Hráč Koubek Václav

Koubek Václav

User Pic
Jméno: Koubek Václav
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2042
Elo mezinárodní: 2053
ID: 4737
FIDE ID: 316474
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2042 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2005 1989 0
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Poš Jiří LISA A 1846 1840 1
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy D 1957 1946 1
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Jarrah Kamal USK Praha A 2021 2030 ½
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Pospěch Radim Dukla C 1980 1995 ½
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Klaus Jan GROP Classical Chess 1885 1912 1
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1888 1948 0
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1864 1813 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Sargsyan Karen ŠK AURORA 1938 0 1
2017/2018 10 �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1883 1895 1
2017/2018 9 �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy E 1926 1916 ½
2017/2018 6 �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 Partl Miloslav Kbel.�ach. reprezentace A 1838 1824 1
2017/2018 2 �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 Král Radovan �K Sokol Vy�ehrad D 1920 1937 1
2017/2018 1 �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 Krischke Arnold �K Loko Praha B 1998 2000 ½
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2051 2014 Jína Luboš ŠK SLAVIA Liberec 1697 1722 0
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2162 2144 1
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2050 2014 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav 1990 2001 0
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 2020 2014 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2237 2233 1
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 2020 2014 Boreš Miroslav SK Děčín 2200 2201 1
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice "C" 2072 2027 0
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 1968 1963 1
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 Jeníček Emil ŠK Teplice 2055 2066 ½
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 2032 2023 Polanský Adam Luboš ŠK Spartak Ústí n. L. 1949 1997 0
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1824 1
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1920 1937 1
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2053 2042 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1998 2000 ½
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Růžička Martin Sokol Kobylisy C 1378 1
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Radics Robert ŠO Praga Praha A 1787 1773 ½
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2121 2120 ½
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Šplíchal Petr Unichess C 1964 1980 1
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Vacek Radomír GROP B 2018 2017 1
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1847 1836 1
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1950 1961 ½
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha A 2052 2052 ½
2015/2016 11 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice B 2262 2217 0
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace 1816 1862 1
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Strahl Jiří USK Praha A 2018 2037 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Paulovič Milan Sokol Praha-Kobylisy D 1819 1831 ½
2015/2016 7 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2019 2038 ½
2015/2016 5 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Holub Jan ŠK Loko Praha B 2083 2086 0
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1908 1935 1
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2165 2150 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 2021 2022 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad F 1837 1913 0
2015/2016 11 Viktoria Žižkov A 2021 2022 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha C 1815 1826 1
2015/2016 7 Viktoria Žižkov A 2021 2022 Matocha Pavel GROP B 2016 2043 0
2015/2016 6 Viktoria Žižkov A 2021 2022 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1970 1993 ½
2015/2016 4 Viktoria Žižkov A 2021 2022 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1954 1961 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov A 2021 2022 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy C 1742 1796 1
2015/2016 1 Viktoria Žižkov A 2021 2022 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad C 2039 2023 ½
2015/2016 7 TJ DUKLA Praha 2025 2022 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 ½
2015/2016 6 TJ DUKLA Praha 2025 2022 Janočko Petr ŠK Líně 2040 2039 ½
2015/2016 4 TJ DUKLA Praha 2025 2022 Bretšnajdr Vladimír Unichess C 2263 2255 ½
2014/2015 10 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 0
2014/2015 9 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 ½
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2235 2223 0
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2164 2158 ½
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2149 2132 0
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2121 2136 0
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Fišer Jiří Unichess ČSOB E 1981 1984 1
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 2035 2037 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 0
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2073 2100 1
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Pecina Ondřej Unichess ČSOB D 1813 ½
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Hula Lukáš Unichess ČSOB C 2109 2097 1
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Turková Karolína Holdia DP Praha C 1970 0
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Huřťák Otto Bohemians Praha C 1994 2036 0
2014/2015 5 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Říman Václav GROP B 2054 2054 1
2014/2015 4 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2105 2120 ½
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Kubíček Robert SK Loko Praha A 2146 2128 0
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 2035 2037 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1847 1836 1
2014/2015 10 TJ Dukla Praha 2035 2037 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2200 2206 0
2014/2015 8 TJ Dukla Praha 2035 2037 Šimeček Josef ŠACHklub Písek 1906 1935 1
2014/2015 7 TJ Dukla Praha 2035 2037 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 0
2014/2015 2 TJ Dukla Praha 2035 2037 Toulec Stanislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2064 2061 ½
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Kalous Miroslav Bohemians Praha D 2088 2075 0
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Krátký Jiří ŠK PORG A 2184 2165 ½
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2145 2143 ½
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Petr Jan TJ Pankrác B 2161 2164 1
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2043 2001 0
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Koudelka Ivan Bohemians Praha C 2052 2058 1
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1924 ½
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2083 2092 0
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1901 1900 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Holub Jan SK Loko Praha A 2026 2025 0
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2065 2052 Erban Tomáš Sokol Praha-Vršovice B 2113 2110 1
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 0
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 2096 ½
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2238 2227 0
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1959 1940 ½
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Švanda Pavel ŠK Gordic 2156 2157 1
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2155 2142 ½
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Postupa Martin ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 ½
