Hráč Molnár Ladislav

Molnár Ladislav

User Pic
Jméno: Molnár Ladislav
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1737
Elo mezinárodní: 1738
ID: 3499
FIDE ID: 337552
Rok narození: 1956
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1736 1766 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1751 1756 ½ soutěž
2019/2020 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1728 1768 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1445 1 soutěž
2019/2020 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1725 1768 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1743 1718 ½ soutěž
2019/2020 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1731 1766 Mišičko Ján ŠK Kladno 1589 1639 0 soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1731 1766 Papay Marek SK Děčín 1994 1965 ½ soutěž
2019/2020 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1734 1766 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 2000 2006 0 soutěž
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1725 1768 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy "A" 1874 1875 1 soutěž
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1725 1768 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice 2030 2030 0 soutěž
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1717 1768 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz "A" 1954 1956 0 soutěž
2019/2020 11 KŠ Tietz C 1731 1766 Macho Miloslav ŠK Valdštějn Cheb A 1659 1645 0 soutěž
2019/2020 10 KŠ Tietz C 1730 1766 TJ Spartak Horní Slavkov A 1 soutěž
2019/2020 9 KŠ Tietz C 1734 1766 Koblížek Lubomír AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 ½ soutěž
2019/2020 8 KŠ Tietz C 1734 1766 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín A 0 1396 1 soutěž
2019/2020 7 KŠ Tietz C 1734 1766 Pittermann Jan Global Sokolov A 1734 1753 ½ soutěž
2019/2020 6 KŠ Tietz C 1736 1766 Loos Bedřich TJ Baník Habartov A 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 KŠ Tietz C 1736 1768 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov A 1658 1686 ½ soutěž
2019/2020 4 KŠ Tietz C 1728 1768 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1664 1645 1 soutěž
2019/2020 2 KŠ Tietz C 1725 1768 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1802 1845 0 soutěž
2019/2020 1 KŠ Tietz C 1717 1768 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role A 1776 1741 1 soutěž
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1729 1734 Kindl František TJ Sokol Údlice 1834 1818 0 soutěž
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1752 1791 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2030 2014 0 soutěž
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1752 1791 Průdek Jiří SK Děčín 2030 2026 0 soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1729 1734 Koblížek Lubomír AVZO Frant. Lázně A 1720 1741 0 soutěž
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1729 1734 Tamáš Imrich ŠK Caissa Nová Role A 0 1576 1 soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1719 1734 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb A 1703 1669 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1756 1734 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1505 1 soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1752 1791 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1776 1824 1 soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1779 1791 Kuttner Jaromír TJ Sp.Horní Slavkov 1514 1489 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1774 1791 Pavlík Pavel TJ Tašovice A 1587 1596 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Olympie Hroznětín A 1729 1734 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1906 1911 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Olympie Hroznětín A 1719 1734 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1745 1747 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Olympie Hroznětín A 1719 1734 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1796 1784 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Olympie Hroznětín A 1756 1734 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1923 1917 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Olympie Hroznětín A 1779 1791 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1643 1646 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Olympie Hroznětín A 1774 1791 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1788 1806 1 soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1788 1835 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1599 1574 1 soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1777 1835 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1713 1729 1 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1788 1835 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1686 0 soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1788 1835 Procházka Bedřich TJ Baník Habartov B 1984 1983 0 soutěž
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1779 1849 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1923 1920 ½ soutěž
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary A 1930 1904 ½ soutěž
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 Koblížek Lubomír AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 ½ soutěž
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1783 1835 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1601 1614 1 soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1777 1835 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1640 1669 1 soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 Baumann Roland TJ Ostrov 1611 1680 1 soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz C 1605 1651 ½ soutěž
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 Tamáš Imrich ŠK Caissa Nová Role A 0 1574 ½ soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1779 1849 Vítek Václav Šachový klub Valdštejn Cheb A 1984 1965 0 soutěž
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1760 1815 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1995 1956 0 soutěž
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1760 1815 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1989 1980 0 soutěž
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1760 1815 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2135 2119 ½ soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1760 1815 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1749 1 soutěž
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1760 1815 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 1 soutěž
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1783 1835 Hořický Kamil TJ Plzeň Košutka 1853 1837 ½ soutěž
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1777 1835 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2090 2087 0 soutěž
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2157 2184 ½ soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1820 1829 0 soutěž
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1606 1788 ½ soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Přibyl Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1973 1963 ½ soutěž
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1842 1881 0 soutěž
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Panoš Jan ŠK Valdštejn Cheb A 1843 1843 0 soutěž
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Burč Zdeněk AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1867 1884 0 soutěž
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1843 1806 0 soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov A 1798 1805 ½ soutěž
