Hráč Muroň Miroslav

Muroň Miroslav

User Pic
Jméno: Muroň Miroslav
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2173
Elo mezinárodní: 2176
ID: 121
FIDE ID: 301957
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Dukla B 2187 2190 Frolov Artur ŠK AURORA 2422 0 0 soutěž
2019/2020 8 Dukla B 2187 2190 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2113 2132 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla B 2187 2190 Lýsek Lukáš Dukla D 1963 1995 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla B 2187 2190 Kourousis Epameinondas ŠK DP Praha C - VŠFS 2387 2419 ½ soutěž
2019/2020 5 Dukla B 2187 2190 Gregor Jiří ŠK Mahrla B 2211 2203 ½ soutěž
2019/2020 4 Dukla B 2187 2190 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1994 1976 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla B 2187 2190 Matějka Petr TJ Bohemians D 2052 2041 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla B 2187 2190 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2031 2059 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla B 2187 2190 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Dukla Praha 2189 2190 Kšána Václav ŠK Slavoj Litoměřice 2165 2119 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Dukla Praha 2189 2190 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 1972 1985 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Dukla Praha 2181 2190 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Údlice 2239 2207 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Dukla Praha 2181 2190 Molkanov Oleg TJ Kobylisy "A" 2061 2049 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Dukla Praha 2187 2190 Mestl Martin Karlovarský šachklub Tietz "B" 1952 1957 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Dukla Praha 2187 2190 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2165 2145 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Dukla Praha 2176 2182 Haman Jakub ŠK Kladno 2220 2223 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Dukla Praha 2164 2182 Sochor Jiří SK Děčín 2173 2187 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Dukla Praha 2164 2182 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2175 2170 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Dukla Praha 2164 2182 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2239 2222 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Dukla Praha 2176 2182 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice 2105 2114 0 soutěž
2018/2019 13 Dukla B 2213 2208 Svrček Martin TJ Bohemians Praha C 0 soutěž
2018/2019 12 Dukla B 2213 2208 Slovák Kilián TJ Kobylisy B 2264 2251 0 soutěž
2018/2019 11 Dukla B 2213 2208 Velychko Ihor ŠK Viktoria Žižkov A 0 soutěž
2018/2019 10 Dukla B 2213 2208 Havelka Josef SK OAZA Praha B 2356 2348 0 soutěž
2018/2019 9 Dukla B 2213 2208 Štross František DDM Praha 6 A 2270 2277 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla B 2213 2208 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla B 2213 2208 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2141 2136 1 soutěž
2018/2019 4 Dukla B 2213 2208 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2133 2137 ½ soutěž
2018/2019 3 Dukla B 2213 2208 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2152 2148 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla B 2213 2208 Umanec Filip GROP - B 2216 2224 1 soutěž
2018/2019 1 Dukla B 2213 2208 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2201 2191 1 soutěž
2018/2019 11 SO TJ Dukla Praha 2231 2208 Turner Jan TJ Sakal Kozolupy 2331 2308 ½ soutěž
2018/2019 10 SO TJ Dukla Praha 2224 2208 Rubeš Jan TJ Neratovice 2331 2319 ½ soutěž
2018/2019 9 SO TJ Dukla Praha 2224 2208 Konopka Michal SK Zikuda Turnov B 2364 2372 ½ soutěž
2018/2019 7 SO TJ Dukla Praha 2211 2208 Worek Joanna 2222 SK Polabiny 2329 2294 1 soutěž
2018/2019 6 SO TJ Dukla Praha 2213 2208 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2360 2342 ½ soutěž
2018/2019 5 SO TJ Dukla Praha 2213 2208 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2349 2348 0 soutěž
2018/2019 4 SO TJ Dukla Praha 2219 2207 Hollan Martin SK OAZA Praha 2374 2401 0 soutěž
2018/2019 3 SO TJ Dukla Praha 2211 2207 Husárik Braňko SK Mesta Lysa nad Labem 2113 2087 1 soutěž
2018/2019 2 SO TJ Dukla Praha 2211 2207 Němec Pavel TJ Slavia Hradec Kralove 2217 2218 ½ soutěž
2018/2019 1 SO TJ Dukla Praha 2210 2207 Juřek Josef SK Sokol Vysehrad 2250 2238 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2156 2147 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2286 2265 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2203 2186 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2285 2274 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2191 2163 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy B 2372 2390 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 2208 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Macharáček Šimon TJ Bohemians Praha C 2218 2215 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha B - EA Hotels 2241 0 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Nováček Josef TJ Pankrác D 2142 2159 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2158 2173 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2231 2218 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Dukla Praha 2148 2173 Popper Tomáš Unichess