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Hollan Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 2066 0
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 Keller Daniel Sparta Kutná Hora 2144 2135 ½
2012/2013 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2095 2074 Laštovka Jan Desko Liberec 2141 2120 0
2012/2013 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2095 2074 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2052 2054 1
2012/2013 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2095 2074 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2207 2207 0
2012/2013 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2095 2074 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2123 2130 ½
2012/2013 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2095 2074 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov “B“ 2277 2276 ½
2012/2013 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2095 2074 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2128 2141 0
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2105 2078 ½
2011/2012 10 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2268 2292 ½
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2090 2092 0
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1857 0
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Kuba Jindřich Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2211 2207 0
2011/2012 6 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Pinc Miroslav ŠACHklub Písek 2195 2196 0
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Růžička Aleš Sokol Tábor 2053 2049 0
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2185 2184 1
2011/2012 3 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 2225 2227 0
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Bujak Michal ŠK Líně 2195 2189 1
2011/2012 1 Šachový klub Viktoria Žižkov 2107 2096 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2066 2034 ½
2010/2011 11 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Bujak Michal SK Line A 2205 0
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Vacek Josef Sokol Tabor B 1766 1
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Groh Jiří Sokol Vysehrad B 2131 1
2010/2011 7 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Krchňák Jan Sokol Domazlice 1824 ½
2010/2011 6 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Ježek Jan Sokol Plzen 1 2256 0
2010/2011 5 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Michal Josef SSK HerNyr 2025 1
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Loskot Petr Sokol Tabor A 2060 ½
2010/2011 3 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Gdovin Ján Sokol Platan Pisek 2115 ½
2010/2011 2 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Pirklová Hana OAZA Praha 2148 1
2010/2011 1 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 Mráz Miroslav SK Cesky Krumlov 2066 1
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 2062 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 A 2165 0
2009/2010 10 SK Viktoria Žižkov A 2062 Hodová Lucie ŠK Líně A 2074 0
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2062 Rujder Tibor TJ Spartak Žebrák A 2018 1
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2062 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy A 2086 1
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2062 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy A 2088 0
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2062 Balcar Martin TJ Sokol Domažlice A 2015 1
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2062 Matějka Radek Sokol Platan Písek A 1965 1
2009/2010 4 SK Viktoria Žižkov A 2062 SZIRMAI Emil TJ Bohemians Praha B 2031 1
2009/2010 3 SK Viktoria Žižkov A 2062 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná A 2167 0
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2062 Růžička Aleš Sokol Tábor A 2039 1
2009/2010 1 SK Viktoria Žižkov A 2062 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov A 2018 ½
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Winkelhöfer Ladislav Sokol Plzeň 1 B 2115 ½
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Šiktanc Petr TJ DUKLA Praha A 2153 0
2008/2009 9 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Kubíková Alena TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2089 1
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Nováček Karel Sokol Klatovy A 2083 1
2008/2009 7 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2110 ½
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Melich Jindřich TJ Pankrác Praha B 2091 0
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Kracík Dobroslav Šakal Kozolupy A 2028 ½
2008/2009 4 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Doležel Radovan ŠK Pyrit Příbram A 2102 1
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Koloušek Pavel QCC České Budějovice B 1897 ½
2008/2009 2 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Vacek Miroslav QCC České Budějovice A 2019 ½
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 Houdek Pavel Sokol Tábor A 2070 ½
2007/2008 11 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2145 0
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Šott Pavel ŠK Sokol Klatovy A 2134 ½
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Hlaváček Karel ŠK ALVA Pb Příbram A 2061 0
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Kupka František Sokol Plzeň 1 C 2057 ½
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Heyda Jan QCC České Budějovice A 2092 0
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2087 ½
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2069 0
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Žárský Kamil Sokol Tábor B 2099 1
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad Praha B 2155 0
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná A 2165 0
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2063 Vecchia Mario TJ Praga Praha A 1
2006/2007 11 TJ Neratovice 2039 Tichý Štěpán KŠ Tietz Karlovy Vary 2095 0
2006/2007 10 TJ Neratovice 2039 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 0
2006/2007 9 TJ Neratovice 2039 Vrchotka Josef Bonex Teplice"A" 2065 1
2006/2007 8 TJ Neratovice 2039 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2060 ½
2006/2007 7 TJ Neratovice 2039 Vlasák Lukáš Baník Chemakryl Sokolov 2056 0
2006/2007 5 TJ Neratovice 2039 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 0
2006/2007 4 TJ Neratovice 2039 Nováček Jan ČSOB"B" 2100 0
2006/2007 3 TJ Neratovice 2039 Sýkora Ondřej ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2144 0
2006/2007 2 TJ Neratovice 2039 Korsa Jindřich Bohemians Praha "B" 2048 ½
2006/2007 1 TJ Neratovice 2039 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 ½
2005/2006 9 TJ Praga Praha B 2153 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2151 0
2005/2006 7 TJ Praga Praha B 2153 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2146 1
2005/2006 6 TJ Praga Praha B 2153 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2215 0
2005/2006 4 TJ Praga Praha B 2153 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2150 ½
2005/2006 2 TJ Praga Praha B 2153 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 0
2005/2006 1 TJ Praga Praha B 2153 Šubrt Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2161 0
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2122 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1665 ½
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2122 Petrák Robert Sokol Vršovice 2149 1
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2093 Domlátil Jiří Sokol Vyšehrad C 2119 0
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2093 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2055 1
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2093 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem 2138 1
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2093 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2082 1
2003/2004 3 Viktoria Žižkov 2093 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 1
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2093 Kastner Kamil Synthesia Pardubice B 2127 ½