Hráč Havránek Tomáš

Havránek Tomáš

User Pic
Jméno: Havránek Tomáš
Oddíl: SK Děčín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2043
Elo mezinárodní: 2057
ID: 3169
FIDE ID: 317110
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č SK Děčín"B" 2057 2043 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2080 2106 ½
2018/2019 1 B SK Děčín"B" 2055 2043 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1954 1941 1
2018/2019 2 B SK Děčín 2057 2043 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 2015 2022 0
2018/2019 1 Č SK Děčín 2055 2043 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny 1847 1853 ½
2017/2018 11 Č SK Děčín"B" 2043 2032 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2128 2141 ½
2017/2018 10 B SK Děčín"B" 2040 2032 Tureček Václav ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 1
2017/2018 9 Č SK Děčín"B" 2040 2032 Fultner Jaromír Chess Most"B" 1950 1990 ½
2017/2018 7 Č SK Děčín"B" 2048 2032 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1968 1988 ½
2017/2018 6 B SK Děčín"B" 2041 2032 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1851 1855 1
2017/2018 5 Č SK Děčín"B" 2041 2032 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec"A" 1736 1706 ½
2017/2018 4 B SK Děčín"B" 2040 2032 Godla Milan ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 1
2017/2018 3 Č SK Děčín"B" 2040 2032 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2086 2108 ½
2017/2018 2 B SK Děčín"B" 2040 2032 Šilhan Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 2036 1
2017/2018 1 B SK Děčín"B" 2016 2014 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1864 1874 ½
2017/2018 11 Č SK Děčín 2043 2032 Šťastný Petr ŠK Teplice 2043 2048 1
2017/2018 10 B SK Děčín 2040 2032 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2030 2021 ½
2017/2018 9 Č SK Děčín 2048 2032 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2166 2164 0
2017/2018 8 B SK Děčín 2048 2032 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2076 ½
2017/2018 7 Č SK Děčín 2041 2032 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n. L. 2015 2004 1
2017/2018 3 Č SK Děčín 2040 2032 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2200 2207 ½
2017/2018 2 B SK Děčín 2040 2032 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1903 1902 ½
2017/2018 1 Č SK Děčín 2016 2014 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 2022 2023 1
2016/2017 10 B SK Děčín 1982 2010 Vrchotka Josef ŠK Teplice 2022 2067 ½
2016/2017 9 Č SK Děčín 1982 2010 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2018 2017 1
2015/2016 11 Č SK Děčín 1982 2010 Cichý Miroslav CHESS Most 2072 2079 ½
2015/2016 11 B SK Děčín"B" 1982 2010 Kindl František Sokol Údlice"B" 1829 1841 0
2015/2016 10 Č SK Děčín"B" 1982 2010 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1983 1988 ½
2015/2016 7 B SK Děčín"B" 1982 2010 Král David ŠK Teplice"B" 1965 1942 0
2015/2016 6 Č SK Děčín"B" 1982 2010 Horák Aleš Sokol Údlice"A" 2064 1972 0
2015/2016 5 B SK Děčín"B" 1982 2010 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2062 2034 ½
2015/2016 4 Č SK Děčín"B" 1982 2010 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 ½
2015/2016 3 Č SK Děčín"B" 1982 2010 Kastl Daniel Chess Most"C" 1818 1844 ½
2014/2015 11 Č SK Děčín "B" 2033 2029 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 2032 2037 ½
2014/2015 10 B SK Děčín "B" 2033 2029 Volek Radomír Union Louny "A" 2028 2032 ½
2014/2015 9 Č SK Děčín "B" 2033 2029 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 0
2014/2015 8 B SK Děčín "B" 2033 2029 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 0
2014/2015 7 B SK Děčín "B" 2033 2029 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 0
2014/2015 6 Č SK Děčín "B" 2033 2029 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 0
2014/2015 5 B SK Děčín "B" 2033 2029 Hadraba Vladimír Teplice "B" 2194 2190 0
2014/2015 4 Č SK Děčín "B" 2033 2029 Häusler Milan SK Šachy Chlumec "A" 2041 2038 1
2014/2015 3 B SK Děčín "B" 2033 2029 Hamala Miroslav Chess Most "C" 1954 1957 1
2014/2015 2 Č SK Děčín "B" 2033 2029 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 ½
2014/2015 1 B SK Děčín "B" 2033 2029 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 ½
