Hráč Bažantová Marie

Bažantová Marie

User Pic
Jméno: Bažantová Marie
Oddíl: Šachový klub Teplice
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1845
Elo mezinárodní: 1834
ID: 1517
FIDE ID: 309354
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 Teplice Chess Club"A" 1834 1845 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice"B" 1631 1566 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1917 1893 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2039 2038 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1917 1893 Beneš Petr ASK Lovosice 2099 2079 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1899 1893 Šala Dalibor CHESS Most "B" 1939 1940 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1888 1892 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1880 1860 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 1899 1893 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice 2018 2026 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 1890 1893 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2031 2032 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 1890 1893 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy "A" 1864 1866 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 1892 1892 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 2001 2000 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 1898 1892 Mišičko Ján ŠK Kladno 2028 2031 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1925 1893 Lančarič Tomáš ŠK Louny"A" 1861 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1890 1893 Kovář Vladimír TJ Sokol Údlice"B" 1749 1840 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1892 1892 Červinka Jan ŠK Magic Žatec"A" 1685 1706 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1909 1916 Šťastný Jiří TJ Klášterec n.O"A" 1453 1481 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1909 1916 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1781 1804 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1902 1916 ŠK Union Louny"B" 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1912 1916 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1824 1832 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1914 1924 Kastl Daniel Chess Most"B" 1870 1863 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1934 1924 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1891 1895 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1934 1924 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1874 1871 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1920 1924 Wáclawek Karel Sportis Svádov/Olšinky"A" 1613 1656 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1909 1916 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 1984 2013 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1909 1916 Lasík Petr DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1661 1685 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1902 1916 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "B" 1773 1789 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1912 1916 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1863 1887 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1912 1916 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1644 1635 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1914 1924 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1730 1785 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1914 1924 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2046 2050 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1934 1924 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2024 2024 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1934 1924 Papay Marek SK Děčín "C" 1951 1935 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1920 1924 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1974 1968 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 1928 1924 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov 0 1848 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1946 2001 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1955 1931 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 1965 1944 Hácha Aleš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2048 2044 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1965 1944 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1965 1944 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1812 1778 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1965 1944 Reitinger Petr ŠK Union Louny"A" 1963 2003 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1965 1944 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"A" 1848 1850 1 soutěž
2015/2016 9 SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 Viola Jan TJ CSAD Libouchec 1768 1803 1 soutěž
2015/2016 8 SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 Matoušek Aleš SK SACHY Chlumec "B" 1829 1887 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 Kudera Jiří SK Slavoj Litomerice "B" 1805 1832 1 soutěž
2015/2016 6 SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 Různa Jindřich SK Decin "C" 1875 1879 1 soutěž
2015/2016 4 SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1 soutěž
2015/2016 3 SK Spartak Usti n. L. "B" 1965 1944 Malina Josef Sportis Svadov-Olsinky "A" 1797 1833 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 Sýkora Ondřej ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1932 1947 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 Lešák Jiří SK Děčín 1934 1980 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2047 2046 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1938 1914 Kindl František Sokol Údlice "A" 1848 1844 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1938 1914 Černíková Alena Šachy Povrly 1995 1992 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1938 1914 Ledvina Jiří SK Šachy Chlumec "A" 1853 1790 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1938 1914 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1868 1830 1 soutěž
2013/2014 11 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1963 1955 Bartoš Václav ŠK Teplice 1740 1774 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1963 1955 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2206 2194 0 soutěž
2013/2014 4 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1963 1955 Bargel Martin TJ NERATOVICE 2112 2105 1 soutěž
