Hráč Nový Daniel

Nový Daniel

User Pic
Jméno: Nový Daniel
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1956
Elo mezinárodní: 1958
ID: 2375
FIDE ID: 312134
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz "A" 1958 1956 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1897 1890 1
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "A" 1954 1956 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz "B" 1717 1768 1
2019/2020 2 SK 64 Plzeň A 1958 1956 Klíma Miloslav Sokol Plzeň - Letná A 2021 2015 ½
2018/2019 10 ŠK 64 Plzeň A 1972 1974 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice A 2047 2058 ½
2018/2019 9 ŠK 64 Plzeň A 1972 1974 Hadač Pavel TJ Košutka A 1812 1704 0
2018/2019 6 ŠK 64 Plzeň A 1980 1974 Nechutný Michal ŠK Dvorec A 1648 1648 ½
2018/2019 5 ŠK 64 Plzeň A 1980 1974 Král Petr HeřNýř A 1940 1910 ½
2018/2019 4 ŠK 64 Plzeň A 1979 1942 Vojta Dalibor ŠK Přeštice A 1789 1837 1
2018/2019 3 ŠK 64 Plzeň A 1957 1942 Danko Jiří ŠK Tachov 1916 1938 1
2018/2019 2 ŠK 64 Plzeň A 1957 1942 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1923 1927 ½
2018/2019 1 ŠK 64 Plzeň A 1943 1942 Sládek Jaroslav SK Petřín 1926 1912 ½
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1972 1974 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1918 1896 ½
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1972 1974 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny 1872 1866 ½
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1969 1974 Čenkovič Tomáš CHESS Most 1990 1983 ½
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1969 1974 Mišičko Ján ŠK Kladno 2066 2066 ½
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1980 1974 Šmíd Pavel ŠK Teplice 1879 1860 ½
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1980 1974 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 2001 2007 ½
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1979 1942 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2206 2200 0
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1957 1942 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2084 2100 ½
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1957 1942 Martirosyan Ara ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1985 1964 1
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1943 1942 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2111 2082 1
2017/2018 6 ŠK 64 Plzeň E 1942 1941 Šindelář Jan ŠK Přeštice B 1473 1548 1
2017/2018 4 ŠK 64 Plzeň E 1943 1941 Čajan Jan Sušice A 0 0 1
2017/2018 2 ŠK 64 Plzeň E 1943 1941 Kotěšovec Daniel TJ Sokol Plzeň-Letná C 1499 1505 1
2017/2018 10 ŠK 64 Plzeň A 1943 1941 Muk Ivo SK Kdyně 1919 1934 1
2017/2018 9 ŠK 64 Plzeň A 1943 1941 Seják Michal ŠK Líně B 1893 1925 0
2017/2018 8 ŠK 64 Plzeň A 1940 1941 Staník Michal Sokol Plzeň Letná A 1773 1782 ½
2017/2018 7 ŠK 64 Plzeň A 1940 1941 Nozar Martin Lokomotiva Plzeň A 1846 1906 1
2017/2018 6 ŠK 64 Plzeň A 1942 1941 Novák Michal ŠK Líně A 2156 2157 ½
2017/2018 5 ŠK 64 Plzeň A 1942 1941 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice A 2031 2010 0
2017/2018 4 ŠK 64 Plzeň A 1943 1941 Zítek Svatoslav ŠK Tachov 1947 1947 ½
2017/2018 3 ŠK 64 Plzeň A 1943 1941 Flajšman Pavel ŠK Dvorec A 1835 1788 1
2017/2018 2 ŠK 64 Plzeň A 1943 1941 Soukup Alois TJ Košutka A 2080 2101 1
2017/2018 1 ŠK 64 Plzeň A 1921 1924 Sládek Jaroslav SK Petřín 1917 1900 ½
2016/2017 11 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Janočko Petr Šachový klub Líně A 2040 2039 0
2016/2017 10 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Husák Antonín ŠK Tachov 1937 1945 1
2016/2017 9 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Janeček Pavel ŠK Kdyně 1893 1915 ½
2016/2017 8 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Klíma Miloslav Sokol Plzeň "Letná" - A 2014 2006 1
2016/2017 7 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Čečil Pavel Loko Plzeň - A 1937 1930 ½
2016/2017 6 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Seják Michal Šachový klub Líně B 1809 1913 ½
2016/2017 5 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy A 2066 2043 0
2016/2017 4 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Herčík Josef SK Petřín 1913 1890 0
2016/2017 2 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1969 1944 1
2016/2017 1 Šachový Klub 64 Plzeň A 1981 1977 Blažek Vladimír ŠK Přeštice A 1763 1761 ½
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1941 1941 Mazánek Kamil TJ Tatran Podbořany 2078 2092 0
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz B 1943 1941 Houška Jiří TJ Šakal Kozolupy 2243 2215 ½
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1940 1941 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2087 2086 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1940 1941 Václavík Václav TJ Plzeň Košutka 1973 1943 0
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1942 1941 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2034 2045 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1942 1941 Gutman Petr ŠK Kladno 2147 2144 0
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1943 1941 Pospěch Radim TJ DUKLA Praha 2124 2082 ½
