Hráč Štolc Martin

Štolc Martin

User Pic
Jméno: Štolc Martin
Oddíl: Šachový klub Jičín z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2033
Elo mezinárodní: 2026
ID: 13310
FIDE ID: 323829
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2035 Kalous Miroslav TJ Bohemians B 2017 1992 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2035 Mintěl Milan TJ Pankrác D 1977 2034 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2035 Hejsek Lukáš TJ Bohemians C 1958 1927 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2035 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1906 1905 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK AD Jičín 2040 2035 Rut Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925 2094 2113 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK AD Jičín 2040 2035 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2092 2096 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK AD Jičín 2039 2035 Drábek Vojtěch TJ Neratovice B 2080 2090 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK AD Jičín 2029 2035 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolín 2022 1997 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK AD Jičín 2015 2025 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2034 2032 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK AD Jičín 2015 2025 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2205 2222 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK AD Jičín 2015 2025 Bradáč Daniel Desko Liberec 1964 1963 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK AD Jičín 2016 2025 Němcová Karin SK OAZA Praha B 1996 2025 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2029 Kučera Jan LISA A 1905 1887 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2029 Molkanov Oleg TJ Kobylisy D 2034 2014 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2029 Krutina Ivan Dukla C 1881 1941 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2020 2029 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2047 1999 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2020 2029 Postupa Pavel GROP - B 2218 2212 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2020 2029 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 1941 1938 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2020 2029 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2196 2191 0 soutěž
2018/2019 10 SK AD Jicin 2022 2029 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2112 2108 0 soutěž
2018/2019 9 SK AD Jicin 2020 2029 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Kralove B 2089 2092 ½ soutěž
2018/2019 6 SK AD Jicin 2020 2029 Tichý Josef Sokol Mlada Boleslav 2022 2033 ½ soutěž
2018/2019 3 SK AD Jicin 2010 2017 Mazánek David SK JOLY Lysa nad Labem D 1901 1905 ½ soutěž
2018/2019 2 SK AD Jicin 2010 2017 Rakovský Adam Sokol Praha Vrsovice 2129 2087 1 soutěž
2018/2019 1 SK AD Jicin 2004 2017 Fajman Petr TJ Neratovice B 2225 2225 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2073 2096 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 Hrbek Štěpán TJ Kobylisy E 2007 1997 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2128 2123 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace A 1854 1854 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2088 2079 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2184 2198 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK AD Jičín B 2065 2079 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK AD Jičín B 2078 2079 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2223 2234 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK AD Jičín B 2078 2079 Pultar Petr TJ Náchod B 1868 1867 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK AD Jičín B 2065 2079 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2343 0 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK AD Jičín B 2079 2069 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2053 2055 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2058 2079 Pražák Ondřej ŠK SLAVIA Liberec 2049 2053 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov 2065 2079 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2187 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2078 2079 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2106 2066 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2078 2079 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2011 2022 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 2088 2079 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2081 2065 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 2065 2079 Černík Lukáš TJ Neratovice "C" 2155 2156 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2065 2079 Ta Van Duy ŠK Teplice 2056 2055 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2065 2079 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2179 2164 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 2079 2069 Makevich Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2082 2057 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov B 2047 2043 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2180 2171 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2047 2043 Jelínek Michal SK OAZA Praha C 2158 2156 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2111 2107 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Šlampa Jan Unichess C 2149 2162 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Janda Pavel DDM Praha 6 A 2135 2120 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2183 2183 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2026 2033 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2138 2145 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2026 2033 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace A 1891 1863 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2026 2033 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2355 2354 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1882 1915 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1854 1862 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1956 1987 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK AD Jičín F 2047 2043 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 1 soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov B 2047 2043 Macháček Otakar USK Praha A 2015 2007 0 soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov B 2047 2043 Oreský Jan SK OAZA Praha C 2207 2163 1 soutěž
2015/2016 6 Viktoria Žižkov B 2047 2043 Jaščenko Olga Unichess D 2168 2154 0 soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 2047 2043 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2040 2029 ½ soutěž
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 2047 2043 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2152 2166 ½ soutěž
2015/2016 10 Viktoria Žižkov A 2047 2043 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 ½ soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov A 2047 2043 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2025 2004 ½ soutěž
2015/2016 8 Viktoria Žižkov A 2047 2043 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 ½ soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov A 2047 2043 Postupa Martin GROP B 2096 2098 ½ soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov A 2047 2043 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy B 2113 2109 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 Horký Pavel TJ Neratovice "B" 1949 1981 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 Kameník Martin CHESS Most 1937 1983 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "B" 2048 2044 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 ½ soutěž