Vyletna 2008 2008 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Dukla Praha 2141 2173 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlasim 2014 2006 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Dukla Praha 2156 2173 Otruba Marek Klub sachistu Ricany 1925 1966 1951 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Dukla Praha 2158 2173 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2062 2069 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Dukla Praha 2158 2173 Spal Milan SACHklub Pisek 2166 2159 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Dukla Praha 2141 2173 Petr Jan TJ Pankrac B 2083 2117 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Dukla Praha 2141 2173 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2138 2116 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Dukla Praha 2141 2173 Mészáros Luděk Sokol Tabor 2113 2098 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Dukla Praha 2141 2173 Čermák Michal Eurovia Praha 2105 2120 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Dukla Praha 2137 2157 Souček Milan Sokol Kolin 2034 1995 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Kopta Pavel Sokol Kobylisy B 2276 2266 0 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 0 soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Moller Kock Morten TJ Pankrác D ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Kindler Mikhail ŠO Praga Praha A 2164 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Vaculík Martin GROP B 2290 2277 1 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 0 soutěž
2016/2017 11 TJ DUKLA Praha 2148 2173 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2158 2175 1 soutěž
2016/2017 10 TJ DUKLA Praha 2141 2173 Postupa Pavel TJ Praha - Pankrác B 2253 2228 0 soutěž
2016/2017 9 TJ DUKLA Praha 2156 2173 Rous Daniel ŠK DP Praha 2202 2222 0 soutěž
2016/2017 8 TJ DUKLA Praha 2156 2173 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2090 2096 1 soutěž
2016/2017 7 TJ DUKLA Praha 2158 2173 Císler Petr Sokol Domažlice 2185 2184 0 soutěž
2016/2017 6 TJ DUKLA Praha 2158 2173 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2037 2038 0 soutěž
2016/2017 5 TJ DUKLA Praha 2141 2173 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ DUKLA Praha 2141 2173 Málek Martin Sokol Praha Kobylisy 2037 2032 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ DUKLA Praha 2141 2173 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2293 0 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ DUKLA Praha 2141 2173 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2176 2175 1 soutěž
2016/2017 1 TJ DUKLA Praha 2137 2157 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2207 2178 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Umanec Filip GROP B 2249 2252 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov A 2182 2184 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2171 2164 1 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy C 1899 2062 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 2148 0 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2175 2163 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Trepka Jan TJ Praga Praha A 2128 2144 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2341 2327 0 soutěž
2015/2016 11 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Kotyk Václav ŠK Kladno 2175 2163 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Eliáš Miroslav ŠK Karlovy Vary 2081 2111 0 soutěž
2015/2016 8 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 1 soutěž
2015/2016 7 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 0 soutěž
2015/2016 6 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Novák Michal ŠK Líně 2156 2188 1 soutěž
2015/2016 5 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2079 2097 1 soutěž
2015/2016 4 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 0 soutěž
2015/2016 3 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Soukup Alois TJ Plzeň Košutka 2157 2133 1 soutěž
2015/2016 2 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Folk Petr Šakal Kozolupy 2214 2211 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ DUKLA Praha 2227 2214 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2164 2158 1 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Vičar Petr TJ Pankrác D 2109 2111 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2121 2136 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Háse Pavel TJ Praga Praha B 2036 2040 0 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Melmuk Petr Sokol Vršovice C 2035 2052 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2035 2037 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Dukla Praha 2223 2217 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2153 2140 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Dukla Praha 2223 2217 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2154 2171 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Dukla Praha 2223 2217 Turner Radek ŠK Líně 2049 2048 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Dukla Praha 2223 2217 Fiala Jan ŠACHklub Písek 2000 2025 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Dukla Praha 2223 2217 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2080 2068 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Dukla Praha 2223 2217 Čáp Adam