Hráč Kubíček Robert

Kubíček Robert

User Pic
Jméno: Kubíček Robert
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2181
Elo mezinárodní: 2186
ID: 5572
FIDE ID: 313270
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Gruber Miloš TJ Kralupy nad Vltavou B 1937 1917 1
2018/2019 8 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice C 1767 1806 1
2018/2019 7 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Parpel Petr Cayman Pharma Neratovice E 1741 1712 1
2018/2019 6 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Žáček Zdeněk ŠK Kabo Benátky A 1885 1962 1
2018/2019 4 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Ulrich David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1826 1829 1
2018/2019 3 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1821 1805 1
2018/2019 2 ŠK Spartak Čelákovice B 2175 2161 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1582 1
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2108 2103 ½
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2037 2052 1
2018/2019 11 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2141 2150 ½
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2091 2093 ½
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 ½
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2057 2045 ½
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Sedláček Tomáš Dukla B 2021 2038 ½
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2072 2084 1
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2058 2060 ½
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Spurný Ondřej GROP - B 2103 2099 1
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 2186 2181 Kubíková Alena TJ Kobylisy C 2109 2129 ½
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 2186 2181 Lýsek Lukáš Dukla D 1963 1995 1
2017/2018 11 �K Loko Praha B 2186 2181 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 2108 2122 1
2017/2018 7 �K Loko Praha B 2186 2181 Strahl Jiří USK Praha A 1922 1944 ½
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1905 1912 1
2017/2018 9 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2038 ½
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Kovář Petr TJ Kobylisy C 1909 1911 1
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha A 2062 2058 1
2017/2018 5 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2108 2103 ½
2017/2018 4 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2162 2151 1
2017/2018 3 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2001 2013 ½
2017/2018 2 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Macharáček Šimon TJ Bohemians Praha C 2230 2224 ½
2017/2018 1 ŠK Loko Praha A 2186 2181 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha B - EA Hotels 2239 0 ½
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2129 2125 GROP B 1
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1897 1922 1
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 ½
2016/2017 7 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 ½
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Plašil Petr Sokol Kobylisy B 2094 2039 ½
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Strnad Jakub Sokol Kobylisy C 1828 1920 ½
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 ½
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 1
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 1
2015/2016 10 ŠK Spartak Čelákovice A 2129 2125 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 ½
2015/2016 4 ŠK Spartak Čelákovice A 2129 2125 Evan Jan Sokol Struhařov A 2033 2015 0
2015/2016 3 ŠK Spartak Čelákovice A 2129 2125 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 1
2015/2016 2 ŠK Spartak Čelákovice A 2129 2125 Lochman Václav Sokol Bakov nad Jizerou B 2003 1984 ½
2015/2016 7 ŠK Loko Praha B 2129 2125 Vrbata Zbyněk Unichess D 2312 2302 ½
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 2129 2125 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2044 2029 ½
2015/2016 2 ŠK Loko Praha B 2129 2125 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1994 2038 ½
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2207 2211 ½
2015/2016 10 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Šimeček Alexej Viktoria Žižkov A 2070 2076 ½
2015/2016 8 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Bartoš Jan Sokol Praha-Kobylisy C 2188 2175 1
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Hála Martin TJ Pankrác C 2060 2065 ½
2015/2016 4 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2030 2004 1
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 ½
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2129 2125 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2068 2070 ½
2014/2015 6 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2128 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 2004 1931 1
2014/2015 5 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2128 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1896 1920 1
2014/2015 4 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2128 Souček Milan Sokol Kolín C 2071 2049 ½
