Hráč Novák Václav

Novák Václav

User Pic
Jméno: Novák Václav
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2027
Elo mezinárodní: 2048
ID: 10682
FIDE ID: 354040
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Paulovič Tomáš TJ Kobylisy B 2106 2082 0
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2002 1988 0
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1914 1885 1
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Rakouš Pavel DDM Praha 6 A 1970 1838 1
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2048 2027 ŠK Sokol Vyšehrad C 1
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Červenka Jan Dukla B 1951 1937 1
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2037 2007 0
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1937 1928 0
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2048 2027 Čermák Luděk GROP - B 1965 1926 1
2018/2019 11 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1873 1931 0
2018/2019 10 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Popper Tomáš Unichess D 2053 2042 ½
2018/2019 9 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2150 2141 ½
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1957 1975 ½
2018/2019 7 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1933 1953 0
2018/2019 6 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2027 0 1
2018/2019 5 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2073 2059 1
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Mašek Jan Dukla D 1866 1896 1
2018/2019 3 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 2012 2022 1
2018/2019 2 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2115 2117 ½
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Štolba Miloš ŠK Mahrla B 2040 2042 ½
2018/2019 7 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Macoun Jiří Dukla G 1712 1788 ½
2017/2018 11 �K Loko Praha B 2048 2027 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2137 2125 ½
2017/2018 8 �K Loko Praha B 2048 2027 Fedorov Evgenii �K DP Praha C - V�FS I 2239 0 0
2017/2018 7 �K Loko Praha B 2048 2027 Macháček Otakar USK Praha A 1923 1893 ½
2017/2018 6 �K Loko Praha B 2048 2027 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 0
2017/2018 5 �K Loko Praha B 2048 2027 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2231 2235 0
2017/2018 4 �K Loko Praha B 2048 2027 Jirman Pavel �K Sokol Vy�ehrad E 2012 2022 1
2017/2018 2 �K Loko Praha B 2048 2027 Krůta Jaroslav Kbel.�ach. reprezentace A 1891 1853 1
2017/2018 1 �K Loko Praha B 2048 2027 Bicek Richard �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 1
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2167 2169 ½
2017/2018 9 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 2051 2067 0
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1763 1828 ½
2017/2018 7 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Postupa Pavel GROP D 2186 2185 1
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Němec Milan ŠK Loko Praha C 1971 1986 ½
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Strahl Jiří USK Praha B 1922 1944 1
2017/2018 2 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2092 2069 1
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice B 2048 2027 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2073 0
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2093 2147 0
2017/2018 10 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Chaloupka Martin Unichess E 2019 1987 1
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Smutný Jan LISA A 2217 2219 0
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1954 1960 ½
2017/2018 4 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2037 2052 0
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Petras Milan ŠK Bohnice B 1935 1997 0
2017/2018 2 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 1947 1954 1
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 Nováček Josef TJ Pankrác F 2104 2120 0
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 0
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2231 2235 0
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 2012 2022 1
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace A 1891 1853 1
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 2048 2027 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 1
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2053 2045 ½
2015/2016 10 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Matocha Pavel GROP Classical Chess 2016 2043 ½
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 0
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 ½
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Petras Milan ŠK Bohnice A 1931 1912 1
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 1
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Vavřík Jiří SK OAZA Praha B 2036 2037 ½
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2197 2193 ½
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Matonoha Ctirad LISA A 2044 2032 ½
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 Matějka Vladimír ŠK DP Praha - VŠFS I 1973 1991 ½
2015/2016 11 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Holý Filip Kbelská šachová reprezentace 1945 1944 0
2015/2016 10 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Strahl Jiří USK Praha A 2018 2037 1
2015/2016 9 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Kovář Petr Sokol Praha-Kobylisy D 1943 1932 ½
2015/2016 7 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Chaloupka Martin Unichess D 2037 2028 0