2013/2014 11 Č SK Děčín "B" 2038 2032 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 ½
2013/2014 10 B SK Děčín "B" 2038 2032 Říha Jaroslav TJ Šachy Povrly 2062 2025 ½
2013/2014 9 B SK Děčín "B" 2038 2032 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 ½
2013/2014 8 Č SK Děčín "B" 2038 2032 Grussová Helena ŠO TJ Klášterec n.O. 1984 2001 0
2013/2014 7 B SK Děčín "B" 2038 2032 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "A" 2003 2011 1
2013/2014 6 Č SK Děčín "B" 2038 2032 Froněk Vítězslav ŠK Sj.Litoměřice "B" 2056 2072 1
2013/2014 5 B SK Děčín "B" 2038 2032 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 ½
2013/2014 4 Č SK Děčín "B" 2038 2032 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice "B" 2054 2058 ½
2013/2014 3 B SK Děčín "B" 2038 2032 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2070 2062 0
2013/2014 2 Č SK Děčín "B" 2038 2032 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 ½
2013/2014 1 B SK Děčín "B" 2038 2032 Nudčenko Karel ŠK Union Louny "A" 2064 2055 ½
2012/2013 11 Č SK Děčín 2036 2039 Laštovka Jan Desko Liberec 2141 2120 ½
2012/2013 11 Č SK Děčín"B" 2036 2039 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2057 2051 0
2012/2013 10 B SK Děčín"B" 2036 2039 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice"A" 2101 2164 1
2012/2013 9 B SK Děčín"B" 2036 2039 Ta Van Duy Chess Most"D" 2023 2035 ½
2012/2013 8 Č SK Děčín"B" 2036 2039 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 1992 2012 ½
2012/2013 7 B SK Děčín"B" 2036 2039 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2064 2071 ½
2012/2013 6 Č SK Děčín"B" 2036 2039 Nováček Jan Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 0
2012/2013 5 B SK Děčín"B" 2036 2039 Krajíc Karel Chess Most"C" 2057 2048 1
2012/2013 4 Č SK Děčín"B" 2036 2039 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 ½
2012/2013 3 B SK Děčín"B" 2036 2039 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2039 2027 ½
2012/2013 2 Č SK Děčín"B" 2036 2039 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1904 1892 1
2012/2013 1 B SK Děčín"B" 2036 2039 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2034 2015 0
2011/2012 11 Č SK Děčín "B" 2039 2053 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 0
2011/2012 10 B SK Děčín "B" 2039 2053 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 1
2011/2012 9 Č SK Děčín "B" 2039 2053 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 0
2011/2012 8 B SK Děčín "B" 2039 2053 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1976 2004 0
2011/2012 7 Č SK Děčín "B" 2039 2053 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2136 2119 ½
2011/2012 6 B SK Děčín "B" 2039 2053 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 ½
2011/2012 5 B SK Děčín "B" 2039 2053 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1815 1812 1
2011/2012 4 Č SK Děčín "B" 2039 2053 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1
2011/2012 3 B SK Děčín "B" 2039 2053 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 ½
2011/2012 2 Č SK Děčín "B" 2039 2053 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1
2011/2012 1 B SK Děčín "B" 2039 2053 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 1
2011/2012 11 B Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 ½
2011/2012 9 B Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2017 2042 1
2011/2012 8 Č Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 ½
2011/2012 6 B Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2008 1990 0
2011/2012 5 Č Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 1
2011/2012 4 B Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 ½
2011/2012 3 Č Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Hamala Miroslav Chess Most B 1952 1963 ½
2011/2012 2 B Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Kšána Václav Sj.Litoměřice A 2136 2126 ½
2011/2012 1 Č Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec A 1908 1929 ½
2010/2011 11 Č SK Děčín "B" 2040 Dusbaba Karel TJ Chlumec "A" 2105 0
2010/2011 10 B SK Děčín "B" 2040 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2116 ½
2010/2011 8 Č SK Děčín "B" 2040 Malinkovič Viktor Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1717 1
