009 5 Marty Baník Most 2016 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2040 ½
2008/2009 4 Marty Baník Most 2016 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha"B" 2124 0
2008/2009 3 Marty Baník Most 2016 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov 2028 0
2008/2009 2 Marty Baník Most 2016 Kučera Jaroslav 1.Novoborský ŠK"C" 2013 1
2008/2009 1 Marty Baník Most 2016 Volf Jaromír ŠK Kladno"A" 2079 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Most 2008 Černý Jakub SK Děčín B 1701 1
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Most 2008 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.B 1677 1
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Most 2008 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky A 1829 ½
2007/2008 9 KC Kaskáda Bílina 2008 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2146 0
2007/2008 8 KC Kaskáda Bílina 2008 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 1
2007/2008 7 KC Kaskáda Bílina 2008 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1787 1
2007/2008 6 KC Kaskáda Bílina 2008 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1736 ½
2007/2008 5 KC Kaskáda Bílina 2008 Horák Lukáš TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1813 ½
2007/2008 4 KC Kaskáda Bílina 2008 Černý Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 0
2007/2008 3 KC Kaskáda Bílina 2008 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1728 1
2007/2008 2 KC Kaskáda Bílina 2008 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 2000 ½
2006/2007 11 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Nejedlo Josef SK Děčín"B" 1963 ½
2006/2007 10 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 ½
2006/2007 9 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 ½
2006/2007 8 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Král David TJ Bonex Teplice "B" 1941 1
2006/2007 7 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Krajíc Karel Marty Baník Most 2037 0
2006/2007 6 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Suchánek Jiří TJ Sokol Údlice 1815 1
2006/2007 5 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Pecka František TJ Slovan Jirkov 2039 ½
2006/2007 3 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Reitingerová Iveta ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 0
2006/2007 2 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Tuma Jakub ŠK Most"A" 1884 1
2006/2007 1 TJ Lokomotiva Most "A" 1977 Hořan Tomáš Lokomotiva Most "B" 1781 ½
2006/2007 9 KC Kaskáda Bílina 1977 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1839 ½
2006/2007 7 KC Kaskáda Bílina 1977 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1650 1
2006/2007 6 KC Kaskáda Bílina 1977 Pastva Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1856 1
2006/2007 5 KC Kaskáda Bílina 1977 Tachovský Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1829 ½
2006/2007 4 KC Kaskáda Bílina 1977 Kořínek Bohuslav ŠK Most "D" 1945 1
2006/2007 3 KC Kaskáda Bílina 1977 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 0
2006/2007 2 KC Kaskáda Bílina 1977 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2092 1
2005/2006 11 Loko MostB"" 2053 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 ½
2005/2006 10 Loko MostB"" 2053 Bažantová Marie Sp.Ustí n.L.B"" 2148 1
2005/2006 9 Loko MostB"" 2053 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1738 1
2005/2006 8 Loko MostB"" 2053 Doubrava Jan SK Demas DěčínB"" 1951 1
2005/2006 7 Loko MostB"" 2053 Seliger Bedřich Bonex TepliceB"" 1981 1
2005/2006 6 Loko MostB"" 2053 Florián Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1453 1
2005/2006 5 Loko MostB"" 2053 Drahý Jan Sp.Ústí n.LC"" 1623 1
2005/2006 4 Loko MostB"" 2053 Urban Miroslav Union LounyB"" 1786 0
2005/2006 3 Loko MostB"" 2053 Hloušek Zdeněk Slávia DěčínA"" 1722 ½
2005/2006 2 Loko MostB"" 2053 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1936 0
2005/2006 1 Loko MostB"" 2053 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1857 ½
2005/2006 8 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Körschner Miroslav TJ LOKO MOSTD"" 1715 0
2005/2006 7 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Kubů Martin ŠK MERKUR KADAŇA"" 2025 0
2005/2006 6 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Vávra Karel TJ T. PODBOŘANYA"" 1906 0
2005/2006 5 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Louda Oldřich TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1819 ½
2005/2006 4 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Špírek David ŠK MAGIC ŽATECA"" 1604 1
2005/2006 3 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1784 1
2005/2006 2 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Brázda Antonín ŠK UNION LOUNYC"" 1888 1
2005/2006 1 KC KAS. BÍLINAA"" 2053 Hrubý Václav ŠK STROP. OSEKA"" 1802 1
2004/2005 9 Kaskáda Bílina A" 1830 Beránek Miroslav Lovochem Lovosice 1895 0
2004/2005 8 Kaskáda Bílina A" 1830 Pastva Zdeněk Bonex Teplice C" 1869 0
2004/2005 7 Kaskáda Bílina A" 1830 Vlček Josef Stropník Osek A" 1943 ½
2004/2005 6 Kaskáda Bílina A" 1830 Vyhnálek Jaroslav Stropník Osek B" 1466 1
2004/2005 5 Kaskáda Bílina A" 1830 Vocásek Václav Sl Litoměřice B" 1927 1
2004/2005 4 Kaskáda Bílina A" 1830 Beneš Petr Trend Roudnice 2134 0
2004/2005 3 Kaskáda Bílina A" 1830 Vnouček Pavel Bystř. jezdci B" 1650 1
2004/2005 2 Kaskáda Bílina A" 1830 Vágner Tomáš Lokomot. Most F" 2196 0
2004/2005 1 Kaskáda Bílina A" 1830 Cvek Jaroslav Litoměřické dámy 1777 1
2004/2005 10 Loko Most "B" 1830 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice "A" 1605 1
2004/2005 8 Loko Most "B" 1830 Köchert Bedřich Glaverbel Teplice 1734 1
2004/2005 1 Loko Most "B" 1830 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 1871 1
2003/2004 8 Loko Most E" 1793 Chaloupka František Sl. Litoměřice D" 2003 1
2003/2004 4 Loko Most E" 1793 Freiman Milan Bystř. jezdci C" 1795 1
2003/2004 3 Loko Most E" 1793 Kochánek Antonín Sl. Litoměřice C" 1737 1
2003/2004 2 Loko Most E" 1793 Svoboda Jan Loko Most F" 1772 ½
2003/2004 6 Kaskáda Bílina A Beránek Miroslav Lovochem Lovosice 1
2003/2004 5 Kaskáda Bílina A Hoke Petr Trend Roudnice 0
2003/2004 4 Kaskáda Bílina A 1793 Vocásek Václav Sl. Litoměřice B 1888 ½
2003/2004 3 Kaskáda Bílina A 1793 Vlček Josef Stropník Osek A 1872 ½
2003/2004 2 Kaskáda Bílina A 1793 Hauptvogel Jiří Bonex Teplice C 1835 ½
2003/2004 1 Kaskáda Bílina A 1793 Jeřábek Jan Bystř. jezdci A 1850 1