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1943 1941 Kroužel Jaroslav TJ Praha - Pankrác B 2075 2080 0
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1943 1941 Chmel Kristián Sokol Praha Kobylisy 2133 2130 0
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1943 1941 Seifarth Robert ŠK DP Praha 2152 2143 0
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1921 1924 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz A 2153 2143 0
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1876 1911 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Latislav Milan TJ Ostrov A 1650 ½
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 1
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Macho Miloslav ŠK Valdštejn Cheb A 1688 1823 ½
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Peuker František AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1780 1807 1
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 ½
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Ehlich Vladislav TJ Tašovice A 1867 1909 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1679 1655 1
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1981 1977 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary C 1803 1806 ½
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1981 1977 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1994 1977 ½
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1981 1977 Latislav Milan TJ Ostrov B 1650 ½
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Koller Martin ŠK Spartak Chodov A 1847 1806 ½
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Maglia Pavel TJ Tašovice 2014 1953 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 2049 2013 ½
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Skokan Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 2007 2010 ½
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Ungr Daniel TJ Baník Habartov A 2123 2119 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1830 1902 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1895 1917 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1975 1977 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1975 2014 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1975 1977 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 2036 2042 ½
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1975 1977 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1000 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Maglia Pavel TJ Tašovice 2028 1982 ½
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov 1841 1800 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Šimandl Libor ŠK Global Sokolov 1908 1
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary 1926 1903 0
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2154 2095 ½
2013/2014 5 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Dub Miroslav TJ Baník Habartov 1935 1971 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2044 2037 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Makaj Jiří TJ Baník Sokolov 2048 2061 ½
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Maglia Pavel TJ Tašovice 2028 1982 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1995 1987 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1831 1800 ½
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Schánilec Martin ŠK Sokol Klatovy 1810 1794 1
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Truksa Václav ŠK Tachov 1867 1850 ½
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Bretšnajdr Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2282 2272 0
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Volf Jaromír ŠK Kladno 2093 2097 ½
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Riedl Maxmilián Sokol Domažlice 2007 1250 ½
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 TJ Sokol Plzeň Letná 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Veselý Roman TJ ČZ Strakonice 1875 1837 ½
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy 1928 1923 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Makaj Jiří TJ Baník Sokolov 2028 2053 ½
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Pokora Lubomír Baník Habartov 1918 1894 ½
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Varga Ivan TJ Tašovice 1974 1965 1
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1879 1838 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Krupař Petr TJ Tašovice 1765 1
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Tomáš Josef Baník Habartov 1755 ½
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Janoušek Ladislav TJ Caissa Nová Role 1693 1644 ½
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Bechynský Jan TJ Baník Sokolov 1832 1855 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1989 1968 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1884 1884 1
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1989 1968 Chess Most B 1
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1989 1968 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2063 2034 ½
