Hráč Mittelbach Zdeněk

Mittelbach Zdeněk

User Pic
Jméno: Mittelbach Zdeněk
Oddíl: SK Šachy Chlumec
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1860
ID: 1082
FIDE ID: 350990
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 7 SK Šachy Chlumec"A" 1860 1855 Mikeš Jan Teplice Chess Club"A" 2332 2262 0 soutěž
2021/2022 6 SK Šachy Chlumec"A" 1860 1855 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom 1800 1813 ½ soutěž
2021/2022 5 SK Šachy Chlumec"A" 1857 1855 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2058 2053 ½ soutěž
2021/2022 4 SK Šachy Chlumec"A" 1852 1855 Horák Jiří TJ Sokol Údlice"B" 2184 2175 1 soutěž
2021/2022 3 SK Šachy Chlumec"A" 1852 1855 Král David Šachy Povrly 1986 1984 0 soutěž
2021/2022 2 SK Šachy Chlumec"A" 1850 1855 Škuthan Radek ŠK Teplice"B" 1748 1744 0 soutěž
2021/2022 1 SK Šachy Chlumec"A" 1850 1855 Reitingerová Iveta ŠK Louny"A" 2011 2005 0 soutěž
2021/2022 6 SK Šachy Chlumec "B" 1860 1855 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1649 1717 0 soutěž
2021/2022 5 SK Šachy Chlumec "B" 1857 1855 Mašek Daniel SK Děčín "C" 1833 1769 ½ soutěž
2021/2022 4 SK Šachy Chlumec "B" 1857 1855 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1786 1777 ½ soutěž
2021/2022 2 SK Šachy Chlumec "B" 1852 1855 Kostišče Ján Sportis Svádov-Olšinky "A" 1700 1708 1 soutěž
2021/2022 1 SK Šachy Chlumec "B" 1850 1855 Zaťko Michal ŠK Slávie Děčín 1764 1784 1 soutěž
2020/2021 1 SK Šachy Chlumec"A" 1837 1842 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1942 1944 1 soutěž
2019/2020 11 SK Šachy Chlumec "C" 1837 1871 Šala Dalibor CHESS Most "B" 1946 1940 0 soutěž
2019/2020 10 SK Šachy Chlumec "C" 1837 1871 Kameník Martin ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1959 1951 0 soutěž
2019/2020 9 SK Šachy Chlumec "C" 1821 1871 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1784 1791 1 soutěž
2019/2020 8 SK Šachy Chlumec "C" 1821 1871 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1975 2016 0 soutěž
2019/2020 7 SK Šachy Chlumec "C" 1869 1871 Maščák Milan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1560 1668 0 soutěž
2019/2020 6 SK Šachy Chlumec "C" 1869 1871 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1798 1832 0 soutěž
2019/2020 5 SK Šachy Chlumec "C" 1874 1884 Diviš Jiří SK Děčín "C" 1771 1728 1 soutěž
2019/2020 4 SK Šachy Chlumec "C" 1879 1884 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2006 2064 0 soutěž
2019/2020 3 SK Šachy Chlumec "C" 1879 1884 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1944 1924 ½ soutěž
2019/2020 2 SK Šachy Chlumec "C" 1879 1884 Beneš Petr ASK Lovosice 2095 2064 ½ soutěž
2019/2020 1 SK Šachy Chlumec "C" 1894 1884 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2010 2007 0 soutěž
2019/2020 9 SK Šachy Chlumec"A" 1821 1871 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice"B" 1999 1982 ½ soutěž
2019/2020 8 SK Šachy Chlumec"A" 1821 1871 Čenkovič Tomáš Chess Most"A" 1975 1979 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Šachy Chlumec"A" 1821 1871 Jirkovský Tomáš ŠK Magic Žatec"A" 1997 1948 ½ soutěž
2019/2020 6 SK Šachy Chlumec"A" 1869 1871 Hanzlík Tomáš TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1830 1798 0 soutěž
2019/2020 5 SK Šachy Chlumec"A" 1869 1884 Reitinger Petr ŠK Louny"A" 1964 1989 0 soutěž
2019/2020 4 SK Šachy Chlumec"A" 1874 1884 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2008 2019 0 soutěž
2019/2020 3 SK Šachy Chlumec"A" 1879 1884 Černý Jakub SK Děčín"B" 1988 1973 0 soutěž
2019/2020 2 SK Šachy Chlumec"A" 1879 1884 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2059 2032 0 soutěž
2019/2020 1 SK Šachy Chlumec"A" 1894 1884 Klátil Karel Šachy Povrly 1975 1969 0 soutěž
2018/2019 11 SK Šachy Chlumec"A" 1924 1931 Šala Dalibor Chess Most"B" 1923 1926 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1931 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"B" 1872 1866 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1931 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1932 1936 1 soutěž
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec"A" 1924 1931 Král David Sportis Svádov/Olšinky"A" 1987 1992 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Šachy Chlumec"A" 1924 1931 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1986 1997 0 soutěž
2018/2019 6 SK Šachy Chlumec"A" 1940 1931 Krásný Drahomír TJ Klášterec n.O"A" 1944 1941 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Šachy Chlumec"A" 1940 1931 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1974 1980 0 soutěž
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1941 Klátil Karel Šachy Povrly 1985 1974 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec"A" 1934 1941 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1982 2000 1 soutěž
