Hráč Formánek Martin

Formánek Martin

User Pic
Jméno: Formánek Martin
Oddíl: TJ Kobylisy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2222
Elo mezinárodní: 2222
ID: 10908
FIDE ID: 316768
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Kobylisy "A" 2222 2222 Haman Jakub ŠK Kladno 2220 2223 0
2018/2019 10 TJ Kobylisy B 2222 2222 Soural Jan TJ Pankrác D 2190 2188 ½
2018/2019 9 TJ Kobylisy B 2222 2222 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2049 2062 ½
2018/2019 4 TJ Kobylisy B 2222 2222 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 0
2018/2019 3 TJ Kobylisy B 2222 2222 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2238 2228 0
2018/2019 2 TJ Kobylisy B 2222 2222 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2269 2267 ½
2018/2019 8 TJ Kobylisy 2251 2243 Sahidi Samir ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2300 0 0
2018/2019 5 TJ Kobylisy 2247 2241 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2077 2075 1
2018/2019 4 TJ Kobylisy 2247 2241 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2191 2177 ½
2018/2019 2 TJ Kobylisy 2252 2241 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny 2066 2041 ½
2018/2019 1 TJ Kobylisy 2247 2241 Machala Vladislav CHESS Most 2052 2049 1
2018/2019 10 TJ Kobylisy C 2222 2222 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2167 2169 ½
2018/2019 5 TJ Kobylisy C 2222 2222 Svrček Martin TJ Bohemians Praha E 1
2018/2019 3 TJ Kobylisy C 2222 2222 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2342 2329 0
2017/2018 3 TJ Kobylisy D 2222 2222 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2254 2232 0
2017/2018 1 TJ Kobylisy D 2222 2222 Skřivánek Jan ŠK DP Praha D - VŠFS II 2161 2151 1
2017/2018 11 TJ Kobylisy B 2222 2222 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2170 2184 0
2017/2018 10 TJ Kobylisy B 2222 2222 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha C 2274 2213 1
2017/2018 9 TJ Kobylisy B 2222 2222 Přibyl Josef ŠK DP Praha B - EA Hotels 2234 2227 0
2017/2018 8 TJ Kobylisy B 2222 2222 Nováček Josef TJ Pankrác D 2064 2085 ½
2017/2018 7 TJ Kobylisy B 2222 2222 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2269 2267 ½
2017/2018 6 TJ Kobylisy B 2222 2222 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2073 2077 1
2017/2018 5 TJ Kobylisy B 2222 2222 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2049 2062 ½
2017/2018 4 TJ Kobylisy B 2222 2222 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2055 2055 1
2017/2018 3 TJ Kobylisy B 2222 2222 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2192 2185 ½
2017/2018 2 TJ Kobylisy B 2222 2222 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2153 2139 ½
2017/2018 9 TJ Kobylisy 2277 2264 Sochor Jiří SK Děčín 2213 2205 1
2017/2018 8 TJ Kobylisy 2277 2264 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2124 2136 1
2017/2018 6 TJ Kobylisy 2286 2264 Liška Jiří ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2309 2277 0
2017/2018 5 TJ Kobylisy 2291 2264 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2095 2085 ½
2017/2018 3 TJ Kobylisy 2291 2264 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2097 1
2017/2018 2 TJ Kobylisy 2291 2264 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 1
2017/2018 1 TJ Kobylisy 2280 2258 Jandourek Lukáš TJ Neratovice "C" 2246 2236 ½
2016/2017 11 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Jelínek Michal ŠK Viktoria Žižkov A 2158 2156 0
2016/2017 10 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 1
2016/2017 9 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 1
2016/2017 8 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Rut Vojtěch Unichess C 2128 2111 ½
2016/2017 7 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Matras Ondřej GROP B 2247 2217 0
2016/2017 6 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 ½
2016/2017 5 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2310 2295 ½
2016/2017 4 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Pešout Jan TJ Pankrác C 2195 2199 ½
2016/2017 3 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 0
2016/2017 2 Sokol Kobylisy B 2154 2155 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 1
2016/2017 11 Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2186 2212 ½
2016/2017 9 Sokol Praha Kobylisy 2277 2264 Postupa Pavel TJ Praha - Pankrác B 2245 2228 0
2016/2017 8 Sokol Praha Kobylisy 2277 2264 Přibyl Josef ŠK DP Praha 2264 2238 ½
2016/2017 7 Sokol Praha Kobylisy 2286 2264 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2226 2218 ½
2016/2017 6 Sokol Praha Kobylisy 2286 2264 Jánská Jitka Sokol Domažlice 2138 2117 1
