Hráč Tocháček Michal

Tocháček Michal

User Pic
Jméno: Tocháček Michal
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1983
Elo mezinárodní: 1967
ID: 1924
FIDE ID: 308617
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1974 2004 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2073 2101 0
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1979 2004 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2193 2170 0
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2000 2004 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1952 1921 0
2018/2019 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2000 2004 Hadžala Daniel TJ Neratovice D 2023 2027 0
2018/2019 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2014 2032 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1892 1883 0
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2025 2032 Cozl David Český Lev Kolešovice B 1990 1989 ½
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2025 2032 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2036 2024 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2037 2032 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1947 1965 0
2018/2019 5 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2014 2032 Čenkovič Tomáš CHESS Most 1993 1991 ½
2018/2019 11 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1846 1895 ½
2018/2019 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Nytrová Adéla Unichess Ž 1837 1792 ½
2018/2019 8 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha F 1740 1761 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Skála Kamil TJ Pankrác F 1931 1923 1
2018/2019 6 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Shatalov Vladimír Steinitz-Makabi Praha 0 1470 ½
2018/2019 5 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 1598 1624 1
2018/2019 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1859 1848 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov C 1976 1907 1
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace A 1756 1750 1
2018/2019 1 ŠK DP Praha C - VŠFS 1967 1983 Barabas Aleš ŠK DP Praha E - VŠFS 1757 1820 ½
2017/2018 11 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Pauch Jan ŠK Mahrla Praha A 1989 2020 ½
2017/2018 9 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Žemlička Vít TJ Kobylisy B 1949 1970 ½
2017/2018 8 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 2157 0
2017/2018 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha C 2017 1992 ½
2017/2018 6 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Chmel Kristián TJ Kobylisy C 2129 2125 ½
2017/2018 5 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1909 1934 ½
2017/2018 4 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1836 1839 1
2017/2018 3 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2044 2061 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 0
2017/2018 1 ŠK DP Praha B - EA Hotels 1967 1983 Benda Aleš ŠK Loko Praha A 2020 2053 1
2017/2018 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2048 2055 Zvolenský David JAWA Brodce A 2056 1874 1
2017/2018 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2021 2024 0
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2050 2055 Švach Jan ŠK Řevnice A 1864 1876 1
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2050 2055 Koper Štefan Český Lev Kolešovice B 1818 1850 1
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2063 2055 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 D 1946 1963 0
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 Framberk Jan Caissa Roztoky B 1955 1923 0
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2112 2111 ½
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 Tričkov Vasil TJ Hostivice A 2316 2310 0
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2059 2055 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2364 2358 0
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1727 1758 1
2016/2017 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 ½
2016/2017 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Žáček Petr Sokol Buštěhrad A 2020 2001 1
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 0
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 1
2016/2017 11 ŠK DP Praha 2048 2055 Kopřiva Petr Sokol Domažlice 2020 2035 0
2016/2017 10 ŠK DP Praha 2059 2055 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha B 1996 2000 1
2016/2017 9 ŠK DP Praha 2050 2055 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2115 2082 ½
2016/2017 8 ŠK DP Praha 2050 2055 Pařízek Vojtěch Sokol Praha Kobylisy 2062 2053 1
2016/2017 5 ŠK DP Praha 2059 2055 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2088 2080 0
2016/2017 2 ŠK DP Praha 2059 2055 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz B 1881 1891 ½
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2197 2193 1
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Kohout Vratislav LISA A 2081 2080 ½
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 ½
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2053 2045 1
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 0
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 0
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2128 2145 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Petras Milan ŠK Bohnice A 1931 1912 1
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 0
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 Krátký Josef SK OAZA Praha B 2077 2043 ½
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Fejtek Petr ŠK Merkur Kladno B 1837 1800 1
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad D 1641 1821 1
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Seiner František ŠK Kralupy C 1744 1656 ½
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Hejda Václav TJ Český lev Kolešovice B 1756 1706 1
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Buriánek Petr Caissa Úholičky C 1869 1831 ½
2015/2016 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Hrdlička Jan ŠK Velvary A 1879 1879 1
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1719 1901 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Dbalý Václav TJ Hostivice B 1763 1779 1
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 2020 2001 ½
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha B 2077 2061 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2004 2034 ½
2014/2015 11 Holdia DP Praha C 2054 2062 Bretšnajdr Vladimír Unichess ČSOB C 2288 2274 ½
2014/2015 10 Holdia DP Praha C 2054 2062 Smutný Jan SK Loko Praha A 2234 2222 0
2014/2015 9 Holdia DP Praha C 2054 2062 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2215 2211 ½
2014/2015 7 Holdia DP Praha C 2054 2062 Štolc Martin Viktoria Žižkov A 2006 2011 1
2014/2015 6 Holdia DP Praha C 2054 2062 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2026 2027 ½
2014/2015 5 Holdia DP Praha C 2054 2062 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2332 2265 0
2014/2015 4 Holdia DP Praha C 2054 2062 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2080 2083 1
2014/2015 3 Holdia DP Praha C 2054 2062 Postupa Pavel GROP B 2242 2255 0
2014/2015 2 Holdia DP Praha C 2054 2062 Popper Tomáš Unichess ČSOB D 1998 1954 ½
2014/2015 1 Holdia DP Praha C 2054 2062 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 0
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1691 1847 0
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1904 1
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 2056 2011 ½
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1949 1965 1
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1814 1814 ½
