Hráč Košťál Jindřich

Košťál Jindřich

User Pic
Jméno: Košťál Jindřich
Oddíl: Šachový klub Louny z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1800
ID: 1127
FIDE ID: 337110
Rok narození: 1945
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 1 ŠK Louny"A" 1800 1804 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1881 1883 1
2019/2020 10 ŠK Louny "B" 1795 1803 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1620 1629 1
2019/2020 9 ŠK Louny "B" 1799 1803 Poloprutský Ladislav ŠK Slovan Jirkov "A" 1734 1747 ½
2019/2020 8 ŠK Louny "B" 1799 1803 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1862 1829 0
2019/2020 7 ŠK Louny "B" 1793 1803 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "B" 1802 1798 0
2019/2020 6 ŠK Louny "B" 1793 1803 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1613 1607 1
2019/2020 5 ŠK Louny "B" 1795 1828 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1687 1666 ½
2019/2020 4 ŠK Louny "B" 1805 1828 Jirásek Jiří ŠK Slovan Jirkov "A" 1844 1870 ½
2019/2020 2 ŠK Louny "B" 1805 1828 Horák Petr ŠK Magic Žatec "B" 1791 1791 0
2019/2020 1 ŠK Louny "B" 1823 1828 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1702 1683 0
2019/2020 9 ŠK Louny"A" 1799 1803 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec"A" 1428 1391 1
2019/2020 8 ŠK Louny"A" 1799 1803 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1765 1785 ½
2019/2020 7 ŠK Louny"A" 1799 1803 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1570 1595 1
2019/2020 5 ŠK Louny"A" 1793 1828 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1820 1823 1
2019/2020 1 ŠK Louny"A" 1823 1828 Černý Lumír SK Děčín"B" 1619 1692 ½
2018/2019 10 ŠK Union Louny"B" 1832 1864 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1922 1899 0
2018/2019 9 ŠK Union Louny"B" 1832 1864 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1774 1799 ½
2018/2019 8 ŠK Union Louny"B" 1835 1864 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1871 1892 0
2018/2019 7 ŠK Union Louny"B" 1835 1864 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2029 2042 ½
2018/2019 6 ŠK Union Louny"B" 1868 1864 Valenta Petr Sportis Svádov/Olšinky"A" 1842 1883 0
2018/2019 5 ŠK Union Louny"B" 1868 1864 Kindl František TJ Sokol Údlice"B" 1814 1818 0
2018/2019 4 ŠK Union Louny"B" 1845 1852 Chaloupka František ŠK Sj.Litoměřice"B" 1995 2007 ½
2018/2019 3 ŠK Union Louny"B" 1843 1852 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1887 1889 ½
2018/2019 1 ŠK Union Louny"B" 1847 1852 Pešek Radomír Chess Most"B" 1986 1993 0
2018/2019 7 ŠK UNION Louny 1868 1864 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2020 2030 0
2018/2019 5 ŠK UNION Louny 1845 1852 Němec David ŠK Kladno 2037 2024 1
2018/2019 3 ŠK UNION Louny 1843 1852 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2081 2084 0
2018/2019 2 ŠK UNION Louny 1843 1852 Strnad Jakub TJ Kobylisy 2007 2016 ½
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1835 1864 Lieber Lukáš CHESS Most "C" 1608 1678 1
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1835 1864 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1699 1732 ½
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1868 1864 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1701 1678 ½
2018/2019 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1845 1852 Lieber Lukáš CHESS Most "C" 1624 1715 1
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1847 1852 Šťastný Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1500 1475 1
2017/2018 11 ŠK Union Louny"A" 1847 1872 Bejček Pavel ŠK Magic Žatec"A" 0 1440 1
2017/2018 10 ŠK Union Louny"A" 1859 1872 Šťastný Jakub ŠO TJ Klášterec n.O 1780 1752 0
2017/2018 8 ŠK Union Louny"A" 1864 1872 Voslař Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2009 2055 0
2017/2018 7 ŠK Union Louny"A" 1864 1872 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1969 1967 ½
