Hráč Jandečka Tomáš

Jandečka Tomáš

User Pic
Jméno: Jandečka Tomáš
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2180
Elo mezinárodní: 2202
ID: 550
FIDE ID: 308358
Rok narození: 1978
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians B 2268 2246 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Körschner Miroslav TJ Pankrác D 2084 2067 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1919 1981 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Postupa Martin GROP - B 2037 2048 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Markovič Milan Sokol Vršovice A 2151 2156 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Šplíchal Petr Unichess D 1906 1914 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2077 2092 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1950 1943 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2146 2135 Soukal Rudolf Dukla B 1961 1946 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2146 2135 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2133 2137 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2146 2135 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice B 2117 2079 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2146 2135 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2217 2209 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2146 2135 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2140 2150 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov C 2175 2171 Dvořák Bohumil USK Praha B 1939 1883 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov C 2175 2171 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1797 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2175 2171 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2318 0 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2175 2171 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2035 2017 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2175 2171 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2286 2265 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2175 2171 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov 2173 2171 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2232 2255 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2175 2171 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2119 2067 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2175 2171 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2164 2178 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2173 2171 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2197 2196 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 2196 2187 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2143 2137 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Srostlík Zdeněk Sokol Kobylisy D 1871 1864 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2152 2166 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2021 2038 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha C 2331 2272 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Vološin Leon ŠK Praha - Smíchov A 2403 2430 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2182 2184 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2040 2055 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy B 1879 1848 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy C 1742 1796 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1945 1909 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Postupa Martin GROP B 2096 2098 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2129 2125 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2045 2040 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2202 2180 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2036 2032 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2202 2180 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2190 2131 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2202 2180 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 1972 1982 ½ soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 2182 2184 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace 2230 2219 0 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 2182 2184 Veselský Michal USK Praha A 2048 2083 1 soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov B 2182 2184 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2196 2175 ½ soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 2182 2184 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 0 soutěž
2015/2016 11 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2106 2091 0 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2091 2058 0 soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 ½ soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Vaculík Martin GROP B 2290 2277 ½ soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2094 2108 1 soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Nováček Josef TJ Pankrác C 2167 2203 ½ soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy C 1910 1847 ½ soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov A 2182 2184 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 2148 0 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 2157 2167 Popper Tomáš Unichess ČSOB D 1998 1954 ½ soutěž
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 2157 2167 Jaščenko Olga Unichess ČSOB C 2164 2107 1 soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov A 2157 2167 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2215 2211 ½ soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2157 2167 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha C 2203 2199 1 soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov A 2157 2167 Spurný Ondřej GROP B 2088 2110 1 soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov A 2157 2167 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Šuráň Jan ŠK PORG A 2359 2337 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2344 2376 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2138 2132 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Soural Jan TJ Pankrác C 2178 2177 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Satranský Jaroslav TJ Praga Praha A 2215 2210 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice B 2224 2248 0 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov 2150 2144 0 soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 Budka Jan Sokol Domažlice 2197 2197 0 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1953 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2158 2164 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2196 2210 Turner Jan ŠK Líně 2395 2392 0 soutěž
2010/2011 10 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Trmota Zdeněk Sokol Plzen Letna A 2176 ½ soutěž
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Straka Zdeněk Sokol Tabor B 1995 1 soutěž
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Filipi Štěpán Sokol Vysehrad B 2100 1 soutěž
2010/2011 7 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Tochor Jiří Sokol Domazlice 2076 ½ soutěž
2010/2011 6 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Folk Petr Sokol Plzen 1 2242 ½ soutěž
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Zapletal Jindřich Sokol Tabor A 2246 0 soutěž
2010/2011 3 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Pták Pavel Sokol Platan Pisek 2128 ½ soutěž
2010/2011 2 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 Svoboda Václav OAZA Praha 2266 0 soutěž
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 2169 Příborský Marek Sokol Plzeň 1 A 2232 ½ soutěž
2009/2010 10 SK Viktoria Žižkov A 2169 Mařík Petr ŠK Líně A 2139 1 soutěž
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2169 Hadžala Daniel TJ Spartak Žebrák A 2099 ½ soutěž
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2169 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 2016 1 soutěž
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2169 Váchal Josef TJ Šakal Kozolupy A 2156 0 soutěž
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2169 Riedl Max TJ Sokol Domažlice A 2104 1 soutěž
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2169 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2139 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Viktoria Žižkov A 2169 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha B 2153 ½ soutěž
2009/2010 3 SK Viktoria Žižkov A 2169 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná A 2200 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2169 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2125 1 soutěž
2009/2010 1 SK Viktoria Žižkov A 2169 Kukla Petr ŠK Český Krumlov A 2141 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2149 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha A 2202 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Dvořák Jan TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Šott Pavel Sokol Klatovy A 2125 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Spal Milan Sokol Platan Písek A 2229 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Jandovský Viktor TJ Pankrác Praha B 2168 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy A 2235 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Hlaváček Jiří ŠK Pyrit Příbram A 2202 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Plášil Jiří QCC České Budějovice B 2088 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 0 soutěž
2007/2008 11 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2185 ½ soutěž
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy A 2113 ½ soutěž
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Hlaváček Jiří ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 1 soutěž
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2200 0 soutěž
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2106 0 soutěž
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Spal Milan Sokol Platan Písek A 2222 ½ soutěž
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2170 ½ soutěž
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Hašek Václav Sokol Tábor B 2089 1 soutěž
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad Praha B 2256 ½ soutěž
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná A 2149 ½ soutěž
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2193 Zedek Alois TJ Praga Praha A 2122 ½ soutěž
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2150 Stluka Petr ŠK Alva Pb Příbram 2204 ½ soutěž
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2150 Císler Petr Sokol Domažlice 2196 ½ soutěž
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2150 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2180 0 soutěž
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2150 Most Zdeněk Baník Habartov 2100 0 soutěž
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2150 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2255 0 soutěž
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2150 Janeček Josef Sokol Tábor B 2123 ½ soutěž
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2150 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2118 0 soutěž
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2150 Kubečka David Sokol Vršovice 2252 0 soutěž
2004/2005 3 Viktoria Žižkov 2150 Pták Pavel Sokol Rekol Písek 2168 ½ soutěž
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2150 Eretová Jana Šachklub Sokol Klatovy 2171 1 soutěž
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2150 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 0 soutěž
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2176 Hába Zdeněk Sokol Vyšehrad C 2154 0 soutěž
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2176 Špaček Libor Spartak Vrchlabí 2174 0 soutěž
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2176 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2157 0 soutěž
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2176 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2177 0 soutěž
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2176 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 1 soutěž
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2176 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 ½ soutěž
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2176 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2267 ½ soutěž
2003/2004 3 Viktoria Žižkov 2176 Štolba Miloš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 ½ soutěž
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2176 Roško Luboš ŠK Polabiny Pardubice 2149 0 soutěž
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2176 Navrátil František Synthesia Pardubice B 2183 0 soutěž