2014/2015 9 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 0 soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Bechyně Jaroslav SK Loko Praha B 2075 2062 ½ soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2210 2222 ½ soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2084 2092 ½ soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Strnad Václav SK OAZA Praha C 2157 2139 0 soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Gáj Miloš Unichess ČSOB E 2017 2028 1 soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Háse Pavel TJ Praga Praha B 2036 2040 1 soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 2006 2011 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 ½ soutěž
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Hála Martin TJ Pankrác C 2077 2078 1 soutěž
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Gáj Miloš Unichess ČSOB D 2017 2028 0 soutěž
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Hruška Jan Unichess ČSOB C 2147 2139 0 soutěž
2014/2015 8 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Petr Jan TJ Pankrác B 2119 2132 0 soutěž
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 0 soutěž
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Lampíř Tomáš Bohemians Praha C 2080 2092 1 soutěž
2014/2015 4 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 ½ soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Smutný Jan SK Loko Praha A 2234 2222 ½ soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Hála Martin TJ Praga Praha A 1953 1947 ½ soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 2006 2011 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1950 1952 1 soutěž
2014/2015 11 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 0 soutěž
2014/2015 10 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec 1742 1767 ½ soutěž
2014/2015 9 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Hořan Tomáš CHESS MOST "B" 1901 1887 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Hanzlík Tomáš CHESS MOST "A" 1663 1766 1 soutěž
2014/2015 5 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Lácha Josef ŠK Slavoj Litoměřice 2003 2006 0 soutěž
2014/2015 3 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Ta Van Duy ŠK Teplice 1980 1995 0 soutěž
2014/2015 1 Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2006 2023 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 Ševčák František SK Lokomotiva Radlice A 2106 2110 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2077 2069 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2132 2130 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 Sviták David SK OAZA Praha B 1989 1974 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 Lamser Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 2169 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Mahrla Praha B 2040 2046 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2105 2109 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Lampíř Tomáš Bohemians Praha D 2054 2077 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Pačovský Jiří ŠK PORG A 2248 2247 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Janda Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2192 2187 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Němec Jan DDM Praha 6 A 2030 2019 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Hinz František Holdia DP Praha C 1909 1917 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Vacek Radomír TJ Pankrác C 2079 2074 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Hála Martin TJ Praga Praha A 1971 1969 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Novák Luděk ŠK Lípa B 1934 1932 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Miler Jiří Slovan Broumov 1991 2003 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1787 1777 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2075 2094 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Kubec Jiří NIKI TJ Náchod B 1705 1810 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2015 1966 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK AD Jičín C 2040 2046 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1956 2001 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Flašar Jaroslav ŠK Sobotka 1974 1970 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1959 1967 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Štěpán Michal Slovan Broumov 2086 2096 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2095 2064 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Tázlar Petr ŠK Lípa A 2155 2221 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Michel Ladislav TJ Hronov 1896 1902 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK AD Jičín C 1984 1992 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2013 2032 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Chmelař Vítězslav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Michel Ladislav TJ Hronov 1895 1913 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Machek Ivo TJ Sokol Hradec Králové 1990 1925 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1968 1893 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1970 1977 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK AD Jičín C 2039 2041 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK AD Jičín C 2036 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1787 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK AD Jičín C 2036 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK AD Jičín C 2036 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2065 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK AD Jičín C 2036 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK AD Jičín C 2036 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1896 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK AD Jičín C 2036 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2178 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK AD Jičín "B" 2036 Mašek Miroslav TJ Pankrác "B" 2191 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK AD Jičín C 1995 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009 1923 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK AD Jičín C 1995 Pištěk Marcel SKP Valdice 1734 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK AD Jičín C 1995 Láska Tomáš TJ Lomnice B 1774 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK AD Jičín C 1995 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1712 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK AD Jičín C 1995 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1798 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK AD Jičín C 1995 Duczynski Petr TJ Nová Paka A 1978 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK AD Jičín C 1995 Kučera Daniel ŠK Jilemnice B 1781 1 soutěž
2008/2009 10 Šachklub AD Jičín 2044 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem B 2024 0 soutěž
2008/2009 9 Šachklub AD Jičín 2044 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2148 1 soutěž
2008/2009 8 Šachklub AD Jičín 2044 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 1 soutěž
2008/2009 7 Šachklub AD Jičín 2044 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C"" 1929 ½ soutěž
2008/2009 4 Šachklub AD Jičín 2044 Kraus Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 0 soutěž
2008/2009 2 Šachklub AD Jičín 2044 Doležal Radoslav TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 1 soutěž