2017/2018 6 ŠK Union Louny"A" 1869 1872 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1870 1874 1
2017/2018 5 ŠK Union Louny"A" 1869 1872 Skiba Michal ŠK Šachy Chlumec"A" 1888 1873 ½
2017/2018 4 ŠK Union Louny"A" 1859 1872 Šala Dalibor Chess Most"B" 1865 1879 0
2017/2018 2 ŠK Union Louny"A" 1859 1872 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky"A" 1762 1780 ½
2017/2018 1 ŠK Union Louny"A" 1900 1897 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1857 1874 0
2017/2018 9 ŠK Union Louny "B" 1864 1872 Šebl Jan CHESS Most "C" 1680 1688 1
2017/2018 8 ŠK Union Louny "B" 1864 1872 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1986 2002 0
2017/2018 6 ŠK Union Louny "B" 1869 1872 Lasík Petr Bystřanští jezdci 1662 1675 0
2017/2018 5 ŠK Union Louny "B" 1859 1872 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1708 1693 1
2017/2018 3 ŠK Union Louny "B" 1859 1872 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1901 1874 ½
2017/2018 1 ŠK Union Louny "B" 1900 1897 Kindl František TJ Sokol Údlice "B" 1839 1836 0
2016/2017 9 ŠK UNION Louny "B" 1903 1907 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1812 1792 ½
2016/2017 8 ŠK UNION Louny "B" 1903 1907 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1741 1758 1
2016/2017 6 ŠK UNION Louny "B" 1903 1907 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1942 1945 0
2016/2017 5 ŠK UNION Louny "B" 1903 1907 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "B" 1778 1805 1
2016/2017 3 ŠK UNION Louny "B" 1903 1907 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice "B" 2145 2093 ½
2015/2016 11 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 2064 1972 0
2015/2016 10 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Richter Miroslav SK Stropnik Osek "A" 1904 1924 ½
2015/2016 9 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Nudčenko Karel Sokol Udlice "C" 2145 2093 0
2015/2016 8 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Volák Jan CHESS Most "D" 1838 1815 0
2015/2016 7 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1801 1805 1
2015/2016 6 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Jeníček Emil TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2058 2083 1
2015/2016 5 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Kindl František Sokol Udlice "D" 1829 1841 1
2015/2016 4 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Wirkner František SO TJ Klasterec n. O. "A" 1809 1817 ½
2015/2016 3 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Sova Ondřej SK Magic Zatec "A" 1877 1839 ½
2015/2016 2 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Urban Miroslav SK DDM Postoloprty 1778 1805 1
2015/2016 1 SK UNION Louny "B" 1903 1907 Vašíček Milan Bystransti jezdci "A" 1622 1636 1
2015/2016 11 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 1
2015/2016 10 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Černíková Alena Šachy Povrly 1978 1963 0
2015/2016 9 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1936 1966 ½
2015/2016 8 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1901 1896 ½
2015/2016 7 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Hamala Miroslav Chess Most"B" 1953 1927 0
2015/2016 6 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 1
2015/2016 5 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Hladík Vladimír Sokol Údlice"B" 1741 1758 1
2015/2016 4 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov 1687 1699 1
2015/2016 3 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1932 1927 0
2015/2016 2 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"A" 1848 1850 0
2015/2016 1 ŠK Union Louny"A" 1903 1907 Bauer Pavel ŠK Teplice"B" 1831 1813 0
2014/2015 11 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Horák Jiří Slovan Jirkov "B" 2173 2175 ½
2014/2015 9 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň "A" 1868 1830 ½