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1604 1
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1857 ½
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Žák Jiří ŠK Velvary A 1776 1753 1
2014/2015 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2054 2062 Bulva Stanislav ŠK Kralupy C 1822 ½
2014/2015 11 ŠK Holdia DP Praha 2054 2062 Jakl Aleš ŠK Tachov 1989 1998 1
2014/2015 8 ŠK Holdia DP Praha 2054 2062 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2132 2139 0
2014/2015 7 ŠK Holdia DP Praha 2054 2062 Gutman Petr ŠK Kladno 2129 2125 ½
2014/2015 4 ŠK Holdia DP Praha 2054 2062 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 1
2013/2014 11 Holdia DP Praha C 2069 2083 Koudelka Ivan Bohemians Praha C 2052 2058 0
2013/2014 9 Holdia DP Praha C 2069 2083 Hoffmann Rudolf TJ Pankrác C 2128 2123 ½
2013/2014 8 Holdia DP Praha C 2069 2083 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2096 2055 1
2013/2014 6 Holdia DP Praha C 2069 2083 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 ½
2013/2014 5 Holdia DP Praha C 2069 2083 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 ½
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 2069 2083 Sharashenidze Akaki ŠK PORG A 2346 2346 0
2013/2014 3 Holdia DP Praha C 2069 2083 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 ½
2013/2014 2 Holdia DP Praha C 2069 2083 Petr Jan TJ Pankrác B 2161 2164 0
2013/2014 1 Holdia DP Praha C 2069 2083 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 1
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 ½
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Vávra Jan JAWA Brodce A 2058 2056 ½
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2020 2034 0
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2104 2132 1
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 1
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 ½
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 ½
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 ½
2013/2014 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1909 1917 ½
2013/2014 2 ŠK Holdia DP Praha B 2069 2083 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2138 2133 0
2012/2013 11 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1902 1853 ½
2012/2013 10 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1894 1882 ½
2012/2013 8 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2058 2076 ½
2012/2013 7 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Němec David Sokol Buštěhrad A 2007 2027 1
2012/2013 6 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1974 1960 1
2012/2013 5 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2040 2039 ½
2012/2013 4 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 2021 ½
2012/2013 3 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Baran Peter TJ Neratovice B 2134 2159 0
2012/2013 1 ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 Drahorád Daniel ŠK Řevnice A 2008 1996 ½
2011/2012 11 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice C 1857 1838 1
2011/2012 10 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1998 2007 1
2011/2012 9 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 1719 1
2011/2012 7 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1757 1771 1
2011/2012 6 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Kořenek František ŠK JOLY Lysá n/L. E 2102 2075 ½
2011/2012 5 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1798 1805 1
2011/2012 4 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 1
2011/2012 3 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Žáček Zdeněk Karbo Benátky n/Jiz. A 1885 2032 1
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz. B 1759 1
2011/2012 1 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2040 2022 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 1
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1973 0
2010/2011 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 ½
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 ½
2010/2011 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 2028 0
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2059 1
2010/2011 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1776 1
2010/2011 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 2002 1
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1979 ½
2009/2010 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Sladká Hana Šachový klub Zlonice 1669 1
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 1965 ½
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1910 ½
2009/2010 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1924 1
2009/2010 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Maršálek Luboš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 1
2009/2010 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1981 0
2009/2010 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno 1820 1
2009/2010 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Hofner František Slovan Velvary 1853 1
2009/2010 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1922 ½
2009/2010 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 1996 ½
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Růžička Miloš SK DDM Slaný "A" 1922 1
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Netík Josef TJ Aero Odolena Voda 1923 ½
2008/2009 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Fejtek Petr ŠK Kladno "B" 1838 ½
2008/2009 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1967 ½
2008/2009 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Otruba Pavel Caissa Úholičky "B" 1982 0
2008/2009 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Čechal Josef NOVA Kladno "A" 1819 0
2008/2009 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Němec David Slovan Velvary 1967 0
2008/2009 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Břečka František TJ Sokol na Mělníce "B" 1968 0
2008/2009 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Buk Václav Sokol Buštěhrad "A" 1925 ½
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 1
2008/2009 1 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 Framberk Jan Caissa Úholičky "C" 2024 1
2007/2008 11 Holdia DP Praha B"" 2075 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2238 0
2007/2008 9 Holdia DP Praha B"" 2075 Česenek Jiří TJ Sokol Zaječice 1958 0
2007/2008 8 Holdia DP Praha B"" 2075 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2066 0
2007/2008 7 Holdia DP Praha B"" 2075 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2192 ½
2007/2008 2 Holdia DP Praha B"" 2075 Pick Štěpán TJ Pankrác 2152 ½
2006/2007 11 Holdia DP Praha 2163 Podbrdský Pavel ŠK Dům armády Praha 2090 0
2006/2007 10 Holdia DP Praha 2163 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2227 ½
2006/2007 9 Holdia DP Praha 2163 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2292 0
2006/2007 7 Holdia DP Praha 2163 Pick Štěpán TJ Pankrác 2173 1
2006/2007 4 Holdia DP Praha 2163 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2154 0
2006/2007 3 Holdia DP Praha 2163 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2284 0
2006/2007 1 Holdia DP Praha 2163 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2238 ½
2004/2005 10 ŠK Holdia DP B 2177 Sýkora Petr DA Praha 2069 ½
2004/2005 3 ŠK Holdia DP B 2177 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I "B" 2235 0
2003/2004 11 DP Holdia Praha B 2177 Maršálek Tomáš ŠK Alva Příbram 1928 ½
2003/2004 7 DP Holdia Praha B 2177 Nentvich Libor Sokol Vršovice 1886 ½
2003/2004 4 DP Holdia Praha B 2177 Rädlinger Stefan Sokol Domažlice 1988 ½