2010/2011 7 B SK Děčín "B" 2040 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "A" 1867 ½
2010/2011 6 Č SK Děčín "B" 2040 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1912 ½
2010/2011 5 B SK Děčín "B" 2040 Pastva Zdeněk ŠK Viamont Teplice "C" 1902 1
2010/2011 4 Č SK Děčín "B" 2040 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1937 1
2010/2011 3 B SK Děčín "B" 2040 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 1
2010/2011 2 Č SK Děčín "B" 2040 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 1
2010/2011 1 B SK Děčín "B" 2040 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1700 1
2010/2011 9 B SK Děčín 2040 Bayer Radek ŠK Viamont Teplice 2049 ½
2009/2010 9 B SK Děčín "B" 2026 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín 1753 1
2009/2010 8 Č SK Děčín "B" 2026 Zima Tomáš Spartak UL "C" 1817 1
2009/2010 7 B SK Děčín "B" 2026 Šebesta Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1847 0
2009/2010 6 Č SK Děčín "B" 2026 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1837 0
2009/2010 5 Č SK Děčín "B" 2026 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 1
2009/2010 4 B SK Děčín "B" 2026 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1988 ½
2009/2010 3 Č SK Děčín "B" 2026 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2064 0
2009/2010 2 B SK Děčín "B" 2026 Machálek Bedřich Ulimex Svádov Olšinky "C" 1988 1
2009/2010 1 Č SK Děčín "B" 2026 Pekař František SK Děčín "C" 1850 1
2009/2010 11 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2008 0
2009/2010 10 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 ½
2009/2010 9 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Hozda David ŠK Most"A" 2039 ½
2009/2010 8 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 ½
2009/2010 7 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2246 0
2009/2010 6 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2261 0
2009/2010 5 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Kurka František ŠK Teplice"B" 2095 ½
2009/2010 4 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2104 1
2009/2010 3 Č Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 1
2009/2010 2 B Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2026 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1976 1
2008/2009 10 Č SK Děčín"A" 2006 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1981 ½
2008/2009 9 Č SK Děčín"A" 2006 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí"B" 1792 1
2008/2009 8 B SK Děčín"A" 2006 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice"B" 1643 ½
2008/2009 6 B SK Děčín"A" 2006 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1705 1
2008/2009 9 Č SK Děčín "B" 2006 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1767 1
2008/2009 8 B SK Děčín "B" 2006 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 1
2008/2009 7 Č SK Děčín "B" 2006 Balín Kamil Spartak UL "D" 2004 ½
2008/2009 6 B SK Děčín "B" 2006 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2015 ½
2008/2009 5 B SK Děčín "B" 2006 Malinkovič Viktor TJ Svádov-Olšinky "B" 1737 1
2008/2009 4 Č SK Děčín "B" 2006 Skiba Michal TJ Chlumec "B" 1747 ½
2008/2009 3 B SK Děčín "B" 2006 Hlavatý Jiří TJ Svádov-Olšinky "A" 2048 1
2008/2009 2 Č SK Děčín "B" 2006 Francl Zdeněk Slavie SČE Děčín "A" 1942 1
2008/2009 1 B SK Děčín "B" 2006 Hofmann Dietmar SK Děčín "C" 1794 ½
2007/2008 11 Č SK Děčín B 1976 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice A 2099 1
2007/2008 10 B SK Děčín B 1976 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 0
2007/2008 9 Č SK Děčín B 1976 Hamala Miroslav ŠK Most A 1961 ½
2007/2008 8 B SK Děčín B 1976 Mazánek Kamil ŠK Louny A 2151 ½
2007/2008 7 B SK Děčín B 1976 Vozka Pavel TJ Svádov-Olšinky A 2191 0
2007/2008 6 Č SK Děčín B 1976 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 ½
2007/2008 4 Č SK Děčín B 1976 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L.B 2057 0
2007/2008 3 B SK Děčín B 1976 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2076 1
2007/2008 2 Č SK Děčín B 1976 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 ½
2007/2008 1 B SK Děčín B 1976 Miškovský Pavel Slovan Jirkov A 2057 0