2008/2009 1 Šachklub AD Jičín 2044 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 0 soutěž
2007/2008 11 Šachklub AD Jičín 1946 Doseděl Jiří ŠK Lípa 2078 ½ soutěž
2007/2008 10 Šachklub AD Jičín 1946 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod B 1907 1 soutěž
2007/2008 9 Šachklub AD Jičín 1946 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové C 1904 1 soutěž
2007/2008 8 Šachklub AD Jičín 1946 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové nad Labem 2062 1 soutěž
2007/2008 7 Šachklub AD Jičín 1946 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 0 soutěž
2007/2008 6 Šachklub AD Jičín 1946 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou B 2059 ½ soutěž
2007/2008 4 Šachklub AD Jičín 1946 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 ½ soutěž
2007/2008 3 Šachklub AD Jičín 1946 Miňovský Roman TJ Hronov 1933 ½ soutěž
2007/2008 2 Šachklub AD Jičín 1946 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1705 1 soutěž
2007/2008 1 Šachklub AD Jičín 1946 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1854 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK AD Jičín 1896 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK AD Jičín 1896 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK AD Jičín 1896 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK AD Jičín 1896 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa 1957 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK AD Jičín 1896 Sedláček Jiří Slovan Broumov 1504 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK AD Jičín 1896 Krám Jiří TJ Nová Paka 1909 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK AD Jičín 1896 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1837 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK AD Jičín 1896 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1975 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK AD Jičín 1896 Schejbal Josef TJ Hronov 1960 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK AD Jičín 1978 Macháček Jiří ŠK Lípa C 1740 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK AD Jičín 1978 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK AD Jičín 1978 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1922 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK AD Jičín 1978 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK AD Jičín 1978 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2028 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK AD Jičín 1978 Velecký Viktor Sokol Náchod 2146 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK AD Jičín 1978 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK AD Jičín 1978 Zatloukal Václav Panda RWT Rychnov n.K. B 1953 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK AD Jičín 1978 Krám Jiří ŠK Lípa B 1875 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK AD Jičín 1814 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2065 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK AD Jičín 1814 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2132 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK AD Jičín 1814 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové 2001 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK AD Jičín 1814 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2018 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK AD Jičín 1814 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1943 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK AD Jičín 1814 Miňovský Roman ŠK Lípa B 1872 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK AD Jičín 1814 Jiruše Josef Jiskra Hořice v P. 2127 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK AD Jičín 1814 Miler Jiří Slovan Broumov 1932 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK AD Jičín 1814 Mrověc Jan Sokol Náchod 1697 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK AD Jičín 1814 Šípek Vítězslav Panda Rychnov B 1861 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK AD Jičín 1814 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK AD Jičín B 1814 Mrázek Vladimír J.RMSK Nový Bydžov 1826 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK AD Jičín B 1814 Synek Michael Baník Žacléř 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK AD Jičín B 1814 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1977 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK AD Jičín B 1814 Novotný Lubomír TJ Nová Paka B 1770 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK AD Jičín B 1814 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1927 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK AD Jičín B 1814 Kaisler Martin ŠK Lípa C 2056 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK AD Jičín B 1814 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1791 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK AD Jičín B 1814 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1769 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK AD Jičín B 1814 Rusnák Jan TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK AD Jičín B 1814 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1808 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK AD Jičín B 1700 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 1933 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK AD Jičín B 1700 Dousek Otakar Jiskra Hořice B 1857 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK AD Jičín B 1700 Kobrle Karel Sokol Nová Paka "B" 1795 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK AD Jičín B 1700 Dlouhý Milan TJ Lomnice n.P. "B" 1822 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK AD Jičín B 1700 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1857 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK AD Jičín B 1700 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK AD Jičín B 1700 Portych Václav Sokol Hradec Králové "B" 1812 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK AD Jičín B 1700 Kořínek Pavel Lázně Bělohrad 1798 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK AD Jičín B 1700 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK AD Jičín B 1700 Volf Milan TJ Dvůr Králové "B" 1806 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK AD Jičín B 1700 Krám Jiří ŠK Lípa D 1827 1 soutěž
2003/2004 13 ŠK AD Jičín Mrověc Jan Sokol Náchod 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK AD Jičín Hradecký Ivo Slovan Broumov 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK AD Jičín Jonáš Vlastimil Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK AD Jičín Hubka Luboš Jiskra Jaroměř ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK AD Jičín 1700 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1998 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK AD Jičín 1700 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1787 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK AD Jičín 1700 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2320 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK AD Jičín 1700 Náhlovský Miloš TJ Dvůr Králové nad Labem 1836 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK AD Jičín 1700 Duczynski Petr Sokol Nová Paka 2034 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK AD Jičín 1700 Jána Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1713 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK AD Jičín 1700 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2135 0 soutěž