2014/2015 8 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Grulich Jiří ŠK Magic Žatec "A" 1954 1945 ½
2014/2015 7 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Nudčenko Karel Sokol Údlice "B" 2042 2037 0
2014/2015 4 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Volák Jan CHESS Most "E" 1847 1838 ½
2014/2015 3 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Hanzlík David CHESS Most "D" 1754 1760 1
2014/2015 1 ŠK Union Louny "B" 1920 1919 Hladík Vladimír Sokol Údlice "C" 1740 1764 1
2014/2015 11 Union Louny "A" 1920 1919 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1860 1835 0
2014/2015 10 Union Louny "A" 1920 1919 Černý Jakub SK Děčín "B" 1889 1949 0
2014/2015 9 Union Louny "A" 1920 1919 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 0
2014/2015 7 Union Louny "A" 1920 1919 Skiba Michal SK Šachy Chlumec "A" 1868 1858 1
2014/2015 6 Union Louny "A" 1920 1919 Kastl Daniel Chess Most "C" 1814 1804 1
2014/2015 4 Union Louny "A" 1920 1919 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 0
2014/2015 3 Union Louny "A" 1920 1919 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 1878 1863 1
2014/2015 2 Union Louny "A" 1920 1919 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1908 1890 1
2014/2015 1 Union Louny "A" 1920 1919 Salaba Václav Sokol Údlice "A" 1892 1902 ½
2013/2014 11 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Srkal Miroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1826 1801 ½
2013/2014 10 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1985 1979 0
2013/2014 9 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 0
2013/2014 8 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 ½
2013/2014 7 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Valenta Petr CHESS Most "D" 1923 1926 0
2013/2014 6 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Škuthan Jiří CHESS Most "E" 1820 1726 0
2013/2014 4 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1743 1727 1
2013/2014 3 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1809 1802 1
2013/2014 2 ŠK Union Louny "B" 1932 1929 Mach Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1458 1
2013/2014 11 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O. 1932 1951 ½
2013/2014 10 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1934 1909 ½
2013/2014 9 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Pospíšil Petr ŠK Sj.Litoměřice "B" 1711 1656 ½
2013/2014 8 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Kameník Martin Chess Most "B" 2035 2045 0
2013/2014 7 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Richter Miroslav ŠK Teplice "B" 1971 1984 ½
2013/2014 6 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1795 1794 1
2013/2014 5 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Pavelka Hubert Jan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1615 1557 ½
2013/2014 4 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Šebl Jan Chess Most "C" 1728 1750 1
2013/2014 3 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1788 1771 1
2013/2014 2 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1836 1851 1
2013/2014 1 ŠK Union Louny "A" 1932 1929 Papay Jindřich SK Děčín "B" 1933 1936 1
2012/2013 11 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1900 1858 0
2012/2013 10 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1819 1800 0
2012/2013 8 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek "A" 1858 1862 1
2012/2013 5 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Paluch Rostislav Slovan Jirkov "B" 1891 1934 ½
2012/2013 4 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1821 ½
2012/2013 3 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Kadlec Daniel CHESS MOST "F" 1724 1795 1
2012/2013 2 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Hanzlík Daniel CHESS MOST "E" 1696 1710 1