2016/2017 5 Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 Dobeš Vojtěch TJ Bohemians Praha B 2210 2210 ½
2016/2017 4 Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2327 2361 0
2016/2017 3 Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2040 2065 1
2016/2017 2 Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2293 0 ½
2016/2017 1 Sokol Praha Kobylisy 2280 2258 Turner Jan TJ Šakal Kozolupy 2360 2346 0
2015/2016 7 Unichess "B" 2154 2155 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 ½
2015/2016 5 Unichess "B" 2154 2155 Hinks-Edwards Thomas R J ŠK AD Jičín "B" 2375 2429 1
2015/2016 3 Unichess "B" 2154 2155 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 1
2015/2016 10 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2085 2091 1
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2168 2179 0
2015/2016 8 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2030 2004 1
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 ½
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Vaculík Martin GROP B 2286 2277 ½
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2379 2392 1
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2107 2124 ½
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2340 2335 1
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2117 2107 ½
2015/2016 11 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 0
2015/2016 10 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2341 2327 0
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Vávra Pavel Unichess 2352 2345 0
2015/2016 8 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 1
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 ½
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 0
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2221 2217 1
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Umanec Filip GROP Praha 2249 2252 ½
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2367 2371 0
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 0
2014/2015 11 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2024 1
2014/2015 10 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2142 2131 0
2014/2015 7 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Richtrová Eliška SK LISA A 2239 2263 1
2014/2015 6 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Matras Ondřej Sokol Vršovice B 2210 2222 ½
2014/2015 4 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2129 2128 1
2014/2015 2 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2082 2085 1
2014/2015 1 Sokol Kobylisy C 2216 2203 Illetško Jaroslav GROP Classic.Chess 2185 2186 1
2014/2015 11 Unichess B 2216 2203 Hinks-Edwards Thomas R J ŠK AD Jičín 2370 2415 0
2014/2015 9 Unichess B 2216 2203 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 0
2014/2015 8 Unichess B 2216 2203 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 ½
2014/2015 6 Unichess B 2216 2203 Polášek Jaroslav TJ Praha-Pankrác 2317 2314 ½
2014/2015 5 Unichess B 2216 2203 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2283 ½
2014/2015 3 Unichess B 2216 2203 Červený Martin ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 1
2014/2015 1 Unichess B 2216 2203 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2289 2289 1
2014/2015 11 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Kubečka David TJ Sokol Praha-Vršovice 2258 2262 ½
2014/2015 10 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Anaškin Arsenij ŠK Holdia DP Praha 1979 2020 1
2014/2015 9 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 2007 2055 0
2014/2015 8 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2200 2206 0
2014/2015 7 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Novák Michal ŠK Líně 2143 2156 0
2014/2015 6 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Šimeček Josef ŠACHklub Písek 1906 1935 1
2014/2015 5 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2080 2068 1
2014/2015 4 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2223 2217 1
2014/2015 3 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Husák Antonín ŠK Tachov 1994 1999 1
2014/2015 2 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 2150 0
2014/2015 1 Sokol Praha - Kobylisy 2216 2203 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 0
2013/2014 10 Sokol Praha-Kobylisy C 2196 2175 Lexa Václav Sokol Praha-Vršovice E 1893 1
2013/2014 5 Sokol Praha-Kobylisy C 2196 2175 Kukačka Martin Sokol Praha-Vršovice C 2005 2008 1
2013/2014 4 Sokol Praha-Kobylisy C 2196 2175 Maršálek Josef SK Motorlet Praha A 2110 1
2013/2014 3 Sokol Praha-Kobylisy C 2196 2175 Novák Václav SK Rapid Praha A 2063 2071 0
