Hráč Přibyl Jakub

Přibyl Jakub

User Pic
Jméno: Přibyl Jakub
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2113
Elo mezinárodní: 2111
ID: 9719
FIDE ID: 315443
Rok narození: 1982
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2108 2111 Werner Hong Quan Dan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1808 1742 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2096 2123 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2394 2382 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2096 2123 Orság Milan TJ Dukla Praha 2293 2289 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2109 2123 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2131 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2109 2123 Vokáč Marek Český Lev Kolešovice 2352 2305 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2124 2123 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2242 2238 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2124 2123 Slovák Kilián TJ Kobylisy "A" 2202 2210 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2126 2132 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "B" 2177 2163 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2136 2132 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2398 2359 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2136 2132 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2147 2135 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2137 2108 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1998 1997 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2124 2108 Švarc Roman TJ Klášterec n.O"A" 2002 1995 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2124 2108 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2007 1968 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2107 2108 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2022 2027 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2107 2108 Kšána Václav ŠK Union Louny"B" 2088 2090 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2106 2108 Horák Jiří TJ Sokol Údlice"B" 2217 2165 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2106 2108 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2088 2072 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2109 2117 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 1993 1991 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2110 2117 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2033 2050 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2117 2117 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1831 1848 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Teplice 2124 2108 Michálek Jan TJ Tatran Podbořany 2236 2214 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Teplice 2106 2108 Špička Jan Karlovarský šachklub Tietz "B" 1915 1925 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Teplice 2106 2108 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "A" 2225 2207 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Teplice 2110 2117 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2136 2142 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2113 2136 Šala Dalibor Chess Most"B" 1865 1879 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2141 2136 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O 1855 1876 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2124 2136 Dufek Jiří ŠK Teplice 2318 2345 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2124 2136 Formánek Martin TJ Kobylisy 2277 2264 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2141 2136 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2135 2142 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2141 2136 Brouček Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2148 2125 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2113 2136 Liška Jiří ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2341 2277 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2113 2136 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2259 2271 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2113 2136 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2177 2178 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2113 2136 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2097 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2143 2137 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov 2196 2187 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Kovář Vojtěch Bartoš Unichess "B" 2346 2341 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2183 2170 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Vágner Tomáš CHESS MOST 2208 2218 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Laštovka Jan Desko Liberec 2110 2119 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Hamala Miroslav Chess Most"B" 1953 1927 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 1904 1924 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Jirásek Jiří ŠK Teplice"C" 1868 1874 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Kalužný Matyáš Sokol Údlice"A" 2126 2114 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Kindl František Sokol Údlice"B" 1829 1841 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Klátil Karel Šachy Povrly 1984 1964 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 Papay Marek SK Děčín"B" 1974 1995 1 soutěž
2015/2016 5 SK Spartak Usti n. L. "B" 2095 2105 Hanzalík Radek SVAH Vseborice 1123 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Toman Ondřej ŠK Teplice 2206 2221 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Paldus Petr TJ Lokomotiva Liberec 2010 2015 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Pešek Radomír CHESS MOST "B" 2000 2013 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Drábek Vojtěch NERATOVICE 2156 2147 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Boreš Roman SK Děčín 2093 2093 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 Kadeřábek Jiří Šachklub AD Jičín "C" 2119 2134 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2126 2126 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2126 2126 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2178 2163 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2126 2126 Häusler Milan SK Šachy Chlumec "A" 2041 2038 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2126 2126 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2206 2221 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Horák Aleš ŠK Teplice 1989 2043 0 soutěž
2013/2014 10 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Laštovka Jan Desko Liberec 2136 2119 1 soutěž
2013/2014 9 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Chmelík Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2130 2122 1 soutěž
2013/2014 6 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1857 1866 1 soutěž
2013/2014 5 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Janda Zdeněk SK Děčín 2123 2136 0 soutěž
2013/2014 4 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Adámek Zdeněk TJ NERATOVICE 2227 2230 0 soutěž
2013/2014 3 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 1 soutěž
2013/2014 2 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 Cichý Miroslav CHESS MOST 2136 2127 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2108 2110 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1826 1801 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2108 2110 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1967 2000 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2108 2110 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. 1859 1844 1 soutěž
2012/2013 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 0 soutěž
2012/2013 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2069 2141 0 soutěž
2012/2013 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Maršálek Luboš Káva Longberry Kralupy 2043 2037 ½ soutěž
2012/2013 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2162 ½ soutěž
2012/2013 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2132 2145 ½ soutěž
2012/2013 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2165 2167 0 soutěž
2012/2013 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2131 2134 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 ½ soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Valeš Václav SK Děčín 2203 2193 1 soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Záhorbenský Jaroslav TJ Neratovice 2128 2132 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2144 2181 0 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Mrnka Jan MARTY Baník Most 2086 2084 1 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 2020 2012 ½ soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Rubeš Jan ŠK Teplice 2116 2155 1 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2017 2024 ½ soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2182 2183 ½ soutěž