2018/2019 2 SK Šachy Chlumec"A" 1934 1941 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice"B" 2037 2040 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Šachy Chlumec"A" 1954 1941 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2055 2043 0 soutěž
2018/2019 11 SK Šachy Chlumec "B" 1915 1931 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1809 1813 1 soutěž
2018/2019 9 SK Šachy Chlumec "B" 1924 1931 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1707 1724 1 soutěž
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec "B" 1924 1931 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1601 1611 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Šachy Chlumec "B" 1940 1931 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1751 1765 0 soutěž
2018/2019 6 SK Šachy Chlumec "B" 1940 1931 Bublík František ŠK Teplice "B" 1845 1844 1 soutěž
2018/2019 5 SK Šachy Chlumec "B" 1953 1941 Berežný Jan DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1836 1824 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec "B" 1953 1941 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1917 1918 0 soutěž
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec "B" 1934 1941 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "B" 1764 1783 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Šachy Chlumec "B" 1934 1941 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1907 1880 1 soutěž
2018/2019 1 SK Šachy Chlumec "B" 1954 1941 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1853 1881 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Šachy Chlumec"A" 1945 1932 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 1945 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2032 2066 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 Pecka František Slovan Jirkov"A" 1973 1993 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Šachy Chlumec"A" 1939 1932 Hlavatý Radek Sportis Svádov-Olšinky"A" 1875 1913 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Šachy Chlumec"A" 1939 1932 Hořan Tomáš Chess Most"B" 1857 1853 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Šachy Chlumec"A" 1926 1932 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1962 1981 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Šachy Chlumec"A" 1926 1932 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2026 2034 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2027 2030 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 Tímr Jan ŠK Magic Žatec"A" 1787 1778 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 Godla Milan ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Šachy Chlumec"A" 1893 1904 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2096 2101 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Šachy Chlumec "B" 1939 1932 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1 soutěž
2017/2018 8 SK Šachy Chlumec "B" 1939 1932 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1785 1765 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Šachy Chlumec "B" 1926 1932 Slavík Jan SK Děčín "C" 1684 1679 1 soutěž
2017/2018 6 SK Šachy Chlumec "B" 1926 1932 Kudera Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1752 1769 1 soutěž
2017/2018 5 SK Šachy Chlumec "B" 1931 1932 Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1858 1851 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Šachy Chlumec "B" 1931 1932 Křehla Milan ŠK Teplice "B" 1742 1736 1 soutěž
2017/2018 3 SK Šachy Chlumec "B" 1931 1932 Uhlík Bohumil ŠK Slavie Děčín 1758 1840 1 soutěž
2017/2018 2 SK Šachy Chlumec "B" 1931 1932 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1761 1772 1 soutěž
2017/2018 1 SK Šachy Chlumec "B" 1893 1904 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "B" 1780 1802 1 soutěž
2016/2017 9 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 1 soutěž
2016/2017 8 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1623 1650 1 soutěž
2016/2017 7 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1848 1843 1 soutěž
2016/2017 6 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1774 1740 1 soutěž
2016/2017 5 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Hamala Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 ½ soutěž
2016/2017 3 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Vrchotka Josef ŠK Stropnik Osek "A" 2022 2067 0 soutěž
2016/2017 2 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1831 1796 ½ soutěž
2016/2017 1 SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 Hung Do ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1733 1733 1 soutěž
2015/2016 11 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Kurka František ŠK Teplice"B" 1934 1946 ½ soutěž
2015/2016 10 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 0 soutěž