2013/2014 1 Sokol Praha-Kobylisy C 2196 2175 Zdeněk Petr ŠK Smíchov B 2107 2089 1
2013/2014 11 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Smutný Jan SK Loko Praha A 2174 2153 ½
2013/2014 10 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Šeleljo Daniel Sokol Praha-Vršovice B 2196 2207 ½
2013/2014 9 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 1
2013/2014 8 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Jurásek Miroslav ŠK PORG A 2242 2258 ½
2013/2014 7 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Korsa Jindřich Bohemians Praha D 2160 2159 ½
2013/2014 6 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 ½
2013/2014 5 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 1
2013/2014 4 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Zvára David Bohemians Praha C 2113 2122 ½
2013/2014 3 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2138 2132 1
2013/2014 2 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2318 2317 ½
2013/2014 1 Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2213 2208 ½
2013/2014 10 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2076 2094 1
2013/2014 9 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2070 2072 0
2013/2014 8 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 1
2013/2014 7 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Mindl Josef Sokol Tábor 2069 2064 ½
2013/2014 6 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 0
2013/2014 5 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Vincze Roman ŠK Gordic 2131 2137 ½
2013/2014 4 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2077 2089 1
2013/2014 3 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Postupa Martin ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 1
2013/2014 2 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Miskolczi Vítězslav ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2092 2096 0
2013/2014 1 Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 0
2012/2013 10 DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 Černý Karel ŠK Luká 2094 2049 ½
2012/2013 9 DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2091 2107 ½
2012/2013 7 DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1830 1845 1
2012/2013 4 DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2307 ½
2012/2013 3 DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2199 2169 ½
2012/2013 1 DDM+TJ Mohelnice 2207 2168 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2024 2013 1
2011/2012 10 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2195 2209 ½
2011/2012 9 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1789 1
2011/2012 8 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1869 1834 0
2011/2012 7 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1939 1
2011/2012 5 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1940 ½
2011/2012 4 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1887 2029 1
2011/2012 3 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Reichl Roman Loko Zábřeh B 1866 1866 1
2011/2012 1 DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1914 1914 1
2010/2011 9 DDM+TJ Mohelnice 2096 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1905 1
2010/2011 8 DDM+TJ Mohelnice 2096 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1850 1
2010/2011 7 DDM+TJ Mohelnice 2096 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1850 0
2010/2011 6 DDM+TJ Mohelnice 2096 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1873 1
2010/2011 5 DDM+TJ Mohelnice 2096 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2053 1
2010/2011 4 DDM+TJ Mohelnice 2096 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2120 0
2009/2010 11 DDM&TJ Mohelnice 2132 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1959 1
2009/2010 9 DDM&TJ Mohelnice 2132 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2137 0
2009/2010 7 DDM&TJ Mohelnice 2132 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2165 0
2009/2010 4 DDM&TJ Mohelnice 2132 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 0
2009/2010 3 DDM&TJ Mohelnice 2132 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1982 0
2009/2010 1 DDM&TJ Mohelnice 2132 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2140 0
2008/2009 11 DDM&TJ Mohelnice 2169 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2212 ½
2008/2009 10 DDM&TJ Mohelnice 2169 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1980 0
2008/2009 9 DDM&TJ Mohelnice 2169 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 0
2008/2009 8 DDM&TJ Mohelnice 2169 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2187 0