ŠK Kladno 2113 2101 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Dukla Praha 2223 2217 Šperl Hynek ŠK Tachov 2043 2051 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Dukla Praha 2223 2217 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Dukla Praha 2223 2217 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Dukla Praha 2223 2217 Kubečka David TJ Sokol Praha-Vršovice 2258 2262 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Dukla Praha 2223 2217 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2094 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1896 1936 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Vaněk Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Tejkal Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Dvořák Ludvík SK LISA A 2147 2142 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 1965 1949 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2071 2069 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2090 0 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Beneš Petr Sokol Kolín 2108 2114 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Hrubý Milan Sokol Tábor 2080 2071 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2002 2046 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2196 2193 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2077 2089 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2179 2176 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Lácha Josef ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2002 2004 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2237 2238 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 1 soutěž
2012/2013 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Palas Aleš Káva Longberry Kralupy 2020 2010 1 soutěž
2012/2013 10 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Janda Zdeněk SK Děčín 2097 2113 1 soutěž
2012/2013 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2132 2145 ½ soutěž
2012/2013 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Kaisler Martin TJ Jiskra Hořice 2102 2084 1 soutěž
2012/2013 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Vološin Leon ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 1 soutěž
2012/2013 6 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 1 soutěž
2012/2013 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 ½ soutěž
2012/2013 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Kuznetsov Mikhail Šachový klub Spartak Ústí n.L. ½ soutěž
2012/2013 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 ½ soutěž
2012/2013 2 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 1 soutěž
2012/2013 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2146 2168 0 soutěž
2011/2012 11 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Folková Martina Sokol Plzeň 1 2136 2155 1 soutěž
2011/2012 10 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Hrubý Milan Sokol Tábor 2107 2097 ½ soutěž
2011/2012 8 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2185 2184 0 soutěž
2011/2012 7 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Kalousek Zdeněk Šachový klub Viktoria Žižkov 1979 2008 1 soutěž
2011/2012 6 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Hodová Lucie ŠK Líně 2128 2107 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Gschwendtner Stanislav Šachklub Sokol Klatovy 2011 2014 1 soutěž
2011/2012 4 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2046 2029 1 soutěž
2011/2012 3 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2169 2182 1 soutěž
2011/2012 2 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2096 2105 1 soutěž
2011/2012 1 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1857 ½ soutěž
2010/2011 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vozka Pavel ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 ½ soutěž
2010/2011 10 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1 soutěž
2010/2011 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Horák Michal MARTY BANÍK Most 2219 0 soutěž
2010/2011 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 1 soutěž
2010/2011 6 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 0 soutěž
2010/2011 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz 2231 0 soutěž
2010/2011 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vaněk Tomáš ŠK Viamont Teplice 2245 0 soutěž
2010/2011 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2246 0 soutěž
2010/2011 2 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vavruška David ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2299 0 soutěž
2010/2011 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Lorenc Tomáš TJ Baník Hexion Sokolov 2141 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Dukla Praha 2179 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2056 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Dukla Praha 2179 Duda Antonín Desko Liberec 2056 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Dukla Praha 2179 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2044 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Dukla Praha 2179 Doseděl Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Dukla Praha 2179 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2190 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Dukla Praha 2179 Beneš Petr Sokol Kolín 2162 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Dukla Praha 2179 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Dukla Praha 2179 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Dukla Praha 2179 Záhorbenský Jaroslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2140 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Dukla Praha 2179 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2139 1 soutěž