2012/2013 1 ŠK Union Louny "B" 1945 1951 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1898 1853 0
2012/2013 11 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Novotný Tomáš SK Děčín"B" 1887 1880 ½
2012/2013 10 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1965 1958 1
2012/2013 9 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1759 1743 ½
2012/2013 8 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Hula Lukáš Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 0
2012/2013 7 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Volák Jan Chess Most"C" 1899 1874 ½
2012/2013 6 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 1
2012/2013 4 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2020 2028 ½
2012/2013 3 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Malina Josef SKD Průmstav-stavby SO"A" 1881 1907 ½
2012/2013 2 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Boháč Vlastimil Chess Most"D" 1762 1784 1
2012/2013 1 ŠK Union Louny"A" 1945 1951 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"A" 1913 1916 0
2011/2012 11 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Paluch Rostislav TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 1
2011/2012 10 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1908 ½
2011/2012 9 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "B" 1956 1964 ½
2011/2012 8 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Rozšafný Michal CHESS MOST "D" 1921 1936 1
2011/2012 7 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Hamala Miroslav CHESS MOST "C" 1952 1963 ½
2011/2012 6 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Blažek Jaroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 1
2011/2012 4 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 1
2011/2012 3 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1965 1936 ½
2011/2012 2 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Urban Miroslav ŠK Magic Žatec "A" 1785 1
2011/2012 1 ŠK Union Louny "B" 1923 1925 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek DDM "A" 1859 1868 1
2011/2012 11 ŠK Union Louny A 1923 1925 Häusler Milan TJ Chlumec A 2052 2027 0
2011/2012 10 ŠK Union Louny A 1923 1925 Král David ŠK Teplice B 2013 1982 0
2011/2012 9 ŠK Union Louny A 1923 1925 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1833 1833 ½
2011/2012 8 ŠK Union Louny A 1923 1925 Pecka František Slovan Jirkov A 2064 2059 1
2011/2012 6 ŠK Union Louny A 1923 1925 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 1
2011/2012 5 ŠK Union Louny A 1923 1925 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1880 1987 1
2011/2012 4 ŠK Union Louny A 1923 1925 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov A 2109 2065 0
2011/2012 3 ŠK Union Louny A 1923 1925 Matějka Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2128 2110 0
2011/2012 2 ŠK Union Louny A 1923 1925 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 0
2011/2012 1 ŠK Union Louny A 1923 1925 Hula Lukáš Sj.Litoměřice A 2081 2083 0
2010/2011 11 ŠK Union Louny "B" 1926 Valenta Petr DDM Most "C" 1915 0
2010/2011 10 ŠK Union Louny "B" 1926 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1895 1
2010/2011 9 ŠK Union Louny "B" 1926 Ta Van Duy DDM Most "D" 1913 0
2010/2011 8 ŠK Union Louny "B" 1926 Paluch Rostislav TJ Slovan Jirkov "B" 1966 1
2010/2011 7 ŠK Union Louny "B" 1926 Císař Jiří TJ Klášterec n/O "A" 1945 ½
2010/2011 6 ŠK Union Louny "B" 1926 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1911 ½
2010/2011 4 ŠK Union Louny "B" 1926 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1944 0
2010/2011 3 ŠK Union Louny "B" 1926 Horák Jiří TJ Sokol Údlice "A" 2251 0
2010/2011 2 ŠK Union Louny "B" 1926 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2014 1
2010/2011 1 ŠK Union Louny "B" 1926 Srkal Miroslav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1691 0