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2048 2012 ½ soutěž
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1760 1815 Chura Michal TJ Spartak Horní Slavkov 1897 1917 0 soutěž
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1784 1758 ½ soutěž
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1955 1960 0 soutěž
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1749 ½ soutěž
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 2035 1988 0 soutěž
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1989 1980 ½ soutěž
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1760 1815 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary C 1981 1945 ½ soutěž
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1856 1837 1 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1796 1818 ½ soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Krupař Petr TJ Tašovice 1800 1795 0 soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 1998 1987 ½ soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1921 1891 0 soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1967 1946 ½ soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Dub Miroslav TJ Baník Habartov A 1917 1956 0 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2047 2042 ½ soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Kurfürst Oldřich TJ Spartak Horní Slavkov 1929 1889 0 soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1788 1813 Šimandl Libor TJ Ostrov A 1919 1919 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Maglia Pavel TJ Tašovice B 2014 1953 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Skokan Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1953 1953 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Dub Miroslav Baník Habartov B 1917 1956 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Rangl Zdeněk TJ Jiskra Aš A 1754 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov B 1835 1869 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Olympie Hroznětín A 1788 1813 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1662 1 soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1812 1845 David Ladislav TJ Tašovice 1768 1768 1 soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov 1892 1890 ½ soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1867 1846 ½ soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1776 1849 0 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Skokan Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1987 1997 0 soutěž
2013/2014 5 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov 1841 1800 ½ soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1838 1852 0 soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov 2065 2050 ½ soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Varga Ivan TJ Tašovice 1914 1935 1 soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1812 1845 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1811 1830 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary B 2028 1982 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1839 1874 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1895 1912 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Mestl Martin ŠK Spartak Chodov 1838 1852 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov B 1867 1846 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov B 1892 1890 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Olympie Hroznětín 1812 1845 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2049 2026 0 soutěž
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 1845 Hudousek Vladimír ŠK Tachov 1688 1 soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 1845 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice 2058 2056 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1911 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Koller Martin ŠK Global Sokolov 1823 1721 0 soutěž
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Kšána Václav Chess Most A 2127 2120 0 soutěž
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 2040 2040 0 soutěž
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2039 2051 0 soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2176 2163 0 soutěž
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Sedláček Jiří ŠK Tachov 2009 2029 0 soutěž
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Novák Michal ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2159 2159 0 soutěž
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2124 0 soutěž
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Pešek Radomír Chess Most B 2043 2057 ½ soutěž
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1830 1856 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2126 2120 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1675 1636 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov 2027 2015 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1884 1884 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Wiedermann Jan Baník Habartov 1806 1785 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Caissa Nová Role 1830 1856 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1903 1882 ½ soutěž
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Pospíšil Adolf TJ Tašovice A 1766 1791 1 soutěž
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Wiedermann Jan Baník Habartov 1775 1773 1 soutěž
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1981 1939 0 soutěž
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2003 1990 0 soutěž
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Makaj Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 2009 2043 0 soutěž
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov A 1909 1 soutěž
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1897 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov C 1859 1752 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2015 1975 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov B 2003 1990 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Most Zdeněk Baník Habartov B 2112 2098 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Mestl Martin Spartak Chodov 1785 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1807 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Tiller Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2095 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1829 0 soutěž
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1951 0 soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Pokora Lubomír Baník Habartov A 1895 0 soutěž
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Hlaváč František ŠK Global Sokolov A 1970 0 soutěž
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Varga Ivan TJ Tašovice 1767 0 soutěž
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Bartoš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 1947 0 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1908 ½ soutěž
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz C 2025 0 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Šulc Jiří Lokomotiva Cheb A 1927 ½ soutěž