2015/2016 9 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Černíková Alena Šachy Povrly 1978 1963 0 soutěž
2015/2016 8 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Černý Jakub SK Děčín"B" 2013 2019 1 soutěž
2015/2016 7 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Fryček David Chess Most"C" 1673 1674 1 soutěž
2015/2016 6 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Pošmůrný Oldřich Chess Most"B" 2022 2050 1 soutěž
2015/2016 5 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 1 soutěž
2015/2016 4 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Lausmann Kurt Slovan Jirkov 1771 1788 1 soutěž
2015/2016 2 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1983 1996 1 soutěž
2015/2016 1 SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 ½ soutěž
2015/2016 9 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Diviš Jiří SK Decin "C" 1815 1738 1 soutěž
2015/2016 8 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Erban Dušan SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 0 soutěž
2015/2016 7 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Beránek Josef ASK Lovosice "A" 1772 1791 1 soutěž
2015/2016 6 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Malina Josef Sportis Svadov-Olsinky "A" 1797 1833 ½ soutěž
2015/2016 5 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Málek Jiří SK Slavie Decin 1831 1796 ½ soutěž
2015/2016 4 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Řeháček Josef SK Mosad Ceska Kamenice 1661 1708 1 soutěž
2015/2016 3 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Weiss Petr TJ CSAD Libouchec 1846 1821 1 soutěž
2015/2016 2 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Sláma Lukáš SVAH Vseborice 1840 1834 1 soutěž
2015/2016 1 SK SACHY Chlumec "B" 1953 1958 Kovář Ladislav SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1743 1749 1 soutěž
2014/2015 10 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1782 1782 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1869 1936 0 soutěž
2014/2015 8 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 1 soutěž
2014/2015 7 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1951 1922 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1766 1773 1 soutěž
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Kubánek Martin SVAH Všebořice 1906 1906 0 soutěž
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 1 soutěž
2014/2015 3 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Carboch Ladislav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1733 1725 0 soutěž
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1851 1848 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Budil Zdeněk Chess Most "C" 1963 1950 1 soutěž
2014/2015 9 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany "A" 2091 2087 0 soutěž
2014/2015 7 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Reitingerová Iveta Union Louny "A" 1998 2004 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Kreissl Čestmír Sokol Údlice "A" 1917 1917 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Klátil Karel Šachy Povrly 1949 1927 1 soutěž
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Černý Jakub SK Děčín "B" 1889 1949 0 soutěž
2014/2015 3 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 0 soutěž
2014/2015 2 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Vrchotka Josef Teplice "B" 2017 2028 0 soutěž
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1908 1890 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Šachy Chlumec"C" 1930 1938 Malý Jiří ŠK Teplice"E" 1662 1658 1 soutěž
2013/2014 5 SK Šachy Chlumec"C" 1930 1938 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 1 soutěž
2013/2014 11 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1782 1805 ½ soutěž
2013/2014 10 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 1723 1 soutěž
2013/2014 8 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Vodehnal Václav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1642 1 soutěž
2013/2014 7 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1810 1781 1 soutěž
2013/2014 6 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1748 1741 ½ soutěž
2013/2014 5 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Vodička Milan ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1698 1728 1 soutěž
2013/2014 4 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Kovařík Daniel TJ SVAH Všebořice 1702 1 soutěž
2013/2014 3 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Stankev Martin SKD Průmstav - stavby SO "A" 1821 1891 0 soutěž
2013/2014 2 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Malý Jiří Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 1 soutěž
2013/2014 1 SK ŠACHY Chlumec "A" 1930 1938 Uhlík Bohumil ŠK Slávie Děčín 1846 1858 ½ soutěž