2010/2011 11 ŠK Union Louny"A" 1926 Krásný Drahomír ŠK Střelnice Kadaň 1833 1
2010/2011 10 ŠK Union Louny"A" 1926 Herskovič Radek DDM Most"A" 2155 0
2010/2011 9 ŠK Union Louny"A" 1926 Budil Zdeněk DDM Most"B" 1971 ½
2010/2011 8 ŠK Union Louny"A" 1926 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 ½
2010/2011 6 ŠK Union Louny"A" 1926 Šlampa Jan Slovan Jirkov"A" 1944 1
2010/2011 5 ŠK Union Louny"A" 1926 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 1
2010/2011 4 ŠK Union Louny"A" 1926 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 0
2010/2011 3 ŠK Union Louny"A" 1926 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 0
2010/2011 2 ŠK Union Louny"A" 1926 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 ½
2010/2011 1 ŠK Union Louny"A" 1926 Tilgner Marcel ŠK Viamont Teplice"B" 1927 1
2009/2010 11 ŠK Union Louny"A" 1958 Tilgner Marcel ŠK Teplice"C" 1675 1
2009/2010 9 ŠK Union Louny"A" 1958 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1842 1
2009/2010 5 ŠK Union Louny"A" 1958 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 0
2009/2010 1 ŠK Union Louny"A" 1958 Ladra Antonín TJ Chlumec"A" 1808 ½
2009/2010 9 ŠK Union Louny "B" 1958 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1842 0
2009/2010 8 ŠK Union Louny "B" 1958 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1859 0
2009/2010 7 ŠK Union Louny "B" 1958 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň "B" 1891 0
2009/2010 5 ŠK Union Louny "B" 1958 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1992 ½
2009/2010 4 ŠK Union Louny "B" 1958 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 ½
2009/2010 3 ŠK Union Louny "B" 1958 Urban Miroslav ŠK Magic Žatec "A" 1768 ½
2009/2010 2 ŠK Union Louny "B" 1958 Tuma Josef DDM Most "A" 1745 1
2009/2010 1 ŠK Union Louny "B" 1958 Krist Ladislav ŠK Most "B" 1582 1
2008/2009 9 ŠK Union Louny"B" 1977 Hanzlík Daniel ŠK Most"C" 1353 1
2008/2009 8 ŠK Union Louny"B" 1977 Kučera Tomáš Tatran Podbořany"B" 1632 ½
2008/2009 7 ŠK Union Louny"B" 1977 Kindl Jan TJ Sokol Údlice"A" 1861 1
2008/2009 5 ŠK Union Louny"B" 1977 Rozšafný Michal ŠK Most"B" 1676 1
2008/2009 4 ŠK Union Louny"B" 1977 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice"C" 1612 1
2008/2009 3 ŠK Union Louny"B" 1977 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov"B" 1818 ½
2008/2009 2 ŠK Union Louny"B" 1977 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"B" 1703 1
2008/2009 1 ŠK Union Louny"B" 1977 Vyskočil Zdeněk TK Klášterec n.O."A" 1669 1
2008/2009 11 ŠK Union Louny"A" 1977 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1951 1
2008/2009 10 ŠK Union Louny"A" 1977 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1722 1
2008/2009 9 ŠK Union Louny"A" 1977 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1930 ½
2008/2009 8 ŠK Union Louny"A" 1977 Šulc František Sj.Litoměřice"A" 1736 ½
2008/2009 7 ŠK Union Louny"A" 1977 Carboch Ladislav ŠK Sp.Ústí"C" 1726 ½
2008/2009 6 ŠK Union Louny"A" 1977 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 0
2008/2009 5 ŠK Union Louny"A" 1977 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1672 ½
2008/2009 4 ŠK Union Louny"A" 1977 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 1 ŠK Union Louny"A" 1977 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň"A" 1758 ½
2007/2008 11 ŠK Louny A 1993 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1949 ½
2007/2008 10 ŠK Louny A 1993 Tuma Josef ŠK Most A 1790 1
2007/2008 9 ŠK Louny A 1993 Kostišče Ján TJ Svádov-Olšinky A 1729 1
2007/2008 8 ŠK Louny A 1993 Černý Jakub SK Děčín B 1701 0
2007/2008 7 ŠK Louny A 1993 Král David TJ Bonex Teplice B 1989 1
2007/2008 6 ŠK Louny A 1993 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 0
2007/2008 4 ŠK Louny A 1993 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1651 1
2007/2008 3 ŠK Louny A 1993 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 ½
