Hráč Muroň Miroslav

Muroň Miroslav

User Pic
Jméno: Muroň Miroslav
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2207
Elo mezinárodní: 2210
ID: 121
FIDE ID: 301957
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2245 2234 1
2017/2018 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2224 2236 1
2017/2018 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2128 2116 1
2017/2018 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2283 2276 ½
2017/2018 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2186 2159 1
2017/2018 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Hinks-Edwards Thomas TJ Kobylisy B 2371 2382 0
2017/2018 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 1
2017/2018 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Macharáček Šimon TJ Bohemians Praha C 2220 2216 ½
2017/2018 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha B - EA Hotels 2239 0 0
2017/2018 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Nováček Josef TJ Pankrác D 2106 2122 1
2017/2018 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2210 2207 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2207 2196 ½
2017/2018 11 B TJ Dukla Praha 2148 2173 Popper Tomáš Unichess Vyletna 2008 2008 1
2017/2018 10 Č TJ Dukla Praha 2141 2173 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlasim 2014 2006 1
2017/2018 9 B TJ Dukla Praha 2156 2173 Otruba Marek Klub sachistu Ricany 1925 1966 1951 0
2017/2018 7 B TJ Dukla Praha 2158 2173 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2062 2069 0
2017/2018 6 Č TJ Dukla Praha 2158 2173 Spal Milan SACHklub Pisek 2166 2159 1
2017/2018 5 Č TJ Dukla Praha 2141 2173 Petr Jan TJ Pankrac B 2083 2117 1
2017/2018 4 B TJ Dukla Praha 2141 2173 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2138 2116 ½
2017/2018 3 Č TJ Dukla Praha 2141 2173 Mészáros Luděk Sokol Tabor 2113 2098 1
2017/2018 2 B TJ Dukla Praha 2141 2173 Čermák Michal Eurovia Praha 2105 2120 ½
2017/2018 1 Č TJ Dukla Praha 2137 2157 Souček Milan Sokol Kolin 2034 1995 1
2016/2017 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 ½
2016/2017 10 B ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 ½
2016/2017 9 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Kopta Pavel Sokol Kobylisy B 2276 2266 0
2016/2017 8 B ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 0
2016/2017 7 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 0
2016/2017 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Moller Kock Morten TJ Pankrác D ½
2016/2017 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Kindler Mikhail ŠO Praga Praha A 2164 1
2016/2017 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Vaculík Martin GROP B 2290 2277 1
2016/2017 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½
2016/2017 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 0
2016/2017 11 Č TJ DUKLA Praha 2148 2173 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2158 2175 1
2016/2017 10 B TJ DUKLA Praha 2141 2173 Postupa Pavel TJ Praha - Pankrác B 2253 2228 0
2016/2017 9 Č TJ DUKLA Praha 2156 2173 Rous Daniel ŠK DP Praha 2202 2222 0
2016/2017 8 B TJ DUKLA Praha 2156 2173 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2090 2096 1
2016/2017 7 Č TJ DUKLA Praha 2158 2173 Císler Petr Sokol Domažlice 2185 2184 0
2016/2017 6 B TJ DUKLA Praha 2158 2173 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2037 2038 0
2016/2017 5 B TJ DUKLA Praha 2141 2173 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 ½
2016/2017 4 Č TJ DUKLA Praha 2141 2173 Málek Martin Sokol Praha Kobylisy 2037 2032 ½
2016/2017 3 B TJ DUKLA Praha 2141 2173 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2293 0 ½
2016/2017 2 Č TJ DUKLA Praha 2141 2173 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2176 2175 1
2016/2017 1 B TJ DUKLA Praha 2137 2157 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2207 2178 ½
2015/2016 11 Č TJ DUKLA Praha 2227 2214 Kotyk Václav ŠK Kladno 2175 2163 ½
2015/2016 9 Č TJ DUKLA Praha 2227 2214 Eliáš Miroslav ŠK Karlovy Vary 2081 2111 0
2015/2016 8 B TJ DUKLA Praha 2227 2214 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 1
2015/2016 7 Č TJ DUKLA Praha 2227 2214 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 0
2015/2016 6 B TJ DUKLA Praha 2227 2214 Novák Michal ŠK Líně 2156 2188 1
2015/2016 5 Č TJ DUKLA Praha 2227 2214 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2079 2097 1
2015/2016 4 B TJ DUKLA Praha 2227 2214 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 0
2015/2016 3 Č TJ DUKLA Praha 2227 2214 Soukup Alois TJ Plzeň Košutka 2157 2133 1
2015/2016 2 B TJ DUKLA Praha 2227 2214 Folk Petr Šakal Kozolupy 2214 2211 ½
2015/2016 1 B TJ DUKLA Praha 2227 2214 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 0
2015/2016 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Umanec Filip GROP B 2252 2252 1
2015/2016 10 B ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2092 2090 0
2015/2016 8 B ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov A 2182 2184 ½
2015/2016 7 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 1
2015/2016 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy C 2053 2062 ½
2015/2016 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2150 2148 0
2015/2016 4 B ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2170 2163 ½
2015/2016 3 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½
2015/2016 2 B ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Trepka Jan TJ Praga Praha A 2139 2144 0
2015/2016 1 B ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2363 2327 0
2014/2015 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2164 2158 1