2012/2013 11 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1711 1668 1 soutěž
2012/2013 10 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1743 1 soutěž
2012/2013 9 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 ½ soutěž
2012/2013 8 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Černý Jakub SK Děčín "C" 1742 1781 1 soutěž
2012/2013 7 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 0 soutěž
2012/2013 6 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 1 soutěž
2012/2013 5 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Malinkovič Viktor Svádov-Olšinky "C" 1667 1729 ½ soutěž
2012/2013 4 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1740 1767 1 soutěž
2012/2013 3 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín 1852 ½ soutěž
2012/2013 2 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Rouč Michal SVAH Všebořice "A" 1758 1851 0 soutěž
2012/2013 1 SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 Svoboda Josef SK ŠACHY Chlumec "B" 1681 1 soutěž
2012/2013 10 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Weiss Petr TJ Start Karko ÚL 1886 1875 1 soutěž
2012/2013 9 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice"D" 1859 1863 0 soutěž
2012/2013 8 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Babička Michal SK Děčín"D" 1700 1761 0 soutěž
2012/2013 7 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1711 1668 1 soutěž
2012/2013 6 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 1 soutěž
2012/2013 5 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Křehla Milan ŠK Teplice"E" 1851 1852 ½ soutěž
2012/2013 4 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 1 soutěž
2012/2013 3 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1250 1 soutěž
2012/2013 2 SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 Krausz Milan Svah Všebořice"B" 1446 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1776 1746 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2136 2119 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1988 1996 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Strašlipka Jiří ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Chlumec "B" 1976 2004 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Chlumec A 1976 2004 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Chlumec A 1976 2004 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Chlumec A 1976 2004 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Chlumec A 1976 2004 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2237 2234 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Chlumec A 1976 2004 Budil Zdeněk Chess Most B 2001 2001 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Chlumec A 1976 2004 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Chlumec A 1976 2004 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Chlumec A 1976 2004 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Chlumec A 1976 2004 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2020 1943 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Chlumec A 1976 2004 Švarc Roman Slovan Jirkov A 2093 2073 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Chlumec A 1976 2004 Janda Zdeněk Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 0 soutěž
2010/2011 10 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 1 soutěž
2010/2011 5 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 Pešek Radomír DDM Most"A" 2046 ½ soutěž
2010/2011 4 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 Tuma Josef DDM Most"B" 1789 ½ soutěž
2010/2011 3 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 0 soutěž
2010/2011 2 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 Zrzavý Václav ŠK Union Louny"A" 1877 0 soutěž
2010/2011 1 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2078 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Chlumec "A" 2033 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1986 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Chlumec "A" 2033 Beil Richard Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1597 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Chlumec "A" 2033 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1711 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Chlumec "A" 2033 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1743 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Chlumec "A" 2033 Köchert Bedřich ŠK Viamont Teplice "C" 1683 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Chlumec "A" 2033 Riedel Miroslav TJ Slavia SČE Děčín 1687 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Chlumec "A" 2033 Malina Josef Sportis Svádov - Olšinky "B" 1912 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Chlumec "A" 2033 