2006/2007 10 B SK Děčín "A" 1984 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2015 1
2006/2007 9 B SK Děčín "A" 1984 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1952 ½
2006/2007 8 Č SK Děčín "A" 1984 Večerka Pavel ČSOB"B" 2082 0
2006/2007 7 B SK Děčín "A" 1984 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 0
2006/2007 5 B SK Děčín "A" 1984 Kučera Vladimír TJ Neratovice 2079 ½
2006/2007 3 B SK Děčín "A" 1984 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 1
2006/2007 2 Č SK Děčín "A" 1984 Vrchotka Josef Bonex Teplice"A" 2065 1
2006/2007 11 B SK Děčín"B" 1984 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2076 ½
2006/2007 10 Č SK Děčín"B" 1984 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2129 0
2006/2007 9 B SK Děčín"B" 1984 Mrnka Jan Marty Baník Most 2096 1
2006/2007 8 Č SK Děčín"B" 1984 Jeníček Emil TJ Slovan Jirkov 2070 1
2006/2007 7 B SK Děčín"B" 1984 Chmelík Jiří ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 ½
2006/2007 6 Č SK Děčín"B" 1984 Hrbolka Ladislav Lokomotiva Most "B" 2159 0
2006/2007 5 B SK Děčín"B" 1984 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1966 ½
2006/2007 4 Č SK Děčín"B" 1984 Kurka František TJ Bonex Teplice "B" 2139 ½
2006/2007 3 B SK Děčín"B" 1984 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2001 0
2006/2007 2 Č SK Děčín"B" 1984 Semerdžiev Stefan TJ Lovochemie Lovosice 1955 ½
2006/2007 1 B SK Děčín"B" 1984 Tuma Jakub ŠK Most"A" 1884 0
2005/2006 11 B SK Demas DěčínA"" 2056 Kučera Jaroslav 1.Novoborský B"" 1983 1
2005/2006 10 Č SK Demas DěčínA"" 2056 Trejbal Stanislav ŠK ČSOBB"" 2100 0
2005/2006 8 Č SK Demas DěčínA"" 2056 Krajíc Karel Marty Most 1967 0
2005/2006 7 B SK Demas DěčínA"" 2056 Bicek Richard KŠT K.VaryA"" 2106 ½
2005/2006 5 B SK Demas DěčínA"" 2056 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 0
2005/2006 3 B SK Demas DěčínA"" 2056 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno 1948 0
2005/2006 2 Č SK Demas DěčínA"" 2056 Svoboda Jaroslav TJ Loko MostA"" 2014 0
2005/2006 1 B SK Demas DěčínA"" 2056 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 0
2004/2005 11 B SK Demas DěčínA" 2072 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 ½
2004/2005 10 Č SK Demas DěčínA" 2072 Lácha Jan ŠK ČSOBB" 1998 1
2004/2005 9 B SK Demas DěčínA" 2072 Boreš Roman 1.Novoborský ŠKA" 2140 0
2004/2005 8 Č SK Demas DěčínA" 2072 Kurka František TJ Bonex Teplice A 2166 ½
2004/2005 7 Č SK Demas DěčínA" 2072 Rosenbaum Pavel Caissa Úholičky 1968 1
2004/2005 6 B SK Demas DěčínA" 2072 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1932 0
2004/2005 5 Č SK Demas DěčínA" 2072 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 0
2004/2005 4 B SK Demas DěčínA" 2072 Matějka Petr TJ Bohemians B" 2083 0
2004/2005 3 Č SK Demas DěčínA" 2072 Nováček Josef TJ PankrácB" 2157 0
2004/2005 2 B SK Demas DěčínA" 2072 Krajíc Karel Marty Baník Most 1981 ½
2004/2005 1 Č SK Demas DěčínA" 2072 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 1
2003/2004 10 B SK Demas DěčínA" 2083 Král David Bonex TepliceA" 1858 1
2003/2004 9 B SK Demas DěčínA" 2083 Horák Jiří TJ Loko MostA" 2069 0
2003/2004 3 B SK Demas DěčínA" 2083 Hanibal Kamil Sok.Emer.Ml.BolB" 1925 1
2003/2004 1 B SK Demas DěčínA" 2083 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1902 1
2003/2004 11 B SK Demas Děčín 2083 Pecka František Slovan Jirkov 2070 ½
2003/2004 10 Č SK Demas Děčín 2083 Ederer Karel Loko Ústí n.L. 1903 0
2003/2004 9 Č SK Demas Děčín 2083 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2193 0
2003/2004 8 B SK Demas Děčín 2083 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny 1974 1
2003/2004 7 Č SK Demas Děčín 2083 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2066 ½
2003/2004 6 B SK Demas Děčín 2083 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1893 ½
2003/2004 5 Č SK Demas Děčín 2083 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2010 ½
2003/2004 4 B SK Demas Děčín 2083 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice 2102 ½
2003/2004 3 Č SK Demas Děčín 2083 Vrchotka Josef Bonex Teplice 2036 1
2003/2004 2 B SK Demas Děčín 2083 Trnka Miroslav Tatran Podbořany 1952 1
2003/2004 1 Č SK Demas Děčín 2083 Kupšovský Václav Sp.Ústí n.L. 1997 0