2010/2011 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 1 soutěž
2010/2011 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2213 ½ soutěž
2010/2011 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1994 1 soutěž
2010/2011 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 0 soutěž
2010/2011 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 0 soutěž
2010/2011 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2113 0 soutěž
2010/2011 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 0 soutěž
2010/2011 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Kratochvíl Jakub TJ Baník Hexion Sokolov 2102 ½ soutěž
2010/2011 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 0 soutěž
2010/2011 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz 2231 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Musil Miroslav Karlovarský Tietz B 1918 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2202 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Klement Lukáš MARTY Baník Most 2130 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2024 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK C 1993 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2042 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Bicek Richard Karlovarský Tietz A 2028 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 Nudčenko Karel TJ SSZŠ Litvínov 2100 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"B" 2136 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 2201 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"B" 2136 Sejkora Vlastimil SK Děčín"A" 2181 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"B" 2136 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"B" 2136 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"B" 2136 Tureček Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1975 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Volf Jaromír ŠK Kladno"A" 2079 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Hozda David Marty Baník Most 2016 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2064 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Novotný Roman TJ Neratovice 2073 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha"B" 2097 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov 2028 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2107 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2107 Nudčenko Karel ŠK Louny A 2061 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2107 Friml Antonín TJ Bonex Teplice B 2120 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L.B 2107 Vozka Pavel TJ Svádov-Olšinky A 2191 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Ústí n.L Nováček Jan ŠK ČSOB "B" 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Ústí n.L Dočekal Vladimír ŠK Rakovník 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Ústí n.L Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Ústí n.L Matějka Petr Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Ústí n.L Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Ústí n.L Čihák Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2014 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 Mišičko Ján ŠK Rakovník 2074 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 SK Děčín "A" 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 Kovář Ladislav ČSOB"B" 1958 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 Korsa Jindřich Bohemians Praha "B" 2048 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 Tichý Štěpán KŠ Tietz Karlovy Vary 2095 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice"A" 1713 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 Tuma Jakub ŠK Most"A" 1884 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 Líbal František SK Děčín"B" 1975 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 Krajíc Karel Marty Baník Most 2037 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 Reitingerová Iveta ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1966 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 2010 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2161 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Čenkovič Tomáš Marty Most 2003 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Fric Pavel KŠT K.VaryA"" 1916 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2053 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Majerik Vladimír ŠK Louny 2085 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno 1948 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Reitingerová Iveta TJ Loko MostA"" 2008 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Dalecký Břetislav 1.Novoborský B"" 2153 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA"" 2056 1 soutěž
2005/2006 8 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Hula Lukáš Sj.LitoměřiceA"" 2101 0 soutěž
2005/2006 7 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Kalina Jiří CHP Litvínov 2052 1 soutěž
2005/2006 6 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2161 1 soutěž
2005/2006 5 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Nejedlo Josef SK Demas DěčínB"" 1916 1 soutěž
2005/2006 4 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Dvořák Stanislav Bonex TepliceB"" 2046 1 soutěž
2005/2006 3 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Lácha Jan Sj.LitoměřiceB"" 1966 1 soutěž
2005/2006 2 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Rouč Michal Sp.Ústí n.LC"" 1837 1 soutěž
2005/2006 1 Sp.Ustí n.L.B"" 2065 Majerik Vladimír Union LounyB"" 2085 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Klátil Karel SK Demas DěčínA" 2077 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1978 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1935 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2121 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Matějka Petr TJ Bohemians B" 2083 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Lizner Milan TJ PankrácB" 2097 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Nudčenko Karel Marty Baník Most 2092 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Baran Peter Neratovice Nazguls 2148 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice A 2095 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Dalecký Břetislav 1.Novoborský ŠKA" 2158 ½ soutěž
2004/2005 11 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Bouška Milan Glaverbel Teplice 1754 1 soutěž
2004/2005 9 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Nejedlo Josef SK Demas Děčín "B" 1936 1 soutěž
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Král David Bonex Teplice "B" 1859 1 soutěž
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1906 ½ soutěž
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Beránek Jan Slavia SČE Děčín "A" 1862 1 soutěž
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Klakurka Stanislav Union Louny "A" 1991 ½ soutěž
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Machala Vladislav CHP Litvínov 2005 1 soutěž
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Malý Jiří Loko Most "B" 1614 1 soutěž
2004/2005 2 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Čížek Martin Sj.Litoměřice "A" 2008 ½ soutěž
2004/2005 1 Sp.Ústí n.L. "B" 2052 Vnouček Pavel Bystřanští jezd "A" 1650 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 ŠK SmíchovA" 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Čihák Jiří Sokol KobylisyA" 2004 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 Groh Jiří Desko LiberecA" 1962 ½ soutěž
2003/2004 11 Sp.Ústí n.L. 2052 Jeníček Emil SSZŠ Litvínov 2040 ½ soutěž
2003/2004 10 Sp.Ústí n.L. 2052 Košťál Jindřich ŠK Union Louny 1906 1 soutěž
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L. 2052 Kořínek Bohuslav CHP Litvínov 1883 ½ soutěž
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L. 2052 Salaba Václav Sokol Údlice 1800 1 soutěž
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L. 2052 Bouška Milan Glaverbel Teplice 1754 1 soutěž
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L. 2052 Chaloupka František Sj.Litoměřice 2003 1 soutěž
2003/2004 5 Sp.Ústí n.L. 2052 Seliger Bedřich Bonex Teplice 2034 0 soutěž
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L. 2052 Zima Jiří Tatran Podbořany 1603 1 soutěž
2003/2004 3 Sp.Ústí n.L. 2052 Horáček Karel Loko Ústí n.L. 1873 0 soutěž
2003/2004 2 Sp.Ústí n.L. 2052 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1891 0 soutěž
2003/2004 1 Sp.Ústí n.L. 2052 Doubrava Jan SK Demas Děčín 1955 ½ soutěž