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "B" 1796 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Chlumec "A" 2033 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1734 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Chlumec "A" 2033 Kirs Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1769 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Chlumec "A" 2033 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1814 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Chlumec "B" 1996 Kostišče Ján Ulimex Svádov Olšinky "C" 1707 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Chlumec "B" 1996 Pekař František SK Děčín "C" 1850 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Chlumec "B" 1996 Zaťko Michal Slavia SČE Děčín 1795 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Chlumec "B" 1996 Batelková Lucie Spartak UL "C" 1708 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Chlumec "B" 1996 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1962 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Chlumec "B" 1996 Fajfr Jaroslav ŠK Mosad Česká Kamenice 1762 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Chlumec "B" 1996 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1788 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Chlumec"A" 1996 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2153 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Chlumec"A" 1996 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Chlumec"A" 1996 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Chlumec"A" 1996 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2008 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Chlumec"A" 1996 Reitinger Petr TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Chlumec"A" 1996 Valenta Petr ŠK Most"A" 1938 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Chlumec"A" 1996 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Chlumec"A" 1996 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Chlumec"A" 1996 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Chlumec"A" 1996 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Chlumec"A" 1996 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2072 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Chlumec "A" 2053 Kopřiva Richard ŠK Union Louny "C" 1559 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Chlumec "A" 2053 Köchert Bedřich ŠK Teplice "D" 1759 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Chlumec "A" 2053 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1681 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Chlumec "A" 2053 Šimovič Ludvík ŠK Teplice "E" 1722 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Chlumec "A" 2053 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina "A" 1751 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Chlumec "A" 2053 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "C" 1692 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Chlumec "A" 2053 Beránek Josef Lovochemie Lovosice 1790 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Chlumec "A" 2053 Vašíček Milan Bystřanští Jezdci "A" 1665 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Chlumec "B" 2056 Svoboda Josef Loko Ústí "B" 1715 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Chlumec "B" 2056 Klátil Pavel SK Děčín "D" 1726 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Chlumec "B" 2056 Šebesta Jan TJ Svadov-Olšinky"C" 1614 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Chlumec "A" 2056 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Chlumec "A" 2056 Voslař Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2044 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Chlumec "A" 2056 Šotolová Jana KŠ Štětí 1666 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Chlumec "A" 2056 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1786 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Chlumec "A" 2056 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1749 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Chlumec "A" 2056 Janda Zdeněk SK Děčín "C" 2072 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Chlumec "A" 2056 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1677 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Chlumec "A" 2056 Kučera Jaroslav ŠK Mosad Čes. Kamenice 2005 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Chlumec "A" 2056 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1961 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Chlumec "B" Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Chlumec "B" Jonák Dušan TJ Svadov-Olšinky"C" 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Chlumec "B" Klátil Pavel SK Děčín "D" 