2008/2009 11 TJ DUKLA Praha A 2202 Janoušek Petr Šakal Kozolupy A 2205 0 soutěž
2008/2009 10 TJ DUKLA Praha A 2202 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 1 soutěž
2008/2009 9 TJ DUKLA Praha A 2202 Plášil Jiří QCC České Budějovice B 2088 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ DUKLA Praha A 2202 Šimek Petr QCC České Budějovice A 2322 0 soutěž
2008/2009 7 TJ DUKLA Praha A 2202 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 0 soutěž
2008/2009 5 TJ DUKLA Praha A 2202 Hlaváček Jiří ŠK Pyrit Příbram A 2202 0 soutěž
2008/2009 4 TJ DUKLA Praha A 2202 Dvořák Jan TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ DUKLA Praha A 2202 Šott Pavel Sokol Klatovy A 2125 1 soutěž
2008/2009 2 TJ DUKLA Praha A 2202 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2160 0 soutěž
2008/2009 1 TJ DUKLA Praha A 2202 Pick Štěpán TJ Pankrác Praha B 2149 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK DA Praha A Kameník Martin Marty Baník Most 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK DA Praha A Šindler Michal Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK DA Praha A Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK DA Praha A Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary A 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK DA Praha A Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK DA Praha A Krsek Tomáš ŠK Ústí n.L 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK DA Praha A Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK DA Praha A Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK DA Praha A Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB "B" 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK DA Praha A Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK DA Praha A Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Dům armády Praha 2200 Gregor Jiří Holdia DP Praha 2258 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Dům armády Praha 2200 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2269 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Dům armády Praha 2200 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2200 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2248 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Dům armády Praha 2200 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2284 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Dům armády Praha 2200 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2276 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2200 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2240 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Dům armády Praha 2200 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2238 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Dům armády Praha 2200 Jaroš Martin Sokol Plzeň I B"" 2213 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Dům armády 2207 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2311 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Dům armády 2207 Pačovský Jiří Synthesia Pardub. 2278 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Dům armády 2207 Vltavský Vladimír Slavia Hradec Kr. 2239 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Dům armády 2207 Jaček Martin Sokol Vyšehrad B 2194 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Dům armády 2207 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Dům armády 2207 Novák Michal Sokol Plzeň I C 2191 0 soutěž
2004/2005 11 DA Praha 2198 Bartoš Jan ŠK ČSOB "A" 2269 1 soutěž
2004/2005 10 DA Praha 2198 Štross František ŠK Holdia DP B 2261 0 soutěž
2004/2005 9 DA Praha 2198 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 ½ soutěž
2004/2005 8 DA Praha 2198 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 ½ soutěž
2004/2005 7 DA Praha 2198 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 1 soutěž
2004/2005 6 DA Praha 2198 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad "B" 2256 ½ soutěž
2004/2005 5 DA Praha 2198 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2217 0 soutěž
2004/2005 3 DA Praha 2198 Efler David Synt.Pardubice 2190 0 soutěž
2004/2005 2 DA Praha 2198 Řezníček Tomáš TJ Pankrác "A" 2291 ½ soutěž
2004/2005 1 DA Praha 2198 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2161 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Dům armády 2204 Bartoš Jan ŠK ČSOB A 2177 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Dům armády 2204 Boukal Petr Sokol Vyšehrad B 2270 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Dům armády 2204 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2111 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Dům armády 2204 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pard. 2134 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Dům armády 2204 Hrubý Milan Sokol Tábor 2012 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Dům armády 2204 Černoušek Lukáš TJ Bohemians 2302 1 soutěž