Hráč Hnilo Jiří

Hnilo Jiří

User Pic
Jméno: Hnilo Jiří
Oddíl: Břidličná - oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2079
Elo mezinárodní: 2069
ID: 1219
FIDE ID: 307360
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Steinitz-Makabi Praha 2069 2079 Mihál Sergej GROP - D 1890 1932 1
2018/2019 2 Steinitz-Makabi Praha 2069 2079 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 1946 1950 0
2010/2011 3 TJ Město Albrechtice 2081 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1516 1
2009/2010 11 Slavoj Bruntál 2070 Benda Aleš TJ Mořkov 2180 0
2009/2010 10 Slavoj Bruntál 2070 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2164 0
2009/2010 5 Slavoj Bruntál 2070 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 0
2009/2010 4 Slavoj Bruntál 2070 Hrabovský Vladimír Zbrojovka Vsetín 2039 1
2009/2010 3 Slavoj Bruntál 2070 Beran Petr Baník Havířov 2162 0
2009/2010 2 Slavoj Bruntál 2070 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2109 1
2009/2010 1 Slavoj Bruntál 2070 Poláček Michal TJ Mittal B 2009 1
2008/2009 11 Slavoj Bruntál 2121 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 0
2008/2009 10 Slavoj Bruntál 2121 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 0
2008/2009 9 Slavoj Bruntál 2121 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2195 ½
2008/2009 7 Slavoj Bruntál 2121 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 0
2008/2009 6 Slavoj Bruntál 2121 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 0
2008/2009 5 Slavoj Bruntál 2121 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2215 0
2008/2009 4 Slavoj Bruntál 2121 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 ½
2008/2009 3 Slavoj Bruntál 2121 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2133 0
2008/2009 2 Slavoj Bruntál 2121 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 0
2008/2009 1 Slavoj Bruntál 2121 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 0
2006/2007 11 TJ Břidličná 2090 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1958 1
2006/2007 10 TJ Břidličná 2090 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2134 ½
2006/2007 9 TJ Břidličná 2090 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 2001 ½
2006/2007 8 TJ Břidličná 2090 Píša Vladimír ŠK u Freda Darkovičky 2017 1
2006/2007 5 TJ Břidličná 2090 Hromada Jan Slezan Opava "C" 2018 ½
2006/2007 4 TJ Břidličná 2090 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2085 1
2006/2007 2 TJ Břidličná 2090 Klimša Jiří TJ Sokol Háj 1914 1
2006/2007 11 Slavoj Bruntál 2090 Káňa Pavel ŠK Šenov 2096 ½
2006/2007 10 Slavoj Bruntál 2090 Neděla Jiří Sokol Jakartovice 2024 1
2006/2007 9 Slavoj Bruntál 2090 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1965 1
2006/2007 8 Slavoj Bruntál 2090 Slovák Svatopluk Sokol Fryčovice 1804 1
2006/2007 7 Slavoj Bruntál 2090 Vícha Martin Slezan Opava B 1890 ½
2006/2007 6 Slavoj Bruntál 2090 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov B 2044 0
2006/2007 5 Slavoj Bruntál 2090 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2012 1
2006/2007 4 Slavoj Bruntál 2090 Nováček Pavel ŠK Svinov 2015 ½
2006/2007 3 Slavoj Bruntál 2090 Šindler Michal VOKD Ostrava-Poruba 2150 ½
2006/2007 2 Slavoj Bruntál 2090 Cupek Martin TŽ Třinec C 2055 1
2006/2007 1 Slavoj Bruntál 2090 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová B 2205 ½
2005/2006 11 TJ Břidličná 2060 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2070 ½
2005/2006 10 TJ Břidličná 2060 Suder Ryszard TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2263 ½
2005/2006 9 TJ Břidličná 2060 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2132 ½
2005/2006 6 TJ Břidličná 2060 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1916 1
2005/2006 5 TJ Břidličná 2060 Zdražil Tomáš TJ Slavoj Bruntál "B" 1964 1
2005/2006 4 TJ Břidličná 2060 Hrazdil Vojtěch TJ Slavoj Bruntál "C" 1688 1
2005/2006 3 TJ Břidličná 2060 Hrouza Ondřej VMS Sosnová - Lichnov 2042 1
2005/2006 2 TJ Břidličná 2060 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 2006 1
2005/2006 1 TJ Břidličná 2060 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1884 1
2005/2006 11 Slavoj Bruntál A 2060 Kleberc Karel LaborTech Ostrava B 2268 ½
2005/2006 10 Slavoj Bruntál A 2060 Staszko Martin TŽ Třinec C 2080 ½
2005/2006 8 Slavoj Bruntál A 2060 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 0
2005/2006 6 Slavoj Bruntál A 2060 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2042 0
2005/2006 5 Slavoj Bruntál A 2060 Mohyla Tomáš ŠK Šenov A 2138 0
2005/2006 4 Slavoj Bruntál A 2060 Dobeš Luděk VOKD Poruba A 2120 1
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 2060 Řezníček Marcel Baníl Havířov B 2128 ½
2005/2006 1 Slavoj Bruntál A 2060 Slováček Petr ŠK Svinov A 2048 ½
2004/2005 11 TJ Břidličná A 2087 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 1920 1
2004/2005 10 TJ Břidličná A 2087 Vlachopulos Georgis Loko Krnov A 2115 0
2004/2005 9 TJ Břidličná A 2087 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2125 ½
2004/2005 6 TJ Břidličná A 2087 Vysoglad Petr ŠK Frýdek Místek C 2110 0
2004/2005 5 TJ Břidličná A 2087 Döring Robert TJ Mořkov A 2239 ½
2004/2005 4 TJ Břidličná A 2087 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 0
2004/2005 2 TJ Břidličná A 2087 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá B 2229 ½
2004/2005 1 TJ Břidličná A 2087 Holeksa Miloš TJ Jakl Karviná B 2124 ½
2004/2005 5 VMS SosnováLichnov 2087 Szczepanek Radoslaw ŠKTP Hrabyně B 0
2004/2005 3 VMS SosnováLichnov 2087 Studený Petr Slavoj Bruntál B 1768 0
2004/2005 2 VMS SosnováLichnov 2087 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2091 0
2003/2004 11 TJ Břidličná A 2136 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 1
2003/2004 10 TJ Břidličná A 2136 Holek Jaroslav Ritmus Ostrava 2207 ½
2003/2004 9 TJ Břidličná A 2136 Slovák Petr ŠK Frýdek-MístekC 2124 0
2003/2004 8 TJ Břidličná A 2136 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně B 2162 0
2003/2004 7 TJ Břidličná A 2136 Slanina Miroslav Sokol Dobrá B 2234 0
2003/2004 6 TJ Břidličná A 2136 Benda Aleš Mořkov A 2161 ½
2003/2004 5 TJ Břidličná A 2136 Helis Tadeusz ŠKTP Hrabyně A 2311 0
2003/2004 4 TJ Břidličná A 2136 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2196 ½
2003/2004 3 TJ Břidličná A 2136 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2084 ½
2003/2004 2 TJ Břidličná A 2136 Podlesný Pavel Baník Havířov B 2203 ½
2003/2004 1 TJ Břidličná A 2136 Kocur Valter ŠK MSA D.BenešovB 2118 ½
2003/2004 6 TJ Břidličná B 2136 Pavlásek Boris Jiskra Rýmařov 2130 ½
2003/2004 4 TJ Břidličná B 2136 Rakús Pavel MSA Dol.Benešov C 1940 0
2003/2004 3 TJ Břidličná B 2136 Mužík Martin Sokol Jakartovice 2219 ½