2013/2014 2 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1963 1955 Volák Jan CHESS MOST 1890 1880 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Semerdžiev Stefan ŠK Sj.Litoměřice "B" 1953 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Vrchotka Josef ŠK Teplice "B" 2001 2012 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2016 2023 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1772 1832 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1855 1835 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Papay Marek SK Děčín "B" 1964 1980 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. 1900 1863 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Kovář Ladislav Slavoj Litoměřice"A" 1965 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1784 1786 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Boháč Vlastimil Chess Most"D" 1762 1784 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1819 1800 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 1976 1945 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Černý Jakub SK Děčín"B" 1742 1781 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 1891 1934 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Sp.Ústí n.L B 1965 1937 Kyselý Ivan Slovan Jirkov A 1928 0 soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2203 2219 0 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 1947 1911 0 soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Holeš Michal ŠK Teplice 1946 1979 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 1980 2022 ½ soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 ½ soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Cichý Miroslav CHESS MOST 2132 2122 1 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1965 1937 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1851 1812 1 soutěž
2010/2011 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Kurka František ŠK Viamont Teplice 2069 1 soutěž
2010/2011 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2246 ½ soutěž
2010/2011 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Nečada Martin Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2153 ½ soutěž
2010/2011 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Pletánek Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 0 soutěž
2010/2011 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 0 soutěž
2010/2011 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2163 ½ soutěž
2010/2011 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Papay Marek SK Děčín 2029 0 soutěž
2010/2011 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2004 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2056 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2001 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 Skála Kamil ŠK Most"A" 1959 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň 2081 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2246 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1922 Pecka František Slovan Jirkov 2081 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Reitinger Petr SK Děčín"A" 2115 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Kotrba Matěj Sj.Litoměřice"A" 1831 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"B" 1912 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí"C" 1708 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 Kurka František ŠK Teplice 2070 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2091 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha"B" 2124 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov 1915 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice 1785 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Pospíšil Petr TJ Sj.Litoměřice A 1717 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1816 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Tuma Josef ŠK Most A 1790 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Lešák Jiří SK Děčín B 1695 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1770 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 1964 Bicek Richard KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 1964 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice"A" 1672 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 1907 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1748 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2011 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov 2023 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Schwarzbek Jan Lokomotiva Most "B" 1644 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1840 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 Semerdžiev Stefan TJ Lovochemie Lovosice 1955 ½ soutěž
2005/2006 11 Sp.Ustí n.L.B"" 2148 Zaťko Michal Slávia DěčínA"" 1783 1 soutěž
2005/2006 10 Sp.Ustí n.L.B"" 2148 Hozda David Loko MostB"" 2053 0 soutěž
2005/2006 3 Sp.Ustí n.L.B"" 2148 Jesenský Jaromír Sj.LitoměřiceB"" 1383 1 soutěž
2005/2006 1 Sp.Ustí n.L.B"" 2148 Drobný Zbyněk Union LounyB"" 1935 ½ soutěž
2005/2006 9 Sp.Ústí n.L D 2148 Pekař František SK Demas Děčín C 1893 1 soutěž
2005/2006 8 Sp.Ústí n.L D 2148 Němec Petr TJ Povrly 2014 0 soutěž
2005/2006 7 Sp.Ústí n.L D 2148 Ladra Antonín Loko Ústí n.L A 1781 1 soutěž
2005/2006 6 Sp.Ústí n.L D 2148 Häusler Milan TJ Chlumec 2021 1 soutěž
2005/2006 5 Sp.Ústí n.L D 2148 Jedlička Jan Mosad Č.Kamenice 2013 0 soutěž
2005/2006 4 Sp.Ústí n.L D 2148 Kebrt Jaromír Slávia Děčín B 1645 1 soutěž
2005/2006 3 Sp.Ústí n.L D 2148 Jonák Dušan Svádov-Olš. B 1652 1 soutěž
2005/2006 2 Sp.Ústí n.L D 2148 Malina Josef Svádov-Olš.A 1770 1 soutěž
2005/2006 1 Sp.Ústí n.L D 2148 Michňo Martin ČSAD Libouchec 1719 1 soutěž
2004/2005 9 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Seifarth Robert MOSAD Čes.Kamenice 2201 0 soutěž
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Mittelbach Zdeněk Chlumec 1993 0 soutěž
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Wichs Jakub Šachy Povrly "A" 2079 ½ soutěž
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Smrček Martin ČSAD Libouchec 1882 1 soutěž
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Pekař František SK Demas Děčín "C" 1845 0 soutěž
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Král Karel Svádov-Olšinky "A" 1906 0 soutěž
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Beil Richard Svádov-Olšinky "B" 1612 1 soutěž
2004/2005 2 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Kunc Karel Loko Ústí n.L. "A" 1970 0 soutěž
2004/2005 1 Sp.Ústí n.L. "D" 1942 Voslař Jan Sp.Ústí n.L "C" 2000 ½ soutěž
2004/2005 11 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Maščák Milan Glaverbel Teplice 1601 ½ soutěž
2004/2005 10 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Ježil Pavel Sokol Údlice "A" 1779 1 soutěž
2004/2005 9 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Polenský Vladislav SK Demas Děčín "B" 1934 ½ soutěž
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Pastva Zdeněk Bonex Teplice "B" 1869 1 soutěž
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín "A" 1807 ½ soutěž
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Volek Radomír Union Louny "A" 1962 0 soutěž
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L. "B" 1942 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 1871 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1923 Netušil Jaroslav TJ Spol.Neratovice 2017 0 soutěž
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L. 1923 Kujal Gustav CHP Litvínov 1853 1 soutěž
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L. 1923 Ježil Pavel Sokol Údlice 1780 1 soutěž
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L. 1923 Lenner Jan Sj.Litoměřice 1972 1 soutěž
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L. 1923 Švarc Ladislav Tatran Podbořany 1577 1 soutěž
2003/2004 2 Sp.Ústí n.L. 1923 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov 1823 1 soutěž