Hráč Rexa Martin

Rexa Martin

User Pic
Jméno: Rexa Martin
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1850
Elo mezinárodní: 1881
ID: 42114
FIDE ID: 386740
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Dukla C 1850 1848 Valešová Šárka DDM Praha 6 B 1803 1790 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla C 1850 1848 Čermák Luděk GROP Classical Chess 1965 1926 0 soutěž
2019/2020 9 Dukla D 1850 1848 Dunder Ondřej TJ Bohemians D 1810 1862 0 soutěž
2019/2020 8 Dukla D 1850 1848 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1924 1904 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla D 1850 1848 Kovář Jan Sokol Vršovice B 1819 1862 1 soutěž
2019/2020 4 Dukla D 1850 1848 Bystrickiy Daniil ŠK AURORA 1899 1935 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla D 1850 1848 Penk František ŠK DP Praha C - VŠFS 1970 1947 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla E 1850 1848 Kotrba Tomáš LISA A 2009 2003 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla E 1850 1848 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 0 1576 1 soutěž
2019/2020 3 Dukla E 1850 1848 Doležal Oldřich GROP - E 1740 1757 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla E 1850 1848 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace A 1751 1793 0 soutěž
2019/2020 1 Dukla E 1850 1848 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 A 1926 1914 0 soutěž
2018/2019 11 Dukla E 1893 1891 Votava Miroslav Sokol Praha Vršovice G 0 1757 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla E 1893 1891 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1759 1833 ½ soutěž
2018/2019 9 Dukla E 1893 1891 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy 0 1550 1 soutěž
2018/2019 7 Dukla E 1893 1891 Vyskočil Vladimír Šachový klub Bohnice - C 0 1759 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla E 1893 1891 Prachař Josef GROP - E 1827 1768 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla E 1893 1891 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 "C" 0 1593 ½ soutěž
2018/2019 4 Dukla E 1893 1891 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1685 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla E 1893 1891 Kučera Jan ŠK DP Praha F 1786 1862 0 soutěž
2018/2019 2 Dukla E 1893 1891 Židů Jan ŠK Mlejn B 1884 1905 0 soutěž
2018/2019 9 Dukla C 1893 1891 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1884 1900 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla C 1893 1891 Chernyy Andrey ŠK AURORA 0 1278 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla C 1893 1891 Markovic Nikola LISA A 0 1250 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla C 1893 1891 Řehák Jiří USK Praha A 1774 1796 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla D 1893 1891 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad D 1689 1687 1 soutěž
2018/2019 9 Dukla D 1893 1891 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1859 1864 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla D 1893 1891 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1849 1834 0 soutěž
2018/2019 4 Dukla D 1893 1891 Čuchna Martin ŠK Loko Praha B 1867 1831 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1877 1885 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice C 1801 1845 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1840 1840 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1766 1 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1840 1840 Maiorov Nikita Sokol Vršovice D ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1840 1840 Veselský Jan ŠK Smíchov M 1640 1681 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1840 1840 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1856 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1840 1840 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy D 1873 1876 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 1 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 SK Lokomotiva Radlice A 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1962 0 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Pergner Jiří SK LISA A 1925 1915 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Kříž Pavel GROP Classic.Chess 2012 1920 0 soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Rakovský Adam Sokol Vršovice B 2005 1962 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Nepustil František TJ Pankrác E 1920 1888 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Voršilka Jiří SK OAZA Praha B 1694 1713 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1840 1840 Vandas Jakub ŠK Smíchov A 1956 1972 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Hejný Marek Unichess ČSOB G 1688 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Brabec Jaroslav Sokol Vršovice F 1617 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 1541 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Čižmárová Zuzana ŠK Bohnice D 1499 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1641 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Páťal Luboš TJ Pankrác G 1612 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1840 1840 Horáček David ŠK Smíchov C 1930 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha B 1000 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác E 1651 1636 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha B 1000 Wadura Robert ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1762 1772 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha B 1000 Krumphanzl Vlastimil SK LISA A 1775 1804 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha B 1000 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad F 1623 1 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Němcová Kamila SK OAZA Praha B 1552 1475 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Krupička Josef ŠK Smíchov A 2015 1966 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Čuchna Martin SK Loko Praha B 1870 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1989 1980 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Palla Ivan Stavby mostů Praha A 1557 1551 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1000 Košař Milan USK Praha A 1728 1725 ½ soutěž