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1989 1968 Mareš Václav ŠK Sokol Klatovy 2017 2002 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1989 1968 Háva Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 1939 1813 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1989 1968 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1698 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 Tomandl Vladimír TJ Ostrov A 1854 1873 0
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 Varga Ivan TJ Tašovice A 1952 1971 0
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1886 1835 ½
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2099 2114 0
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO B 2035 2018 0
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2005 1967 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz C 2115 2137 ½
2011/2012 11 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Kučera Tomáš ŠK Kralupy 1973 1990 0
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Rubeš Jan ŠK Teplice 2116 2155 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2182 2183 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Cichý Miroslav CHESS MOST 2132 2122 0
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Průdek Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2062 2070 ½
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Kolář Daniel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1891 1976 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Papay Jindřich SK Děčín 1979 1924 ½
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Záhorbenský Jaroslav TJ Neratovice 2128 2132 ½
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 2061 1
2010/2011 10 Karlovarský šachklub Tietz 2004 Reitinger Petr SK Děčín 2118 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz 2004 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1959 0
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz 2004 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1969 1
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz 2004 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa 1729 1
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz 2004 Bažantová Marie Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 0
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2141 0
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Vachulka Miloslav Baník Habartov A 1791 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1914 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Krupař Petr TJ Tašovice 1810 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2039 0
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1918 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 2064 0
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Kaboň Jan Lokomotiva Cheb A 2017 ½
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2004 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1760 ½
2009/2010 11 Karlovarský Tietz A 2069 Jančařík Joel Sokol Praha Kobylisy 2165 0
2009/2010 7 Karlovarský Tietz A 2069 Nudčenko Karel TJ SSZŠ Litvínov 2100 ½
2009/2010 6 Karlovarský Tietz A 2069 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 0
2009/2010 5 Karlovarský Tietz A 2069 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2092 ½
2009/2010 4 Karlovarský Tietz A 2069 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2173 0
2009/2010 2 Karlovarský Tietz A 2069 Krsek Tomáš ŠK Spartak Ústí n.L. 2173 0
2009/2010 1 Karlovarský Tietz A 2069 Molnár Ladislav Karlovarský Tietz B 1805 1
2009/2010 6 ŠK Caissa Nová Role 2069 Míšek Jan TJ Lokomotiva Cheb 1915 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa Nová Role 2069 Dub Miroslav TJ Baník Habartov 1946 0
2009/2010 3 ŠK Caissa Nová Role 2069 Eliáš Miroslav Baník HEXION Sokolov 2106 ½
2009/2010 1 ŠK Caissa Nová Role 2069 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1791 1
2008/2009 11 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2012 1
2008/2009 10 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Novotný Roman TJ Neratovice 2073 0
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2201 0
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha"B" 2124 1
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2196 0
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Vojtěch Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2170 ½
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2071 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK"C" 2170 0
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2074 0
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Růžička Václav ŠK Kladno"A" 2043 ½
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 2024 ½
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2291 0
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2187 0
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2225 0
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B"" 2176 0
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2278 1
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2253 ½
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 ½
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2273 ½
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2275 ½
