Hráč Krutina Ivan

Krutina Ivan

User Pic
Jméno: Krutina Ivan
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1921
Elo mezinárodní: 1862
ID: 1173
FIDE ID: 318230
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Dukla C 1851 1904 Chmiel Michael DDM Praha 6 B 0 1605 1 soutěž
2019/2020 7 Dukla C 1851 1904 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla C 1851 1904 Bartoň Milan ŠO Praga Praha A 1734 1723 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla C 1851 1904 Kovářová Oxana TJ Kobylisy D 1676 1704 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla C 1851 1904 Barabas Aleš ŠK DP Praha D - EA Hotels 1757 1820 ½ soutěž
2019/2020 8 Dukla E 1851 1904 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 1952 1978 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla E 1851 1904 Janeček Václav USK Praha B 1905 1890 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla E 1851 1904 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1969 1993 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla E 1851 1904 Mihál Sergej GROP - E 1870 1906 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla E 1851 1904 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1928 1953 1 soutěž
2018/2019 11 Dukla C 1881 1941 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1911 1886 0 soutěž
2018/2019 10 Dukla C 1881 1941 Holub Jan TJ Bohemians Praha D 1879 1909 0 soutěž
2018/2019 9 Dukla C 1881 1941 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2093 2100 ½ soutěž
2018/2019 8 Dukla C 1881 1941 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2020 2029 0 soutěž
2018/2019 7 Dukla C 1881 1941 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - A 1919 1914 1 soutěž
2018/2019 4 Dukla C 1881 1941 Strnad Jakub TJ Kobylisy D 2003 2013 0 soutěž
2018/2019 3 Dukla C 1881 1941 Komprda Pavel USK Praha A 2098 2070 0 soutěž
2018/2019 2 Dukla C 1881 1941 Salač Jiří TJ Pankrác E 1912 1913 ½ soutěž
2018/2019 1 Dukla C 1881 1941 Špaček Michal GROP Classical Chess 1990 2016 0 soutěž
2018/2019 2 Dukla B 1881 1941 Čermák Luděk GROP - B 1945 1914 ½ soutěž
2018/2019 11 SO TJ Dukla Praha 1881 1941 Turner Radek TJ Sakal Kozolupy 2033 2014 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1884 1874 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 Tregler Boris ŠK DP Praha D - VŠFS II 2025 2045 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha B 1754 1774 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 Rondoš Jakub TJ Pankrác E 1909 1962 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 Prachař Josef GROP Classical Chess 1851 1848 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha B 1945 1972 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1932 1937 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Dukla Praha 1945 1972 Bartoš Alois Sokol Tabor 1939 1926 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2021 2038 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2106 2091 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Krejbich Miloslav LISA A 2020 2015 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2087 2062 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov A 1950 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1980 1929 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha B 1985 1989 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha B 1985 1989 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha A 1845 1878 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha B 1985 1989 Benda Aleš ŠK Loko Praha A 2120 2141 0 soutěž
2016/2017 6 TJ DUKLA Praha 1945 1972 Buchl Marek TJ Bohemians Praha B 1842 1836 1 soutěž
2016/2017 1 TJ DUKLA Praha 1936 1966 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2082 2081 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1985 1989 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace B 1895 1902 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1985 1989 Šplíchal Petr Unichess F 1964 1980 0 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1985 1989 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2120 2142 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1985 1989 Vondrášek Ondřej Sokol Praha Vršovice E 1952 1947 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1921 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1828 1904 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Kučera Jan LISA A 1938 1939 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Matějka Vladimír ŠK DP Praha - VŠFS I 1968 1991 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Kukačka Martin Sokol Praha Vršovice C 1979 1974 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 1 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2073 2035 1 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 1 soutěž
2015/2016 11 TJ DUKLA Praha 1985 1989 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2131 0 soutěž
2015/2016 10 TJ DUKLA Praha 1985 1989 Volek Radomír TJ Tatran Podbořany 2094 2090 0 soutěž
2015/2016 9 TJ DUKLA Praha 1985 1989 Zbořil Jaroslav ŠK Karlovy Vary 1994 1977 0 soutěž
2015/2016 8 TJ DUKLA Praha 1985 1989 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2091 2094 1 soutěž
2015/2016 5 TJ DUKLA Praha 1985 1989 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2129 2128 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1885 1846 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2118 1904 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Kočiščáková Alexandra Sokol Kobylisy C 0 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Krejbich Miloslav SK LISA A 2006 2010 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Špaček Michal GROP Classic.Chess 2025 2018 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1898 1912 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1791 1895 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2148 2146 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha B 1955 1964 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1969 1971 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha B 1955 1964 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1865 1859 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha B 1955 1964 Fuchs Lukáš USK Praha A 1808 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Dukla Praha 1955 1964 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2174 2170 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Dukla Praha 1955 1964 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1651 1676 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2023 2021 Špaček Michal ŠK PORG B 2017 2012 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1874 1885 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2069 2055 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Vandas Jakub ŠK Smíchov A 2005 1982 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Němec Milan SK Loko Praha B 1946 1979 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2083 2092 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Pilař Radek Stavby mostů Praha A 1689 1646 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Matocha Pavel ŠK PORG Classical Chess 1978 2009 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 Macháček Otakar USK Praha A 1978 1978 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha 2023 2021 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2070 2072 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha 2023 2021 Hradecký Ivo TRW autoelektronika Vlašim 2080 2088 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha 2023 2021 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 1987 1985 0 soutěž
2012/2013 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2029 2019 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1973 1954 1 soutěž
2012/2013 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2029 2019 Šnorek Milan ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 0 soutěž
2012/2013 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2029 2019 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem “C“ 2173 2162 0 soutěž
2011/2012 10 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2046 2025 Drábek Miloslav ŠACHklub Písek 2005 1974 ½ soutěž
2011/2012 5 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2046 2025 Chlad Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 1921 1903 0 soutěž
2011/2012 4 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2046 2025 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2025 2038 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2046 2025 Riedl Max Sokol Domažlice 2037 2038 1 soutěž
2010/2011 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2102 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 ½ soutěž
2010/2011 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2102 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 0 soutěž
2010/2011 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2102 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2076 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Dukla Praha 2098 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2009 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Dukla Praha 2098 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2117 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Dukla Praha 2098 Wünsch Jiří ŠK Sokol Mladá Boleslav 2072 1 soutěž
2008/2009 9 TJ DUKLA Praha A 2062 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice B 1922 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK DA Praha A Tuma Jakub Marty Baník Most 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK DA Praha A Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK DA Praha A Müller Jan ŠK Rakovník ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Dům armády Praha 2076 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2227 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Dům armády Praha 2076 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2121 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Dům armády Praha 2076 Plešek Jiří TJ Pankrác 2155 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Dům armády Praha 2076 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B"" 2198 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Dům armády 2073 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2191 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Dům armády 2073 Rous František ŠK DP Holdia 2102 0 soutěž
2004/2005 10 DA Praha 2067 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP B 2137 0 soutěž