2014/2015 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Vičar Petr TJ Pankrác D 2109 2111 ½
2014/2015 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2121 2136 1
2014/2015 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Háse Pavel TJ Praga Praha B 2036 2040 0
2014/2015 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 1
2014/2015 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Melmuk Petr Sokol Vršovice C 2035 2052 1
2014/2015 3 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 1
2014/2015 2 B ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 0
2014/2015 1 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2035 2037 1
2014/2015 11 B TJ Dukla Praha 2223 2217 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2153 2140 1
2014/2015 10 Č TJ Dukla Praha 2223 2217 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2154 2171 0
2014/2015 9 B TJ Dukla Praha 2223 2217 Turner Radek ŠK Líně 2049 2048 ½
2014/2015 8 Č TJ Dukla Praha 2223 2217 Fiala Jan ŠACHklub Písek 2000 2025 1
2014/2015 7 B TJ Dukla Praha 2223 2217 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2080 2068 1
2014/2015 6 Č TJ Dukla Praha 2223 2217 Čáp Adam ŠK Kladno 2113 2101 0
2014/2015 5 Č TJ Dukla Praha 2223 2217 Šperl Hynek ŠK Tachov 2043 2051 1
2014/2015 4 B TJ Dukla Praha 2223 2217 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 0
2014/2015 3 Č TJ Dukla Praha 2223 2217 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 1
2014/2015 2 B TJ Dukla Praha 2223 2217 Kubečka David TJ Sokol Praha-Vršovice 2258 2262 1
2014/2015 1 Č TJ Dukla Praha 2223 2217 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 ½
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2094 ½
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1896 1936 1
2013/2014 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Vaněk Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 ½
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2068 2079 1
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Tejkal Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 ½
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Dvořák Ludvík SK LISA A 2147 2142 1
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 1965 1949 1
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2071 2069 1
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 1
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 ½
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2090 0
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Beneš Petr Sokol Kolín 2108 2114 1
2013/2014 9 B ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 ½
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Hrubý Milan Sokol Tábor 2080 2071 1
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2002 2046 0
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2196 2193 0
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2077 2089 1
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2179 2176 1
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Lácha Josef ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2002 2004 ½
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2237 2238 0
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 1
2012/2013 11 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Palas Aleš Káva Longberry Kralupy 2020 2010 1
2012/2013 10 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Janda Zdeněk SK Děčín 2097 2113 1
2012/2013 9 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2132 2145 ½
2012/2013 8 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Kaisler Martin TJ Jiskra Hořice 2102 2084 1
2012/2013 7 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 1
2012/2013 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 1
2012/2013 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 ½
2012/2013 4 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Kuznetsov Mikhail Šachový klub Spartak Ústí n.L. ½
2012/2013 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 ½
2012/2013 2 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Nováček Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 1
2012/2013 1 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2146 2168 0
2011/2012 11 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Folková Martina Sokol Plzeň 1 2136 2155 1
2011/2012 10 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 ½
2011/2012 9 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Hrubý Milan Sokol Tábor 2107 2097 ½
2011/2012 8 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2185 2184 0
2011/2012 7 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Kalousek Zdeněk Šachový klub Viktoria Žižkov 1979 2008 1
2011/2012 6 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Hodová Lucie ŠK Líně 2128 2107 1
2011/2012 5 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Gschwendtner Stanislav Šachklub Sokol Klatovy 2011 2014 1
2011/2012 4 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2046 2029 1
2011/2012 3 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2169 2182 1
2011/2012 2 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2096 2105 1
2011/2012 1 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2156 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1857 ½
2010/2011 11 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vozka Pavel ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 ½
2010/2011 10 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 1
2010/2011 9 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Horák Michal MARTY BANÍK Most 2219 0
2010/2011 8 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 1