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1924 1917 ½
2015/2016 4 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Nováček Josef TJ Pankrác D 2162 2203 ½
2015/2016 2 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Noha Michal SK OAZA Praha D 1961 1977 1
2015/2016 1 ŠK Loko Praha B 2049 2043 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2118 2123 ½
2015/2016 9 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice E 1777 1
2015/2016 8 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Polnar Josef TJ Zora Praha A 1720 1
2015/2016 7 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Vít Zdeněk Sokol Praha Vršovice F 1721 0
2015/2016 6 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1837 1913 ½
2015/2016 5 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Urbanec Richard ŠO TJ Dukla Praha F 1585 1
2015/2016 4 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Veselský Michal USK Praha B 2061 2083 1
2015/2016 3 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1667 1
2015/2016 2 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Valíčková Martina Unichess Ž 1970 1993 0
2015/2016 1 ŠK Loko Praha C 2049 2043 Palla Roman SK OAZA Praha H 1428 1
2014/2015 11 SK Loko Praha C 2047 2048 Terpstra Wiep ŠK Smíchov M 1968 1
2014/2015 9 SK Loko Praha C 2047 2048 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1893 1882 1
2014/2015 8 SK Loko Praha C 2047 2048 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1892 1
2014/2015 7 SK Loko Praha C 2047 2048 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 1
2014/2015 6 SK Loko Praha C 2047 2048 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 0
2014/2015 5 SK Loko Praha C 2047 2048 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 0
2014/2015 4 SK Loko Praha C 2047 2048 Hackel Luděk GROP D 1979 1
2014/2015 2 SK Loko Praha C 2047 2048 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2044 2054 0
2014/2015 1 SK Loko Praha C 2047 2048 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 1
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Racik Marek Unichess ČSOB F 1903 ½
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Skřivánek Jan GROP C 2160 2158 0
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2135 2145 1
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Sviták David SK OAZA Praha D 2001 1991 ½
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Březovský Milan TJ Praga Praha D 2019 2024 0
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Bernášek Václav Viktoria Žižkov C 2097 2075 0
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice B 2047 2048 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2200 2252 0
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Zvariková Alexandra Sokol Kobylisy C 2043 ½
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Krejbich Miloslav SK LISA A 2006 2010 1
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1865 1859 ½
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1891 0
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 1980 1979 ½
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 1
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Matocha Pavel GROP Classic.Chess 2003 2040 0
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2024 ½
2013/2014 11 SK Loko Praha C 2062 2065 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1886 1
2013/2014 9 SK Loko Praha C 2062 2065 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1972 2010 ½
2013/2014 8 SK Loko Praha C 2062 2065 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2032 2025 ½
2013/2014 7 SK Loko Praha C 2062 2065 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 0
2013/2014 6 SK Loko Praha C 2062 2065 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice B 1911 ½
2013/2014 5 SK Loko Praha C 2062 2065 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy D 1594 1920 0
2013/2014 4 SK Loko Praha C 2062 2065 Dvořák Alois TJ Praga Praha C 1914 1
2013/2014 3 SK Loko Praha C 2062 2065 Umancová Barbora ŠK PORG C 1878 1903 1
2013/2014 10 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1969 ½
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Vrbata Zbyněk ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2317 2293 0
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2021 0
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Krupička Josef ŠK Smíchov A 2015 1966 ½
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Pavlíček Petr SK Loko Praha B 1975 1963 ½
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác D 1960 2007 ½
2013/2014 4 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Kottek Eduard Stavby mostů Praha A 1895 1846 1
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Budinský Petr ŠK PORG Classical Chess 1943 1982 1
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 Řehák Jiří USK Praha A 1855 1847 1
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2062 2065 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov A 1982 1942 ½
2005/2006 9 Kostelec A 2022 Šmíd Miroslav Benešov 2211 1
2005/2006 8 Kostelec A 2022 Doležal Radoslav Říčany C 2007 1
2005/2006 7 Kostelec A 2022 Pospěch Roman Říčany B 1994 1
2005/2006 5 Kostelec A 2022 Souček Milan Kolín B 2095 1
2005/2006 4 Kostelec A 2022 Mates Miroslav Nymburk 1625 1
2005/2006 3 Kostelec A 2022 Matějovský Ondřej Vlašim 2039 0
2005/2006 2 Kostelec A 2022 Vávra Jan Brodce 2100 0
2005/2006 1 Kostelec A 2022 Drašner František Sendražice 1915 1