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Ptáček Luboš TJ Sokol Zaječice 2066 1
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz 2009 Fraas Martin Holdia DP Praha B"" 2191 0
2007/2008 8 ŠK Caissa Nová Role 2009 Priesol Tomáš TJ Spartak Chodov 1804 1
2007/2008 7 ŠK Caissa Nová Role 2009 Firýt Lukáš TJ Jiskra Aš 1783 1
2007/2008 1 ŠK Caissa Nová Role 2009 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1541 ½
2006/2007 11 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Burda Roman TJ Neratovice 2015 ½
2006/2007 10 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2028 0
2006/2007 9 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 0
2006/2007 8 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Kurka František Bonex Teplice"A" 2139 ½
2006/2007 7 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2030 ½
2006/2007 6 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Hlaváč Rudolf Baník Chemakryl Sokolov 2092 ½
2006/2007 5 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Mišičko Ján ŠK Rakovník 2074 0
2006/2007 4 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 1
2006/2007 3 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Lamser Jan ČSOB"B" 2157 ½
2006/2007 2 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 0
2006/2007 1 KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 Šišák Richard Bohemians Praha "B" 2037 ½
2005/2006 11 KŠT K.VaryA"" 1920 Klakurka Stanislav ŠK Louny 1989 ½
2005/2006 10 KŠT K.VaryA"" 1920 Sokol Roman ŠK Kladno 1889 1
2005/2006 9 KŠT K.VaryA"" 1920 Svoboda Jan TJ Loko MostA"" 2054 1
2005/2006 8 KŠT K.VaryA"" 1920 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 ½
2005/2006 7 KŠT K.VaryA"" 1920 Klátil Karel SK Demas DěčínA"" 2101 1
2005/2006 6 KŠT K.VaryA"" 1920 Nováček Jan ŠK ČSOBB"" 2117 ½
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 1920 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2112 ½
2005/2006 4 KŠT K.VaryA"" 1920 Čenkovič Tomáš Marty Most 2003 1
2005/2006 3 KŠT K.VaryA"" 1920 Dalecký Břetislav 1.Novoborský B"" 2153 1
2005/2006 2 KŠT K.VaryA"" 1920 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 1
2005/2006 1 KŠT K.VaryA"" 1920 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník 2082 ½
2005/2006 3 Tietz K.Vary B 1920 Kratochvíl Jakub BCH Sokolov 2082 ½
2005/2006 1 Tietz K.Vary B 1920 Dub Miroslav Baník Habartov 1781 1
2004/2005 10 Tietz K.Vary A 1930 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb 1736 0
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 1930 Eliáš Miroslav Banik Eastman 2090 1
2004/2005 8 Tietz K.Vary A 1930 Kohout Jiří AVZO Fr.Lazne 1721 1
2004/2005 7 Tietz K.Vary A 1930 Varga Ivan SK Karlovy Vary 1801 1
2004/2005 6 Tietz K.Vary A 1930 Kaboň Jan AVZO Fr.Lazne 1995 ½
2004/2005 5 Tietz K.Vary A 1930 Janek Drahomír Sp. H.Slavkov 1636 1
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 1930 Hlaváč František Banik Eastman 2044 ½
2004/2005 3 Tietz K.Vary A 1930 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1920 ½
2004/2005 2 Tietz K.Vary A 1930 Hajšman Ladislav Tietz K.Vary B 1749 0
2004/2005 1 Tietz K.Vary A 1930 Husák Vasil TJ Ostrov 1600 1
2004/2005 9 Caissa Nová Role 1930 Folta Jaroslav TJ Slavoj Kynšperk 1949 ½
2004/2005 7 Caissa Nová Role 1930 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1795 1
2004/2005 6 Caissa Nová Role 1930 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2054 1
2004/2005 5 Caissa Nová Role 1930 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 2010 0
2004/2005 4 Caissa Nová Role 1930 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1711 ½
2004/2005 3 Caissa Nová Role 1930 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1756 ½
2004/2005 2 Caissa Nová Role 1930 Klímek Petr B Eastman SokolovB 2023 ½
2004/2005 1 Caissa Nová Role 1930 Thurnwald Antonín Čechie Dalovice 1597 1
2003/2004 9 Caissa Nová Role 1927 Cee Stanislav Spartak Chodov 1837 ½
2003/2004 8 Caissa Nová Role 1927 Šulc Jiří Slovan Mar.Lázně 1868 1
2003/2004 7 Caissa Nová Role 1927 Martinkovych Fr. Spartak H.SlavkovB 1779 0
2003/2004 6 Caissa Nová Role 1927 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1821 ½
2003/2004 5 Caissa Nová Role 1927 Maglia Pavel TJ Tašovice 2032 1
2003/2004 4 Caissa Nová Role 1927 Smrčka Jan ŠK Karlovy Vary B 1965 ½
2003/2004 2 Caissa Nová Role 1927 Koutecký Jiří B Eastman SokolovC 1717 ½
2003/2004 1 Caissa Nová Role 1927 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1804 ½
2003/2004 10 KŠ Tietz B 1927 Kurfürst Oldřich Sp.Horní Slavkov 1893 0
2003/2004 9 KŠ Tietz B 1927 Maglia Pavel AVZO Fr.Lázně 2032 0
2003/2004 8 KŠ Tietz B 1927 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb 2071 ½
2003/2004 7 KŠ Tietz B 1927 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1890 ½
2003/2004 6 KŠ Tietz B 1927 Ungr Daniel Baník Habartov 2126 0
2003/2004 5 KŠ Tietz B 1927 Kohl Jaroslav AVZO Fr.Lázně 1951 ½
2003/2004 4 KŠ Tietz B 1927 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 1950 ½
2003/2004 3 KŠ Tietz B 1927 Klímek Petr Baník Eastman B 2010 1
2003/2004 2 KŠ Tietz B 1927 Lavička Miroslav Sp.Horní Slavkov 1846 ½
2003/2004 1 KŠ Tietz B 1927 Zikeš Václav ŠK Karlovy Vary 2016 ½