2007/2008 2 ŠK Louny A 1993 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1976 1
2007/2008 1 ŠK Louny A 1993 Popper Tomáš TJ Sj.Litoměřice A 2001 1
2007/2008 9 ŠK Union Louny B 1993 Kindl Jan TJ Sokol Údlice B 1826 ½
2007/2008 8 ŠK Union Louny B 1993 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1976 1
2007/2008 7 ŠK Union Louny B 1993 Dostál Petr Magik Žatec A 1677 1
2007/2008 6 ŠK Union Louny B 1993 Grussová Helena TJ Klášterec n.O. A 1754 1
2007/2008 4 ŠK Union Louny B 1993 Řehák Jakub ŠK Most B 1918 0
2007/2008 3 ŠK Union Louny B 1993 Nudčenko Karel ŠK Merkur Kadaň A 2061 0
2007/2008 2 ŠK Union Louny B 1993 Pecka František TJ Sokol Údlice A 2049 0
2007/2008 1 ŠK Union Louny B 1993 Boháč Vlastimil ŠK Most C 1664 ½
2006/2007 10 ŠK Union Louny"A" 1952 Bicek Richard KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 ½
2006/2007 9 ŠK Union Louny"A" 1952 Havránek Tomáš SK Děčín "A" 1984 ½
2006/2007 7 ŠK Union Louny"A" 1952 Šura Jaroslav ČSOB"B" 2119 ½
2006/2007 6 ŠK Union Louny"A" 1952 Seliger Bedřich Bonex Teplice"A" 1935 0
2006/2007 5 ŠK Union Louny"A" 1952 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 ½
2006/2007 1 ŠK Union Louny"A" 1952 Burda Roman TJ Neratovice 2015 0
2006/2007 7 Union Louny B 1952 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2266 0
2006/2007 3 Union Louny B 1952 Matoušek Josef Magic Žatec B 1564 1
2006/2007 2 Union Louny B 1952 Klement Lukáš ŠK Most C 1819 ½
2006/2007 1 Union Louny B 1952 Horák Petr Magic Žatec A 1685 ½
2005/2006 10 ŠK Louny 1948 Vlček Josef TJ Bonex Teplice 1933 ½
2005/2006 9 ŠK Louny 1948 Slanec Jan ŠK Rakovník 1721 1
2005/2006 8 ŠK Louny 1948 Kučera Jaroslav 1.Novoborský B"" 1983 ½
2005/2006 7 ŠK Louny 1948 Šnajdr Tomáš ŠK Kladno 2019 1
2005/2006 5 ŠK Louny 1948 Šulc Jaromír ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2038 1
2005/2006 11 Union LounyB"" 1948 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1890 0
2005/2006 10 Union LounyB"" 1948 Nejedlo Josef SK Demas DěčínB"" 1916 ½
2005/2006 9 Union LounyB"" 1948 Dvořák Stanislav Bonex TepliceB"" 2046 0
2005/2006 8 Union LounyB"" 1948 Kudera Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1993 1
2005/2006 7 Union LounyB"" 1948 Kunc Karel Sp.Ústí n.LC"" 1957 0
2005/2006 6 Union LounyB"" 1948 Kalina Jiří CHP Litvínov 2052 1
2005/2006 4 Union LounyB"" 1948 Kořínek Bohuslav Loko MostB"" 2014 ½
2005/2006 3 Union LounyB"" 1948 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 1914 1
2005/2006 2 Union LounyB"" 1948 Chaloupka Vladimír Sj.LitoměřiceA"" 1974 0
2005/2006 1 Union LounyB"" 1948 Novák František Sp.Ustí n.L.B"" 2024 0
2004/2005 11 Union Louny "A" 1931 Urbanský Jaroslav Bystřanští jezd "A" 1633 1
2004/2005 10 Union Louny "A" 1931 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1704 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 1931 Kindl František Sokol Údlice "A" 1968 1
2004/2005 8 Union Louny "A" 1931 Lešák Ondřej SK Demas Děčín "B" 1539 1
2004/2005 7 Union Louny "A" 1931 Seliger Bedřich Bonex Teplice "B" 2007 1
2004/2005 4 Union Louny "A" 1931 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1682 1
2004/2005 1 Union Louny "A" 1931 Čížek Martin Sj.Litoměřice "A" 2008 0
2003/2004 11 ŠK Union Louny 1906 Švarc Ladislav Tatran Podbořany 1577 1
2003/2004 10 ŠK Union Louny 1906 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. 2052 0
2003/2004 9 ŠK Union Louny 1906 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov 1823 1
2003/2004 8 ŠK Union Louny 1906 Doubrava Jan SK Demas Děčín 1955 1
2003/2004 5 ŠK Union Louny 1906 Kalina Jiří CHP Litvínov 2005 1
2003/2004 4 ŠK Union Louny 1906 Salaba Václav Sokol Údlice 1800 0
2003/2004 3 ŠK Union Louny 1906 Ledvina Jiří Glaverbel Teplice 1816 ½
2003/2004 2 ŠK Union Louny 1906 Chaloupka František Sj.Litoměřice 2003 1
2003/2004 1 ŠK Union Louny 1906 Seliger Bedřich Bonex Teplice 2034 0