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Chlumec "B" Černý Vladimír TJ Svádov-Olšinky"D" 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Chlumec "B" Krejčí Vladimír Karko Ústí 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Chlumec "B" Svoboda Josef Loko Ústí "B" 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Chlumec "B" Černý Lumír SK Děčín "E" 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Chlumec Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín"A" 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Chlumec Hrnčíř Petr Spartak Ústí n.L."D" 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Chlumec Kapoun Pavel Lokomotiva Ústí n.L."A" 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Chlumec Musil Antonín Svádov Olšinky"B" 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Chlumec Lešák Jiří SK Děčín"C" 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Chlumec Voslař Jan Spartak Ústí n.L."C" 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Chlumec Michňo Martin ČSAD Libouchec 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Chlumec Machálek Bedřich Svádov Olšinky"A" 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Chlumec Kučera Petr Mosad Č.Kamenice"A" 1 soutěž
2005/2006 9 Chlumec B"" 1995 Šotolová Jana Štětí B"" 1708 1 soutěž
2005/2006 8 Chlumec B"" 1995 Marschner Karel Spartak UL F"" 1414 1 soutěž
2005/2006 7 Chlumec B"" 1995 Weiss Petr Karko Ústí 1765 1 soutěž
2005/2006 6 Chlumec B"" 1995 Laban Vladimír Loko Ústí B"" 1686 ½ soutěž
2005/2006 5 Chlumec B"" 1995 Bláha Milan Demas Děčín D"" 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Chlumec 1995 Machálek Bedřich Svádov-Olš. B 1991 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Chlumec 1995 Kout Zdeněk Mosad Č.Kamenice 2056 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Chlumec 1995 Mráz Jiří Slávia Děčín B 1870 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Chlumec 1995 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.L D 1663 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Chlumec 1995 Hlavatý Radek Svádov-Olš.A 1848 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Chlumec 1995 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1740 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Chlumec 1995 Hofmann Dietmar SK Demas Děčín C 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Chlumec 1995 Wichs Jakub TJ Povrly 2053 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Chlumec 1995 Horák Lukáš Loko Ústí n.L A 1812 1 soutěž
2004/2005 9 Chlumec 1993 Wichs Jakub Šachy Povrly "A" 2079 0 soutěž
2004/2005 8 Chlumec 1993 Bažantová Marie Sp.Ústí n.L. "D" 1942 1 soutěž
2004/2005 7 Chlumec 1993 Pekař František SK Demas Děčín "C" 1845 1 soutěž
2004/2005 6 Chlumec 1993 Vodehnal Václav Svádov-Olšinky "A" 1790 1 soutěž
2004/2005 5 Chlumec 1993 Beil Richard Svádov-Olšinky "B" 1612 1 soutěž
2004/2005 4 Chlumec 1993 Kapoun Pavel Loko Ústí n.L. "A" 1781 1 soutěž
2004/2005 3 Chlumec 1993 Voslař Jan Sp.Ústí n.L "C" 2000 ½ soutěž
2004/2005 2 Chlumec 1993 Seifarth Robert MOSAD Čes.Kamenice 2201 0 soutěž
2004/2005 1 Chlumec 1993 Říha Jaroslav ČSAD Libouchec 2031 0 soutěž
2003/2004 9 Chlumec 1952 Horák Lukáš Loko ÚstíB" 1806 1 soutěž
2003/2004 8 Chlumec 1952 Rouč Michal Sp.Ústí n.L.C" 1765 1 soutěž
2003/2004 7 Chlumec 1952 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1935 ½ soutěž
2003/2004 6 Chlumec 1952 Varta Jiří SK DěčínC" 1828 1 soutěž
2003/2004 5 Chlumec 1952 Kostišče Ján Svádov-Olš.B" 1735 1 soutěž
2003/2004 4 Chlumec 1952 Carboch Ladislav Svádov-Olš.A" 1795 ½ soutěž
2003/2004 3 Chlumec 1952 Jernek Pavel MOSAD Čes.Kamenice 2058 0 soutěž
2003/2004 2 Chlumec 1952 Smrček Martin ČSAD Libouchec 1899 1 soutěž
2003/2004 1 Chlumec 1952 Železný Jiří ŠK PovrlyA" 1914 1 soutěž
2003/2004 11 Loko Ústí n.L. 1952 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2101 0 soutěž
2003/2004 10 Loko Ústí n.L. 1952 Janda Zdeněk SK Demas Děčín 2143 0 soutěž
2003/2004 9 Loko Ústí n.L. 1952 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice 2102 0 soutěž
2003/2004 8 Loko Ústí n.L. 1952 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2176 1 soutěž
2003/2004 7 Loko Ústí n.L. 1952 Šlangal Lukáš Bonex Teplice 2029 1 soutěž
2003/2004 6 Loko Ústí n.L. 1952 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 0 soutěž
2003/2004 5 Loko Ústí n.L. 1952 Balín Kamil Tatran Podbořany 1973 ½ soutěž
2003/2004 4 Loko Ústí n.L. 1952 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 1 soutěž
2003/2004 3 Loko Ústí n.L. 1952 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 ½ soutěž
2003/2004 2 Loko Ústí n.L. 1952 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2040 0 soutěž
2003/2004 1 Loko Ústí n.L. 1952 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2081 0 soutěž