2010/2011 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 0
2010/2011 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz 2231 0
2010/2011 4 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vaněk Tomáš ŠK Viamont Teplice 2245 0
2010/2011 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2246 0
2010/2011 2 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Vavruška David ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2299 0
2010/2011 1 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 Lorenc Tomáš TJ Baník Hexion Sokolov 2141 ½
2009/2010 11 Č TJ Dukla Praha 2179 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2056 ½
2009/2010 10 B TJ Dukla Praha 2179 Duda Antonín Desko Liberec 2056 1
2009/2010 8 B TJ Dukla Praha 2179 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2044 ½
2009/2010 7 B TJ Dukla Praha 2179 Doseděl Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 ½
2009/2010 6 Č TJ Dukla Praha 2179 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2190 1
2009/2010 5 B TJ Dukla Praha 2179 Beneš Petr Sokol Kolín 2162 1
2009/2010 4 Č TJ Dukla Praha 2179 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 0
2009/2010 3 B TJ Dukla Praha 2179 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 1
2009/2010 2 Č TJ Dukla Praha 2179 Záhorbenský Jaroslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2140 ½
2009/2010 1 B TJ Dukla Praha 2179 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2139 1
2008/2009 11 Č TJ DUKLA Praha A 2202 Janoušek Petr Šakal Kozolupy A 2205 0
2008/2009 10 B TJ DUKLA Praha A 2202 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 1
2008/2009 9 Č TJ DUKLA Praha A 2202 Plášil Jiří QCC České Budějovice B 2088 ½
2008/2009 8 B TJ DUKLA Praha A 2202 Šimek Petr QCC České Budějovice A 2322 0
2008/2009 7 Č TJ DUKLA Praha A 2202 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 0
2008/2009 5 B TJ DUKLA Praha A 2202 Hlaváček Jiří ŠK Pyrit Příbram A 2202 0
2008/2009 4 Č TJ DUKLA Praha A 2202 Dvořák Jan TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 ½
2008/2009 3 B TJ DUKLA Praha A 2202 Šott Pavel Sokol Klatovy A 2125 1
2008/2009 2 Č TJ DUKLA Praha A 2202 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2160 0
2008/2009 1 B TJ DUKLA Praha A 2202 Pick Štěpán TJ Pankrác Praha B 2149 ½
2007/2008 11 Č ŠK DA Praha A Kameník Martin Marty Baník Most 0
2007/2008 10 B ŠK DA Praha A Šindler Michal Bohemians Praha B 0
2007/2008 9 B ŠK DA Praha A Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 8 Č ŠK DA Praha A Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 7 B ŠK DA Praha A Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 6 Č ŠK DA Praha A Krsek Tomáš ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 5 B ŠK DA Praha A Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 4 Č ŠK DA Praha A Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2007/2008 3 B ŠK DA Praha A Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 2 Č ŠK DA Praha A Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 1
2007/2008 1 B ŠK DA Praha A Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 0
2006/2007 11 Č ŠK Dům armády Praha 2200 Gregor Jiří Holdia DP Praha 2258 0
2006/2007 10 B ŠK Dům armády Praha 2200 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2269 1
2006/2007 8 B ŠK Dům armády Praha 2200 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 0
2006/2007 7 Č ŠK Dům armády Praha 2200 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2248 1
2006/2007 6 B ŠK Dům armády Praha 2200 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2284 1
2006/2007 5 Č ŠK Dům armády Praha 2200 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2276 0
2006/2007 4 B ŠK Dům armády Praha 2200 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2240 1
2006/2007 2 B ŠK Dům armády Praha 2200 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2238 0
2006/2007 1 Č ŠK Dům armády Praha 2200 Jaroš Martin Sokol Plzeň I B"" 2213 1
2005/2006 11 B ŠK Dům armády 2207 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2311 ½
2005/2006 6 Č ŠK Dům armády 2207 Pačovský Jiří Synthesia Pardub. 2278 0
2005/2006 5 Č ŠK Dům armády 2207 Vltavský Vladimír Slavia Hradec Kr. 2239 0
2005/2006 4 B ŠK Dům armády 2207 Jaček Martin Sokol Vyšehrad B 2194 1
2005/2006 2 B ŠK Dům armády 2207 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 ½
2005/2006 1 Č ŠK Dům armády 2207 Novák Michal Sokol Plzeň I C 2191 0
2004/2005 11 Č DA Praha 2198 Bartoš Jan ŠK ČSOB "A" 2269 1
2004/2005 10 B DA Praha 2198 Štross František ŠK Holdia DP B 2261 0
2004/2005 9 Č DA Praha 2198 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 ½
2004/2005 8 B DA Praha 2198 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 ½
2004/2005 7 Č DA Praha 2198 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 1
2004/2005 6 B DA Praha 2198 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad "B" 2256 ½
2004/2005 5 B DA Praha 2198 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2217 0
2004/2005 3 B DA Praha 2198 Efler David Synt.Pardubice 2190 0
2004/2005 2 Č DA Praha 2198 Řezníček Tomáš TJ Pankrác "A" 2291 ½
2004/2005 1 B DA Praha 2198 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2161 1
2003/2004 8 Č ŠK Dům armády 2204 Bartoš Jan ŠK ČSOB A 2177 0
2003/2004 7 B ŠK Dům armády 2204 Boukal Petr Sokol Vyšehrad B 2270 0
2003/2004 6 Č ŠK Dům armády 2204 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2111 ½
2003/2004 5 B ŠK Dům armády 2204 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pard. 2134 1
2003/2004 3 Č ŠK Dům armády 2204 Hrubý Milan Sokol Tábor 2012 1
2003/2004 2 B ŠK Dům armády 2204 Černoušek Lukáš TJ Bohemians 2302 1