2014/2015 3 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2128 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1880 1855 1
2014/2015 2 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2128 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1950 2011 ½
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2146 2128 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2042 2047 ½
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2146 2128 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1857 1854 ½
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2146 2128 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2128 2135 1
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2146 2128 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2080 2083 ½
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2146 2128 Popper Tomáš Unichess ČSOB D 1998 1954 1
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2146 2128 Hruška Jan Unichess ČSOB C 2147 2139 0
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2146 2128 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2035 2037 1
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2146 2128 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2332 2265 0
2013/2014 10 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2127 Drábek Vojtěch TJ Sokol Brandýs nad Labem A 2218 2210 ½
2013/2014 9 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2127 Verner Jan Cayman Pharma D 1714 ½
2013/2014 8 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2127 Žáček Zdeněk Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1885 2004 ½
2013/2014 6 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2127 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1922 1940 1
2013/2014 3 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2127 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1767 1859 1
2013/2014 1 ŠK Spartak Čelákovice A 2146 2127 Lánský Petr TJ Kralupy nad Vltavou C 1757 1682 1
2009/2010 6 Moravská Slávia C 2114 Vitula Jan Lokomotiva K 1916 1
2009/2010 4 Moravská Slávia C 2114 Páral Adam Vinohrady B 1961 ½
2009/2010 3 Moravská Slávia C 2114 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1950 1
2009/2010 7 Moravská Slavia Brno A 2114 Bělík Evžen SK Horáček Sudoměřice 1941 1
2009/2010 5 Moravská Slavia Brno A 2114 Heindl Karel TJ Sokol Bzenec 1845 1
2009/2010 3 Moravská Slavia Brno A 2114 Kozák Jaromír, František Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1653 1
2008/2009 10 Průkopník-Petria B 2139 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1909 ½
2008/2009 9 Průkopník-Petria B 2139 Moník Martin Lokomotiva I 1900 0
2008/2009 8 Průkopník-Petria B 2139 Lička Vlastimil Lokomotiva H 2012 0
2008/2009 7 Průkopník-Petria B 2139 Vitula Jan Lokomotiva J 1890 1
2008/2009 6 Průkopník-Petria B 2139 Šípek Michal Lokomotiva K 2020 1
2008/2009 4 Průkopník-Petria B 2139 Vávra Michal Moravská Slávia D 1995 ½
2008/2009 1 Průkopník-Petria B 2139 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1955 ½
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Fiala Jiří SK Prostějov 2031 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2141 Zavacký Peter C ŠK Lokomotiva Brno C 0
2006/2007 10 Lokomotiva H 2146 Zůbek Stanislav Moravská Slávia D 1856 0
2006/2007 9 Lokomotiva H 2146 Onuca Petr Vojenská akademie 1878 ½
2006/2007 8 Lokomotiva H 2146 Janků Luboslav Moravská Slávia C 1867 1
2006/2007 6 Lokomotiva H 2146 Krejčí Petr ŠK 64 C 2119 1
2006/2007 5 Lokomotiva H 2146 Novák Vítězslav Vinohrady B 1850 ½
2006/2007 2 Lokomotiva H 2146 Štembera Jaroslav Lokomotiva K 1669 1
2006/2007 1 Lokomotiva H 2146 Beer František Lokomotiva J 1818 1
2006/2007 8 Lokomotiva Brno "B" 2146 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2161 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Brno "B" 2146 Moulis Mojmír Orel Ořechov "A" 2061 1
2005/2006 9 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Kepák Libor MORAVSKÁ SLAVIA B 1851 1
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Pechan Zdeněk UNIVERZITA BRNO 1905 ½
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Přibyl René PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 ½
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Veselý Bohumil SOKOL VRANOVICE 1897 1
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Tláskal Martin ŠK TETČICE 2034 ½
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Lacko Dušan DURAS BRNO F 1766 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO G 2139 Herec Jiří LOKOMOTIVA BRNO F 1993 ½
2005/2006 10 Lokomotiva H 2139 Blažek Pavel ŠK 64 C 1876 1
2005/2006 9 Lokomotiva H 2139 Kaláb Lubomír Duras BVK G 1907 1
2005/2006 8 Lokomotiva H 2139 Rybníček Otto ŠK 64 D 1792 1
2005/2006 5 Lokomotiva H 2139 Vojáček Zdeněk Lokomotiva I 1887 1
2005/2006 4 Lokomotiva H 2139 Martišek Karel Lokomotiva J 1817 1
2005/2006 2 Lokomotiva H 2139 Řehůřek Jiří Průkopník B 1699 1
2005/2006 1 Lokomotiva H 2139 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1924 1
2004/2005 10 MSA Dolní Benešov 2148 Mičánek Tomáš CD Rating Brno 2139 ½
2004/2005 5 MSA Dolní Benešov 2148 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno A" 2249 0