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1802 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1100 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Caissa Nová Role 1802 Toth Ludvík TJ Baník Hexion Sokolov C 1834 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Caissa Nová Role 1802 Blodig Reinhard AVZO Františkovy Lázně 2232 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Caissa Nová Role 1802 Most Zdeněk Baník Habartov B 2126 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Caissa Nová Role 1802 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2040 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Caissa Nová Role 1802 Srba Stanislav Spartak Chodov 1769 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Caissa Nová Role 1802 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1620 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Caissa Nová Role 1802 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1934 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Caissa Nová Role 1802 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2009 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Caissa Nová Role 1805 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2159 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Caissa Nová Role 1805 Trojáček Pavel TJ Tašovice 2071 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Caissa Nová Role 1805 Vanko Jiří ŠKGlobal Sokolov 2062 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Caissa Nová Role 1805 Šimeček Jan TJ Lokomotiva Cheb 1926 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Caissa Nová Role 1805 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov 1922 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Caissa Nová Role 1805 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2106 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Caissa Nová Role 1805 Ondreját Miroslav Baník HEXION Sokolov 2060 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Caissa Nová Role 1805 Fryč Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2104 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Caissa Nová Role 1805 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1869 ½ soutěž
2009/2010 11 Karlovarský Tietz B 1805 Balín Kamil ŠK Spartak Ústí n.L. 2001 ½ soutěž
2009/2010 10 Karlovarský Tietz B 1805 Paulovič Martin Sokol Praha Kobylisy 2158 0 soutěž
2009/2010 9 Karlovarský Tietz B 1805 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2037 ½ soutěž
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 1805 Dalecký Břetislav 1. Novoborský ŠK C 2159 0 soutěž
2009/2010 7 Karlovarský Tietz B 1805 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2042 0 soutěž
2009/2010 6 Karlovarský Tietz B 1805 Nudčenko Karel TJ SSZŠ Litvínov 2100 0 soutěž
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 1805 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 0 soutěž
2009/2010 4 Karlovarský Tietz B 1805 Kšána Václav MARTY Baník Most 2094 0 soutěž
2009/2010 3 Karlovarský Tietz B 1805 Baran Peter TJ Neratovice 2062 0 soutěž
2009/2010 2 Karlovarský Tietz B 1805 Reitinger Petr SK Děčín A 2124 0 soutěž
2009/2010 1 Karlovarský Tietz B 1805 Nový Daniel Karlovarský Tietz A 2069 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Caissa Nová Role 1812 Šimandl Libor TJ Ostrov 1851 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Caissa Nová Role 1812 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov 1778 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Caissa Nová Role 1812 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1717 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Caissa Nová Role 1812 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1931 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Caissa Nová Role 1812 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1734 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Caissa Nová Role 1812 Hlaváč František ŠK Global Sokolov B 1969 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Caissa Nová Role 1812 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov C 1771 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Caissa Nová Role 1812 Maglia Pavel TJ Tašovice B 2017 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Caissa Nová Role 1812 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1748 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Caissa Nová Role 1812 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary C 1667 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Caissa Nová Role 1812 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1604 1 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Eliáš Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2068 1 soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2000 0 soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Chlebuš Miroslav Baník Habartov A 2006 0 soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1843 1 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2118 0 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2093 0 soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Vítek Václav Lokomotiva Cheb A 2053 1 soutěž
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1812 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2123 0 soutěž
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1780 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1882 ½ soutěž
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1780 Dub Tomáš Baník Habartov 1890 ½ soutěž
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1780 David Ladislav TJ Tašovice 1689 ½ soutěž
2007/2008 6 Tietz Karlovy Vary B 1780 Lusk Miloslav Global Sokolov 1774 1 soutěž
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1780 Kuželka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1720 1 soutěž
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1780 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1665 0 soutěž
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1780 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1859 0 soutěž
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1780 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1887 ½ soutěž
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1780 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1740 ½ soutěž
2006/2007 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Šíbl Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1874 0 soutěž
2006/2007 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1737 1 soutěž
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Latislav Milan TJ Ostrov B 1786 1 soutěž
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1587 1 soutěž
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Maglia Pavel TJ Tašovice 1963 0 soutěž
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Kvěš Martin Baník Chemacryl Sokolov C 1715 1 soutěž
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1638 ½ soutěž
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Dub Miroslav Baník Habartov B 1797 ½ soutěž
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1941 ½ soutěž
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1784 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1828 1 soutěž
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1784 Šteinfeld Jan Baník Chemacryl Sokolov B 1825 0 soutěž
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1784 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1708 1 soutěž
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1784 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1787 0 soutěž
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1784 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1799 0 soutěž
2005/2006 11 Tietz K.Vary C 1787 Rulák Jozef ŠK Kar.Vary B 1363 1 soutěž
2005/2006 10 Tietz K.Vary C 1787 Pavelka František TJ Ostrov B 1412 1 soutěž
2005/2006 9 Tietz K.Vary C 1787 Mach Pavel Caissa Nová Role 1 soutěž
2005/2006 6 Tietz K.Vary C 1787 Cee Stanislav Spartak Chodov 1825 1 soutěž
2005/2006 5 Tietz K.Vary C 1787 Zoufalý Petr Chemacryl Sok. B 1717 0 soutěž