2008/2009 6 DDM&TJ Mohelnice 2169 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc B 2109 0
2008/2009 4 DDM&TJ Mohelnice 2169 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2176 0
2008/2009 3 DDM&TJ Mohelnice 2169 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2253 ½
2008/2009 2 DDM&TJ Mohelnice 2169 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 1997 1
2008/2009 1 DDM&TJ Mohelnice 2169 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2157 0
2007/2008 11 DDM&TJ Mohelnice 2208 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2254 0
2007/2008 10 DDM&TJ Mohelnice 2208 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk B 1889 1
2007/2008 9 DDM&TJ Mohelnice 2208 Strašil Pavel LOKO Zábřeh A 2186 1
2007/2008 8 DDM&TJ Mohelnice 2208 Bureš Jaroslav SK Prostějov B 2258 0
2007/2008 7 DDM&TJ Mohelnice 2208 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2144 ½
2007/2008 6 DDM&TJ Mohelnice 2208 Mlčoch David SK ROŠÁDA Prostějov 2206 0
2007/2008 4 DDM&TJ Mohelnice 2208 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh B 2015 0
2007/2008 3 DDM&TJ Mohelnice 2208 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2066 1
2007/2008 2 DDM&TJ Mohelnice 2208 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2144 0
2007/2008 1 DDM&TJ Mohelnice 2208 Kučera Jiří Sigmia Olomouc 1981 1
2006/2007 11 DDM&TJ Mohelnice 2221 Čechál Martin SK Přerov 1976 1
2006/2007 10 DDM&TJ Mohelnice 2221 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 1
2006/2007 9 DDM&TJ Mohelnice 2221 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2140 0
2006/2007 8 DDM&TJ Mohelnice 2221 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1966 1
2006/2007 7 DDM&TJ Mohelnice 2221 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1988 1
2006/2007 4 DDM&TJ Mohelnice 2221 Beil Martin ŠK Šternberk 2197 0
2006/2007 3 DDM&TJ Mohelnice 2221 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc 2116 0
2006/2007 2 DDM&TJ Mohelnice 2221 Štec František Spartak Přerov 1988 ½
2006/2007 1 DDM&TJ Mohelnice 2221 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk 2116 1
2005/2006 11 DDM+TJ Mohelnice 2158 Pala Vladimír SK Přerov 2235 1
2005/2006 10 DDM+TJ Mohelnice 2158 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2193 1
2005/2006 9 DDM+TJ Mohelnice 2158 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2170 1
2005/2006 8 DDM+TJ Mohelnice 2158 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2113 0
2005/2006 7 DDM+TJ Mohelnice 2158 Beil Ondřej ŠK Šternberk 2105 1
2005/2006 6 DDM+TJ Mohelnice 2158 Fuksík Jakub A64 Grygov C 2213 0
2005/2006 5 DDM+TJ Mohelnice 2158 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 1
2005/2006 4 DDM+TJ Mohelnice 2158 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1996 1
2005/2006 3 DDM+TJ Mohelnice 2158 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 ½
2005/2006 2 DDM+TJ Mohelnice 2158 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2138 1
2005/2006 1 DDM+TJ Mohelnice 2158 Závůrka Roman SK Prostějov B 2179 1
2004/2005 10 DDM&TJ Mohelnice 2170 Jemelka Jan SK Přerov 2016 1
2004/2005 9 DDM&TJ Mohelnice 2170 Mišta Ladislav Tatran Litovel C 2152 1
2004/2005 8 DDM&TJ Mohelnice 2170 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2149 ½
2004/2005 6 DDM&TJ Mohelnice 2170 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice A 1988 ½
2004/2005 5 DDM&TJ Mohelnice 2170 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1818 1
2004/2005 4 DDM&TJ Mohelnice 2170 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2135 ½
2004/2005 3 DDM&TJ Mohelnice 2170 Adamčík Martin SK Prostějov 2155 0
2004/2005 2 DDM&TJ Mohelnice 2170 Opravil Karel TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 1
2004/2005 1 DDM&TJ Mohelnice 2170 Fuksík Jakub A64 Valoz Grygov C 2226 0
2003/2004 11 DDM+TJ Mohelnice 2144 Navrátil Jiří TJ Unex Uničov 2163 ½
2003/2004 10 DDM+TJ Mohelnice 2144 Švancara Petr A64 Grygov C 2244 1
2003/2004 9 DDM+TJ Mohelnice 2144 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2121 1
2003/2004 8 DDM+TJ Mohelnice 2144 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2096 ½
2003/2004 6 DDM+TJ Mohelnice 2144 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2020 0
2003/2004 5 DDM+TJ Mohelnice 2144 Lukša Zdeněk SK Přerov 1945 1
2003/2004 4 DDM+TJ Mohelnice 2144 Nejezchleba Josef Loko Zábřeh B 2015 1
2003/2004 3 DDM+TJ Mohelnice 2144 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2049 1
2003/2004 2 DDM+TJ Mohelnice 2144 Štec František Spartak Přerov 2057 1
2003/2004 1 DDM+TJ Mohelnice 2144 Závůrka Roman SK Prostějov B 2186 1